Донецкий техникум промышленной автоматики

Як додатково захистити iPhone від крадіжки

  1. Невелика передісторія
  2. Як це відбулося
  3. Як додатково захистити iPhone від крадіжки

Важливо знати всім власникам iPhone.

iPhone по праву визнаються максимально захищеними смартфонами. Причина дуже проста. На iPhone, на відміну від багатьох Android-смартфонів, неможливо виконати скидання до заводських налаштувань за допомогою спеціальних утиліт без знання пароля як від самого пристрою, так і від Apple ID. Проте, думати про захист iPhone від крадіжки все ж слід, що прямо підтвердила недавня нестандартна крадіжка смартфона Apple.

Невелика передісторія

Написати цю інструкцію нас спонукав недавній випадок, що стався в Бразилії. У місцевого жителя вкрали iPhone. Злодії погрожували користувачеві пістолетом (рівень злочинності в Бразилії високий), тому він спокійно віддав їм смартфон. А також назвав пароль від смартфона, так як злочинці «попросили».

Власник iPhone знав, що одного лише пароля недостатньо для повноцінного використання смартфона. Він йшов додому з метою відразу ж заблокувати і відстежити iPhone за допомогою функції «Знайти iPhone». Якого ж було його здивування, коли iPhone не тільки не виявився на карті, але і був відв'язано від Apple ID. Тобто повністю перейшов в чужі руки без можливості відстежити.

Як це відбулося

Як з'ясувалося, злодії виявилися кмітливі. Вони вирушили в налаштування iPhone, де існує розділ «Облікові записи та паролі». Доступ до нього можливий з введення одного лише пароля. Так, спершу iPhone запитує авторизацію через Touch ID або Face ID, але після трьох невдалих спроб дозволяє потрапити в розділ за допомогою пароля.

Один зі збережених паролів на вкраденому iPhone підійшов до облікового запису Apple ID. В результаті цього смартфон був успішно відв'язано від аккаунта власника і цілком перейшов у володіння злочинців.

В результаті цього смартфон був успішно відв'язано від аккаунта власника і цілком перейшов у володіння злочинців

Звичайно, подібні збройні пограбування з уточненням пароля трапляються рідко. Однак схожих ситуацій може бути багато. Пароль вашого iPhone можуть підібрати, підглянути, а якщо мова йде про знайому людину, то і зовсім знати.

Відзначимо, що підбір пароля дійсно може бути вдалим. Згідно з опитуваннями, величезна кількість користувачів використовують дуже прості паролі, наприклад, "5555". Такий пароль дозволяє полегшити використання iPhone в повсякденному житті, так як його дуже швидко вводити після невдалої розблокування смартфона через Touch ID або Face ID.

Як додатково захистити iPhone від крадіжки

Почніть використовувати пароль для Apple ID, який відрізняється від паролів для будь-яких інших облікових записів. У такому випадку ваш пароль не буде знаходитися в одному з меню налаштувань, захищений одним лише чотиризначним кодом. У більшості ж користувачів відбувається в точності навпаки. Для зручності пароль на всі сервіси встановлено однаковий, що, як показала недавня ситуація, може привести до повної втрати iPhone.

Ультимативною же рішенням є активація двоетапної аутентифікації Apple ID .

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , Telegram і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Як додатково захистити iPhone від крадіжки