Донецкий техникум промышленной автоматики

Як зламати сторінку Вконтакті - інструкція: три способи злому

 1. Як зламати сторінку Вконтакті Сторінка користувача в соціальній мережі ВКонтакте зберігає масу інформації...
 2. Як зламати чужу сторінку ВКонтакте
 3. Підбір пароля від сторінки ВКонтакте
 4. Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом
 5. Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна»
 6. Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали
 7. Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали
 8. Як зламати сторінку Вконтакті
 9. Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте
 10. Як зламати чужу сторінку ВКонтакте
 11. Підбір пароля від сторінки ВКонтакте
 12. Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом
 13. Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна»
 14. Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали
 15. Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали
 16. Як зламати сторінку Вконтакті
 17. Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте
 18. Як зламати чужу сторінку ВКонтакте
 19. Підбір пароля від сторінки ВКонтакте
 20. Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом
 21. Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна»
 22. Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали
 23. Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали
 24. Як зламати сторінку Вконтакті
 25. Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте
 26. Як зламати чужу сторінку ВКонтакте
 27. Підбір пароля від сторінки ВКонтакте
 28. Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом
 29. Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна»
 30. Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали
 31. Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали
 32. Як зламати сторінку Вконтакті
 33. Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте
 34. Як зламати чужу сторінку ВКонтакте
 35. Підбір пароля від сторінки ВКонтакте
 36. Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом
 37. Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна»
 38. Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали
 39. Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали
 40. Як зламати сторінку Вконтакті
 41. Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте
 42. Як зламати чужу сторінку ВКонтакте
 43. Підбір пароля від сторінки ВКонтакте
 44. Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом
 45. Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна»
 46. Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали
 47. Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали
 48. Як зламати сторінку Вконтакті
 49. Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте
 50. Як зламати чужу сторінку ВКонтакте
 51. Підбір пароля від сторінки ВКонтакте
 52. Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом
 53. Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна»
 54. Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали
 55. Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали

Як зламати сторінку Вконтакті

Сторінка користувача в соціальній мережі ВКонтакте зберігає масу інформації про нього, починаючи з прихованих від поглядів інших користувачів фотографій, і закінчуючи особистим листуванням Сторінка користувача в соціальній мережі ВКонтакте зберігає масу інформації про нього, починаючи з прихованих від поглядів інших користувачів фотографій, і закінчуючи особистим листуванням. Щоб ці дані не потрапили до зловмисників або просто зацікавленим особам, необхідно виконувати ряд базових дій, які дозволять уникнути злому сторінки. Існує не так багато методик зламати чужу сторінку ВКонтакте, знаючи які, можна передбачити стратегії захисту конфіденційних даних.

Зміст: 1. Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте 2. Як зламати чужу сторінку ВКонтакте - Підбір пароля від сторінки ВКонтакте - Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом - Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна» 3. Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали 4. Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали

Важливо: дана стаття не є інструкцією по злому чужий сторінки. Інформація, наведена в ній, опублікована з метою ознайомлення читачів з можливими способами злому сторінки ВКонтакте.

Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте

Щоб потрапити на свою особисту сторінку в соціальній мережі ВКонтакте, користувач повинен ввести логін і пароль. Після цього він виявляється в зоні управління аккаунтом, яка доступна тільки йому. Але важливо розуміти, що якщо ввести ці ж логін і пароль на іншому комп'ютері, то і там вдасться потрапити на сторінку управління профілем користувача.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що злом сторінки ВКонтакте на увазі отримання зловмисниками логіна і пароля користувача, чию інформацію вони хочуть побачити.

Як зламати чужу сторінку ВКонтакте

Існує кілька способів злому сторінки в соціальній мережі. Як було відзначено, завдання будь-якого злому - це отримання логіна та пароля користувача, і заволодіти подібними даними можна одним з трьох поширених методів, розглянутих нижче.

Підбір пароля від сторінки ВКонтакте

Мабуть, найпростіший спосіб, який доступний кожному охочому зламати чужу сторінку ВКонтакте. Його суть полягає в тому, що знаючи логін від облікового запису в соціальній мережі, необхідно підібрати пароль.

Виникає питання «А як дізнатися логін?». Все дуже просто. У соціальній мережі ВКонтакте в якості логіна користувача може виступати e-mail або номер мобільного телефону. Оскільки у користувачів найчастіше виникає бажання зламати сторінку знайомої людини, дізнатися його номер телефону або пошту не складає труднощів.

Зверніть увагу: Багато користувачів пишуть свій номер телефону і пошту безпосередньо на сторінці ВКонтакте, заповнюючи профіль. У більшості випадків номер телефону, вказаний на сторінці, збігається з тим, який є логіном від сторінки. Саме тому, при бажанні максимально убезпечити свій аккаунт, розміщувати номер мобільного телефону на сторінці недоцільно.

Дізнавшись логін (телефон або пошту) від аккаунта, зловмисникові залишається складна частина роботи - підібрати пароль. Це робиться за допомогою перебору, який може бути як ручним, так і автоматичним:

 • Ручний перебір передбачає, що у охочого зламати сторінку є певне розуміння того, який пароль може бути використаний. Досить часто користувачі не дбають про безпеку свого облікового запису в соціальній мережі, встановлюючи не самий складний пароль, який може, в тому числі, утримувати їх особисту інформацію, наприклад: прізвище, дату народження, ім'я коханої людини і так далі. Більшу частину цих відомостей зловмисники можуть дізнатися зі сторінки користувача. При бажанні, якщо пароль не особливо складний, підібрати його не складе великих труднощів;
 • Автоматичний перебір передбачає, що для підбору пароля буде використовуватися спеціалізований софт. Існує маса програма, які містять в собі базу найбільш часто використовуваних паролів. За допомогою таких програм можна підібрати пароль до аккаунту ВКонтакте, але процес цей займе чимало часу.

Важливо: Щоб убезпечити свою сторінку ВКонтакте від злому, користуйтеся генераторами паролів, які дозволяють створити унікальні поєднання букв, цифр і розділових знаків для максимального захисту облікового запису.

Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом

У будь-якого популярного сайту, який зберігає дані користувачів, в мережі знайдуться десятки фішингових двійників. Фішингових сайтів є копією головної сторінки сайту, якому він наслідує. Зловмисники використовують подібні сайти наступним чином:

 1. Користувач заходить на їх сайт, який, найчастіше, має схожий доменну адресу на реальний ресурс. Наприклад, у випадку з ВКонтакте, фішинговими можуть бути сайти з адресами vkk.ru, vcontakte.ru, vvk.com і так далі;
 2. Далі користувач, припускаючи, що він знаходиться на сторінці ВКонтакте, вводить в графи для логіна і пароля свої дані;
 3. Ці дані направляються безпосередньо до зловмисників, які пізніше можуть їх використовувати в особистих цілях.

Головна складність для шахраїв, які хочуть зламати сторінку ВКонтакте за допомогою фішингових сайту, є «заманювання» користувача на цей сайт. Найчастіше з цим завданням справляється вірус, розташований на комп'ютері користувача. Він прописує зміни в файлі hosts в Windows , І при бажанні перейти на реальний сайт ВКонтакте, користувача переадресовує на фішингових.

