Донецкий техникум промышленной автоматики

Як я зустрічалася з Водолієм, або Люблю тебе, тебе і ось тебе - по неділях!

26 Червень 2009 12 коммент.

«Хто завжди кричить - налий - той, звичайно, вдалий «Хто завжди кричить - налий - той, звичайно, вдалий!» - крім цієї жартівливій приказки до зустрічі зі своїм Водолієм, я про представників цієї загадкової роботи з переливання з пустого в порожнє, не знала зовсім нічого. Та якби й знала, то всі попередження астрологів про те, з яким типом мені доведеться провести «кращі роки» свого життя, пропустила б повз вуха. Тому як в них вже виливав свої полум'яні промови, бездонний і словоблудлівий Водолій.

О, як він говорив, як обіцяв, сам брехав - сам вірив, знову брехав! Але скільки полум'я в промовах - так і хотілося встати під його прапор і відправитися в бій. Чого-чого, а поговорити чоловіки-Водолії люблять. Сам процес словотворчості викликає у них якийсь сюрреалістичний кайф. Не важливо з ким, і про що - у нього завжди свою думку, він може викрутитися з будь-якої ситуації, його мозок так швидко прораховує логічні ланцюжки варіантів мотивації - що аж диву даєшся.

Саме завдяки цьому, вродженому вмінню, і зміг мій Водолій протриматися так довго поруч зі мною, не спійманим під час численних зрад .

Як виявилося значно пізніше, він просто любив весь світ. А через секс пізнавав навколишню дійсність. Йому хотілося мати багато друзів, але дружити з жінкою, з якою у нього ще не було сексу, він не міг, не вмів і не хотів. Тому, як об'єкт до парування, так би мовити, не був ним досліджений повністю. А мій вдалий, так і тяжів до дослідницької діяльності.

Одночасно з цим він Любив. Чи не «кожного чергового друга» в спідниці, а тільки мене. А та, наукова частина його життя просто існувала паралельно. Тому що, потрібно було, цьому слабкому і недовірливій «повітряному» юнакові, кожен божий день ще й ще раз засвідчувати, що він може викликати інтерес. І робити це було найпростіше, за допомогою нових і нових зв'язків.

У побуті, цей дивний і хаотичний тип, придатний тільки панночці з дуже високим порогом терпіння У побуті, цей дивний і хаотичний тип, придатний тільки панночці з дуже високим порогом терпіння. Там, де ступала нога Водолія, залишаються найчастіше брудні сліди, скинути наспіх одяг, забуті фантики і гори жувальної гумки, приліпленою в дивному візерунку під ручкою дивана.

До того ж, моментами чоловік-водолій, просто переноситься в свій, доступний тільки йому світ, і не пам'ятає нічого ... він «летить», або, простіше кажучи, стає «летять». Він може забути дитини в дитячому саду, тещу на дачі, а тебе в машині - поки не вирішить один з глобальних питань людства, з розряду чи є життя на Марсі!

Але якщо, все вищесказане тебе не лякає, і ти готова з цим миритися - то знай, в особі чоловіка - Водолія, ти отримаєш ще й сильну і безкорисливу любов, ніжну турботу, відмінний секс і море інформації! Тільки не забувай, іноді відпускати його «політати» - якщо робити це добровільно, то він завжди буде повертатися додому і ділитися з тобою всім, що встиг пізнати, спробувати і прийняти в цьому своєму «повітряному» подорожі.

Про інших чоловіках читай в статтях Олени Солнцевої в розділі гороскоп .