Донецкий техникум промышленной автоматики

Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування) | KtoNaNovenkogo.ru

 1. Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування) Привіт, шановні читачі...
 2. Як відновити сторінку при її блокування або зломі?
 3. Як відновити раніше віддалену з ВК the page?
 4. Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування)
 5. Як відновити доступ до сторінки при проблеми з входом
 6. Як відновити сторінку при її блокування або зломі?
 7. Як відновити раніше віддалену з ВК the page?
 8. Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування)
 9. Як відновити доступ до сторінки при проблеми з входом
 10. Як відновити сторінку при її блокування або зломі?
 11. Як відновити раніше віддалену з ВК the page?
 12. Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування)
 13. Як відновити доступ до сторінки при проблеми з входом
 14. Як відновити сторінку при її блокування або зломі?
 15. Як відновити раніше віддалену з ВК the page?
 16. Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування)
 17. Як відновити доступ до сторінки при проблеми з входом
 18. Як відновити сторінку при її блокування або зломі?
 19. Як відновити раніше віддалену з ВК the page?
 20. Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування)
 21. Як відновити доступ до сторінки при проблеми з входом
 22. Як відновити сторінку при її блокування або зломі?
 23. Як відновити раніше віддалену з ВК the page?
 24. Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування)
 25. Як відновити доступ до сторінки при проблеми з входом
 26. Як відновити сторінку при її блокування або зломі?
 27. Як відновити раніше віддалену з ВК the page?
 28. Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування)
 29. Як відновити доступ до сторінки при проблеми з входом
 30. Як відновити сторінку при її блокування або зломі?
 31. Як відновити раніше віддалену з ВК the page?
 32. Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування)
 33. Як відновити доступ до сторінки при проблеми з входом
 34. Як відновити сторінку при її блокування або зломі?
 35. Як відновити раніше віддалену з ВК the page?

Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування)

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Як прищепило, відновити свою сторінку Вконтакте вам може знадобитися з кількох причин. Найпоширеніший випадок - це втрата до неї доступу (забули пароль, втратили телефон, до якого була прив'язана сторінка при реєстрації і тепер не виходить увійти в ВК). А також можливі варіанти, коли сторінка була з тих чи інших причин заблокована.

Це могли зробити ви самі, ненароком видаливши свою сторінку з ВК (Або хтось інший це зробив, отримавши доступ до вашого аккаунту). Ще вам могли заблокувати доступ в Контакте за порушення правил користування (заморозити сторінку за легку провину або ж заблокувати її за спам або щось більш вагоме), або призупинити доступ до сторінки за прояв на ній підозрілі дії (підозрі на зараження вірусом).

У будь-якому з цих випадків вам буде потрібно відновлювати доступ до своєї сторінці в Контакті. Як саме це зробити і буде детально описано в даній публікації.

Як відновити доступ до сторінки при проблеми з входом

Давайте почнемо з випадку, коли вам потрібно відновити доступ до своєї сторінки в разі втрати пароля або сімки мобільного телефону, номер якої використовували при реєстрації (до речі, при бажанні можна буде відв'язати від сторінки Вконтакте номер свого телефону ). Перш ніж ініціювати процедуру відновлення я все ж раджу вам ознайомитися з методами пошуку паролів в надрах браузерів і тими речами, які можуть перешкоджати вашому входу на свою сторінку:

 1. Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
 2. Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?

Якщо Ви забули пароль для входу в соц.сетях все ж не вдалося (перерили всі записи, проревізуйте надра браузерів і менеджерів паролів ), То можна буде спробувати його відновити (точніше, отримати новий):

 1. Пароль можна буде відновити (а точніше, отримати можливість придумати новий) тільки в тому випадку, коли у вас є доступ до того номеру мобільного телефону, який ви вказали при реєстрації і який використовували в якості логіна при вході в ВК . Для цього потрібно буде перейти на сторінку Відновлення доступу до сторінки і просто слідувати кроків майстра.

  Відновлення доступу до сторінки

  Досить пройти кілька кроків майстра відновлення, придумати новий пароль і за допомогою нього вже в подальшому входити на свою сторінку в Контакті.

 2. Якщо ваша сторінка в Вконтакте була зареєстрована давно і ви її досі не прив'язали до свого номеру телефону, або у вас зараз вже немає доступу до цього номеру (загубили, поміняли і т.п.), то вам потрібно буде звернутися в службу відновлення доступу для входу на свою сторінку .

  службу відновлення доступу для входу на свою сторінку

  Тут вам доведеться ввести адресу вашої сторінки в ВК.

 3. Якщо ви адресу своєї сторінки не пам'ятаєте, то нічого страшного - пошук людей в Контакте працює і без реєстрації . вам тільки потрібно буде знайти в цій соціальній мережі свій профіль (сторінку). Шукати можна за вказаними при реєстрації ПІБ або іншим даними. Наприклад, я ввів просто свою рідкісне прізвище і натиснув Ентер на клавіатурі.

  потрібно буде знайти

  Знайшовши таким чином свою ВК-сторінку, клікніть по розміщеної під нею кнопці «Це моя сторінка», щоб перейти до наступного кроку майстра відновлення доступу (він описаний нижче).

  Складніше буде, якщо ви при реєстрації вказували фейковий (Придумані) дані. В цьому випадку доведеться їх згадати. Правда, в процесі відновлення доступу вам все одно доведеться «спалити» свої справжні прізвище та ім'я, бо потрібно вислати скан документа, що посвідчує особу. Так-то ось ...
 4. Процедура відновлення буде чимось нагадувати процедуру, описану в статті - Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено . Тут теж від вас буде потрібно зробити Селфі в обнімку з екраном вашого монітора і додати до заяви скан паспорта.
  1. Для початку потрібно буде вказати хоча б один доступний на поточний момент номер телефону (старий, якщо пам'ятаєте) і зробити фотку на тлі комп'ютера з відкритою сторінкою відновлення доступу:
  2. потім цю фотку треба буде скинути на комп'ютер і завантажити на дану сторінку відновлення за допомогою кнопки «Вибрати файл». Після чого можна буде сміливо тиснути на кнопку «Далі».
 5. На останньому кроці майстра відновлення вам запропонують завантажити скан будь-якого документа з вашої фоткою і ПІБ. Відмінно підійде паспорт, наприклад.

  завантажити скан будь-якого документа з вашої фоткою і ПІБ

  Натиснувши кнопку «Далі», ви погоджуєтеся з тим, що ваші прізвище та ім'я на відновленої сторінці можуть бути замінені на справжні (необхідні витрати). Тепер залишиться тільки натиснути на кнопку «Подати заявку» і чекати рішення модератора, про який вас повідомлять в СМС повідомленні, що прийшов на вказаний номер телефону.

Тепер залишиться тільки натиснути на кнопку «Подати заявку» і чекати рішення модератора, про який вас повідомлять в СМС повідомленні, що прийшов на вказаний номер телефону

Як відновити сторінку при її блокування або зломі?

 1. Відразу обмовлюся, що проблеми зі входом на свою сторінку Вконтакте можуть виникати і в разі зараження саме вашого комп'ютера або мобільного пристрою вірусами (а не сторінки ВК). Доступ може просто блокуватися, або з вас ще можуть вимагати плату за вхід (ні в якому разі не ведіться на це). Досить буде просто вилікувати комп'ютер і доступ відновиться сам собою. На сайті Вконтакте, до речі, пропонується їх власний варіант антивіруса під назвою Cezurity , Який можна буде безкоштовно завантажити за посиланням (що саме використовувати - неважливо, головне, щоб доступ до соцмережі відновився). Для мобільного пристрою на базі Андроїда вони рекомендують використовувати додаток від Касперського .
 2. Крім описаного вище випадку, вашу сторінку могли заблокувати в самому ВК (модератори) за будь-які порушення. При цьому видається повідомлення, яке відображає терміни і причину блокування, а також наводиться посилання на інструкцію з безпеки, яка допоможе вам уникнути блокувань в подальшому. Відновити доступ до своєї сторінки Контакту раніше зазначеного терміну не вийде і не варто вестися на пропозиції це зробити за гроші від сторонніх умільців - це розлучення на гроші і не більше.

  Блокування можуть бути різними і на різні терміни.

  1. Найпростішим випадком можна вважати так звану «заморозку», коли за незначні гріхи вашу сторінку тимчасово заморожують до тих пір, поки ви на неї не зайдете і, ознайомившись з причиною заморозки, не відновите її помінявши при цьому пароль на новий (тут же можна буде і номер телефону прив'язаний до сторінки змінити, якщо в цьому виникне необхідність).

   «заморозку»,

   Для розморожування потрібно буде ввести прийшов в СМС-повідомленні код і придумати новий пароль, після чого натиснути на кнопку «Розморозити сторінку»:

   Для розморожування потрібно буде ввести прийшов в СМС-повідомленні код і придумати новий пароль, після чого натиснути на кнопку «Розморозити сторінку»:

   Все, вважайте що доступ до вашої сторінці відновлений і вона стане видно не тільки вам, але і всім іншим користувачам в Контакте.

  2. Сторінку могли заморозити при виявленні на ній підозрілі дії:

   Сторінку могли заморозити при виявленні на ній підозрілі дії:

   Розморожування проводиться точно так же, як було показано вище - тобто отримуєте код на номер телефону прив'язаний до аккаунту, придумуєте новий пароль (щоб редиски, які отримали доступ, більше не могли б їм скористатися) і тиснете на кнопку «Розморозити». Все, тепер ніякої підозрілої активності проявлятися вже не має, бо при відновленні ви поміняли пароль.

  3. Ваш аккаунт могли заблокувати за більш серйозні порушення і тоді залишиться тільки чекати закінчення терміну блокування (зазвичай його вказують). Так чи інакше відновити сторінку швидше не вийде - це політика адміністрації Вконтакте.

   могли заблокувати за більш серйозні порушення

   Якщо написано, що сторінку заблокували назавжди, то єдиним способом її відновити залишається спілкування до техподдержкой соціальної мережі. Не треба їм грубити, качати права і погрожувати - краще докладно викладіть проблему і покайтеся (авось пробачать).

   Не треба їм грубити, качати права і погрожувати - краще докладно викладіть проблему і покайтеся (авось пробачать)

   Зв'язатися з техподдержкой Контакту можна з наведеної форми, або написати їм безпосередньо лист на Емайл [email protected] )

 3. Вашу сторінку могли зламати, тому і не виходить увійти в Контакт (зломщик міг встигнути поміняти пароль). В цьому випадку потрібно буде спробувати відновити доступ на цій сторінці як було описано трохи вище, тобто скористатися інструментами для відновлення:
  1. https://vk.com/restore - якщо аккаунт був прив'язаний до номера телефону.
  2. https://vk.com/restore?act=return_page - якщо прив'язки сторінки до номера телефону не було або ви цим номером уже не володієте.

Як відновити раніше віддалену з ВК the page?