Ще один спосіб заманити користувача на фішингових сайтів - це розмістити в мережі зазивають банер або гіперпосилання, натиснувши на які користувач потрапить на такий сайт і може через неуважність ввести свої логін і пароль.

Щоб уникнути злому сторінки ВКонтакте через фішингові сайти, потрібно встановити на комп'ютер хороший антивірус, а також не переходити за сумнівними посиланнями і завжди уважно дивитися на адресу сайту в рядку браузера при введенні даних від аккаунта ВКонтакте.

Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна»

Практично кожному користувачеві Інтернету хоча б раз доводилося чути про віруси класу «троян» Практично кожному користувачеві Інтернету хоча б раз доводилося чути про віруси класу «троян». Це окреме сімейство шкідливих програм, головним завданням яких є крадіжка даних з комп'ютера користувача.

Трояни діють на комп'ютері непомітно для користувача. Вони можуть встановитися з однією з програм, завантажених з інтернету, після чого працювати у фоновому режимі постійно. Трояни передають на сервер зловмисників інформацію про вводяться користувачем даних на тій чи іншій сторінці в інтернеті. В тому числі, вони можуть викрасти логін і пароль від сторінки ВКонтакте.

Щоб не потрапити під дії трояна, потрібно встановити на комп'ютер хороший антивірус і регулярно проводити перевірку системи на наявність зараження.

Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали

Розробники соціальної мережі ВКонтакте піклуються про користувачів і збереження їх даних, тому постійно впроваджують нові способи захисту сторінки. Зокрема, якщо в ваш аккаунт проведений вхід з пристрою, з якого раніше в нього при діючому логін та пароль не входили, на один з пристроїв, де авторизація вже пройдена, прийде відповідне сповіщення.

Наприклад: у вас на планшеті встановлено додаток ВКонтакте, в якому ви авторизовані. Коли зловмисник зі свого комп'ютера увійде в ваш аккаунт, на планшет прийде відповідне сповіщення про вхід.

Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали

Оскільки сторінка ВКонтакте прив'язана до вашого номера телефону, змінити пароль на ній зловмисник можливості не має - для цього потрібно вводити код-підтвердження, який надсилається в СМС-повідомленні. Тому, якщо у вас з'явилися підозри, що вашу сторінку ВКонтакте зламали, терміново змініть пароль від неї. Рекомендуємо використовувати складні паролі, що містять в собі більше 15 знаків, щоб максимально убезпечити свій аккаунт від злому шляхом перебору.

Як зламати сторінку Вконтакті

Сторінка користувача в соціальній мережі ВКонтакте зберігає масу інформації про нього, починаючи з прихованих від поглядів інших користувачів фотографій, і закінчуючи особистим листуванням Сторінка користувача в соціальній мережі ВКонтакте зберігає масу інформації про нього, починаючи з прихованих від поглядів інших користувачів фотографій, і закінчуючи особистим листуванням. Щоб ці дані не потрапили до зловмисників або просто зацікавленим особам, необхідно виконувати ряд базових дій, які дозволять уникнути злому сторінки. Існує не так багато методик зламати чужу сторінку ВКонтакте, знаючи які, можна передбачити стратегії захисту конфіденційних даних.

Зміст: 1. Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте 2. Як зламати чужу сторінку ВКонтакте - Підбір пароля від сторінки ВКонтакте - Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом - Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна» 3. Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали 4. Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали

Важливо: дана стаття не є інструкцією по злому чужий сторінки. Інформація, наведена в ній, опублікована з метою ознайомлення читачів з можливими способами злому сторінки ВКонтакте.

Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте

Щоб потрапити на свою особисту сторінку в соціальній мережі ВКонтакте, користувач повинен ввести логін і пароль. Після цього він виявляється в зоні управління аккаунтом, яка доступна тільки йому. Але важливо розуміти, що якщо ввести ці ж логін і пароль на іншому комп'ютері, то і там вдасться потрапити на сторінку управління профілем користувача.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що злом сторінки ВКонтакте на увазі отримання зловмисниками логіна і пароля користувача, чию інформацію вони хочуть побачити.

Як зламати чужу сторінку ВКонтакте

Існує кілька способів злому сторінки в соціальній мережі. Як було відзначено, завдання будь-якого злому - це отримання логіна та пароля користувача, і заволодіти подібними даними можна одним з трьох поширених методів, розглянутих нижче.

Підбір пароля від сторінки ВКонтакте

Мабуть, найпростіший спосіб, який доступний кожному охочому зламати чужу сторінку ВКонтакте. Його суть полягає в тому, що знаючи логін від облікового запису в соціальній мережі, необхідно підібрати пароль.

Виникає питання «А як дізнатися логін?». Все дуже просто. У соціальній мережі ВКонтакте в якості логіна користувача може виступати e-mail або номер мобільного телефону. Оскільки у користувачів найчастіше виникає бажання зламати сторінку знайомої людини, дізнатися його номер телефону або пошту не складає труднощів.

Зверніть увагу: Багато користувачів пишуть свій номер телефону і пошту безпосередньо на сторінці ВКонтакте, заповнюючи профіль. У більшості випадків номер телефону, вказаний на сторінці, збігається з тим, який є логіном від сторінки. Саме тому, при бажанні максимально убезпечити свій аккаунт, розміщувати номер мобільного телефону на сторінці недоцільно.

Дізнавшись логін (телефон або пошту) від аккаунта, зловмисникові залишається складна частина роботи - підібрати пароль. Це робиться за допомогою перебору, який може бути як ручним, так і автоматичним:

 • Ручний перебір передбачає, що у охочого зламати сторінку є певне розуміння того, який пароль може бути використаний. Досить часто користувачі не дбають про безпеку свого облікового запису в соціальній мережі, встановлюючи не самий складний пароль, який може, в тому числі, утримувати їх особисту інформацію, наприклад: прізвище, дату народження, ім'я коханої людини і так далі. Більшу частину цих відомостей зловмисники можуть дізнатися зі сторінки користувача. При бажанні, якщо пароль не особливо складний, підібрати його не складе великих труднощів;
 • Автоматичний перебір передбачає, що для підбору пароля буде використовуватися спеціалізований софт. Існує маса програма, які містять в собі базу найбільш часто використовуваних паролів. За допомогою таких програм можна підібрати пароль до аккаунту ВКонтакте, але процес цей займе чимало часу.

Важливо: Щоб убезпечити свою сторінку ВКонтакте від злому, користуйтеся генераторами паролів, які дозволяють створити унікальні поєднання букв, цифр і розділових знаків для максимального захисту облікового запису.

Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом

У будь-якого популярного сайту, який зберігає дані користувачів, в мережі знайдуться десятки фішингових двійників. Фішингових сайтів є копією головної сторінки сайту, якому він наслідує. Зловмисники використовують подібні сайти наступним чином:

 1. Користувач заходить на їх сайт, який, найчастіше, має схожий доменну адресу на реальний ресурс. Наприклад, у випадку з ВКонтакте, фішинговими можуть бути сайти з адресами vkk.ru, vcontakte.ru, vvk.com і так далі;
 2. Далі користувач, припускаючи, що він знаходиться на сторінці ВКонтакте, вводить в графи для логіна і пароля свої дані;
 3. Ці дані направляються безпосередньо до зловмисників, які пізніше можуть їх використовувати в особистих цілях.

