Донецкий техникум промышленной автоматики

Як пройти верифікацію у будь-якого брокера

 1. Пройдіть верифікацію ДО поповнення рахунку
 2. Дайте те, що у вас просять
 3. Виписка з банківського рахунку
 4. Скануй, а не Фоткай
 5. Морда особи і паспорт поруч
 6. терпіння
 7. А мені взагалі немає 18-ти
 8. верифікуйте

Останнім часом до мене все частіше звертаються через проблеми з верифікацією і частота цих звернень прямо корелює з посиленням позицій регуляторів.

Ще пару років тому до верифікації ставилися досить халатно. Однак тепер, коли БО і роздрібний форекс під ударом відразу декількох держав, цей процес став більш уїдливим.

У ньому все також немає нічого складного, досить дотримуватися простих правил.

У ньому все також немає нічого складного, досить дотримуватися простих правил

Пройдіть верифікацію ДО поповнення рахунку

Це не важливо, що у Бінар і ще ряду брокерів можна працювати і виводити кошти без верифікації до певної суми. Пройти її все одно доведеться, а сума неверіфіціруеми виведення постійно зменшується. І відсутній у більшості брокерів взагалі.

Найрозумніше - зробити це заздалегідь. Не чекайте. Не тягніть. Не сподівайтеся на авось, раз відразу не запитали, значить не запитають. Ні. Верифікація - процес обов'язковий і найкращий варіант - пройти його відразу, до поповнення рахунку.

Бо ви можете зіткнутися з проблемами на даному етапі і вони будуть сприйматися особливо гостро, коли ви зібралися виводити кошти і тут-то з'ясовується, що без надання відповідних документів вам їх не виплатять.

Се не є примха брокера, тому закрийте це питання відразу.

Дайте те, що у вас просять

Вимоги до верифікації відрізняються у різних БО і FX брокерів. Однак, в більшості випадків, це:

 1. скан цивільного і / або закордонного паспорта;
 2. підтвердження адреси проживання.

У першому випадку все зрозуміло. Багато брокери (особливо орієнтовані на західний ринок) відразу запитають у вас закордонний паспорт і не приймуть національний. Підготуйте його заздалегідь.

Деякі можуть перевести скан національного за свій рахунок, але це рідкісний випадок. Далеко не всі брокери приймають національні паспорти РФ, України, Казахстану та інших країн СНД. Тому, якщо ви хочете мати можливість реєструватися без проблем у будь-якого брокера в світі - вам потрібен закордонний паспорт. Бо з національним ваш вибір буде обмежений лише брокерами, «заточеними» під СНД.

З другим ж вимогою найбільше проблем. Адреса проживання зазвичай підтверджують:

 1. квитанцією за квартплату;
 2. випискою з банківського рахунку.

З квитанцією у багатьох проблеми, оскільки не у всіх квартира / будинок оформлені на самих трейдерів. Вона може бути оформлена на дружину, чоловіка, тещу, маму і т.д. Вирішити це можна лише реєстрацією у брокера їх самих (замість вас) або використовуючи варіант другий - виписку з банківського рахунку.

Пам'ятайте - реєструючи маму замість себе, ви порушите правила брокера. Вони можуть не дізнатися про це. А можуть і дізнатися. Є випадки, коли брокер продзвонювати номер, потрапляє на маму / тещу, задає їй пару перевірочних питань (вона, природно, ні сном не духом) і блокує рахунок за шахрайство.

Що стосується друку прописки, вона не береться до уваги дуже багатьма брокерами.

Виписка з банківського рахунку

Виписка, що видає банк, теж підходить не кожна. Природно, для неї потрібен рахунок у банку, картковий або депозитний. Ряд банків надають таку прямо в онлайні.

На ній має бути:

 • ПІБ;
 • повна адреса проживання;
 • печатка і підпис видав довідку співробітника.

У ряді випадків ваш банк взагалі може видавати принципово не приймаються довідки. Таким грішить, наприклад, Ощадбанк РФ. Їх довідки нерідко не містять адресу проживання або іншу необхідну інформацію. Її або доводиться видирати з співробітників (а вони не розуміють, що від них хочуть) або просто доведеться відкрити рахунок в іншому банку.

Зразок банку, що видає довідки, що приймаються багатьма брокерами - це, наприклад, Альфа-Банк або ВТБ. Як уже не раз розповідалося, Сбербанк РФ взагалі найгірший варіант для роботи з БО і форекс, тому краще подбати про рахунок в нормальному банку заздалегідь. Для України найкращий вибір - ПриватБанк.

Багато виписки мають термін придатності, скажімо, 3 місяці. За його закінченню, брокер може запросити нову. Природно, ви повинні її надати.

Скануй, а не Фоткай

Деякі розумники намагаються фотографувати довідки і паспорта, часто в жахливому, жовтому кімнатному освітленні і паршивими китайськими смартфонами.

