Донецкий техникум промышленной автоматики

Як завантажити з контакту музику за допомогою Mozilla Firefox

Останнім часом все більше народу цікавиться як скачати музику з сайту Вконтакте. Я вирішив не обходити цю проблему стороною і вивчити деякі способи того, як це можна зробити, в зв'язку з тим, що прямий такої функції на сайті соціальної мережі немає.

Вивчивши деякі матеріали і витративши чимало часу, мною були визначені наступні способи:

1. За допомогою спеціальних програм. Їх перераховувати я не буду, але пару-трійку при бажанні знайти можна. Спосіб не зовсім надійний, оскільки необхідно вводити свій логін і пароль безпосередньо в самих програмах, а це особисто мені не потрібно, оскільки не хочу потім стати спамером, коли мій пароль буде вкрадений. Так, до того ж встановлювати додатковий софт і вивчати його - це додаткові заморочки.

З приводу безпеки, можна звичайно зареєструвати додатковий «лівий» аккаунт і нехай собі там його зламують, але це теж зайві рухи тіла.

2. Встановлення скриптів. Деякі навіть не знають, що це таке, а тут ще їх якось використовувати потрібно. До того ж написані скрипти не зрозуміло ким і не факт, що завтра вони будуть працювати так само добре, як сьогодні. Теж не підходить.

3. Онлайн-сервіси. Хороша річ, тільки вони ростуть як гриби і пропадають теж дуже швидко, а нам потрібен надійний спосіб.

4. Покопатися в кеші браузера. Хороший спосіб, де нічого не потрібно встановлювати, але дуже довгий і трудомісткий. Кому цікаво, то його суть можете почитати в статті « Як завантажити відео з youtube і нічого не встановлювати ».

5. Те, на чому слід зупинитися - це закачування музики з Вконтакте за допомогою браузера Mozilla Firefox. Єдиний тут мінус - це те, що у кого його немає, доведеться встановити. Раджу всім переходити на даний браузер: оптимальний і за можливостями і за швидкістю і по безпеці.

Якщо браузер встановлений, то необхідно буде встановити до нього плагін Download Helper. Рекомендую встановлювати з офіційного сайту ось ссилочку https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/video-downloadhelper/ . Встановіть плагін і перезавантажте браузер. У вас в правому нижньому кутку (не обов'язково правом і не обов'язково нижньому) повинно було з'явитися три кульки, а у вкладці браузера «Інструменти» додатковий пункт «Download helper».

Якщо установка пройшла успішно, йдемо на сайт Вконтакте і шукаємо там потрібну запис, натискаємо на трикутник, щоб трек почав відтворюватись.

Кульки повинні почати крутитися. Натискаємо на них і з випав меню вибираємо пункт «Завантажити».

Чекаємо деякий час, щоб файл завантажився, і йдемо перевіряти. Тиснемо вкладку «Інструменти - Для дорослих»

І видно, що останній файл захитався саме з сайту vkontakte.ru.

Якщо файл запустити, то ми почуємо пісню, яку і хотіли закачати собі на комп'ютер.

Ну а для тих, хто взагалі не хоче нічого встановлювати, я написав статтю, як можна безкоштовно скачати музику з контакту, нічого не встановлюючи .

Оцінити статтю:

Про автора: Олег Камінський

Веб-майстер. Вища освіта за фахом "Захист інформації". Творець порталу comp-profi.com. Автор більшості статей і уроків комп'ютерної грамотності