Головна складність для шахраїв, які хочуть зламати сторінку ВКонтакте за допомогою фішингових сайту, є «заманювання» користувача на цей сайт. Найчастіше з цим завданням справляється вірус, розташований на комп'ютері користувача. Він прописує зміни в файлі hosts в Windows , І при бажанні перейти на реальний сайт ВКонтакте, користувача переадресовує на фішингових.

Ще один спосіб заманити користувача на фішингових сайтів - це розмістити в мережі зазивають банер або гіперпосилання, натиснувши на які користувач потрапить на такий сайт і може через неуважність ввести свої логін і пароль.

Щоб уникнути злому сторінки ВКонтакте через фішингові сайти, потрібно встановити на комп'ютер хороший антивірус, а також не переходити за сумнівними посиланнями і завжди уважно дивитися на адресу сайту в рядку браузера при введенні даних від аккаунта ВКонтакте.

Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна»

Практично кожному користувачеві Інтернету хоча б раз доводилося чути про віруси класу «троян» Практично кожному користувачеві Інтернету хоча б раз доводилося чути про віруси класу «троян». Це окреме сімейство шкідливих програм, головним завданням яких є крадіжка даних з комп'ютера користувача.

Трояни діють на комп'ютері непомітно для користувача. Вони можуть встановитися з однією з програм, завантажених з інтернету, після чого працювати у фоновому режимі постійно. Трояни передають на сервер зловмисників інформацію про вводяться користувачем даних на тій чи іншій сторінці в інтернеті. В тому числі, вони можуть викрасти логін і пароль від сторінки ВКонтакте.

Щоб не потрапити під дії трояна, потрібно встановити на комп'ютер хороший антивірус і регулярно проводити перевірку системи на наявність зараження.

Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали

Розробники соціальної мережі ВКонтакте піклуються про користувачів і збереження їх даних, тому постійно впроваджують нові способи захисту сторінки. Зокрема, якщо в ваш аккаунт проведений вхід з пристрою, з якого раніше в нього при діючому логін та пароль не входили, на один з пристроїв, де авторизація вже пройдена, прийде відповідне сповіщення.

Наприклад: у вас на планшеті встановлено додаток ВКонтакте, в якому ви авторизовані. Коли зловмисник зі свого комп'ютера увійде в ваш аккаунт, на планшет прийде відповідне сповіщення про вхід.

Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали

Оскільки сторінка ВКонтакте прив'язана до вашого номера телефону, змінити пароль на ній зловмисник можливості не має - для цього потрібно вводити код-підтвердження, який надсилається в СМС-повідомленні. Тому, якщо у вас з'явилися підозри, що вашу сторінку ВКонтакте зламали, терміново змініть пароль від неї. Рекомендуємо використовувати складні паролі, що містять в собі більше 15 знаків, щоб максимально убезпечити свій аккаунт від злому шляхом перебору.

Як зламати сторінку Вконтакті

Сторінка користувача в соціальній мережі ВКонтакте зберігає масу інформації про нього, починаючи з прихованих від поглядів інших користувачів фотографій, і закінчуючи особистим листуванням Сторінка користувача в соціальній мережі ВКонтакте зберігає масу інформації про нього, починаючи з прихованих від поглядів інших користувачів фотографій, і закінчуючи особистим листуванням. Щоб ці дані не потрапили до зловмисників або просто зацікавленим особам, необхідно виконувати ряд базових дій, які дозволять уникнути злому сторінки. Існує не так багато методик зламати чужу сторінку ВКонтакте, знаючи які, можна передбачити стратегії захисту конфіденційних даних.

Зміст: 1. Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте 2. Як зламати чужу сторінку ВКонтакте - Підбір пароля від сторінки ВКонтакте - Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом - Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна» 3. Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали 4. Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали

Важливо: дана стаття не є інструкцією по злому чужий сторінки. Інформація, наведена в ній, опублікована з метою ознайомлення читачів з можливими способами злому сторінки ВКонтакте.

Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте

Щоб потрапити на свою особисту сторінку в соціальній мережі ВКонтакте, користувач повинен ввести логін і пароль. Після цього він виявляється в зоні управління аккаунтом, яка доступна тільки йому. Але важливо розуміти, що якщо ввести ці ж логін і пароль на іншому комп'ютері, то і там вдасться потрапити на сторінку управління профілем користувача.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що злом сторінки ВКонтакте на увазі отримання зловмисниками логіна і пароля користувача, чию інформацію вони хочуть побачити.

Як зламати чужу сторінку ВКонтакте

Існує кілька способів злому сторінки в соціальній мережі. Як було відзначено, завдання будь-якого злому - це отримання логіна та пароля користувача, і заволодіти подібними даними можна одним з трьох поширених методів, розглянутих нижче.

Підбір пароля від сторінки ВКонтакте

Мабуть, найпростіший спосіб, який доступний кожному охочому зламати чужу сторінку ВКонтакте. Його суть полягає в тому, що знаючи логін від облікового запису в соціальній мережі, необхідно підібрати пароль.

Виникає питання «А як дізнатися логін?». Все дуже просто. У соціальній мережі ВКонтакте в якості логіна користувача може виступати e-mail або номер мобільного телефону. Оскільки у користувачів найчастіше виникає бажання зламати сторінку знайомої людини, дізнатися його номер телефону або пошту не складає труднощів.

Зверніть увагу: Багато користувачів пишуть свій номер телефону і пошту безпосередньо на сторінці ВКонтакте, заповнюючи профіль. У більшості випадків номер телефону, вказаний на сторінці, збігається з тим, який є логіном від сторінки. Саме тому, при бажанні максимально убезпечити свій аккаунт, розміщувати номер мобільного телефону на сторінці недоцільно.

Дізнавшись логін (телефон або пошту) від аккаунта, зловмисникові залишається складна частина роботи - підібрати пароль. Це робиться за допомогою перебору, який може бути як ручним, так і автоматичним:

 • Ручний перебір передбачає, що у охочого зламати сторінку є певне розуміння того, який пароль може бути використаний. Досить часто користувачі не дбають про безпеку свого облікового запису в соціальній мережі, встановлюючи не самий складний пароль, який може, в тому числі, утримувати їх особисту інформацію, наприклад: прізвище, дату народження, ім'я коханої людини і так далі. Більшу частину цих відомостей зловмисники можуть дізнатися зі сторінки користувача. При бажанні, якщо пароль не особливо складний, підібрати його не складе великих труднощів;
 • Автоматичний перебір передбачає, що для підбору пароля буде використовуватися спеціалізований софт. Існує маса програма, які містять в собі базу найбільш часто використовуваних паролів. За допомогою таких програм можна підібрати пароль до аккаунту ВКонтакте, але процес цей займе чимало часу.

