Донецкий техникум промышленной автоматики

Як закохується чоловік?

У тому, як закохується чоловік, можна виділити кілька етапів. Будемо дотримуватися термінології НЛП і виділимо п'ять наступних етапів закоханості по тому критерію, яка репрезентативна система є провідною на тому чи іншому етапі: візуальна, аудиальная, кинестетическая, дигитальная, плюс патерни поведінкових і емоційних реакції жінки при контакті з чоловіком.

НЛП

На першому етапі - назвемо її стадією візуального контакту, провідна роль відводиться - зоровому сприйняттю.

У світі мудрих думок існує афоризм: «Єдине до чого ми всі прагнемо все життя, це до любові».

Якщо в житті чоловіки немає справжньої любові, то його мозок безперервно протягом 24 годин на добу перебуває в стані пошуку коханої. Навіть якщо він вже десять років у шлюбі з нелюбою, все одно він шукає жінку своєї мрії. І шукає він її, перш за все, поглядом.

На прийомі молоді чоловік і жінка, живуть разом 1,5 року. Жінка (один на один) задає питання: «Чому, коли ми йдемо разом по місту, мій чоловік постійно розглядає інших жінок? Це настільки очевидно! Мене це бісить! А він що думає, - я нічого не бачу ?! »

На жаль, з тим або іншим ступенем очевидності це роблять всі чоловіки , До тих пір, поки не закохуються по-справжньому. А ось коли закохаються, тоді інші жінки як жінки для них перестають існувати. Навіть коли з екрана телевізора на нього дивиться чергова поп-діва, йому здається, що вона значно поступається його коханої.

Навіть коли з екрана телевізора на нього дивиться чергова поп-діва, йому здається, що вона значно поступається його коханої

мозок чоловіки , У якого немає в житті любові або хоча б закоханості, безперервно сканує жіночий потік, який потрапляє в його поле зору. І зупиняється на конкретній фігурі. Чоловік в першу чергу бачить жінку в цілому - працює, так зване цілісне сприйняття. Це більшою мірою підсвідоме сприйняття. Це збіг внутрішнього образу бажаної жінки з конкретною жінкою, яка потрапила в поле зору чоловіка.

Потім йде усвідомлене сприйняття елементів зовнішності. І в першу чергу звертає увагу на наступні елементи зовнішності:

волосся

очі

губи

ніс

талія

груди

сідниці

стегна

ноги

плечі

шия

Особа в цілому

Фігура в цілому

постава

хода

До речі, про ходу. Я вже писав про це в своїх статтях. Хода жінки - показник її фізичного здоров'я і гарного психоемоційного стану.

Чоловіків приваблює пружиниста хода. Жінка або дівчини йде - і її як би весь час підкидає вгору. Така хода - непряме підтвердження здоров'я і енергії жінки. Це не шаркающая хода, і не хода, коли жінка не йде, а переставляє ноги або ходить як чоловік.

Взагалі, в цілісному сприйняття жінки велику роль грає, якщо можна так висловитися, «жвавість» жіночого тіла. Наскільки воно «живе». Якщо тіло або особа жінки скуті, виглядають застиглими, то, незважаючи на всю зовнішню красу, це найчастіше відштовхує чоловіка. Це холодна мертва краса, яка здатна залучити хіба, що некрофілів.

Тіло і обличчя жінки повинні бути живими, рухливими «грати».

«Гра» тіло - груди, яка колишеться, граціозна рух рук, коливальні рухи живота, обертання нижньої частини тіла від поясніци- все це здатне захопити всю особу чоловіка.

Звичайно, якщо зупинитися на кожному елементі жіночої зовнішності, то можна говорити, чим саме приваблює чоловіка той чи інший елемент зовнішності. Наприклад, очі можуть привернути своєю виразністю, кольором та ін. Але, це індивідуальні переваги. Але в очах, наприклад, є і те, що привертає практично будь-якого чоловіка - блиск, білизна очного яблука (тобто ознаки здоров'я жінки).

Але в очах, наприклад, є і те, що привертає практично будь-якого чоловіка - блиск, білизна очного яблука (тобто ознаки здоров'я жінки)

Якщо чоловік, побачив один з елементів, наведених вище, то він починає фокусувати увагу на розгляданні жінки. І якщо ... знаходить ще два-три привабливих елемента, то ця жінка викликає у нього живий усвідомлений інтерес, і він готовий піти з нею на контакт.

