Донецкий техникум промышленной автоматики

Як скачати музику з Вконтакте на телефон

 1. Онлайн-сервіси для скачування музики з Вконтакте на iPhone, iPad
 2. Як безкоштовно качати музику з ВКонтакте на iPhone через браузер
 3. Як скачати музику з Вконтакте на iPhone або IPad за допомогою файлових менеджерів
 4. Як безкоштовно слухати музику «ВКонтакте» у фоновому режимі без обмежень

Напевно кожен з нас хоча б раз відчував бажання завантажити аудіозаписи, багаті на серверах «ВКонтакте». У цій статті ми розглянемо всі можливі на даний момент способи зробити це.

Існують програми, що дозволяють завантажити музику з «Вконтакте» безпосередньо через iOS-девайс, але знайти їх вкрай складно, так як вони блискавично видаляються з AppStore. А ті, що ставляться в обхід останнього, часто стають платними (що і сталося з «LazyTool 2» , Наприклад). Тому в даному матеріалі не будуть описувати способи завантажити музику з ВКонтакте за допомогою спеціалізованого софту, так як навіть якщо вдасться знайти робочі програми, їх майже моментально видалять, через що більшість читачів просто не встигне ними скористатися.

Онлайн-сервіси для скачування музики з Вконтакте на iPhone, iPad

Для завантаження музики з vk існує кілька онлайн-сервісів, але єдиний, під час роботи якого не спостерігалися різні проблеми, називається «Kissvk» .

 1. C комп'ютера заходимо на сайт kissvk.com , Логіном через vk і шукаємо музику, яку хочемо завантажити.
 2. Знайшовши необхідний аудіофайл натискаємо на синю кнопку завантаження зліва від назви треку. Має розпочатися скачування.
 3. Після успішного збереження файлу на комп'ютер заходимо в хмарний сервіс (наприклад, «Dropbox» або «Яндекс.Діск»). Якщо ж такої у вас відсутній, необхідно пройти коротку реєстрацію. Завантажуємо в сховище скачаний нами трек.
 4. По завершенню завантаження музики в хмару завантажуємо на свій iOS-девайс офіційний додаток сервісу ( «Dropbox» або «Яндекс.Діск» ) І авторізуемся в ньому.
 5. Далі слідуємо інструкції на скріншотах.

Як безкоштовно качати музику з ВКонтакте на iPhone через браузер

Знову-таки, розширень для завантаження аудіо-доріжок з «ВКонтакте» - хоч греблю гати, але я зупинюся на «MusVK» для браузера «Chrome» .

 1. На комп'ютер завантажуємо і запускаємо вищезгаданий браузер, з нього переходимо по засланні для установки розширення. Якщо ви перебуваєте в режимі інкогніто, необхідно повернутися в звичайний для можливості установки розширень;
 2. Натискаємо на кнопку «Встановити», далі натискаємо «Встановити розширення»;
 3. Переміщаємося на сайт «ВКонтакте» і входимо в свій аккаунт;
 4. Заходимо у вкладку «Музика» і натискаємо на «стрілку вниз», розташовану праворуч від зображення аудіозаписи. Розпочнеться завантаження музики;
 5. Виробляємо дії, описані в пунктах 3-5 першого способу.

Як скачати музику з Вконтакте на iPhone або IPad за допомогою файлових менеджерів

Саме цим способом я і користуюся, так як з його допомогою можна завантажувати і використовувати цілий спектр різних файлів, включаючи музику. Також при користуванні даним методом немає необхідності використовувати комп'ютер. План дій такий:

 1. Заходимо в AppStore, шукаємо і завантажуємо додаток «Documents» ;
 2. У Safari переходимо на сайт kissvk.com і логіном через «ВКонтакте»;
 3. Шукаємо необхідний трек, утримуємо синю кнопку завантаження, що знаходиться зліва. У спливаючому меню вибираємо «Скопіювати»;
 4. Запускаємо завантажену програму. Тапа або свайпаем справа наліво значок в правому нижньому кутку;
 5. Подвійним натисканням по адресному рядку зверху викликаємо і вибираємо команду «Вставити»;
 6. У меню, в правому верхньому кутку натискаємо «Зберегти». При бажанні можна змінити назву і розташування файлу

При бажанні можна змінити назву і розташування файлу

Зроблено. Якщо ви не змінили параметри при скачуванні, збережений файл буде знаходиться в папці «Завантаження».

Як безкоштовно слухати музику «ВКонтакте» у фоновому режимі без обмежень

Крім всіх вищезгаданих способів також ніхто не відміняв можливість насолоджуватися улюбленими треками «по-старому» - через офіційний клієнт. Як всім відомо, «ВКонтакте» ввели платну підписку на музику, завдяки якій тепер у фоновому режимі аудіофайли можна слухати безкоштовно лише з обмеженнями по часу. Однак на даний момент є можливість скористатися одним дуже корисним багом , Що дозволяє зняти всі ліміти.

Якщо ви не знайшли відповіді на своє питання або у вас щось не вийшло, а в комментаряіх нижче немає відповідного рішення, задайте питання через нашу форму допомоги . Це швидко, просто, зручно і не вимагає реєстрації. Відповіді на свій та інші питання ви знайдете в даному розділі.

Приєднуйтесь до нас у Вконтакте , Telegram , Facebook або Twitter .