Не робіть так. Багато брокери будуть відхиляти це (навіть якщо там є необхідна інформація), раз по раз, поки ви не надасте нормально відскановану копію.

Сканувати. Якщо сканера немає вдома - зайдіть в найближчий копі-центр, знайти сканер неважко. Сканувати в дозволі мінімум 300 dpi, в кольорі.

Морда особи і паспорт поруч

Деякі обмінники і навіть брокери вимагають щось, що вводить непосвячених взагалі в жах - фотографію свого обличчя поруч з розкритим паспортом в руках.

Не дивуйтеся, іноді так треба. Зазвичай це запитують в обмінниках, де змінюють криптовалюта і різні електронні гроші. Пов'язано таке вимога з великим рівнем шахрайства, тому обмінники захищаються, як можуть.

Дуже часто шахраї для відмивання чорних грошей через обмінники використовують «дропов». Наприклад. Ви відкрили фінансову піраміду, обдурили 100 бабусь і їхні гроші перевели в якусь нитку напівлегальну електронну валюту. Тепер вам потрібно «безпалевно» обналу ці кошти і ви не хочете це робити через верифікацію себе коханого (природно, щоб не підставитися).

Звичайним рішенням буде дроп - людина, що наймається на хакерському або чорному форумі і надасть свій паспорт + особисті дані для верифікації. Підставна особа. Відповідно, вимога засвітити свою фізіономію - це спроба обмінників боротися з цим явищем, так що це потрібно зрозуміти і прийняти відразу.

У пари брокерів взагалі введена відеопроцедура проходження верифікації, оформлення документів нотаріально та інші цікаві речі. Так що не дивуйтеся.

терпіння

Верифікацію проходити все складніше. Але це просте завдання, якщо у вас є закордонний паспорт і банк, який видає нормальні виписки. Будьте терплячі. Спокійно запитаєте у підтримки, чому вони в 5й раз відхиляють вашу довідку.

Вас буде бомбити. Тренуйте стійкість. Ви зіткнулися з бюрократизмом. Але при цьому ви не платите податки, вам не треба особисто з'являтися в офіс брокера - всі принади фондового ринку - так що скаржитися не потрібно, це все ще дуже проста процедура.

Але при цьому ви не платите податки, вам не треба особисто з'являтися в офіс брокера - всі принади фондового ринку - так що скаржитися не потрібно, це все ще дуже проста процедура

Брокер має повне право (і скористається ним) відмовити в обслуговуванні тим, хто не в змозі виконати пред'явлені до нього вимоги.

А мені взагалі немає 18-ти

Школярі люблять на мамкін гроші гратися в бінарні та інші форікси. Проблема верифікації для них варто в повний зріст.

Вирішити це можна:

 • підробивши вік в скане паспорта в фотошопі;
 • оформивши на родичів;
 • не вивільняючи гроші до повноліття.

Перший шлях небезпечний. Він іноді прокатує, але якщо це спливе (а служба безпеки деяких брокерів часом пробиває зацікавили їх осіб по держ. Базам), все це закінчиться баном аккаунта.

Тому розгляньте два інших варіанти. Самий розумний - третій, просто не виводьте кошти до настання 18 років і вже тоді проходите верифікацію. Не хочеться чекати - відкривайте рахунок на родича в темі. Не тримайте його в невіданні, брокер може по телефону перевірити маму на предмет того, чи в курсі вона, де нібито торгує)

верифікуйте

Заздалегідь пройдіть цю процедуру, будьте готові, що відразу може не вийти. Це найпростіше правило позбавляє від проблем зі старту. Пройшовши її один раз, потім ви зможете працювати спокійно і без будь-яких проблем.

спроби:

 • мудрувати;
 • прагнення ставити ідіотські питання в дусі «А НЕ ВІЗЬМУТЬ ЧИ НА МІЙ СКАН КРЕДИТ НА КУПІВЛЮ азіатських повій»;
 • надання диких розмитих фотографій, зроблених в туалеті найближчій пивний смартфоном, купленим на аліекспресс за 7 доларів;
 • крики «де мої гроші, нічого я вам не дам»;
 • хвилювання «я негарний, що подумає дівчина в техпідтримку брокера».

та інше просто призведе до ігнор вас брокером. Йому все це не цікаво. Йому потрібні документи, що відповідають певним вимогам.

Верифікація у роздрібних брокерів посилюється в усьому світі, але вона навіть БЛИЗЬКО ще не відповідає такій у брокерів фондових. Де ви будете оплачувати податки зі старту, подавати податкову декларацію і надавати все те, що надати потрібно. Ми все ще можемо користуватися спрощеною процедурою, в порівнянні з фондовим світом, так що не ускладнюйте те, що не зажадає від вас особливих зусиль.

Будьте такі ласкаві, виконуйте поставлені перед вами вимоги. Купіть сканер і зробіть закордонний паспорт. Це вкладення моментально окупиться, особливо якщо ви плануєте бути pro-трейдером, що апріорі означає вашу роботу у багатьох брокерів.