Донецкий техникум промышленной автоматики

Як правильно вставити мікро сім карту

  1. » Як правильно вставити Що за «звір» цей Micro-SIM?
  2. Як зробити micro-SIM зі звичайної SIM-карти
  3. Як вставити сім-карту в iPhone 4s?
  4. Пошукові запити:
  5. Поділіться посиланням в соціальних мережах!
  6. Перехідники для sim карт (microSIM)

» Як правильно вставити

Що за «звір» цей Micro-SIM?

До недавнього часу всі мобільні телефони та інші мобільні пристрої працювали виключно зі стандартними SIM-картами. Але з подачі компанії Apple в світі з'явився новий тип сімок - micro-SIM. В iPhone 4 і iPad навіть гіпотетично неможливо вставити стандартну сімку. Чим ця картка відрізняється від стандартної, і як зі звичайної SIM-карти зробити micro-SIM, розбирався кореспондент проекту Будь мобільним! .

Варто відзначити, що SIM-карти взагалі використовуються всіма операторами мобільного зв'язку для ідентифікації абонентів. Завдяки цьому будь-який абонент може легко і швидко змінювати стільникові телефони, планшети, не змінюючи при цьому свого номера телефону, а просто переставивши свою SIM-карту в інший телефон. Зараз відомо кілька форм-факторів сімок: звичайна і micro-SIM.

Всі SIM-карти включають в себе мікропроцесор з ПО і дані IMSI (міжнародний ідентифікатор мобільного абонента), серійний номер, тимчасові відомості про мережі і доступних користувачеві послуги, а також деякі інші дані (наприклад, телефонна книга), доступ до яких може бути захищений системою PIN-кодів.

Дивно, але звичні всім нам SIM-карти насправді називаються mini-SIM. Повнорозмірна SIM-карта за форматом схожа на банківську картку - їх розміри абсолютно однакові: 85,6х53,98х0,76 мм. Всім знайомі сімки, які ми використовуємо в мобільних телефонах, mini-SIM, виламуються з такої картки. Зверніть увагу на комплект, який ви купуєте при підключенні. Розмір стандартної SIM-карти мобільних операторів становить 25х15х0,76 мм.

Micro-SIM - це найновіший варіант абонентського модуля, що відрізняється від всіх попередніх розмірами - 15х12х0,76 мм. Вперше мова про нього зайшла ще в 1998 році, але остаточний варіант форм-фактора був узгоджений лише в кінці 2003 року. Основною метою створення micro-SIM називалася можливість її використання в мініатюрних пристроях, для яких дуже великі звичайні сімки. Правда, що це могли бути за пристрої, ніхто не уточнював. Напевно, якісь шпигунські штучки.

Напевно, якісь шпигунські штучки

Запуск масового виробництва micro-SIM був організований з подачі компанії Apple. Всі її нові пристрої могли працювати тільки з мініатюрними SIM-картами.

Зовні micro-SIM і звичайна SIM відрізняються тільки розмірами. В принципі, щоб використовувати в iPad або iPhone 4G звичайну SIM-карту, досить її просто акуратно обрізати до розмірів micro-SIM. Вона буде працювати так само добре, як і фабрична, і цей прямолінійний спосіб доопрацювання напилком пропонується в якості самого простого рішення. Зараз практично всі оператори в світі і в Росії безкоштовно змінюють стандартні карти на micro-SIM. Для цього досить підійти в офіс обслуговування і написати заяву.

Тим часом, не все так просто. Незважаючи на повну ідентичність самих чіпів, специфікація micro-SIM передбачає цілий ряд нових функцій, яких немає у SIM-карт інших форматів. Перш за все, мова йде про підтримку одночасного доступу до карти декількох додатків через віртуальні канали. Це означає, що дані по мережі оператора зв'язку будуть передаватися паралельними потоками, а не послідовні, як це було раніше.