Важливо: Щоб убезпечити свою сторінку ВКонтакте від злому, користуйтеся генераторами паролів, які дозволяють створити унікальні поєднання букв, цифр і розділових знаків для максимального захисту облікового запису.

Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом

У будь-якого популярного сайту, який зберігає дані користувачів, в мережі знайдуться десятки фішингових двійників. Фішингових сайтів є копією головної сторінки сайту, якому він наслідує. Зловмисники використовують подібні сайти наступним чином:

 1. Користувач заходить на їх сайт, який, найчастіше, має схожий доменну адресу на реальний ресурс. Наприклад, у випадку з ВКонтакте, фішинговими можуть бути сайти з адресами vkk.ru, vcontakte.ru, vvk.com і так далі;
 2. Далі користувач, припускаючи, що він знаходиться на сторінці ВКонтакте, вводить в графи для логіна і пароля свої дані;
 3. Ці дані направляються безпосередньо до зловмисників, які пізніше можуть їх використовувати в особистих цілях.

Головна складність для шахраїв, які хочуть зламати сторінку ВКонтакте за допомогою фішингових сайту, є «заманювання» користувача на цей сайт. Найчастіше з цим завданням справляється вірус, розташований на комп'ютері користувача. Він прописує зміни в файлі hosts в Windows , І при бажанні перейти на реальний сайт ВКонтакте, користувача переадресовує на фішингових.

Ще один спосіб заманити користувача на фішингових сайтів - це розмістити в мережі зазивають банер або гіперпосилання, натиснувши на які користувач потрапить на такий сайт і може через неуважність ввести свої логін і пароль.

Щоб уникнути злому сторінки ВКонтакте через фішингові сайти, потрібно встановити на комп'ютер хороший антивірус, а також не переходити за сумнівними посиланнями і завжди уважно дивитися на адресу сайту в рядку браузера при введенні даних від аккаунта ВКонтакте.

Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна»

Практично кожному користувачеві Інтернету хоча б раз доводилося чути про віруси класу «троян» Практично кожному користувачеві Інтернету хоча б раз доводилося чути про віруси класу «троян». Це окреме сімейство шкідливих програм, головним завданням яких є крадіжка даних з комп'ютера користувача.

Трояни діють на комп'ютері непомітно для користувача. Вони можуть встановитися з однією з програм, завантажених з інтернету, після чого працювати у фоновому режимі постійно. Трояни передають на сервер зловмисників інформацію про вводяться користувачем даних на тій чи іншій сторінці в інтернеті. В тому числі, вони можуть викрасти логін і пароль від сторінки ВКонтакте.

Щоб не потрапити під дії трояна, потрібно встановити на комп'ютер хороший антивірус і регулярно проводити перевірку системи на наявність зараження.

Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали

Розробники соціальної мережі ВКонтакте піклуються про користувачів і збереження їх даних, тому постійно впроваджують нові способи захисту сторінки. Зокрема, якщо в ваш аккаунт проведений вхід з пристрою, з якого раніше в нього при діючому логін та пароль не входили, на один з пристроїв, де авторизація вже пройдена, прийде відповідне сповіщення.

Наприклад: у вас на планшеті встановлено додаток ВКонтакте, в якому ви авторизовані. Коли зловмисник зі свого комп'ютера увійде в ваш аккаунт, на планшет прийде відповідне сповіщення про вхід.

Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали

Оскільки сторінка ВКонтакте прив'язана до вашого номера телефону, змінити пароль на ній зловмисник можливості не має - для цього потрібно вводити код-підтвердження, який надсилається в СМС-повідомленні. Тому, якщо у вас з'явилися підозри, що вашу сторінку ВКонтакте зламали, терміново змініть пароль від неї. Рекомендуємо використовувати складні паролі, що містять в собі більше 15 знаків, щоб максимально убезпечити свій аккаунт від злому шляхом перебору.

Як зламати сторінку Вконтакті

Сторінка користувача в соціальній мережі ВКонтакте зберігає масу інформації про нього, починаючи з прихованих від поглядів інших користувачів фотографій, і закінчуючи особистим листуванням Сторінка користувача в соціальній мережі ВКонтакте зберігає масу інформації про нього, починаючи з прихованих від поглядів інших користувачів фотографій, і закінчуючи особистим листуванням. Щоб ці дані не потрапили до зловмисників або просто зацікавленим особам, необхідно виконувати ряд базових дій, які дозволять уникнути злому сторінки. Існує не так багато методик зламати чужу сторінку ВКонтакте, знаючи які, можна передбачити стратегії захисту конфіденційних даних.

Зміст: 1. Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте 2. Як зламати чужу сторінку ВКонтакте - Підбір пароля від сторінки ВКонтакте - Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом - Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна» 3. Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали 4. Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали

Важливо: дана стаття не є інструкцією по злому чужий сторінки. Інформація, наведена в ній, опублікована з метою ознайомлення читачів з можливими способами злому сторінки ВКонтакте.

Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте

Щоб потрапити на свою особисту сторінку в соціальній мережі ВКонтакте, користувач повинен ввести логін і пароль. Після цього він виявляється в зоні управління аккаунтом, яка доступна тільки йому. Але важливо розуміти, що якщо ввести ці ж логін і пароль на іншому комп'ютері, то і там вдасться потрапити на сторінку управління профілем користувача.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що злом сторінки ВКонтакте на увазі отримання зловмисниками логіна і пароля користувача, чию інформацію вони хочуть побачити.

Як зламати чужу сторінку ВКонтакте

Існує кілька способів злому сторінки в соціальній мережі. Як було відзначено, завдання будь-якого злому - це отримання логіна та пароля користувача, і заволодіти подібними даними можна одним з трьох поширених методів, розглянутих нижче.

Підбір пароля від сторінки ВКонтакте

Мабуть, найпростіший спосіб, який доступний кожному охочому зламати чужу сторінку ВКонтакте. Його суть полягає в тому, що знаючи логін від облікового запису в соціальній мережі, необхідно підібрати пароль.

Виникає питання «А як дізнатися логін?». Все дуже просто. У соціальній мережі ВКонтакте в якості логіна користувача може виступати e-mail або номер мобільного телефону. Оскільки у користувачів найчастіше виникає бажання зламати сторінку знайомої людини, дізнатися його номер телефону або пошту не складає труднощів.

Зверніть увагу: Багато користувачів пишуть свій номер телефону і пошту безпосередньо на сторінці ВКонтакте, заповнюючи профіль. У більшості випадків номер телефону, вказаний на сторінці, збігається з тим, який є логіном від сторінки. Саме тому, при бажанні максимально убезпечити свій аккаунт, розміщувати номер мобільного телефону на сторінці недоцільно.