Якщо ви самі видалили свою сторіночку, а потім все ж передумали, або коли її за вас видалив той, хто отримав несанкціонований доступ до вашого профілю, то її ще можна буде відновити протягом 7 місяців. Для цього достатньо лише зайти на сайт Вконтакте під своїм логіном і паролем, після чого у вікні, натиснути на посилання «відновити свою сторінку»:

Однак, якщо 7 місяців з дня видалення вже пройшли, то вам доведеться звертатися в техпідтримку Контакту (Або написати лист на Емайл [email protected] ) З проханням про відновлення сторінки, і не факт, що вони зможуть вам допомогти, хоча шанси на успіх все одно зберігаються. Можливо, що вам доведеться довести ваші права на цю сторінку і почекати якийсь час, щоб вийняти з архівів і остаточного відновлення.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування)

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Як прищепило, відновити свою сторінку Вконтакте вам може знадобитися з кількох причин. Найпоширеніший випадок - це втрата до неї доступу (забули пароль, втратили телефон, до якого була прив'язана сторінка при реєстрації і тепер не виходить увійти в ВК). А також можливі варіанти, коли сторінка була з тих чи інших причин заблокована.

Це могли зробити ви самі, ненароком видаливши свою сторінку з ВК (Або хтось інший це зробив, отримавши доступ до вашого аккаунту). Ще вам могли заблокувати доступ в Контакте за порушення правил користування (заморозити сторінку за легку провину або ж заблокувати її за спам або щось більш вагоме), або призупинити доступ до сторінки за прояв на ній підозрілі дії (підозрі на зараження вірусом).

У будь-якому з цих випадків вам буде потрібно відновлювати доступ до своєї сторінці в Контакті. Як саме це зробити і буде детально описано в даній публікації.

Як відновити доступ до сторінки при проблеми з входом

Давайте почнемо з випадку, коли вам потрібно відновити доступ до своєї сторінки в разі втрати пароля або сімки мобільного телефону, номер якої використовували при реєстрації (до речі, при бажанні можна буде відв'язати від сторінки Вконтакте номер свого телефону ). Перш ніж ініціювати процедуру відновлення я все ж раджу вам ознайомитися з методами пошуку паролів в надрах браузерів і тими речами, які можуть перешкоджати вашому входу на свою сторінку:

 1. Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
 2. Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?

Якщо Ви забули пароль для входу в соц.сетях все ж не вдалося (перерили всі записи, проревізуйте надра браузерів і менеджерів паролів ), То можна буде спробувати його відновити (точніше, отримати новий):

 1. Пароль можна буде відновити (а точніше, отримати можливість придумати новий) тільки в тому випадку, коли у вас є доступ до того номеру мобільного телефону, який ви вказали при реєстрації і який використовували в якості логіна при вході в ВК . Для цього потрібно буде перейти на сторінку Відновлення доступу до сторінки і просто слідувати кроків майстра.

  Відновлення доступу до сторінки

  Досить пройти кілька кроків майстра відновлення, придумати новий пароль і за допомогою нього вже в подальшому входити на свою сторінку в Контакті.

 2. Якщо ваша сторінка в Вконтакте була зареєстрована давно і ви її досі не прив'язали до свого номеру телефону, або у вас зараз вже немає доступу до цього номеру (загубили, поміняли і т.п.), то вам потрібно буде звернутися в службу відновлення доступу для входу на свою сторінку .

  службу відновлення доступу для входу на свою сторінку

  Тут вам доведеться ввести адресу вашої сторінки в ВК.

 3. Якщо ви адресу своєї сторінки не пам'ятаєте, то нічого страшного - пошук людей в Контакте працює і без реєстрації . вам тільки потрібно буде знайти в цій соціальній мережі свій профіль (сторінку). Шукати можна за вказаними при реєстрації ПІБ або іншим даними. Наприклад, я ввів просто свою рідкісне прізвище і натиснув Ентер на клавіатурі.

  потрібно буде знайти

  Знайшовши таким чином свою ВК-сторінку, клікніть по розміщеної під нею кнопці «Це моя сторінка», щоб перейти до наступного кроку майстра відновлення доступу (він описаний нижче).

  Складніше буде, якщо ви при реєстрації вказували фейковий (Придумані) дані. В цьому випадку доведеться їх згадати. Правда, в процесі відновлення доступу вам все одно доведеться «спалити» свої справжні прізвище та ім'я, бо потрібно вислати скан документа, що посвідчує особу. Так-то ось ...
 4. Процедура відновлення буде чимось нагадувати процедуру, описану в статті - Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено . Тут теж від вас буде потрібно зробити Селфі в обнімку з екраном вашого монітора і додати до заяви скан паспорта.
  1. Для початку потрібно буде вказати хоча б один доступний на поточний момент номер телефону (старий, якщо пам'ятаєте) і зробити фотку на тлі комп'ютера з відкритою сторінкою відновлення доступу:
  2. потім цю фотку треба буде скинути на комп'ютер і завантажити на дану сторінку відновлення за допомогою кнопки «Вибрати файл». Після чого можна буде сміливо тиснути на кнопку «Далі».
 5. На останньому кроці майстра відновлення вам запропонують завантажити скан будь-якого документа з вашої фоткою і ПІБ. Відмінно підійде паспорт, наприклад.

  завантажити скан будь-якого документа з вашої фоткою і ПІБ

  Натиснувши кнопку «Далі», ви погоджуєтеся з тим, що ваші прізвище та ім'я на відновленої сторінці можуть бути замінені на справжні (необхідні витрати). Тепер залишиться тільки натиснути на кнопку «Подати заявку» і чекати рішення модератора, про який вас повідомлять в СМС повідомленні, що прийшов на вказаний номер телефону.

Тепер залишиться тільки натиснути на кнопку «Подати заявку» і чекати рішення модератора, про який вас повідомлять в СМС повідомленні, що прийшов на вказаний номер телефону

Як відновити сторінку при її блокування або зломі?

 1. Відразу обмовлюся, що проблеми зі входом на свою сторінку Вконтакте можуть виникати і в разі зараження саме вашого комп'ютера або мобільного пристрою вірусами (а не сторінки ВК). Доступ може просто блокуватися, або з вас ще можуть вимагати плату за вхід (ні в якому разі не ведіться на це). Досить буде просто вилікувати комп'ютер і доступ відновиться сам собою. На сайті Вконтакте, до речі, пропонується їх власний варіант антивіруса під назвою Cezurity , Який можна буде безкоштовно завантажити за посиланням (що саме використовувати - неважливо, головне, щоб доступ до соцмережі відновився). Для мобільного пристрою на базі Андроїда вони рекомендують використовувати додаток від Касперського .
 2. Крім описаного вище випадку, вашу сторінку могли заблокувати в самому ВК (модератори) за будь-які порушення. При цьому видається повідомлення, яке відображає терміни і причину блокування, а також наводиться посилання на інструкцію з безпеки, яка допоможе вам уникнути блокувань в подальшому. Відновити доступ до своєї сторінки Контакту раніше зазначеного терміну не вийде і не варто вестися на пропозиції це зробити за гроші від сторонніх умільців - це розлучення на гроші і не більше.

  Блокування можуть бути різними і на різні терміни.

  1. Найпростішим випадком можна вважати так звану «заморозку», коли за незначні гріхи вашу сторінку тимчасово заморожують до тих пір, поки ви на неї не зайдете і, ознайомившись з причиною заморозки, не відновите її помінявши при цьому пароль на новий (тут же можна буде і номер телефону прив'язаний до сторінки змінити, якщо в цьому виникне необхідність).

   «заморозку»,

   Для розморожування потрібно буде ввести прийшов в СМС-повідомленні код і придумати новий пароль, після чого натиснути на кнопку «Розморозити сторінку»:

   Для розморожування потрібно буде ввести прийшов в СМС-повідомленні код і придумати новий пароль, після чого натиснути на кнопку «Розморозити сторінку»:

   Все, вважайте що доступ до вашої сторінці відновлений і вона стане видно не тільки вам, але і всім іншим користувачам в Контакте.

  2. Сторінку могли заморозити при виявленні на ній підозрілі дії:

   Сторінку могли заморозити при виявленні на ній підозрілі дії:

   Розморожування проводиться точно так же, як було показано вище - тобто отримуєте код на номер телефону прив'язаний до аккаунту, придумуєте новий пароль (щоб редиски, які отримали доступ, більше не могли б їм скористатися) і тиснете на кнопку «Розморозити». Все, тепер ніякої підозрілої активності проявлятися вже не має, бо при відновленні ви поміняли пароль.

  3. Ваш аккаунт могли заблокувати за більш серйозні порушення і тоді залишиться тільки чекати закінчення терміну блокування (зазвичай його вказують). Так чи інакше відновити сторінку швидше не вийде - це політика адміністрації Вконтакте.

   могли заблокувати за більш серйозні порушення

   Якщо написано, що сторінку заблокували назавжди, то єдиним способом її відновити залишається спілкування до техподдержкой соціальної мережі. Не треба їм грубити, качати права і погрожувати - краще докладно викладіть проблему і покайтеся (авось пробачать).

   Не треба їм грубити, качати права і погрожувати - краще докладно викладіть проблему і покайтеся (авось пробачать)

   Зв'язатися з техподдержкой Контакту можна з наведеної форми, або написати їм безпосередньо лист на Емайл [email protected] )

 3. Вашу сторінку могли зламати, тому і не виходить увійти в Контакт (зломщик міг встигнути поміняти пароль). В цьому випадку потрібно буде спробувати відновити доступ на цій сторінці як було описано трохи вище, тобто скористатися інструментами для відновлення:
  1. https://vk.com/restore - якщо аккаунт був прив'язаний до номера телефону.
  2. https://vk.com/restore?act=return_page - якщо прив'язки сторінки до номера телефону не було або ви цим номером уже не володієте.

Як відновити раніше віддалену з ВК the page?

Якщо ви самі видалили свою сторіночку, а потім все ж передумали, або коли її за вас видалив той, хто отримав несанкціонований доступ до вашого профілю, то її ще можна буде відновити протягом 7 місяців. Для цього достатньо лише зайти на сайт Вконтакте під своїм логіном і паролем, після чого у вікні, натиснути на посилання «відновити свою сторінку»:

Однак, якщо 7 місяців з дня видалення вже пройшли, то вам доведеться звертатися в техпідтримку Контакту (Або написати лист на Емайл [email protected] ) З проханням про відновлення сторінки, і не факт, що вони зможуть вам допомогти, хоча шанси на успіх все одно зберігаються. Можливо, що вам доведеться довести ваші права на цю сторінку і почекати якийсь час, щоб вийняти з архівів і остаточного відновлення.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування)

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Як прищепило, відновити свою сторінку Вконтакте вам може знадобитися з кількох причин. Найпоширеніший випадок - це втрата до неї доступу (забули пароль, втратили телефон, до якого була прив'язана сторінка при реєстрації і тепер не виходить увійти в ВК). А також можливі варіанти, коли сторінка була з тих чи інших причин заблокована.

Це могли зробити ви самі, ненароком видаливши свою сторінку з ВК (Або хтось інший це зробив, отримавши доступ до вашого аккаунту). Ще вам могли заблокувати доступ в Контакте за порушення правил користування (заморозити сторінку за легку провину або ж заблокувати її за спам або щось більш вагоме), або призупинити доступ до сторінки за прояв на ній підозрілі дії (підозрі на зараження вірусом).

У будь-якому з цих випадків вам буде потрібно відновлювати доступ до своєї сторінці в Контакті. Як саме це зробити і буде детально описано в даній публікації.

Як відновити доступ до сторінки при проблеми з входом

Давайте почнемо з випадку, коли вам потрібно відновити доступ до своєї сторінки в разі втрати пароля або сімки мобільного телефону, номер якої використовували при реєстрації (до речі, при бажанні можна буде відв'язати від сторінки Вконтакте номер свого телефону ). Перш ніж ініціювати процедуру відновлення я все ж раджу вам ознайомитися з методами пошуку паролів в надрах браузерів і тими речами, які можуть перешкоджати вашому входу на свою сторінку:

 1. Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
 2. Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?

