Донецкий техникум промышленной автоматики

Як переключатися між мережами на новому iPhone 5s або 5c

 1. Розблокування та оновлення профілю
 2. Інші питання

Якщо ви перебуваєте в Сполучених Штатах з телефоном iPhone5s або 5с, то зможете легко перемикатися в мережах всіх трьох основних операторів, які є в цій країні

Якщо ви перебуваєте в Сполучених Штатах з телефоном iPhone5s або 5с, то зможете легко перемикатися в мережах всіх трьох основних операторів, які є в цій країні. Новий смартфон Appleімеет широкий частотний діапазон, що дозволяє йому працювати в мережах Verizon, AT & T або T-Mobile.

Для того щоб змусити телефон нормально функціонувати в іншій мережі, потрібно розуміти деякі принципи, які роблять процес налаштування простим і зрозумілим.

Основа - це активна і робоча SIM-карта, з призначеним номером в мережі. Потрібно також бути впевненим, що обраний тариф підтримує вашу модель телефону. Пам'ятайте, що в iPhone потрібно вставляти тільки картки, призначені для смартфонів Apple, SIM-карти для Android або інших телефонів працювати не будуть, тому що мають інший ідентифікатор класу.

Залежно від постачальника послуг, є невелика різниця в процедурах підключення телефону між Verizon, T-Mobile, і AT & T.

У Verizonі AT & T потрібна реєстрація електронного серійного номера телефону (IMEI) і серійного номера SIM-карти (ICCD) в системі оператора для аутентифікації кожного телефонного апарату.

В T-Mobile можна вставляти SIM-карту будь-якого з трьох операторів, і він буде працювати без додаткової реєстрації, досить просто перезавантажити телефон.

Замінити SIM-карту в телефоні можна вставивши спеціальний інструмент, який йде в комплекті зі смартфоном, в крихітний отвір на правій стороні корпусу, або використовуйте невелику скріпку.

Після натискання невеликий лоток з картою висунеться з телефону. Просто приберіть стару і вставте нову SIM-карту. Сторона з контактами повинна дивитися вниз, у напрямку до задньої стінки телефону. Тепер просто засуньте лоток назад.

Розблокування та оновлення профілю

Для нормального функціонування телефон повинен бути розблокований, тобто не повинно бути ніякого програмного забезпечення, що обмежує його використання поза однієї мережі:

 • Продаються в магазинах Apple телефони зазвичай заблоковані, за винятком загальної версії для мереж GSM, яка може використовуватися в мережах будь-яких операторів;
 • Verizon- все 4G пристрої, включаючи iPhone 5, 5s, і 5C розблоковані;
 • AT & T- всі телефони, що продаються в магазинах, заблоковані. Розблокувати можна, зателефонувавши до служби технічної підтримки або відвідавши веб-сайт оператора;
 • T-Mobile- телефони заблоковані, але будуть розблоковані через 40 днів після покупки;
 • Sprint- телефони не розблоковуються і не можуть бути використані в інших мережах.

Профіль мережі в телефоні після зміни SIM-карти повинен бути оновлений. Він існує для того, щоб не зареєстровані телефони змогли отримати доступ до передачі даних і для доступу в Інтернет. Зверніть увагу, що для коректного оновлення потрібно мати активну WiFi-з'єднання, тому що в процесі можуть помінятися настройки підключення бездротових мереж.

Для оновлення профілю зробіть наступне:

 • Зайдіть в меню, Налаштування, Скидання, Скидання параметрів мережі.
 • В T-Mobile- вставте їх SIM-карту і телефон має запрацювати. Якщо цього не відбувається, можна виконати процедуру, описану нижче. Оператор автоматично заповнить все APN настройки на вашому телефоні.
 • Для AT & T і Verizonнужно відвідати сайт Unlockit для повного списку налаштувань APN. Тут можна оновити налаштування для всіх стільникових операторів в світі. Переконайтеся, що у вас є доступ до інтернету через WiFi, перш ніж робити оновлення.
 • Як тільки ви зайшли на сайт, виберіть країну і потрібного оператора. Для AT & Tнужно вибрати послугу (4Gілі LTE), яка використовується в тому місці, в якому ви оновлюєте телефон. Це означає, що поки ви перебуваєте в області дії 4G, профіль LTE не працюватиме належним чином і навпаки.
 • Оновити профіль дуже просто - сайт спочатку відобразить поточний профіль, який не був видалений - його потрібно стерти. Потім перезавантажте телефон, після чого повинні відобразитися настройки нової мережі.

Інші питання

 • Якщо ви придбали Verizon5s або 5С і оновлюєте його до AT & T, то зможете перемикатися без перезавантаження налаштувань після першого поновлення.
 • Ви не зможете купити iPhone у оператора, якщо у вас немає плану обслуговування або активованої нової послуги. Якщо ви підписуєтеся на планове обслуговування або оновлення від Verizon, то отримаєте розблокований телефон. Передплату можна буде анулювати, але доведеться заплатити повну вартість телефону.
 • Якщо ви купуєте телефон у мережах T-Mobile або AT & T, то розблокувати його можна тільки у оператора.
 • Якщо ви придбали загальну GSM-версію в магазині Apple, то телефон буде працювати в будь-якій країні світу від місцевої SIM-карти.

Дивіться також:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , Telegram і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Як переключатися між мережами на новому iPhone 5s або 5c