Дізнавшись логін (телефон або пошту) від аккаунта, зловмисникові залишається складна частина роботи - підібрати пароль. Це робиться за допомогою перебору, який може бути як ручним, так і автоматичним:

 • Ручний перебір передбачає, що у охочого зламати сторінку є певне розуміння того, який пароль може бути використаний. Досить часто користувачі не дбають про безпеку свого облікового запису в соціальній мережі, встановлюючи не самий складний пароль, який може, в тому числі, утримувати їх особисту інформацію, наприклад: прізвище, дату народження, ім'я коханої людини і так далі. Більшу частину цих відомостей зловмисники можуть дізнатися зі сторінки користувача. При бажанні, якщо пароль не особливо складний, підібрати його не складе великих труднощів;
 • Автоматичний перебір передбачає, що для підбору пароля буде використовуватися спеціалізований софт. Існує маса програма, які містять в собі базу найбільш часто використовуваних паролів. За допомогою таких програм можна підібрати пароль до аккаунту ВКонтакте, але процес цей займе чимало часу.

Важливо: Щоб убезпечити свою сторінку ВКонтакте від злому, користуйтеся генераторами паролів, які дозволяють створити унікальні поєднання букв, цифр і розділових знаків для максимального захисту облікового запису.

Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом

У будь-якого популярного сайту, який зберігає дані користувачів, в мережі знайдуться десятки фішингових двійників. Фішингових сайтів є копією головної сторінки сайту, якому він наслідує. Зловмисники використовують подібні сайти наступним чином:

 1. Користувач заходить на їх сайт, який, найчастіше, має схожий доменну адресу на реальний ресурс. Наприклад, у випадку з ВКонтакте, фішинговими можуть бути сайти з адресами vkk.ru, vcontakte.ru, vvk.com і так далі;
 2. Далі користувач, припускаючи, що він знаходиться на сторінці ВКонтакте, вводить в графи для логіна і пароля свої дані;
 3. Ці дані направляються безпосередньо до зловмисників, які пізніше можуть їх використовувати в особистих цілях.

Головна складність для шахраїв, які хочуть зламати сторінку ВКонтакте за допомогою фішингових сайту, є «заманювання» користувача на цей сайт. Найчастіше з цим завданням справляється вірус, розташований на комп'ютері користувача. Він прописує зміни в файлі hosts в Windows , І при бажанні перейти на реальний сайт ВКонтакте, користувача переадресовує на фішингових.

Ще один спосіб заманити користувача на фішингових сайтів - це розмістити в мережі зазивають банер або гіперпосилання, натиснувши на які користувач потрапить на такий сайт і може через неуважність ввести свої логін і пароль.

Щоб уникнути злому сторінки ВКонтакте через фішингові сайти, потрібно встановити на комп'ютер хороший антивірус, а також не переходити за сумнівними посиланнями і завжди уважно дивитися на адресу сайту в рядку браузера при введенні даних від аккаунта ВКонтакте.

Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна»

Практично кожному користувачеві Інтернету хоча б раз доводилося чути про віруси класу «троян» Практично кожному користувачеві Інтернету хоча б раз доводилося чути про віруси класу «троян». Це окреме сімейство шкідливих програм, головним завданням яких є крадіжка даних з комп'ютера користувача.

Трояни діють на комп'ютері непомітно для користувача. Вони можуть встановитися з однією з програм, завантажених з інтернету, після чого працювати у фоновому режимі постійно. Трояни передають на сервер зловмисників інформацію про вводяться користувачем даних на тій чи іншій сторінці в інтернеті. В тому числі, вони можуть викрасти логін і пароль від сторінки ВКонтакте.

Щоб не потрапити під дії трояна, потрібно встановити на комп'ютер хороший антивірус і регулярно проводити перевірку системи на наявність зараження.

Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали

Розробники соціальної мережі ВКонтакте піклуються про користувачів і збереження їх даних, тому постійно впроваджують нові способи захисту сторінки. Зокрема, якщо в ваш аккаунт проведений вхід з пристрою, з якого раніше в нього при діючому логін та пароль не входили, на один з пристроїв, де авторизація вже пройдена, прийде відповідне сповіщення.

Наприклад: у вас на планшеті встановлено додаток ВКонтакте, в якому ви авторизовані. Коли зловмисник зі свого комп'ютера увійде в ваш аккаунт, на планшет прийде відповідне сповіщення про вхід.

Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали

Оскільки сторінка ВКонтакте прив'язана до вашого номера телефону, змінити пароль на ній зловмисник можливості не має - для цього потрібно вводити код-підтвердження, який надсилається в СМС-повідомленні. Тому, якщо у вас з'явилися підозри, що вашу сторінку ВКонтакте зламали, терміново змініть пароль від неї. Рекомендуємо використовувати складні паролі, що містять в собі більше 15 знаків, щоб максимально убезпечити свій аккаунт від злому шляхом перебору.

Як зламати сторінку Вконтакті

Сторінка користувача в соціальній мережі ВКонтакте зберігає масу інформації про нього, починаючи з прихованих від поглядів інших користувачів фотографій, і закінчуючи особистим листуванням Сторінка користувача в соціальній мережі ВКонтакте зберігає масу інформації про нього, починаючи з прихованих від поглядів інших користувачів фотографій, і закінчуючи особистим листуванням. Щоб ці дані не потрапили до зловмисників або просто зацікавленим особам, необхідно виконувати ряд базових дій, які дозволять уникнути злому сторінки. Існує не так багато методик зламати чужу сторінку ВКонтакте, знаючи які, можна передбачити стратегії захисту конфіденційних даних.

Зміст: 1. Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте 2. Як зламати чужу сторінку ВКонтакте - Підбір пароля від сторінки ВКонтакте - Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом - Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна» 3. Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали 4. Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали

Важливо: дана стаття не є інструкцією по злому чужий сторінки. Інформація, наведена в ній, опублікована з метою ознайомлення читачів з можливими способами злому сторінки ВКонтакте.

Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте

Щоб потрапити на свою особисту сторінку в соціальній мережі ВКонтакте, користувач повинен ввести логін і пароль. Після цього він виявляється в зоні управління аккаунтом, яка доступна тільки йому. Але важливо розуміти, що якщо ввести ці ж логін і пароль на іншому комп'ютері, то і там вдасться потрапити на сторінку управління профілем користувача.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що злом сторінки ВКонтакте на увазі отримання зловмисниками логіна і пароля користувача, чию інформацію вони хочуть побачити.

Як зламати чужу сторінку ВКонтакте

Існує кілька способів злому сторінки в соціальній мережі. Як було відзначено, завдання будь-якого злому - це отримання логіна та пароля користувача, і заволодіти подібними даними можна одним з трьох поширених методів, розглянутих нижче.

Підбір пароля від сторінки ВКонтакте

Мабуть, найпростіший спосіб, який доступний кожному охочому зламати чужу сторінку ВКонтакте. Його суть полягає в тому, що знаючи логін від облікового запису в соціальній мережі, необхідно підібрати пароль.

Виникає питання «А як дізнатися логін?». Все дуже просто. У соціальній мережі ВКонтакте в якості логіна користувача може виступати e-mail або номер мобільного телефону. Оскільки у користувачів найчастіше виникає бажання зламати сторінку знайомої людини, дізнатися його номер телефону або пошту не складає труднощів.