Якщо Ви забули пароль для входу в соц.сетях все ж не вдалося (перерили всі записи, проревізуйте надра браузерів і менеджерів паролів ), То можна буде спробувати його відновити (точніше, отримати новий):

 1. Пароль можна буде відновити (а точніше, отримати можливість придумати новий) тільки в тому випадку, коли у вас є доступ до того номеру мобільного телефону, який ви вказали при реєстрації і який використовували в якості логіна при вході в ВК . Для цього потрібно буде перейти на сторінку Відновлення доступу до сторінки і просто слідувати кроків майстра.

  Відновлення доступу до сторінки

  Досить пройти кілька кроків майстра відновлення, придумати новий пароль і за допомогою нього вже в подальшому входити на свою сторінку в Контакті.

 2. Якщо ваша сторінка в Вконтакте була зареєстрована давно і ви її досі не прив'язали до свого номеру телефону, або у вас зараз вже немає доступу до цього номеру (загубили, поміняли і т.п.), то вам потрібно буде звернутися в службу відновлення доступу для входу на свою сторінку .

  службу відновлення доступу для входу на свою сторінку

  Тут вам доведеться ввести адресу вашої сторінки в ВК.

 3. Якщо ви адресу своєї сторінки не пам'ятаєте, то нічого страшного - пошук людей в Контакте працює і без реєстрації . вам тільки потрібно буде знайти в цій соціальній мережі свій профіль (сторінку). Шукати можна за вказаними при реєстрації ПІБ або іншим даними. Наприклад, я ввів просто свою рідкісне прізвище і натиснув Ентер на клавіатурі.

  потрібно буде знайти

  Знайшовши таким чином свою ВК-сторінку, клікніть по розміщеної під нею кнопці «Це моя сторінка», щоб перейти до наступного кроку майстра відновлення доступу (він описаний нижче).

  Складніше буде, якщо ви при реєстрації вказували фейковий (Придумані) дані. В цьому випадку доведеться їх згадати. Правда, в процесі відновлення доступу вам все одно доведеться «спалити» свої справжні прізвище та ім'я, бо потрібно вислати скан документа, що посвідчує особу. Так-то ось ...
 4. Процедура відновлення буде чимось нагадувати процедуру, описану в статті - Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено . Тут теж від вас буде потрібно зробити Селфі в обнімку з екраном вашого монітора і додати до заяви скан паспорта.
  1. Для початку потрібно буде вказати хоча б один доступний на поточний момент номер телефону (старий, якщо пам'ятаєте) і зробити фотку на тлі комп'ютера з відкритою сторінкою відновлення доступу:
  2. потім цю фотку треба буде скинути на комп'ютер і завантажити на дану сторінку відновлення за допомогою кнопки «Вибрати файл». Після чого можна буде сміливо тиснути на кнопку «Далі».
 5. На останньому кроці майстра відновлення вам запропонують завантажити скан будь-якого документа з вашої фоткою і ПІБ. Відмінно підійде паспорт, наприклад.

  завантажити скан будь-якого документа з вашої фоткою і ПІБ

  Натиснувши кнопку «Далі», ви погоджуєтеся з тим, що ваші прізвище та ім'я на відновленої сторінці можуть бути замінені на справжні (необхідні витрати). Тепер залишиться тільки натиснути на кнопку «Подати заявку» і чекати рішення модератора, про який вас повідомлять в СМС повідомленні, що прийшов на вказаний номер телефону.

Тепер залишиться тільки натиснути на кнопку «Подати заявку» і чекати рішення модератора, про який вас повідомлять в СМС повідомленні, що прийшов на вказаний номер телефону

Як відновити сторінку при її блокування або зломі?

 1. Відразу обмовлюся, що проблеми зі входом на свою сторінку Вконтакте можуть виникати і в разі зараження саме вашого комп'ютера або мобільного пристрою вірусами (а не сторінки ВК). Доступ може просто блокуватися, або з вас ще можуть вимагати плату за вхід (ні в якому разі не ведіться на це). Досить буде просто вилікувати комп'ютер і доступ відновиться сам собою. На сайті Вконтакте, до речі, пропонується їх власний варіант антивіруса під назвою Cezurity , Який можна буде безкоштовно завантажити за посиланням (що саме використовувати - неважливо, головне, щоб доступ до соцмережі відновився). Для мобільного пристрою на базі Андроїда вони рекомендують використовувати додаток від Касперського .
 2. Крім описаного вище випадку, вашу сторінку могли заблокувати в самому ВК (модератори) за будь-які порушення. При цьому видається повідомлення, яке відображає терміни і причину блокування, а також наводиться посилання на інструкцію з безпеки, яка допоможе вам уникнути блокувань в подальшому. Відновити доступ до своєї сторінки Контакту раніше зазначеного терміну не вийде і не варто вестися на пропозиції це зробити за гроші від сторонніх умільців - це розлучення на гроші і не більше.

  Блокування можуть бути різними і на різні терміни.

  1. Найпростішим випадком можна вважати так звану «заморозку», коли за незначні гріхи вашу сторінку тимчасово заморожують до тих пір, поки ви на неї не зайдете і, ознайомившись з причиною заморозки, не відновите її помінявши при цьому пароль на новий (тут же можна буде і номер телефону прив'язаний до сторінки змінити, якщо в цьому виникне необхідність).

   «заморозку»,

   Для розморожування потрібно буде ввести прийшов в СМС-повідомленні код і придумати новий пароль, після чого натиснути на кнопку «Розморозити сторінку»:

   Для розморожування потрібно буде ввести прийшов в СМС-повідомленні код і придумати новий пароль, після чого натиснути на кнопку «Розморозити сторінку»:

   Все, вважайте що доступ до вашої сторінці відновлений і вона стане видно не тільки вам, але і всім іншим користувачам в Контакте.

  2. Сторінку могли заморозити при виявленні на ній підозрілі дії:

   Сторінку могли заморозити при виявленні на ній підозрілі дії:

   Розморожування проводиться точно так же, як було показано вище - тобто отримуєте код на номер телефону прив'язаний до аккаунту, придумуєте новий пароль (щоб редиски, які отримали доступ, більше не могли б їм скористатися) і тиснете на кнопку «Розморозити». Все, тепер ніякої підозрілої активності проявлятися вже не має, бо при відновленні ви поміняли пароль.

  3. Ваш аккаунт могли заблокувати за більш серйозні порушення і тоді залишиться тільки чекати закінчення терміну блокування (зазвичай його вказують). Так чи інакше відновити сторінку швидше не вийде - це політика адміністрації Вконтакте.

   могли заблокувати за більш серйозні порушення

   Якщо написано, що сторінку заблокували назавжди, то єдиним способом її відновити залишається спілкування до техподдержкой соціальної мережі. Не треба їм грубити, качати права і погрожувати - краще докладно викладіть проблему і покайтеся (авось пробачать).

   Не треба їм грубити, качати права і погрожувати - краще докладно викладіть проблему і покайтеся (авось пробачать)

   Зв'язатися з техподдержкой Контакту можна з наведеної форми, або написати їм безпосередньо лист на Емайл [email protected] )

 3. Вашу сторінку могли зламати, тому і не виходить увійти в Контакт (зломщик міг встигнути поміняти пароль). В цьому випадку потрібно буде спробувати відновити доступ на цій сторінці як було описано трохи вище, тобто скористатися інструментами для відновлення:
  1. https://vk.com/restore - якщо аккаунт був прив'язаний до номера телефону.
  2. https://vk.com/restore?act=return_page - якщо прив'язки сторінки до номера телефону не було або ви цим номером уже не володієте.

Як відновити раніше віддалену з ВК the page?

Якщо ви самі видалили свою сторіночку, а потім все ж передумали, або коли її за вас видалив той, хто отримав несанкціонований доступ до вашого профілю, то її ще можна буде відновити протягом 7 місяців. Для цього достатньо лише зайти на сайт Вконтакте під своїм логіном і паролем, після чого у вікні, натиснути на посилання «відновити свою сторінку»:

Однак, якщо 7 місяців з дня видалення вже пройшли, то вам доведеться звертатися в техпідтримку Контакту (Або написати лист на Емайл [email protected] ) З проханням про відновлення сторінки, і не факт, що вони зможуть вам допомогти, хоча шанси на успіх все одно зберігаються. Можливо, що вам доведеться довести ваші права на цю сторінку і почекати якийсь час, щоб вийняти з архівів і остаточного відновлення.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування)

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Як прищепило, відновити свою сторінку Вконтакте вам може знадобитися з кількох причин. Найпоширеніший випадок - це втрата до неї доступу (забули пароль, втратили телефон, до якого була прив'язана сторінка при реєстрації і тепер не виходить увійти в ВК). А також можливі варіанти, коли сторінка була з тих чи інших причин заблокована.

Це могли зробити ви самі, ненароком видаливши свою сторінку з ВК (Або хтось інший це зробив, отримавши доступ до вашого аккаунту). Ще вам могли заблокувати доступ в Контакте за порушення правил користування (заморозити сторінку за легку провину або ж заблокувати її за спам або щось більш вагоме), або призупинити доступ до сторінки за прояв на ній підозрілі дії (підозрі на зараження вірусом).

У будь-якому з цих випадків вам буде потрібно відновлювати доступ до своєї сторінці в Контакті. Як саме це зробити і буде детально описано в даній публікації.

Як відновити доступ до сторінки при проблеми з входом

Давайте почнемо з випадку, коли вам потрібно відновити доступ до своєї сторінки в разі втрати пароля або сімки мобільного телефону, номер якої використовували при реєстрації (до речі, при бажанні можна буде відв'язати від сторінки Вконтакте номер свого телефону ). Перш ніж ініціювати процедуру відновлення я все ж раджу вам ознайомитися з методами пошуку паролів в надрах браузерів і тими речами, які можуть перешкоджати вашому входу на свою сторінку:

 1. Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
 2. Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?

Якщо Ви забули пароль для входу в соц.сетях все ж не вдалося (перерили всі записи, проревізуйте надра браузерів і менеджерів паролів ), То можна буде спробувати його відновити (точніше, отримати новий):

 1. Пароль можна буде відновити (а точніше, отримати можливість придумати новий) тільки в тому випадку, коли у вас є доступ до того номеру мобільного телефону, який ви вказали при реєстрації і який використовували в якості логіна при вході в ВК . Для цього потрібно буде перейти на сторінку Відновлення доступу до сторінки і просто слідувати кроків майстра.

  Відновлення доступу до сторінки

  Досить пройти кілька кроків майстра відновлення, придумати новий пароль і за допомогою нього вже в подальшому входити на свою сторінку в Контакті.

 2. Якщо ваша сторінка в Вконтакте була зареєстрована давно і ви її досі не прив'язали до свого номеру телефону, або у вас зараз вже немає доступу до цього номеру (загубили, поміняли і т.п.), то вам потрібно буде звернутися в службу відновлення доступу для входу на свою сторінку .

  службу відновлення доступу для входу на свою сторінку

  Тут вам доведеться ввести адресу вашої сторінки в ВК.