Чому не менше трьох-чотирьох елементів змушують чоловіка розглядати жінку на предмет знайомства? Тут діє звична психологія отримання позитиву. Якщо з вами сталося якесь приємна подія, то як правило, вам від нього стає добре. Але якщо за цим слід ще одне позитивна подія, то вам стане ще краще, а якщо на додаток до них станеться ще одне-два позитивних події? То ви вже в захваті, ви щасливі.

Наприклад, чоловік йде по тротуару, і з бутіка перед ним виходить жінка і він бачить її фігуру ззаду. Внутрішній образ збігся. І тут же чоловік фокусує свій погляд на одному з елементів її фігури, яким він надає підвищене значення. Наприклад, його погляд може зупинитися на її ногах. Вони йому сподобалися. Тепер він починає розглядати її бачить, наприклад, - довге чорне волосся (другий елемент збігся), фігура в цілому збіглася. Залишається поглянути спереду і бачить, наприклад її очі. І знову елемент збігся. Все - він готовий бути з нею. Припустимо, що його ще дуже хвилює жіночі груди. Але, у цієї жінки груди не така пишна, як йому хотілося б. Він зазначає це, але це не відштовхує від нього жінку. Чому? Тому що якщо у неї ще й груди буде пишною, то у чоловіка може прокинутися комплекс неповноцінності і це буде вже перебір. Він знайде собі виправдання, чому не варто з нею знайомитися. Чи знайде в ній вада або причину, наприклад, немає часу і ін. Чоловіків, які готові не боятися познайомитися, саме, зі своєю ідеальною жінкою, насправді дуже мало!

Якщо вас чоловік не вибирає, це не тому що у вас маленькі груди, або великий ніс, а тому що у нього - або невірні уявлення про жінок, або у нього комплекс неповноцінності і вам такий чоловік не потрібен. Існує досить велика група чоловіків, для яких ви збігаєтеся з його Внутрішнім чином жінки в цілому і достатнім числом елементів зовнішності. І якщо до вас підходять і знайомляться, це означає, що ви йому сподобалися такою, якою ви є. Природно, що серед цих чоловіків не всі підходять особисто вам, але є й ті, хто підходить вам по вашим критеріям.

Тут починається другий етап закоханості чоловіки, який можна назвати комунікативний - чоловік знайомиться з жінкою. Провідна роль на цьому етапі відводиться аудиальной системі.

На передній план виходять - голос і мова. Пам'ятайте горезвісне: «як тільки дівчина рот відкрила, все бажання продовжувати знайомство пропало».

Правильна мова і м'який жіночий голос - ось що поглиблює ставлення чоловіка до вас.

На третьому етапі закоханості - етап створення відносин - проявляються фактори вашого розташування до чоловіка. Як ви його сприйняли, як поставилися до нього. Тобто ваша емоційна і поведінкова реакція на його бажання познайомитися і бути з вами. Що він бачить в ваших очах? Здивування, захоплення чи байдужість або огиду. Ви посміхнулися йому або ваші губи щільно стиснуті? Невербальна поведінка - поза закрита або відкрита, що розташовує до спілкування. І якщо тут все пройшло успішно, наступає четвертий етап закоханості чоловіки - кінестетичний. Чоловік буде шукати з вами тілесного контакту. Випадкові дотики і спроба їх повторювати. Відверті дії, спрямовані на тілесний контакт - бере вашу руку в свою, запрошує на повільний танець. Тут він до вас «принюхується», тут він вже пристрасно шукає поцілунку з вами, пробує вас на смак. Запах і смак жінки несе в собі величезний пласт підсвідомого потягу. Тут чоловік оцінює привабливість шкіри, рук, живота - все те, що забезпечує приємний тілесний контакт.


Якось, один чоловік поділився своєю історією. Він познайомився з жінкою, яка була зовні приваблива, але мені він в своєму житті ще більш привабливих. Але, коли він став до неї торкатися, буквально був вражений бархатистістю її шкіри, і тим наскільки приємно було до неї торкатися, гладити її руку, тіло. Вона захопила його цим, як жодна красуня в його житті.