Зверніть увагу: Багато користувачів пишуть свій номер телефону і пошту безпосередньо на сторінці ВКонтакте, заповнюючи профіль. У більшості випадків номер телефону, вказаний на сторінці, збігається з тим, який є логіном від сторінки. Саме тому, при бажанні максимально убезпечити свій аккаунт, розміщувати номер мобільного телефону на сторінці недоцільно.

Дізнавшись логін (телефон або пошту) від аккаунта, зловмисникові залишається складна частина роботи - підібрати пароль. Це робиться за допомогою перебору, який може бути як ручним, так і автоматичним:

 • Ручний перебір передбачає, що у охочого зламати сторінку є певне розуміння того, який пароль може бути використаний. Досить часто користувачі не дбають про безпеку свого облікового запису в соціальній мережі, встановлюючи не самий складний пароль, який може, в тому числі, утримувати їх особисту інформацію, наприклад: прізвище, дату народження, ім'я коханої людини і так далі. Більшу частину цих відомостей зловмисники можуть дізнатися зі сторінки користувача. При бажанні, якщо пароль не особливо складний, підібрати його не складе великих труднощів;
 • Автоматичний перебір передбачає, що для підбору пароля буде використовуватися спеціалізований софт. Існує маса програма, які містять в собі базу найбільш часто використовуваних паролів. За допомогою таких програм можна підібрати пароль до аккаунту ВКонтакте, але процес цей займе чимало часу.

Важливо: Щоб убезпечити свою сторінку ВКонтакте від злому, користуйтеся генераторами паролів, які дозволяють створити унікальні поєднання букв, цифр і розділових знаків для максимального захисту облікового запису.

Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом

У будь-якого популярного сайту, який зберігає дані користувачів, в мережі знайдуться десятки фішингових двійників. Фішингових сайтів є копією головної сторінки сайту, якому він наслідує. Зловмисники використовують подібні сайти наступним чином:

 1. Користувач заходить на їх сайт, який, найчастіше, має схожий доменну адресу на реальний ресурс. Наприклад, у випадку з ВКонтакте, фішинговими можуть бути сайти з адресами vkk.ru, vcontakte.ru, vvk.com і так далі;
 2. Далі користувач, припускаючи, що він знаходиться на сторінці ВКонтакте, вводить в графи для логіна і пароля свої дані;
 3. Ці дані направляються безпосередньо до зловмисників, які пізніше можуть їх використовувати в особистих цілях.

Головна складність для шахраїв, які хочуть зламати сторінку ВКонтакте за допомогою фішингових сайту, є «заманювання» користувача на цей сайт. Найчастіше з цим завданням справляється вірус, розташований на комп'ютері користувача. Він прописує зміни в файлі hosts в Windows , І при бажанні перейти на реальний сайт ВКонтакте, користувача переадресовує на фішингових.

Ще один спосіб заманити користувача на фішингових сайтів - це розмістити в мережі зазивають банер або гіперпосилання, натиснувши на які користувач потрапить на такий сайт і може через неуважність ввести свої логін і пароль.

Щоб уникнути злому сторінки ВКонтакте через фішингові сайти, потрібно встановити на комп'ютер хороший антивірус, а також не переходити за сумнівними посиланнями і завжди уважно дивитися на адресу сайту в рядку браузера при введенні даних від аккаунта ВКонтакте.

Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна»

Практично кожному користувачеві Інтернету хоча б раз доводилося чути про віруси класу «троян» Практично кожному користувачеві Інтернету хоча б раз доводилося чути про віруси класу «троян». Це окреме сімейство шкідливих програм, головним завданням яких є крадіжка даних з комп'ютера користувача.

Трояни діють на комп'ютері непомітно для користувача. Вони можуть встановитися з однією з програм, завантажених з інтернету, після чого працювати у фоновому режимі постійно. Трояни передають на сервер зловмисників інформацію про вводяться користувачем даних на тій чи іншій сторінці в інтернеті. В тому числі, вони можуть викрасти логін і пароль від сторінки ВКонтакте.

Щоб не потрапити під дії трояна, потрібно встановити на комп'ютер хороший антивірус і регулярно проводити перевірку системи на наявність зараження.

Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали

Розробники соціальної мережі ВКонтакте піклуються про користувачів і збереження їх даних, тому постійно впроваджують нові способи захисту сторінки. Зокрема, якщо в ваш аккаунт проведений вхід з пристрою, з якого раніше в нього при діючому логін та пароль не входили, на один з пристроїв, де авторизація вже пройдена, прийде відповідне сповіщення.

Наприклад: у вас на планшеті встановлено додаток ВКонтакте, в якому ви авторизовані. Коли зловмисник зі свого комп'ютера увійде в ваш аккаунт, на планшет прийде відповідне сповіщення про вхід.

Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали

Оскільки сторінка ВКонтакте прив'язана до вашого номера телефону, змінити пароль на ній зловмисник можливості не має - для цього потрібно вводити код-підтвердження, який надсилається в СМС-повідомленні. Тому, якщо у вас з'явилися підозри, що вашу сторінку ВКонтакте зламали, терміново змініть пароль від неї. Рекомендуємо використовувати складні паролі, що містять в собі більше 15 знаків, щоб максимально убезпечити свій аккаунт від злому шляхом перебору.

Як зламати сторінку Вконтакті

Сторінка користувача в соціальній мережі ВКонтакте зберігає масу інформації про нього, починаючи з прихованих від поглядів інших користувачів фотографій, і закінчуючи особистим листуванням Сторінка користувача в соціальній мережі ВКонтакте зберігає масу інформації про нього, починаючи з прихованих від поглядів інших користувачів фотографій, і закінчуючи особистим листуванням. Щоб ці дані не потрапили до зловмисників або просто зацікавленим особам, необхідно виконувати ряд базових дій, які дозволять уникнути злому сторінки. Існує не так багато методик зламати чужу сторінку ВКонтакте, знаючи які, можна передбачити стратегії захисту конфіденційних даних.

Зміст: 1. Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте 2. Як зламати чужу сторінку ВКонтакте - Підбір пароля від сторінки ВКонтакте - Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом - Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна» 3. Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали 4. Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали

Важливо: дана стаття не є інструкцією по злому чужий сторінки. Інформація, наведена в ній, опублікована з метою ознайомлення читачів з можливими способами злому сторінки ВКонтакте.

Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте

Щоб потрапити на свою особисту сторінку в соціальній мережі ВКонтакте, користувач повинен ввести логін і пароль. Після цього він виявляється в зоні управління аккаунтом, яка доступна тільки йому. Але важливо розуміти, що якщо ввести ці ж логін і пароль на іншому комп'ютері, то і там вдасться потрапити на сторінку управління профілем користувача.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що злом сторінки ВКонтакте на увазі отримання зловмисниками логіна і пароля користувача, чию інформацію вони хочуть побачити.

Як зламати чужу сторінку ВКонтакте

Існує кілька способів злому сторінки в соціальній мережі. Як було відзначено, завдання будь-якого злому - це отримання логіна та пароля користувача, і заволодіти подібними даними можна одним з трьох поширених методів, розглянутих нижче.