 3. Якщо ви адресу своєї сторінки не пам'ятаєте, то нічого страшного - пошук людей в Контакте працює і без реєстрації . вам тільки потрібно буде знайти в цій соціальній мережі свій профіль (сторінку). Шукати можна за вказаними при реєстрації ПІБ або іншим даними. Наприклад, я ввів просто свою рідкісне прізвище і натиснув Ентер на клавіатурі.

  потрібно буде знайти

  Знайшовши таким чином свою ВК-сторінку, клікніть по розміщеної під нею кнопці «Це моя сторінка», щоб перейти до наступного кроку майстра відновлення доступу (він описаний нижче).

  Складніше буде, якщо ви при реєстрації вказували фейковий (Придумані) дані. В цьому випадку доведеться їх згадати. Правда, в процесі відновлення доступу вам все одно доведеться «спалити» свої справжні прізвище та ім'я, бо потрібно вислати скан документа, що посвідчує особу. Так-то ось ...
 4. Процедура відновлення буде чимось нагадувати процедуру, описану в статті - Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено . Тут теж від вас буде потрібно зробити Селфі в обнімку з екраном вашого монітора і додати до заяви скан паспорта.
  1. Для початку потрібно буде вказати хоча б один доступний на поточний момент номер телефону (старий, якщо пам'ятаєте) і зробити фотку на тлі комп'ютера з відкритою сторінкою відновлення доступу:
  2. потім цю фотку треба буде скинути на комп'ютер і завантажити на дану сторінку відновлення за допомогою кнопки «Вибрати файл». Після чого можна буде сміливо тиснути на кнопку «Далі».
 5. На останньому кроці майстра відновлення вам запропонують завантажити скан будь-якого документа з вашої фоткою і ПІБ. Відмінно підійде паспорт, наприклад.

  завантажити скан будь-якого документа з вашої фоткою і ПІБ

  Натиснувши кнопку «Далі», ви погоджуєтеся з тим, що ваші прізвище та ім'я на відновленої сторінці можуть бути замінені на справжні (необхідні витрати). Тепер залишиться тільки натиснути на кнопку «Подати заявку» і чекати рішення модератора, про який вас повідомлять в СМС повідомленні, що прийшов на вказаний номер телефону.

Тепер залишиться тільки натиснути на кнопку «Подати заявку» і чекати рішення модератора, про який вас повідомлять в СМС повідомленні, що прийшов на вказаний номер телефону

Як відновити сторінку при її блокування або зломі?

 1. Відразу обмовлюся, що проблеми зі входом на свою сторінку Вконтакте можуть виникати і в разі зараження саме вашого комп'ютера або мобільного пристрою вірусами (а не сторінки ВК). Доступ може просто блокуватися, або з вас ще можуть вимагати плату за вхід (ні в якому разі не ведіться на це). Досить буде просто вилікувати комп'ютер і доступ відновиться сам собою. На сайті Вконтакте, до речі, пропонується їх власний варіант антивіруса під назвою Cezurity , Який можна буде безкоштовно завантажити за посиланням (що саме використовувати - неважливо, головне, щоб доступ до соцмережі відновився). Для мобільного пристрою на базі Андроїда вони рекомендують використовувати додаток від Касперського .
 2. Крім описаного вище випадку, вашу сторінку могли заблокувати в самому ВК (модератори) за будь-які порушення. При цьому видається повідомлення, яке відображає терміни і причину блокування, а також наводиться посилання на інструкцію з безпеки, яка допоможе вам уникнути блокувань в подальшому. Відновити доступ до своєї сторінки Контакту раніше зазначеного терміну не вийде і не варто вестися на пропозиції це зробити за гроші від сторонніх умільців - це розлучення на гроші і не більше.

  Блокування можуть бути різними і на різні терміни.

  1. Найпростішим випадком можна вважати так звану «заморозку», коли за незначні гріхи вашу сторінку тимчасово заморожують до тих пір, поки ви на неї не зайдете і, ознайомившись з причиною заморозки, не відновите її помінявши при цьому пароль на новий (тут же можна буде і номер телефону прив'язаний до сторінки змінити, якщо в цьому виникне необхідність).

   «заморозку»,

   Для розморожування потрібно буде ввести прийшов в СМС-повідомленні код і придумати новий пароль, після чого натиснути на кнопку «Розморозити сторінку»:

   Для розморожування потрібно буде ввести прийшов в СМС-повідомленні код і придумати новий пароль, після чого натиснути на кнопку «Розморозити сторінку»:

   Все, вважайте що доступ до вашої сторінці відновлений і вона стане видно не тільки вам, але і всім іншим користувачам в Контакте.

  2. Сторінку могли заморозити при виявленні на ній підозрілі дії:

   Сторінку могли заморозити при виявленні на ній підозрілі дії:

   Розморожування проводиться точно так же, як було показано вище - тобто отримуєте код на номер телефону прив'язаний до аккаунту, придумуєте новий пароль (щоб редиски, які отримали доступ, більше не могли б їм скористатися) і тиснете на кнопку «Розморозити». Все, тепер ніякої підозрілої активності проявлятися вже не має, бо при відновленні ви поміняли пароль.

  3. Ваш аккаунт могли заблокувати за більш серйозні порушення і тоді залишиться тільки чекати закінчення терміну блокування (зазвичай його вказують). Так чи інакше відновити сторінку швидше не вийде - це політика адміністрації Вконтакте.

   могли заблокувати за більш серйозні порушення

   Якщо написано, що сторінку заблокували назавжди, то єдиним способом її відновити залишається спілкування до техподдержкой соціальної мережі. Не треба їм грубити, качати права і погрожувати - краще докладно викладіть проблему і покайтеся (авось пробачать).

   Не треба їм грубити, качати права і погрожувати - краще докладно викладіть проблему і покайтеся (авось пробачать)

   Зв'язатися з техподдержкой Контакту можна з наведеної форми, або написати їм безпосередньо лист на Емайл [email protected] )

 3. Вашу сторінку могли зламати, тому і не виходить увійти в Контакт (зломщик міг встигнути поміняти пароль). В цьому випадку потрібно буде спробувати відновити доступ на цій сторінці як було описано трохи вище, тобто скористатися інструментами для відновлення:
  1. https://vk.com/restore - якщо аккаунт був прив'язаний до номера телефону.
  2. https://vk.com/restore?act=return_page - якщо прив'язки сторінки до номера телефону не було або ви цим номером уже не володієте.

Як відновити раніше віддалену з ВК the page?

Якщо ви самі видалили свою сторіночку, а потім все ж передумали, або коли її за вас видалив той, хто отримав несанкціонований доступ до вашого профілю, то її ще можна буде відновити протягом 7 місяців. Для цього достатньо лише зайти на сайт Вконтакте під своїм логіном і паролем, після чого у вікні, натиснути на посилання «відновити свою сторінку»:

Однак, якщо 7 місяців з дня видалення вже пройшли, то вам доведеться звертатися в техпідтримку Контакту (Або написати лист на Емайл [email protected] ) З проханням про відновлення сторінки, і не факт, що вони зможуть вам допомогти, хоча шанси на успіх все одно зберігаються. Можливо, що вам доведеться довести ваші права на цю сторінку і почекати якийсь час, щоб вийняти з архівів і остаточного відновлення.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування)

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Як прищепило, відновити свою сторінку Вконтакте вам може знадобитися з кількох причин. Найпоширеніший випадок - це втрата до неї доступу (забули пароль, втратили телефон, до якого була прив'язана сторінка при реєстрації і тепер не виходить увійти в ВК). А також можливі варіанти, коли сторінка була з тих чи інших причин заблокована.

Це могли зробити ви самі, ненароком видаливши свою сторінку з ВК (Або хтось інший це зробив, отримавши доступ до вашого аккаунту). Ще вам могли заблокувати доступ в Контакте за порушення правил користування (заморозити сторінку за легку провину або ж заблокувати її за спам або щось більш вагоме), або призупинити доступ до сторінки за прояв на ній підозрілі дії (підозрі на зараження вірусом).

У будь-якому з цих випадків вам буде потрібно відновлювати доступ до своєї сторінці в Контакті. Як саме це зробити і буде детально описано в даній публікації.

Як відновити доступ до сторінки при проблеми з входом

Давайте почнемо з випадку, коли вам потрібно відновити доступ до своєї сторінки в разі втрати пароля або сімки мобільного телефону, номер якої використовували при реєстрації (до речі, при бажанні можна буде відв'язати від сторінки Вконтакте номер свого телефону ). Перш ніж ініціювати процедуру відновлення я все ж раджу вам ознайомитися з методами пошуку паролів в надрах браузерів і тими речами, які можуть перешкоджати вашому входу на свою сторінку:

 1. Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
 2. Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?

Якщо Ви забули пароль для входу в соц.сетях все ж не вдалося (перерили всі записи, проревізуйте надра браузерів і менеджерів паролів ), То можна буде спробувати його відновити (точніше, отримати новий):

 1. Пароль можна буде відновити (а точніше, отримати можливість придумати новий) тільки в тому випадку, коли у вас є доступ до того номеру мобільного телефону, який ви вказали при реєстрації і який використовували в якості логіна при вході в ВК . Для цього потрібно буде перейти на сторінку Відновлення доступу до сторінки і просто слідувати кроків майстра.

  Відновлення доступу до сторінки

  Досить пройти кілька кроків майстра відновлення, придумати новий пароль і за допомогою нього вже в подальшому входити на свою сторінку в Контакті.

 2. Якщо ваша сторінка в Вконтакте була зареєстрована давно і ви її досі не прив'язали до свого номеру телефону, або у вас зараз вже немає доступу до цього номеру (загубили, поміняли і т.п.), то вам потрібно буде звернутися в службу відновлення доступу для входу на свою сторінку .

  службу відновлення доступу для входу на свою сторінку

  Тут вам доведеться ввести адресу вашої сторінки в ВК.

 3. Якщо ви адресу своєї сторінки не пам'ятаєте, то нічого страшного - пошук людей в Контакте працює і без реєстрації . вам тільки потрібно буде знайти в цій соціальній мережі свій профіль (сторінку). Шукати можна за вказаними при реєстрації ПІБ або іншим даними. Наприклад, я ввів просто свою рідкісне прізвище і натиснув Ентер на клавіатурі.

  потрібно буде знайти

  Знайшовши таким чином свою ВК-сторінку, клікніть по розміщеної під нею кнопці «Це моя сторінка», щоб перейти до наступного кроку майстра відновлення доступу (він описаний нижче).

  Складніше буде, якщо ви при реєстрації вказували фейковий (Придумані) дані. В цьому випадку доведеться їх згадати. Правда, в процесі відновлення доступу вам все одно доведеться «спалити» свої справжні прізвище та ім'я, бо потрібно вислати скан документа, що посвідчує особу. Так-то ось ...
 4. Процедура відновлення буде чимось нагадувати процедуру, описану в статті - Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено . Тут теж від вас буде потрібно зробити Селфі в обнімку з екраном вашого монітора і додати до заяви скан паспорта.
  1. Для початку потрібно буде вказати хоча б один доступний на поточний момент номер телефону (старий, якщо пам'ятаєте) і зробити фотку на тлі комп'ютера з відкритою сторінкою відновлення доступу:
  2. потім цю фотку треба буде скинути на комп'ютер і завантажити на дану сторінку відновлення за допомогою кнопки «Вибрати файл». Після чого можна буде сміливо тиснути на кнопку «Далі».
 5. На останньому кроці майстра відновлення вам запропонують завантажити скан будь-якого документа з вашої фоткою і ПІБ. Відмінно підійде паспорт, наприклад.