Якщо на цьому етапі контакт з вами призводить до приємним відчуттям чоловіки, то настає п'ятий етап закоханості чоловіки - дигітальну.

Чоловік включає логіку і починає аналізувати все, що стосується жінки. Він стає балакучий. Він цікавиться чим ви займаєтеся, яка у вас сім'я, ваші плани на життя. Цікавитиметься вашим минулим, перевіряти вашу жіночу надійність і багато іншого.

Як ви ведете себе з оточуючими, яких життєвих правил, цінностей і переконань дотримуєтеся.

Якщо на цьому етапі все проходить гладко, то він буде прагнути презентувати себе - дивись який я, і, - роби вибір.


На всіх цих п'яти етапах закоханості чоловіки працюють всі чотири системи сприйняття - візуальна, аудиальная, кинестетическая і дигитальная. Але, кожної з них на різних етапах закоханості відводиться провідна роль.

А тепер найголовніше: не зовнішні прояви - ваша зовнішність і поведінку - це всього лише маркери, а ваша Внутрішня жінка визначає - станете ви привабливою чи ні для певної групи чоловіків. Ваш внутрішній чоловік визначає залучите ви до себе чи ні потрібного вам чоловіка. Чи будуть у вас близькі, гармонійні відносини, визначають ваші Внутрішні Уявлення про стосунки чоловіка і жінки. Це глибинні і не глибинні, підсвідомі і усвідомлювані уявлення, які й визначають все. Скільки у нас красивих, сексуально привабливих красунь, але самотніх! Дівчата і жінки! Ви можете прочитати сотні книг з психології, пройти десятки тренінгів по відносинам чоловіка і жінки, здобути вищу психологічної освіту, пройти особисту терапію, але не знайдете більш важливою для стосунків чоловіка і жінки істини: "Єдине, що потрібно чоловікові від вас, це те, щоб ви його любили ".

Справжньою, справжньої, безумовної Любов'ю!

Чоловікові потрібна і ваша зовнішня краса і сексуальний захват і мова і голос і поведінку і ваші наміри, цілі, цінності і убежденія.Как, йдеться, - в людині все повинно бути прекрасно. Але, вирішальне значення матиме ваша здатність полюбити чоловіка по-справжньому.

Починаючи від зустрічі поглядів, перших вимовлених вами слів - він буде підсвідомо шукати відповідь на питання - як ви насправді ставитеся до нього, чи здатні ви любити і полюбите ви його чи ні?

Звучить любов у вашому голосі, ваш голос сповнений любові?

У ваших словах любов?

У вашому погляді любов?

Ви на все реагуєте подивом, радістю, спокоєм, любов'ю?

Проявляє себе любов у вашому тілі?

Ви все робите з любов'ю?

Чи може жінка так проявляти себе? Може. Важко це зробити? Кому-то важко, комусь дуже важко, але комусь може бути і легко.

Для тих, кому важко або дуже важко - полюбите себе справжньою, справжньою любов'ю, і ви зможете транслювати любов в навколишній вас світ легко і природно. Швидше за все, вам для цього буде потрібно психолог. Але ця праця з психологом легше, а головне - призводить до результату. Якщо ви, звичайно, цього захочете!

Бажаю Успіху в Любові і Відносинах! Не чекайте, закохується в себе чоловіків!

Сергій Бочаров

Стаття скопійована з сайту: psyhologb.ru

Жінка (один на один) задає питання: «Чому, коли ми йдемо разом по місту, мій чоловік постійно розглядає інших жінок?
А він що думає, - я нічого не бачу ?
Чому не менше трьох-чотирьох елементів змушують чоловіка розглядати жінку на предмет знайомства?
Але якщо за цим слід ще одне позитивна подія, то вам стане ще краще, а якщо на додаток до них станеться ще одне-два позитивних події?
Чому?
Що він бачить в ваших очах?
Ви посміхнулися йому або ваші губи щільно стиснуті?
Починаючи від зустрічі поглядів, перших вимовлених вами слів - він буде підсвідомо шукати відповідь на питання - як ви насправді ставитеся до нього, чи здатні ви любити і полюбите ви його чи ні?
Звучить любов у вашому голосі, ваш голос сповнений любові?
У ваших словах любов?