Нові специфікації описують підвищені засоби безпеки. зокрема, систему взаємної аутентифікації карти і стільники, до якої вона підключається. Це дозволяє запобігти IP-спуфинг - досить поширений спосіб хакерської атаки, що полягає в перехопленні IP-адреси абонента і подальше використання його або для входу в захищені мережі, або для підміни реального IP-адреси з метою отримання потрібних даних на апарат зловмисника.

Посиленням засобів безпеки можна вважати і появу ієрархічної системи PIN-кодів з універсальним PIN-кодом. кодом для додатків і локальним кодом. За аналогією з комп'ютерними операційними системами, універсальний код надає повні права адміністратора системи, а всі інші - обмежені права на виконання якихось певних дій. Очевидно, така міра повинна запобігти не тільки випадкові пошкодження даних, що зберігаються на карті (і на підключеному апараті), скільки зловмисні атаки, спрямовані на отримання контролю над терміналом, в тому числі за допомогою неавторизованого програмного забезпечення.

І, нарешті, четверта нова функція, закладена в специфікаціях micro-SIM, - підтримка розширеної телефонної книги збільшеного об'єму, що дозволяє зберігати на симке другі імена абонентів. групи, а також адреси електронної пошти.

Як зробити micro-SIM зі звичайної SIM-карти

Технологія виготовлення дуже проста. Для цього нам знадобляться гострі ножиці, заточений олівець, лінійка з міліметровими відсічення. Варто враховувати, що проводити всі роботи потрібно гранично акуратно і уважно.

Етап №1. Вимірюємо довжину і ширину стандартної сім-карти. Сімки в наших телефонах мають такі розміри, мм: 25 х 15 х 0.76. Від нас вимагається допив їх до стандарту micro Sim: 15 x 12 x 0.76. На товщину уваги загострювати не варто - у обох стандартів сім-карт вона однакова.

На товщину уваги загострювати не варто - у обох стандартів сім-карт вона однакова

Етап №2. Розмічаємо лінії відрізу. Навколо металевого чіпа описуємо прямокутник 15 x 12 мм і відзначаємо лінії олівцем.
Тут варто зауважити, що деякі сім-карти мають чіпом збільшеного розміру - в цьому випадку різати потрібно по металу, однак, шанси тоді, що сімка це переживе приблизно 50/50.

Тут варто зауважити, що деякі сім-карти мають чіпом збільшеного розміру - в цьому випадку різати потрібно по металу, однак, шанси тоді, що сімка це переживе приблизно 50/50

Етап №3. Обрізаємо ножицями. Поспішаючи відріжте зайвий пластик з боків. Для операції ідеально підійдуть жіночі ножиці для нігтів - вони досить мініатюрні, і в той же час досить потужні. Після обрізки необхідно порівняти розміром отриманої SIM-карти зі слотом для сімки вашого iPad або iPhone 4. У разі якщо сім-карта більше - акуратно обрізайте далі ножицями.

У разі якщо сім-карта більше - акуратно обрізайте далі ножицями

Після цього ваша micro-SIM готова.

Зі свого боку ми хочемо ще раз наголосити, що абоненти МТС, Білайн і Мегафона можуть абсолютно безкоштовно поміняти свою звичайну SIM-карту на micro-SIM в центрах обслуговування клієнтів. З іншими операторами ситуація дещо складніша, і тут можна використовувати кустарний спосіб виготовлення micro-SIM

0 / Мені подобається

Як вставити сім-карту в iPhone 4s?

Як вставити сім-карту в iPhone 4s

iPhone 4s відрізняється від більшості телефонів не тільки своїм чудовим дизайном, але і особливої ​​сім-картою, яку не так-то просто вставити. Вам буде потрібно вирізати мікро сім-карту за допомогою ножа або ножиць, а також металевої лінійки. Якщо Ви боїтеся різати мікро сім або ваша microsim не працює, можна просто купити microsim адаптер (350-450 руб.) Або спеціалізований різак (1200 руб.).