  завантажити скан будь-якого документа з вашої фоткою і ПІБ

  Натиснувши кнопку «Далі», ви погоджуєтеся з тим, що ваші прізвище та ім'я на відновленої сторінці можуть бути замінені на справжні (необхідні витрати). Тепер залишиться тільки натиснути на кнопку «Подати заявку» і чекати рішення модератора, про який вас повідомлять в СМС повідомленні, що прийшов на вказаний номер телефону.

Тепер залишиться тільки натиснути на кнопку «Подати заявку» і чекати рішення модератора, про який вас повідомлять в СМС повідомленні, що прийшов на вказаний номер телефону

Як відновити сторінку при її блокування або зломі?

 1. Відразу обмовлюся, що проблеми зі входом на свою сторінку Вконтакте можуть виникати і в разі зараження саме вашого комп'ютера або мобільного пристрою вірусами (а не сторінки ВК). Доступ може просто блокуватися, або з вас ще можуть вимагати плату за вхід (ні в якому разі не ведіться на це). Досить буде просто вилікувати комп'ютер і доступ відновиться сам собою. На сайті Вконтакте, до речі, пропонується їх власний варіант антивіруса під назвою Cezurity , Який можна буде безкоштовно завантажити за посиланням (що саме використовувати - неважливо, головне, щоб доступ до соцмережі відновився). Для мобільного пристрою на базі Андроїда вони рекомендують використовувати додаток від Касперського .
 2. Крім описаного вище випадку, вашу сторінку могли заблокувати в самому ВК (модератори) за будь-які порушення. При цьому видається повідомлення, яке відображає терміни і причину блокування, а також наводиться посилання на інструкцію з безпеки, яка допоможе вам уникнути блокувань в подальшому. Відновити доступ до своєї сторінки Контакту раніше зазначеного терміну не вийде і не варто вестися на пропозиції це зробити за гроші від сторонніх умільців - це розлучення на гроші і не більше.

  Блокування можуть бути різними і на різні терміни.

  1. Найпростішим випадком можна вважати так звану «заморозку», коли за незначні гріхи вашу сторінку тимчасово заморожують до тих пір, поки ви на неї не зайдете і, ознайомившись з причиною заморозки, не відновите її помінявши при цьому пароль на новий (тут же можна буде і номер телефону прив'язаний до сторінки змінити, якщо в цьому виникне необхідність).

   «заморозку»,

   Для розморожування потрібно буде ввести прийшов в СМС-повідомленні код і придумати новий пароль, після чого натиснути на кнопку «Розморозити сторінку»:

   Для розморожування потрібно буде ввести прийшов в СМС-повідомленні код і придумати новий пароль, після чого натиснути на кнопку «Розморозити сторінку»:

   Все, вважайте що доступ до вашої сторінці відновлений і вона стане видно не тільки вам, але і всім іншим користувачам в Контакте.

  2. Сторінку могли заморозити при виявленні на ній підозрілі дії:

   Сторінку могли заморозити при виявленні на ній підозрілі дії:

   Розморожування проводиться точно так же, як було показано вище - тобто отримуєте код на номер телефону прив'язаний до аккаунту, придумуєте новий пароль (щоб редиски, які отримали доступ, більше не могли б їм скористатися) і тиснете на кнопку «Розморозити». Все, тепер ніякої підозрілої активності проявлятися вже не має, бо при відновленні ви поміняли пароль.

  3. Ваш аккаунт могли заблокувати за більш серйозні порушення і тоді залишиться тільки чекати закінчення терміну блокування (зазвичай його вказують). Так чи інакше відновити сторінку швидше не вийде - це політика адміністрації Вконтакте.

   могли заблокувати за більш серйозні порушення

   Якщо написано, що сторінку заблокували назавжди, то єдиним способом її відновити залишається спілкування до техподдержкой соціальної мережі. Не треба їм грубити, качати права і погрожувати - краще докладно викладіть проблему і покайтеся (авось пробачать).

   Не треба їм грубити, качати права і погрожувати - краще докладно викладіть проблему і покайтеся (авось пробачать)

   Зв'язатися з техподдержкой Контакту можна з наведеної форми, або написати їм безпосередньо лист на Емайл [email protected] )

 3. Вашу сторінку могли зламати, тому і не виходить увійти в Контакт (зломщик міг встигнути поміняти пароль). В цьому випадку потрібно буде спробувати відновити доступ на цій сторінці як було описано трохи вище, тобто скористатися інструментами для відновлення:
  1. https://vk.com/restore - якщо аккаунт був прив'язаний до номера телефону.
  2. https://vk.com/restore?act=return_page - якщо прив'язки сторінки до номера телефону не було або ви цим номером уже не володієте.

Як відновити раніше віддалену з ВК the page?

Якщо ви самі видалили свою сторіночку, а потім все ж передумали, або коли її за вас видалив той, хто отримав несанкціонований доступ до вашого профілю, то її ще можна буде відновити протягом 7 місяців. Для цього достатньо лише зайти на сайт Вконтакте під своїм логіном і паролем, після чого у вікні, натиснути на посилання «відновити свою сторінку»:

Однак, якщо 7 місяців з дня видалення вже пройшли, то вам доведеться звертатися в техпідтримку Контакту (Або написати лист на Емайл [email protected] ) З проханням про відновлення сторінки, і не факт, що вони зможуть вам допомогти, хоча шанси на успіх все одно зберігаються. Можливо, що вам доведеться довести ваші права на цю сторінку і почекати якийсь час, щоб вийняти з архівів і остаточного відновлення.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування)

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Як прищепило, відновити свою сторінку Вконтакте вам може знадобитися з кількох причин. Найпоширеніший випадок - це втрата до неї доступу (забули пароль, втратили телефон, до якого була прив'язана сторінка при реєстрації і тепер не виходить увійти в ВК). А також можливі варіанти, коли сторінка була з тих чи інших причин заблокована.

Це могли зробити ви самі, ненароком видаливши свою сторінку з ВК (Або хтось інший це зробив, отримавши доступ до вашого аккаунту). Ще вам могли заблокувати доступ в Контакте за порушення правил користування (заморозити сторінку за легку провину або ж заблокувати її за спам або щось більш вагоме), або призупинити доступ до сторінки за прояв на ній підозрілі дії (підозрі на зараження вірусом).

У будь-якому з цих випадків вам буде потрібно відновлювати доступ до своєї сторінці в Контакті. Як саме це зробити і буде детально описано в даній публікації.

Як відновити доступ до сторінки при проблеми з входом

Давайте почнемо з випадку, коли вам потрібно відновити доступ до своєї сторінки в разі втрати пароля або сімки мобільного телефону, номер якої використовували при реєстрації (до речі, при бажанні можна буде відв'язати від сторінки Вконтакте номер свого телефону ). Перш ніж ініціювати процедуру відновлення я все ж раджу вам ознайомитися з методами пошуку паролів в надрах браузерів і тими речами, які можуть перешкоджати вашому входу на свою сторінку:

 1. Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
 2. Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?

Якщо Ви забули пароль для входу в соц.сетях все ж не вдалося (перерили всі записи, проревізуйте надра браузерів і менеджерів паролів ), То можна буде спробувати його відновити (точніше, отримати новий):

 1. Пароль можна буде відновити (а точніше, отримати можливість придумати новий) тільки в тому випадку, коли у вас є доступ до того номеру мобільного телефону, який ви вказали при реєстрації і який використовували в якості логіна при вході в ВК . Для цього потрібно буде перейти на сторінку Відновлення доступу до сторінки і просто слідувати кроків майстра.

  Відновлення доступу до сторінки

  Досить пройти кілька кроків майстра відновлення, придумати новий пароль і за допомогою нього вже в подальшому входити на свою сторінку в Контакті.

 2. Якщо ваша сторінка в Вконтакте була зареєстрована давно і ви її досі не прив'язали до свого номеру телефону, або у вас зараз вже немає доступу до цього номеру (загубили, поміняли і т.п.), то вам потрібно буде звернутися в службу відновлення доступу для входу на свою сторінку .

  службу відновлення доступу для входу на свою сторінку

  Тут вам доведеться ввести адресу вашої сторінки в ВК.

 3. Якщо ви адресу своєї сторінки не пам'ятаєте, то нічого страшного - пошук людей в Контакте працює і без реєстрації . вам тільки потрібно буде знайти в цій соціальній мережі свій профіль (сторінку). Шукати можна за вказаними при реєстрації ПІБ або іншим даними. Наприклад, я ввів просто свою рідкісне прізвище і натиснув Ентер на клавіатурі.

  потрібно буде знайти

  Знайшовши таким чином свою ВК-сторінку, клікніть по розміщеної під нею кнопці «Це моя сторінка», щоб перейти до наступного кроку майстра відновлення доступу (він описаний нижче).

  Складніше буде, якщо ви при реєстрації вказували фейковий (Придумані) дані. В цьому випадку доведеться їх згадати. Правда, в процесі відновлення доступу вам все одно доведеться «спалити» свої справжні прізвище та ім'я, бо потрібно вислати скан документа, що посвідчує особу. Так-то ось ...
 4. Процедура відновлення буде чимось нагадувати процедуру, описану в статті - Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено . Тут теж від вас буде потрібно зробити Селфі в обнімку з екраном вашого монітора і додати до заяви скан паспорта.
  1. Для початку потрібно буде вказати хоча б один доступний на поточний момент номер телефону (старий, якщо пам'ятаєте) і зробити фотку на тлі комп'ютера з відкритою сторінкою відновлення доступу:
  2. потім цю фотку треба буде скинути на комп'ютер і завантажити на дану сторінку відновлення за допомогою кнопки «Вибрати файл». Після чого можна буде сміливо тиснути на кнопку «Далі».
 5. На останньому кроці майстра відновлення вам запропонують завантажити скан будь-якого документа з вашої фоткою і ПІБ. Відмінно підійде паспорт, наприклад.

  завантажити скан будь-якого документа з вашої фоткою і ПІБ

  Натиснувши кнопку «Далі», ви погоджуєтеся з тим, що ваші прізвище та ім'я на відновленої сторінці можуть бути замінені на справжні (необхідні витрати). Тепер залишиться тільки натиснути на кнопку «Подати заявку» і чекати рішення модератора, про який вас повідомлять в СМС повідомленні, що прийшов на вказаний номер телефону.

Тепер залишиться тільки натиснути на кнопку «Подати заявку» і чекати рішення модератора, про який вас повідомлять в СМС повідомленні, що прийшов на вказаний номер телефону

Як відновити сторінку при її блокування або зломі?

 1. Відразу обмовлюся, що проблеми зі входом на свою сторінку Вконтакте можуть виникати і в разі зараження саме вашого комп'ютера або мобільного пристрою вірусами (а не сторінки ВК). Доступ може просто блокуватися, або з вас ще можуть вимагати плату за вхід (ні в якому разі не ведіться на це). Досить буде просто вилікувати комп'ютер і доступ відновиться сам собою. На сайті Вконтакте, до речі, пропонується їх власний варіант антивіруса під назвою Cezurity , Який можна буде безкоштовно завантажити за посиланням (що саме використовувати - неважливо, головне, щоб доступ до соцмережі відновився). Для мобільного пристрою на базі Андроїда вони рекомендують використовувати додаток від Касперського .
 2. Крім описаного вище випадку, вашу сторінку могли заблокувати в самому ВК (модератори) за будь-які порушення. При цьому видається повідомлення, яке відображає терміни і причину блокування, а також наводиться посилання на інструкцію з безпеки, яка допоможе вам уникнути блокувань в подальшому. Відновити доступ до своєї сторінки Контакту раніше зазначеного терміну не вийде і не варто вестися на пропозиції це зробити за гроші від сторонніх умільців - це розлучення на гроші і не більше.