Підбір пароля від сторінки ВКонтакте

Мабуть, найпростіший спосіб, який доступний кожному охочому зламати чужу сторінку ВКонтакте. Його суть полягає в тому, що знаючи логін від облікового запису в соціальній мережі, необхідно підібрати пароль.

Виникає питання «А як дізнатися логін?». Все дуже просто. У соціальній мережі ВКонтакте в якості логіна користувача може виступати e-mail або номер мобільного телефону. Оскільки у користувачів найчастіше виникає бажання зламати сторінку знайомої людини, дізнатися його номер телефону або пошту не складає труднощів.

Зверніть увагу: Багато користувачів пишуть свій номер телефону і пошту безпосередньо на сторінці ВКонтакте, заповнюючи профіль. У більшості випадків номер телефону, вказаний на сторінці, збігається з тим, який є логіном від сторінки. Саме тому, при бажанні максимально убезпечити свій аккаунт, розміщувати номер мобільного телефону на сторінці недоцільно.

Дізнавшись логін (телефон або пошту) від аккаунта, зловмисникові залишається складна частина роботи - підібрати пароль. Це робиться за допомогою перебору, який може бути як ручним, так і автоматичним:

 • Ручний перебір передбачає, що у охочого зламати сторінку є певне розуміння того, який пароль може бути використаний. Досить часто користувачі не дбають про безпеку свого облікового запису в соціальній мережі, встановлюючи не самий складний пароль, який може, в тому числі, утримувати їх особисту інформацію, наприклад: прізвище, дату народження, ім'я коханої людини і так далі. Більшу частину цих відомостей зловмисники можуть дізнатися зі сторінки користувача. При бажанні, якщо пароль не особливо складний, підібрати його не складе великих труднощів;
 • Автоматичний перебір передбачає, що для підбору пароля буде використовуватися спеціалізований софт. Існує маса програма, які містять в собі базу найбільш часто використовуваних паролів. За допомогою таких програм можна підібрати пароль до аккаунту ВКонтакте, але процес цей займе чимало часу.

Важливо: Щоб убезпечити свою сторінку ВКонтакте від злому, користуйтеся генераторами паролів, які дозволяють створити унікальні поєднання букв, цифр і розділових знаків для максимального захисту облікового запису.

Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом

У будь-якого популярного сайту, який зберігає дані користувачів, в мережі знайдуться десятки фішингових двійників. Фішингових сайтів є копією головної сторінки сайту, якому він наслідує. Зловмисники використовують подібні сайти наступним чином:

 1. Користувач заходить на їх сайт, який, найчастіше, має схожий доменну адресу на реальний ресурс. Наприклад, у випадку з ВКонтакте, фішинговими можуть бути сайти з адресами vkk.ru, vcontakte.ru, vvk.com і так далі;
 2. Далі користувач, припускаючи, що він знаходиться на сторінці ВКонтакте, вводить в графи для логіна і пароля свої дані;
 3. Ці дані направляються безпосередньо до зловмисників, які пізніше можуть їх використовувати в особистих цілях.

Головна складність для шахраїв, які хочуть зламати сторінку ВКонтакте за допомогою фішингових сайту, є «заманювання» користувача на цей сайт. Найчастіше з цим завданням справляється вірус, розташований на комп'ютері користувача. Він прописує зміни в файлі hosts в Windows , І при бажанні перейти на реальний сайт ВКонтакте, користувача переадресовує на фішингових.

Ще один спосіб заманити користувача на фішингових сайтів - це розмістити в мережі зазивають банер або гіперпосилання, натиснувши на які користувач потрапить на такий сайт і може через неуважність ввести свої логін і пароль.

Щоб уникнути злому сторінки ВКонтакте через фішингові сайти, потрібно встановити на комп'ютер хороший антивірус, а також не переходити за сумнівними посиланнями і завжди уважно дивитися на адресу сайту в рядку браузера при введенні даних від аккаунта ВКонтакте.

Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна»

Практично кожному користувачеві Інтернету хоча б раз доводилося чути про віруси класу «троян» Практично кожному користувачеві Інтернету хоча б раз доводилося чути про віруси класу «троян». Це окреме сімейство шкідливих програм, головним завданням яких є крадіжка даних з комп'ютера користувача.

Трояни діють на комп'ютері непомітно для користувача. Вони можуть встановитися з однією з програм, завантажених з інтернету, після чого працювати у фоновому режимі постійно. Трояни передають на сервер зловмисників інформацію про вводяться користувачем даних на тій чи іншій сторінці в інтернеті. В тому числі, вони можуть викрасти логін і пароль від сторінки ВКонтакте.

Щоб не потрапити під дії трояна, потрібно встановити на комп'ютер хороший антивірус і регулярно проводити перевірку системи на наявність зараження.

Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали

Розробники соціальної мережі ВКонтакте піклуються про користувачів і збереження їх даних, тому постійно впроваджують нові способи захисту сторінки. Зокрема, якщо в ваш аккаунт проведений вхід з пристрою, з якого раніше в нього при діючому логін та пароль не входили, на один з пристроїв, де авторизація вже пройдена, прийде відповідне сповіщення.

Наприклад: у вас на планшеті встановлено додаток ВКонтакте, в якому ви авторизовані. Коли зловмисник зі свого комп'ютера увійде в ваш аккаунт, на планшет прийде відповідне сповіщення про вхід.

Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали

Оскільки сторінка ВКонтакте прив'язана до вашого номера телефону, змінити пароль на ній зловмисник можливості не має - для цього потрібно вводити код-підтвердження, який надсилається в СМС-повідомленні. Тому, якщо у вас з'явилися підозри, що вашу сторінку ВКонтакте зламали, терміново змініть пароль від неї. Рекомендуємо використовувати складні паролі, що містять в собі більше 15 знаків, щоб максимально убезпечити свій аккаунт від злому шляхом перебору.

Як зламати сторінку Вконтакті

Сторінка користувача в соціальній мережі ВКонтакте зберігає масу інформації про нього, починаючи з прихованих від поглядів інших користувачів фотографій, і закінчуючи особистим листуванням Сторінка користувача в соціальній мережі ВКонтакте зберігає масу інформації про нього, починаючи з прихованих від поглядів інших користувачів фотографій, і закінчуючи особистим листуванням. Щоб ці дані не потрапили до зловмисників або просто зацікавленим особам, необхідно виконувати ряд базових дій, які дозволять уникнути злому сторінки. Існує не так багато методик зламати чужу сторінку ВКонтакте, знаючи які, можна передбачити стратегії захисту конфіденційних даних.

Зміст: 1. Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте 2. Як зламати чужу сторінку ВКонтакте - Підбір пароля від сторінки ВКонтакте - Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом - Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна» 3. Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали 4. Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали

Важливо: дана стаття не є інструкцією по злому чужий сторінки. Інформація, наведена в ній, опублікована з метою ознайомлення читачів з можливими способами злому сторінки ВКонтакте.