Micro-SIM - оновлена ​​і мініатюрна альтернатива SIM-карти для ідентифікації абонентів на мобільних пристроях. Фізичний розмір карти становить 12 х 15 мм. Micro-SIM менше ніж mini-SIM, яка використовується в мобільних пристроях, проте контактна пластина, програмний і електричний інтерфейси обміну у них, як правило, ідентичні. Тому в більшості випадків можна отримати micro-SIM з mini-SIM шляхом обрізки пластикового корпусу.

2. На правій стороні iPhone 4s піддягніть слот для SIM-карт за допомогою кінця скріпки

3. Покладіть сім-карту в слот

4. Засуньте слот назад

Засуньте слот назад

Все, iPhone 4s готовий до роботи.

Пошукові запити:

як вставити сім карту в корпоративний американський айфон 4
де у айфона 4s вставляється сім карта
як вставити сім в iphone 4s
яким боком вставляти симку в айфон 4s
як вставити сімку в айфон 4

Поділіться посиланням в соціальних мережах!

Схожі записи


Дата виходу iPhone 5

Яким буде iPhone 5
Яким буде iPhone 5?

Чохли для iPhone 5
Чохли для iPhone 5

Порівняння всіх iPhone
Порівняння всіх iPhone

iPhone 5 з гумором
iPhone 5 з гумором

Джерело: http://iphones-club.com/kak-vstavit-sim-kartu-v-iphone-4s-73.html

Перехідники для sim карт (microSIM)

Перехідники для sim карт (microSIM)

У нових телефонах часто, замість sim карт звичайного форм (Mini SIM) фактора використовується MicroSIM, а у Apple взагалі своя NanoSim.
Щоб замінити стандартну MiniSIM на MicroSIM потрібно або вирізати сім карту за шаблоном, або замінити її в офісі вашого оператора зв'язку, а ось щоб забезпечити сумісність телефонів потрібні спеціальні перехідники.
Мені потрібен був тільки MicroSIM Mini SIM, але один такий я не знайшов, точніше знайшов, але за таку ж суму скільки коштує цей комплект з 10 штук.
У нових телефонах часто, замість sim карт звичайного форм (Mini SIM) фактора використовується MicroSIM, а у Apple взагалі своя NanoSim

А ось в телефон перехідник заходить трохи складніше, але нічого складного (іноді буває що перехідник трохи товщі, ніж роз'єм і при натисканні зайвий пластик просто зрізається =))
А ось в телефон перехідник заходить трохи складніше, але нічого складного (іноді буває що перехідник трохи товщі, ніж роз'єм і при натисканні зайвий пластик просто зрізається =))

А ось з витягуванням є деякі проблеми, адже вся ця конструкція сидить щільніше, ніж окрема сімка, а тому пластик перехідника гнеться, то сильним зусиллям можна зламати перехідник в найтоншому місці.

Решта перехідники перевірити не можу, тому що немає інших сімкарт.

плюси:
* Працює і їсти не просить

мінуси:
* При витягуванні з телефону потрібно бути акуратним, щоб не зламати перехідник.

Є ще одна особливість, можна зарахувати до мінусів. Я спочатку думав зберігати перехідник у вільному слоті для сімкарти, але даремно. Якщо вставити перехідник без сімки, то підпружинені контакти для роботи з сімки входять в паз перехідника, як засувки в обшивці автомобіля =)
Але є хак, як витягнути перехідник, для це потрібен перехідник NanoSIM MicroSIM, яким підтискаємо контакти і витягуємо перехідник.

PS незважаючи на кількість перехідників парочка вже пішла друзям, знайомим. Багато хто навіть не знали що такі перехідники існують =)

І знову замість живності

Джерело: http://mysku.ru/blog/aliexpress/25706.html

Джерела: http://yamobi.ru/posts/micro-sim.html, http://iphones-club.com/kak-vstavit-sim-kartu-v-iphone-4s-73.html, http: // mysku.ru/blog/aliexpress/25706.html


Коментарів поки немає!

» Як правильно вставити Що за «звір» цей Micro-SIM?