  Блокування можуть бути різними і на різні терміни.

  1. Найпростішим випадком можна вважати так звану «заморозку», коли за незначні гріхи вашу сторінку тимчасово заморожують до тих пір, поки ви на неї не зайдете і, ознайомившись з причиною заморозки, не відновите її помінявши при цьому пароль на новий (тут же можна буде і номер телефону прив'язаний до сторінки змінити, якщо в цьому виникне необхідність).

   «заморозку»,

   Для розморожування потрібно буде ввести прийшов в СМС-повідомленні код і придумати новий пароль, після чого натиснути на кнопку «Розморозити сторінку»:

   Для розморожування потрібно буде ввести прийшов в СМС-повідомленні код і придумати новий пароль, після чого натиснути на кнопку «Розморозити сторінку»:

   Все, вважайте що доступ до вашої сторінці відновлений і вона стане видно не тільки вам, але і всім іншим користувачам в Контакте.

  2. Сторінку могли заморозити при виявленні на ній підозрілі дії:

   Сторінку могли заморозити при виявленні на ній підозрілі дії:

   Розморожування проводиться точно так же, як було показано вище - тобто отримуєте код на номер телефону прив'язаний до аккаунту, придумуєте новий пароль (щоб редиски, які отримали доступ, більше не могли б їм скористатися) і тиснете на кнопку «Розморозити». Все, тепер ніякої підозрілої активності проявлятися вже не має, бо при відновленні ви поміняли пароль.

  3. Ваш аккаунт могли заблокувати за більш серйозні порушення і тоді залишиться тільки чекати закінчення терміну блокування (зазвичай його вказують). Так чи інакше відновити сторінку швидше не вийде - це політика адміністрації Вконтакте.

   могли заблокувати за більш серйозні порушення

   Якщо написано, що сторінку заблокували назавжди, то єдиним способом її відновити залишається спілкування до техподдержкой соціальної мережі. Не треба їм грубити, качати права і погрожувати - краще докладно викладіть проблему і покайтеся (авось пробачать).

   Не треба їм грубити, качати права і погрожувати - краще докладно викладіть проблему і покайтеся (авось пробачать)

   Зв'язатися з техподдержкой Контакту можна з наведеної форми, або написати їм безпосередньо лист на Емайл [email protected] )

 3. Вашу сторінку могли зламати, тому і не виходить увійти в Контакт (зломщик міг встигнути поміняти пароль). В цьому випадку потрібно буде спробувати відновити доступ на цій сторінці як було описано трохи вище, тобто скористатися інструментами для відновлення:
  1. https://vk.com/restore - якщо аккаунт був прив'язаний до номера телефону.
  2. https://vk.com/restore?act=return_page - якщо прив'язки сторінки до номера телефону не було або ви цим номером уже не володієте.

Як відновити раніше віддалену з ВК the page?

Якщо ви самі видалили свою сторіночку, а потім все ж передумали, або коли її за вас видалив той, хто отримав несанкціонований доступ до вашого профілю, то її ще можна буде відновити протягом 7 місяців. Для цього достатньо лише зайти на сайт Вконтакте під своїм логіном і паролем, після чого у вікні, натиснути на посилання «відновити свою сторінку»:

Однак, якщо 7 місяців з дня видалення вже пройшли, то вам доведеться звертатися в техпідтримку Контакту (Або написати лист на Емайл [email protected] ) З проханням про відновлення сторінки, і не факт, що вони зможуть вам допомогти, хоча шанси на успіх все одно зберігаються. Можливо, що вам доведеться довести ваші права на цю сторінку і почекати якийсь час, щоб вийняти з архівів і остаточного відновлення.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування)

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Як прищепило, відновити свою сторінку Вконтакте вам може знадобитися з кількох причин. Найпоширеніший випадок - це втрата до неї доступу (забули пароль, втратили телефон, до якого була прив'язана сторінка при реєстрації і тепер не виходить увійти в ВК). А також можливі варіанти, коли сторінка була з тих чи інших причин заблокована.

Це могли зробити ви самі, ненароком видаливши свою сторінку з ВК (Або хтось інший це зробив, отримавши доступ до вашого аккаунту). Ще вам могли заблокувати доступ в Контакте за порушення правил користування (заморозити сторінку за легку провину або ж заблокувати її за спам або щось більш вагоме), або призупинити доступ до сторінки за прояв на ній підозрілі дії (підозрі на зараження вірусом).

У будь-якому з цих випадків вам буде потрібно відновлювати доступ до своєї сторінці в Контакті. Як саме це зробити і буде детально описано в даній публікації.

Як відновити доступ до сторінки при проблеми з входом

Давайте почнемо з випадку, коли вам потрібно відновити доступ до своєї сторінки в разі втрати пароля або сімки мобільного телефону, номер якої використовували при реєстрації (до речі, при бажанні можна буде відв'язати від сторінки Вконтакте номер свого телефону ). Перш ніж ініціювати процедуру відновлення я все ж раджу вам ознайомитися з методами пошуку паролів в надрах браузерів і тими речами, які можуть перешкоджати вашому входу на свою сторінку:

 1. Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
 2. Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?

Якщо Ви забули пароль для входу в соц.сетях все ж не вдалося (перерили всі записи, проревізуйте надра браузерів і менеджерів паролів ), То можна буде спробувати його відновити (точніше, отримати новий):

 1. Пароль можна буде відновити (а точніше, отримати можливість придумати новий) тільки в тому випадку, коли у вас є доступ до того номеру мобільного телефону, який ви вказали при реєстрації і який використовували в якості логіна при вході в ВК . Для цього потрібно буде перейти на сторінку Відновлення доступу до сторінки і просто слідувати кроків майстра.

  Відновлення доступу до сторінки

  Досить пройти кілька кроків майстра відновлення, придумати новий пароль і за допомогою нього вже в подальшому входити на свою сторінку в Контакті.

 2. Якщо ваша сторінка в Вконтакте була зареєстрована давно і ви її досі не прив'язали до свого номеру телефону, або у вас зараз вже немає доступу до цього номеру (загубили, поміняли і т.п.), то вам потрібно буде звернутися в службу відновлення доступу для входу на свою сторінку .

  службу відновлення доступу для входу на свою сторінку

  Тут вам доведеться ввести адресу вашої сторінки в ВК.

 3. Якщо ви адресу своєї сторінки не пам'ятаєте, то нічого страшного - пошук людей в Контакте працює і без реєстрації . вам тільки потрібно буде знайти в цій соціальній мережі свій профіль (сторінку). Шукати можна за вказаними при реєстрації ПІБ або іншим даними. Наприклад, я ввів просто свою рідкісне прізвище і натиснув Ентер на клавіатурі.

  потрібно буде знайти

  Знайшовши таким чином свою ВК-сторінку, клікніть по розміщеної під нею кнопці «Це моя сторінка», щоб перейти до наступного кроку майстра відновлення доступу (він описаний нижче).

  Складніше буде, якщо ви при реєстрації вказували фейковий (Придумані) дані. В цьому випадку доведеться їх згадати. Правда, в процесі відновлення доступу вам все одно доведеться «спалити» свої справжні прізвище та ім'я, бо потрібно вислати скан документа, що посвідчує особу. Так-то ось ...
 4. Процедура відновлення буде чимось нагадувати процедуру, описану в статті - Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено . Тут теж від вас буде потрібно зробити Селфі в обнімку з екраном вашого монітора і додати до заяви скан паспорта.
  1. Для початку потрібно буде вказати хоча б один доступний на поточний момент номер телефону (старий, якщо пам'ятаєте) і зробити фотку на тлі комп'ютера з відкритою сторінкою відновлення доступу:
  2. потім цю фотку треба буде скинути на комп'ютер і завантажити на дану сторінку відновлення за допомогою кнопки «Вибрати файл». Після чого можна буде сміливо тиснути на кнопку «Далі».
 5. На останньому кроці майстра відновлення вам запропонують завантажити скан будь-якого документа з вашої фоткою і ПІБ. Відмінно підійде паспорт, наприклад.

  завантажити скан будь-якого документа з вашої фоткою і ПІБ

  Натиснувши кнопку «Далі», ви погоджуєтеся з тим, що ваші прізвище та ім'я на відновленої сторінці можуть бути замінені на справжні (необхідні витрати). Тепер залишиться тільки натиснути на кнопку «Подати заявку» і чекати рішення модератора, про який вас повідомлять в СМС повідомленні, що прийшов на вказаний номер телефону.

Тепер залишиться тільки натиснути на кнопку «Подати заявку» і чекати рішення модератора, про який вас повідомлять в СМС повідомленні, що прийшов на вказаний номер телефону

Як відновити сторінку при її блокування або зломі?

 1. Відразу обмовлюся, що проблеми зі входом на свою сторінку Вконтакте можуть виникати і в разі зараження саме вашого комп'ютера або мобільного пристрою вірусами (а не сторінки ВК). Доступ може просто блокуватися, або з вас ще можуть вимагати плату за вхід (ні в якому разі не ведіться на це). Досить буде просто вилікувати комп'ютер і доступ відновиться сам собою. На сайті Вконтакте, до речі, пропонується їх власний варіант антивіруса під назвою Cezurity , Який можна буде безкоштовно завантажити за посиланням (що саме використовувати - неважливо, головне, щоб доступ до соцмережі відновився). Для мобільного пристрою на базі Андроїда вони рекомендують використовувати додаток від Касперського .
 2. Крім описаного вище випадку, вашу сторінку могли заблокувати в самому ВК (модератори) за будь-які порушення. При цьому видається повідомлення, яке відображає терміни і причину блокування, а також наводиться посилання на інструкцію з безпеки, яка допоможе вам уникнути блокувань в подальшому. Відновити доступ до своєї сторінки Контакту раніше зазначеного терміну не вийде і не варто вестися на пропозиції це зробити за гроші від сторонніх умільців - це розлучення на гроші і не більше.

  Блокування можуть бути різними і на різні терміни.

  1. Найпростішим випадком можна вважати так звану «заморозку», коли за незначні гріхи вашу сторінку тимчасово заморожують до тих пір, поки ви на неї не зайдете і, ознайомившись з причиною заморозки, не відновите її помінявши при цьому пароль на новий (тут же можна буде і номер телефону прив'язаний до сторінки змінити, якщо в цьому виникне необхідність).

   «заморозку»,

   Для розморожування потрібно буде ввести прийшов в СМС-повідомленні код і придумати новий пароль, після чого натиснути на кнопку «Розморозити сторінку»:

   Для розморожування потрібно буде ввести прийшов в СМС-повідомленні код і придумати новий пароль, після чого натиснути на кнопку «Розморозити сторінку»:

   Все, вважайте що доступ до вашої сторінці відновлений і вона стане видно не тільки вам, але і всім іншим користувачам в Контакте.

  2. Сторінку могли заморозити при виявленні на ній підозрілі дії:

   Сторінку могли заморозити при виявленні на ній підозрілі дії:

   Розморожування проводиться точно так же, як було показано вище - тобто отримуєте код на номер телефону прив'язаний до аккаунту, придумуєте новий пароль (щоб редиски, які отримали доступ, більше не могли б їм скористатися) і тиснете на кнопку «Розморозити». Все, тепер ніякої підозрілої активності проявлятися вже не має, бо при відновленні ви поміняли пароль.