Що розуміється під зломом сторінки ВКонтакте

Щоб потрапити на свою особисту сторінку в соціальній мережі ВКонтакте, користувач повинен ввести логін і пароль. Після цього він виявляється в зоні управління аккаунтом, яка доступна тільки йому. Але важливо розуміти, що якщо ввести ці ж логін і пароль на іншому комп'ютері, то і там вдасться потрапити на сторінку управління профілем користувача.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що злом сторінки ВКонтакте на увазі отримання зловмисниками логіна і пароля користувача, чию інформацію вони хочуть побачити.

Як зламати чужу сторінку ВКонтакте

Існує кілька способів злому сторінки в соціальній мережі. Як було відзначено, завдання будь-якого злому - це отримання логіна та пароля користувача, і заволодіти подібними даними можна одним з трьох поширених методів, розглянутих нижче.

Підбір пароля від сторінки ВКонтакте

Мабуть, найпростіший спосіб, який доступний кожному охочому зламати чужу сторінку ВКонтакте. Його суть полягає в тому, що знаючи логін від облікового запису в соціальній мережі, необхідно підібрати пароль.

Виникає питання «А як дізнатися логін?». Все дуже просто. У соціальній мережі ВКонтакте в якості логіна користувача може виступати e-mail або номер мобільного телефону. Оскільки у користувачів найчастіше виникає бажання зламати сторінку знайомої людини, дізнатися його номер телефону або пошту не складає труднощів.

Зверніть увагу: Багато користувачів пишуть свій номер телефону і пошту безпосередньо на сторінці ВКонтакте, заповнюючи профіль. У більшості випадків номер телефону, вказаний на сторінці, збігається з тим, який є логіном від сторінки. Саме тому, при бажанні максимально убезпечити свій аккаунт, розміщувати номер мобільного телефону на сторінці недоцільно.

Дізнавшись логін (телефон або пошту) від аккаунта, зловмисникові залишається складна частина роботи - підібрати пароль. Це робиться за допомогою перебору, який може бути як ручним, так і автоматичним:

 • Ручний перебір передбачає, що у охочого зламати сторінку є певне розуміння того, який пароль може бути використаний. Досить часто користувачі не дбають про безпеку свого облікового запису в соціальній мережі, встановлюючи не самий складний пароль, який може, в тому числі, утримувати їх особисту інформацію, наприклад: прізвище, дату народження, ім'я коханої людини і так далі. Більшу частину цих відомостей зловмисники можуть дізнатися зі сторінки користувача. При бажанні, якщо пароль не особливо складний, підібрати його не складе великих труднощів;
 • Автоматичний перебір передбачає, що для підбору пароля буде використовуватися спеціалізований софт. Існує маса програма, які містять в собі базу найбільш часто використовуваних паролів. За допомогою таких програм можна підібрати пароль до аккаунту ВКонтакте, але процес цей займе чимало часу.

Важливо: Щоб убезпечити свою сторінку ВКонтакте від злому, користуйтеся генераторами паролів, які дозволяють створити унікальні поєднання букв, цифр і розділових знаків для максимального захисту облікового запису.

Крадіжка логіна і пароля фішингових сайтом

У будь-якого популярного сайту, який зберігає дані користувачів, в мережі знайдуться десятки фішингових двійників. Фішингових сайтів є копією головної сторінки сайту, якому він наслідує. Зловмисники використовують подібні сайти наступним чином:

 1. Користувач заходить на їх сайт, який, найчастіше, має схожий доменну адресу на реальний ресурс. Наприклад, у випадку з ВКонтакте, фішинговими можуть бути сайти з адресами vkk.ru, vcontakte.ru, vvk.com і так далі;
 2. Далі користувач, припускаючи, що він знаходиться на сторінці ВКонтакте, вводить в графи для логіна і пароля свої дані;
 3. Ці дані направляються безпосередньо до зловмисників, які пізніше можуть їх використовувати в особистих цілях.

Головна складність для шахраїв, які хочуть зламати сторінку ВКонтакте за допомогою фішингових сайту, є «заманювання» користувача на цей сайт. Найчастіше з цим завданням справляється вірус, розташований на комп'ютері користувача. Він прописує зміни в файлі hosts в Windows , І при бажанні перейти на реальний сайт ВКонтакте, користувача переадресовує на фішингових.

Ще один спосіб заманити користувача на фішингових сайтів - це розмістити в мережі зазивають банер або гіперпосилання, натиснувши на які користувач потрапить на такий сайт і може через неуважність ввести свої логін і пароль.

Щоб уникнути злому сторінки ВКонтакте через фішингові сайти, потрібно встановити на комп'ютер хороший антивірус, а також не переходити за сумнівними посиланнями і завжди уважно дивитися на адресу сайту в рядку браузера при введенні даних від аккаунта ВКонтакте.

Злом сторінки ВКонтакте за допомогою «трояна»

Практично кожному користувачеві Інтернету хоча б раз доводилося чути про віруси класу «троян» Практично кожному користувачеві Інтернету хоча б раз доводилося чути про віруси класу «троян». Це окреме сімейство шкідливих програм, головним завданням яких є крадіжка даних з комп'ютера користувача.

Трояни діють на комп'ютері непомітно для користувача. Вони можуть встановитися з однією з програм, завантажених з інтернету, після чого працювати у фоновому режимі постійно. Трояни передають на сервер зловмисників інформацію про вводяться користувачем даних на тій чи іншій сторінці в інтернеті. В тому числі, вони можуть викрасти логін і пароль від сторінки ВКонтакте.

Щоб не потрапити під дії трояна, потрібно встановити на комп'ютер хороший антивірус і регулярно проводити перевірку системи на наявність зараження.

Як визначити, що вашу сторінку ВКонтакте зламали

Розробники соціальної мережі ВКонтакте піклуються про користувачів і збереження їх даних, тому постійно впроваджують нові способи захисту сторінки. Зокрема, якщо в ваш аккаунт проведений вхід з пристрою, з якого раніше в нього при діючому логін та пароль не входили, на один з пристроїв, де авторизація вже пройдена, прийде відповідне сповіщення.

Наприклад: у вас на планшеті встановлено додаток ВКонтакте, в якому ви авторизовані. Коли зловмисник зі свого комп'ютера увійде в ваш аккаунт, на планшет прийде відповідне сповіщення про вхід.

Що робити, якщо вашу сторінку ВКонтакте зламали

Оскільки сторінка ВКонтакте прив'язана до вашого номера телефону, змінити пароль на ній зловмисник можливості не має - для цього потрібно вводити код-підтвердження, який надсилається в СМС-повідомленні. Тому, якщо у вас з'явилися підозри, що вашу сторінку ВКонтакте зламали, терміново змініть пароль від неї. Рекомендуємо використовувати складні паролі, що містять в собі більше 15 знаків, щоб максимально убезпечити свій аккаунт від злому шляхом перебору.

Виникає питання «А як дізнатися логін?
Виникає питання «А як дізнатися логін?
Виникає питання «А як дізнатися логін?
Виникає питання «А як дізнатися логін?
Виникає питання «А як дізнатися логін?
Виникає питання «А як дізнатися логін?
Виникає питання «А як дізнатися логін?