  3. Ваш аккаунт могли заблокувати за більш серйозні порушення і тоді залишиться тільки чекати закінчення терміну блокування (зазвичай його вказують). Так чи інакше відновити сторінку швидше не вийде - це політика адміністрації Вконтакте.

   могли заблокувати за більш серйозні порушення

   Якщо написано, що сторінку заблокували назавжди, то єдиним способом її відновити залишається спілкування до техподдержкой соціальної мережі. Не треба їм грубити, качати права і погрожувати - краще докладно викладіть проблему і покайтеся (авось пробачать).

   Не треба їм грубити, качати права і погрожувати - краще докладно викладіть проблему і покайтеся (авось пробачать)

   Зв'язатися з техподдержкой Контакту можна з наведеної форми, або написати їм безпосередньо лист на Емайл [email protected] )

 3. Вашу сторінку могли зламати, тому і не виходить увійти в Контакт (зломщик міг встигнути поміняти пароль). В цьому випадку потрібно буде спробувати відновити доступ на цій сторінці як було описано трохи вище, тобто скористатися інструментами для відновлення:
  1. https://vk.com/restore - якщо аккаунт був прив'язаний до номера телефону.
  2. https://vk.com/restore?act=return_page - якщо прив'язки сторінки до номера телефону не було або ви цим номером уже не володієте.

Як відновити раніше віддалену з ВК the page?

Якщо ви самі видалили свою сторіночку, а потім все ж передумали, або коли її за вас видалив той, хто отримав несанкціонований доступ до вашого профілю, то її ще можна буде відновити протягом 7 місяців. Для цього достатньо лише зайти на сайт Вконтакте під своїм логіном і паролем, після чого у вікні, натиснути на посилання «відновити свою сторінку»:

Однак, якщо 7 місяців з дня видалення вже пройшли, то вам доведеться звертатися в техпідтримку Контакту (Або написати лист на Емайл [email protected] ) З проханням про відновлення сторінки, і не факт, що вони зможуть вам допомогти, хоча шанси на успіх все одно зберігаються. Можливо, що вам доведеться довести ваші права на цю сторінку і почекати якийсь час, щоб вийняти з архівів і остаточного відновлення.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування)

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Як прищепило, відновити свою сторінку Вконтакте вам може знадобитися з кількох причин. Найпоширеніший випадок - це втрата до неї доступу (забули пароль, втратили телефон, до якого була прив'язана сторінка при реєстрації і тепер не виходить увійти в ВК). А також можливі варіанти, коли сторінка була з тих чи інших причин заблокована.

Це могли зробити ви самі, ненароком видаливши свою сторінку з ВК (Або хтось інший це зробив, отримавши доступ до вашого аккаунту). Ще вам могли заблокувати доступ в Контакте за порушення правил користування (заморозити сторінку за легку провину або ж заблокувати її за спам або щось більш вагоме), або призупинити доступ до сторінки за прояв на ній підозрілі дії (підозрі на зараження вірусом).

У будь-якому з цих випадків вам буде потрібно відновлювати доступ до своєї сторінці в Контакті. Як саме це зробити і буде детально описано в даній публікації.

Як відновити доступ до сторінки при проблеми з входом

Давайте почнемо з випадку, коли вам потрібно відновити доступ до своєї сторінки в разі втрати пароля або сімки мобільного телефону, номер якої використовували при реєстрації (до речі, при бажанні можна буде відв'язати від сторінки Вконтакте номер свого телефону ). Перш ніж ініціювати процедуру відновлення я все ж раджу вам ознайомитися з методами пошуку паролів в надрах браузерів і тими речами, які можуть перешкоджати вашому входу на свою сторінку:

 1. Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
 2. Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?

Якщо Ви забули пароль для входу в соц.сетях все ж не вдалося (перерили всі записи, проревізуйте надра браузерів і менеджерів паролів ), То можна буде спробувати його відновити (точніше, отримати новий):

 1. Пароль можна буде відновити (а точніше, отримати можливість придумати новий) тільки в тому випадку, коли у вас є доступ до того номеру мобільного телефону, який ви вказали при реєстрації і який використовували в якості логіна при вході в ВК . Для цього потрібно буде перейти на сторінку Відновлення доступу до сторінки і просто слідувати кроків майстра.

  Відновлення доступу до сторінки

  Досить пройти кілька кроків майстра відновлення, придумати новий пароль і за допомогою нього вже в подальшому входити на свою сторінку в Контакті.

 2. Якщо ваша сторінка в Вконтакте була зареєстрована давно і ви її досі не прив'язали до свого номеру телефону, або у вас зараз вже немає доступу до цього номеру (загубили, поміняли і т.п.), то вам потрібно буде звернутися в службу відновлення доступу для входу на свою сторінку .

  службу відновлення доступу для входу на свою сторінку

  Тут вам доведеться ввести адресу вашої сторінки в ВК.

 3. Якщо ви адресу своєї сторінки не пам'ятаєте, то нічого страшного - пошук людей в Контакте працює і без реєстрації . вам тільки потрібно буде знайти в цій соціальній мережі свій профіль (сторінку). Шукати можна за вказаними при реєстрації ПІБ або іншим даними. Наприклад, я ввів просто свою рідкісне прізвище і натиснув Ентер на клавіатурі.

  потрібно буде знайти

  Знайшовши таким чином свою ВК-сторінку, клікніть по розміщеної під нею кнопці «Це моя сторінка», щоб перейти до наступного кроку майстра відновлення доступу (він описаний нижче).

  Складніше буде, якщо ви при реєстрації вказували фейковий (Придумані) дані. В цьому випадку доведеться їх згадати. Правда, в процесі відновлення доступу вам все одно доведеться «спалити» свої справжні прізвище та ім'я, бо потрібно вислати скан документа, що посвідчує особу. Так-то ось ...
 4. Процедура відновлення буде чимось нагадувати процедуру, описану в статті - Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено . Тут теж від вас буде потрібно зробити Селфі в обнімку з екраном вашого монітора і додати до заяви скан паспорта.
  1. Для початку потрібно буде вказати хоча б один доступний на поточний момент номер телефону (старий, якщо пам'ятаєте) і зробити фотку на тлі комп'ютера з відкритою сторінкою відновлення доступу:
  2. потім цю фотку треба буде скинути на комп'ютер і завантажити на дану сторінку відновлення за допомогою кнопки «Вибрати файл». Після чого можна буде сміливо тиснути на кнопку «Далі».
 5. На останньому кроці майстра відновлення вам запропонують завантажити скан будь-якого документа з вашої фоткою і ПІБ. Відмінно підійде паспорт, наприклад.

  завантажити скан будь-якого документа з вашої фоткою і ПІБ

  Натиснувши кнопку «Далі», ви погоджуєтеся з тим, що ваші прізвище та ім'я на відновленої сторінці можуть бути замінені на справжні (необхідні витрати). Тепер залишиться тільки натиснути на кнопку «Подати заявку» і чекати рішення модератора, про який вас повідомлять в СМС повідомленні, що прийшов на вказаний номер телефону.

Тепер залишиться тільки натиснути на кнопку «Подати заявку» і чекати рішення модератора, про який вас повідомлять в СМС повідомленні, що прийшов на вказаний номер телефону

Як відновити сторінку при її блокування або зломі?

 1. Відразу обмовлюся, що проблеми зі входом на свою сторінку Вконтакте можуть виникати і в разі зараження саме вашого комп'ютера або мобільного пристрою вірусами (а не сторінки ВК). Доступ може просто блокуватися, або з вас ще можуть вимагати плату за вхід (ні в якому разі не ведіться на це). Досить буде просто вилікувати комп'ютер і доступ відновиться сам собою. На сайті Вконтакте, до речі, пропонується їх власний варіант антивіруса під назвою Cezurity , Який можна буде безкоштовно завантажити за посиланням (що саме використовувати - неважливо, головне, щоб доступ до соцмережі відновився). Для мобільного пристрою на базі Андроїда вони рекомендують використовувати додаток від Касперського .
 2. Крім описаного вище випадку, вашу сторінку могли заблокувати в самому ВК (модератори) за будь-які порушення. При цьому видається повідомлення, яке відображає терміни і причину блокування, а також наводиться посилання на інструкцію з безпеки, яка допоможе вам уникнути блокувань в подальшому. Відновити доступ до своєї сторінки Контакту раніше зазначеного терміну не вийде і не варто вестися на пропозиції це зробити за гроші від сторонніх умільців - це розлучення на гроші і не більше.

  Блокування можуть бути різними і на різні терміни.

  1. Найпростішим випадком можна вважати так звану «заморозку», коли за незначні гріхи вашу сторінку тимчасово заморожують до тих пір, поки ви на неї не зайдете і, ознайомившись з причиною заморозки, не відновите її помінявши при цьому пароль на новий (тут же можна буде і номер телефону прив'язаний до сторінки змінити, якщо в цьому виникне необхідність).

   «заморозку»,

   Для розморожування потрібно буде ввести прийшов в СМС-повідомленні код і придумати новий пароль, після чого натиснути на кнопку «Розморозити сторінку»:

   Для розморожування потрібно буде ввести прийшов в СМС-повідомленні код і придумати новий пароль, після чого натиснути на кнопку «Розморозити сторінку»:

   Все, вважайте що доступ до вашої сторінці відновлений і вона стане видно не тільки вам, але і всім іншим користувачам в Контакте.

  2. Сторінку могли заморозити при виявленні на ній підозрілі дії:

   Сторінку могли заморозити при виявленні на ній підозрілі дії:

   Розморожування проводиться точно так же, як було показано вище - тобто отримуєте код на номер телефону прив'язаний до аккаунту, придумуєте новий пароль (щоб редиски, які отримали доступ, більше не могли б їм скористатися) і тиснете на кнопку «Розморозити». Все, тепер ніякої підозрілої активності проявлятися вже не має, бо при відновленні ви поміняли пароль.

  3. Ваш аккаунт могли заблокувати за більш серйозні порушення і тоді залишиться тільки чекати закінчення терміну блокування (зазвичай його вказують). Так чи інакше відновити сторінку швидше не вийде - це політика адміністрації Вконтакте.

   могли заблокувати за більш серйозні порушення

   Якщо написано, що сторінку заблокували назавжди, то єдиним способом її відновити залишається спілкування до техподдержкой соціальної мережі. Не треба їм грубити, качати права і погрожувати - краще докладно викладіть проблему і покайтеся (авось пробачать).

   Не треба їм грубити, качати права і погрожувати - краще докладно викладіть проблему і покайтеся (авось пробачать)

   Зв'язатися з техподдержкой Контакту можна з наведеної форми, або написати їм безпосередньо лист на Емайл [email protected] )

 3. Вашу сторінку могли зламати, тому і не виходить увійти в Контакт (зломщик міг встигнути поміняти пароль). В цьому випадку потрібно буде спробувати відновити доступ на цій сторінці як було описано трохи вище, тобто скористатися інструментами для відновлення:
  1. https://vk.com/restore - якщо аккаунт був прив'язаний до номера телефону.
  2. https://vk.com/restore?act=return_page - якщо прив'язки сторінки до номера телефону не було або ви цим номером уже не володієте.

Як відновити раніше віддалену з ВК the page?

Якщо ви самі видалили свою сторіночку, а потім все ж передумали, або коли її за вас видалив той, хто отримав несанкціонований доступ до вашого профілю, то її ще можна буде відновити протягом 7 місяців. Для цього достатньо лише зайти на сайт Вконтакте під своїм логіном і паролем, після чого у вікні, натиснути на посилання «відновити свою сторінку»:

Однак, якщо 7 місяців з дня видалення вже пройшли, то вам доведеться звертатися в техпідтримку Контакту (Або написати лист на Емайл [email protected] ) З проханням про відновлення сторінки, і не факт, що вони зможуть вам допомогти, хоча шанси на успіх все одно зберігаються. Можливо, що вам доведеться довести ваші права на цю сторінку і почекати якийсь час, щоб вийняти з архівів і остаточного відновлення.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як відновити сторінку в Контакті (при втраті доступу, видаленні або блокування)

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Як прищепило, відновити свою сторінку Вконтакте вам може знадобитися з кількох причин. Найпоширеніший випадок - це втрата до неї доступу (забули пароль, втратили телефон, до якого була прив'язана сторінка при реєстрації і тепер не виходить увійти в ВК). А також можливі варіанти, коли сторінка була з тих чи інших причин заблокована.

Це могли зробити ви самі, ненароком видаливши свою сторінку з ВК (Або хтось інший це зробив, отримавши доступ до вашого аккаунту). Ще вам могли заблокувати доступ в Контакте за порушення правил користування (заморозити сторінку за легку провину або ж заблокувати її за спам або щось більш вагоме), або призупинити доступ до сторінки за прояв на ній підозрілі дії (підозрі на зараження вірусом).

У будь-якому з цих випадків вам буде потрібно відновлювати доступ до своєї сторінці в Контакті. Як саме це зробити і буде детально описано в даній публікації.

Як відновити доступ до сторінки при проблеми з входом

Давайте почнемо з випадку, коли вам потрібно відновити доступ до своєї сторінки в разі втрати пароля або сімки мобільного телефону, номер якої використовували при реєстрації (до речі, при бажанні можна буде відв'язати від сторінки Вконтакте номер свого телефону ). Перш ніж ініціювати процедуру відновлення я все ж раджу вам ознайомитися з методами пошуку паролів в надрах браузерів і тими речами, які можуть перешкоджати вашому входу на свою сторінку:

 1. Що робити, якщо ви забули пароль і не можете увійти в ВК?
 2. Що робити, якщо увійти в Контакт ніяк не виходить?

Якщо Ви забули пароль для входу в соц.сетях все ж не вдалося (перерили всі записи, проревізуйте надра браузерів і менеджерів паролів ), То можна буде спробувати його відновити (точніше, отримати новий):

 1. Пароль можна буде відновити (а точніше, отримати можливість придумати новий) тільки в тому випадку, коли у вас є доступ до того номеру мобільного телефону, який ви вказали при реєстрації і який використовували в якості логіна при вході в ВК . Для цього потрібно буде перейти на сторінку Відновлення доступу до сторінки і просто слідувати кроків майстра.

  Відновлення доступу до сторінки

  Досить пройти кілька кроків майстра відновлення, придумати новий пароль і за допомогою нього вже в подальшому входити на свою сторінку в Контакті.

 2. Якщо ваша сторінка в Вконтакте була зареєстрована давно і ви її досі не прив'язали до свого номеру телефону, або у вас зараз вже немає доступу до цього номеру (загубили, поміняли і т.п.), то вам потрібно буде звернутися в службу відновлення доступу для входу на свою сторінку .

  службу відновлення доступу для входу на свою сторінку

  Тут вам доведеться ввести адресу вашої сторінки в ВК.

 3. Якщо ви адресу своєї сторінки не пам'ятаєте, то нічого страшного - пошук людей в Контакте працює і без реєстрації . вам тільки потрібно буде знайти в цій соціальній мережі свій профіль (сторінку). Шукати можна за вказаними при реєстрації ПІБ або іншим даними. Наприклад, я ввів просто свою рідкісне прізвище і натиснув Ентер на клавіатурі.

  потрібно буде знайти

  Знайшовши таким чином свою ВК-сторінку, клікніть по розміщеної під нею кнопці «Це моя сторінка», щоб перейти до наступного кроку майстра відновлення доступу (він описаний нижче).

  Складніше буде, якщо ви при реєстрації вказували фейковий (Придумані) дані. В цьому випадку доведеться їх згадати. Правда, в процесі відновлення доступу вам все одно доведеться «спалити» свої справжні прізвище та ім'я, бо потрібно вислати скан документа, що посвідчує особу. Так-то ось ...
 4. Процедура відновлення буде чимось нагадувати процедуру, описану в статті - Як видалити сторінку в Контакті, доступ до якої втрачено . Тут теж від вас буде потрібно зробити Селфі в обнімку з екраном вашого монітора і додати до заяви скан паспорта.
  1. Для початку потрібно буде вказати хоча б один доступний на поточний момент номер телефону (старий, якщо пам'ятаєте) і зробити фотку на тлі комп'ютера з відкритою сторінкою відновлення доступу:
  2. потім цю фотку треба буде скинути на комп'ютер і завантажити на дану сторінку відновлення за допомогою кнопки «Вибрати файл». Після чого можна буде сміливо тиснути на кнопку «Далі».
 5. На останньому кроці майстра відновлення вам запропонують завантажити скан будь-якого документа з вашої фоткою і ПІБ. Відмінно підійде паспорт, наприклад.

  завантажити скан будь-якого документа з вашої фоткою і ПІБ

  Натиснувши кнопку «Далі», ви погоджуєтеся з тим, що ваші прізвище та ім'я на відновленої сторінці можуть бути замінені на справжні (необхідні витрати). Тепер залишиться тільки натиснути на кнопку «Подати заявку» і чекати рішення модератора, про який вас повідомлять в СМС повідомленні, що прийшов на вказаний номер телефону.

Тепер залишиться тільки натиснути на кнопку «Подати заявку» і чекати рішення модератора, про який вас повідомлять в СМС повідомленні, що прийшов на вказаний номер телефону

Як відновити сторінку при її блокування або зломі?

 1. Відразу обмовлюся, що проблеми зі входом на свою сторінку Вконтакте можуть виникати і в разі зараження саме вашого комп'ютера або мобільного пристрою вірусами (а не сторінки ВК). Доступ може просто блокуватися, або з вас ще можуть вимагати плату за вхід (ні в якому разі не ведіться на це). Досить буде просто вилікувати комп'ютер і доступ відновиться сам собою. На сайті Вконтакте, до речі, пропонується їх власний варіант антивіруса під назвою Cezurity , Який можна буде безкоштовно завантажити за посиланням (що саме використовувати - неважливо, головне, щоб доступ до соцмережі відновився). Для мобільного пристрою на базі Андроїда вони рекомендують використовувати додаток від Касперського .
 2. Крім описаного вище випадку, вашу сторінку могли заблокувати в самому ВК (модератори) за будь-які порушення. При цьому видається повідомлення, яке відображає терміни і причину блокування, а також наводиться посилання на інструкцію з безпеки, яка допоможе вам уникнути блокувань в подальшому. Відновити доступ до своєї сторінки Контакту раніше зазначеного терміну не вийде і не варто вестися на пропозиції це зробити за гроші від сторонніх умільців - це розлучення на гроші і не більше.

  Блокування можуть бути різними і на різні терміни.

  1. Найпростішим випадком можна вважати так звану «заморозку», коли за незначні гріхи вашу сторінку тимчасово заморожують до тих пір, поки ви на неї не зайдете і, ознайомившись з причиною заморозки, не відновите її помінявши при цьому пароль на новий (тут же можна буде і номер телефону прив'язаний до сторінки змінити, якщо в цьому виникне необхідність).

   «заморозку»,

   Для розморожування потрібно буде ввести прийшов в СМС-повідомленні код і придумати новий пароль, після чого натиснути на кнопку «Розморозити сторінку»:

   Для розморожування потрібно буде ввести прийшов в СМС-повідомленні код і придумати новий пароль, після чого натиснути на кнопку «Розморозити сторінку»:

   Все, вважайте що доступ до вашої сторінці відновлений і вона стане видно не тільки вам, але і всім іншим користувачам в Контакте.

  2. Сторінку могли заморозити при виявленні на ній підозрілі дії:

   Сторінку могли заморозити при виявленні на ній підозрілі дії:

   Розморожування проводиться точно так же, як було показано вище - тобто отримуєте код на номер телефону прив'язаний до аккаунту, придумуєте новий пароль (щоб редиски, які отримали доступ, більше не могли б їм скористатися) і тиснете на кнопку «Розморозити». Все, тепер ніякої підозрілої активності проявлятися вже не має, бо при відновленні ви поміняли пароль.

  3. Ваш аккаунт могли заблокувати за більш серйозні порушення і тоді залишиться тільки чекати закінчення терміну блокування (зазвичай його вказують). Так чи інакше відновити сторінку швидше не вийде - це політика адміністрації Вконтакте.

   могли заблокувати за більш серйозні порушення

   Якщо написано, що сторінку заблокували назавжди, то єдиним способом її відновити залишається спілкування до техподдержкой соціальної мережі. Не треба їм грубити, качати права і погрожувати - краще докладно викладіть проблему і покайтеся (авось пробачать).

   Не треба їм грубити, качати права і погрожувати - краще докладно викладіть проблему і покайтеся (авось пробачать)

   Зв'язатися з техподдержкой Контакту можна з наведеної форми, або написати їм безпосередньо лист на Емайл [email protected] )

 3. Вашу сторінку могли зламати, тому і не виходить увійти в Контакт (зломщик міг встигнути поміняти пароль). В цьому випадку потрібно буде спробувати відновити доступ на цій сторінці як було описано трохи вище, тобто скористатися інструментами для відновлення:
  1. https://vk.com/restore - якщо аккаунт був прив'язаний до номера телефону.
  2. https://vk.com/restore?act=return_page - якщо прив'язки сторінки до номера телефону не було або ви цим номером уже не володієте.

Як відновити раніше віддалену з ВК the page?

Якщо ви самі видалили свою сторіночку, а потім все ж передумали, або коли її за вас видалив той, хто отримав несанкціонований доступ до вашого профілю, то її ще можна буде відновити протягом 7 місяців. Для цього достатньо лише зайти на сайт Вконтакте під своїм логіном і паролем, після чого у вікні, натиснути на посилання «відновити свою сторінку»:

Однак, якщо 7 місяців з дня видалення вже пройшли, то вам доведеться звертатися в техпідтримку Контакту (Або написати лист на Емайл [email protected] ) З проханням про відновлення сторінки, і не факт, що вони зможуть вам допомогти, хоча шанси на успіх все одно зберігаються. Можливо, що вам доведеться довести ваші права на цю сторінку і почекати якийсь час, щоб вийняти з архівів і остаточного відновлення.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як відновити сторінку при її блокування або зломі?
Як відновити раніше віддалену з ВК the page?
Як відновити раніше віддалену з ВК the page?
Як відновити раніше віддалену з ВК the page?
Як відновити раніше віддалену з ВК the page?
Як відновити раніше віддалену з ВК the page?
Як відновити раніше віддалену з ВК the page?
Як відновити раніше віддалену з ВК the page?
Як відновити раніше віддалену з ВК the page?
Як відновити раніше віддалену з ВК the page?