Донецкий техникум промышленной автоматики

Як отримати голоси вконтакте

 1. Як отримати голоси вконтакте Як отримати голоси вконтакте - сьогодні настільки популярне питання...
 2. Хто роздає безкоштовні голоси і навіщо їм це потрібно
 3. Куди можна витратити голоси вконтакте?
 4. Як можна отримати голоси вконтакте?
 5. Як заробити голоси вконтакте?
 6. Кілька порад з придбання голосів вконтакте
 7. Як придбати голоси в вк безкоштовно?
 8. Як можна перевести голоси вк в гроші?
 9. Як отримати голоси вконтакте
 10. Що таке голосу вконтакте?
 11. Хто роздає безкоштовні голоси і навіщо їм це потрібно
 12. Куди можна витратити голоси вконтакте?
 13. Як можна отримати голоси вконтакте?
 14. Як заробити голоси вконтакте?
 15. Кілька порад з придбання голосів вконтакте
 16. Як придбати голоси в вк безкоштовно?
 17. Як можна перевести голоси вк в гроші?
 18. Як отримати голоси вконтакте
 19. Що таке голосу вконтакте?
 20. Хто роздає безкоштовні голоси і навіщо їм це потрібно
 21. Куди можна витратити голоси вконтакте?
 22. Як можна отримати голоси вконтакте?
 23. Як заробити голоси вконтакте?
 24. Кілька порад з придбання голосів вконтакте
 25. Як придбати голоси в вк безкоштовно?
 26. Як можна перевести голоси вк в гроші?

Як отримати голоси вконтакте

Як отримати голоси вконтакте - сьогодні настільки популярне питання серед молодих людей, що ми не могли обійти її увагою, тим більше, що вона безпосередньо пов'язана із заробітком грошей в соцмережах. Людям старшого віку віком в даній статті доведеться пройти невеликий лікнеп з даного предмета - що це взагалі таке, як можна отримати голоси в вк або заробити їх, куди витратити, і, найголовніше, як на цьому можна заробити.Ви коли-небудь підраховували скільки часу ви проводите в соціальних мережах? В день? За тиждень? За місяць? Спробуйте! А після подивіться, скільки годин за одиницю часу, проведену в соцмережах, у вас йде з користю - тобто ви купуєте якісь нові знання, нових цікавих друзів, заробляєте гроші, і т.д., а скільки витрачено даремно. Отримайте вельми цікаві, і трохи лякають результати.

За оцінками деяких дослідницьких центрів «середньостатистичний» людина проводить в соціальних мережах від 120 до 143 хвилин в день. Вдумайтеся! Від двох годин і більше!

Чи не час нам трохи замислитися над тим, що було б зовсім непогано почати поєднувати «приємне з корисним», і той же самий час, що проводиться в соцмережах, зокрема - вконтакте, так як це на сьогоднішній день найпопулярніша «соціалка» в нашій країні , витрачати на отримання якогось доходу? до змісту ↑

Що таке голосу вконтакте?

Голоси вконтакте - це своєрідна валюта сайту, курс якої на даний момент (січень 2017) варіюється від 7 до 10 рублів за 1 голос. Остаточна ціна голосу залежить від обсягу покупки. Чим більше голосів набуває користувач, тим меншу суму він за них віддає.

Голос не можна помацати, покласти в гаманець, втратити, і т.д. Це віртуальна валюта, яку, проте, можна обміняти на реальні «живі» гроші, причому за дуже вигідним курсом. Втім, їх можна подарувати або просто віддати іншому користувачеві. На різних форумах можна зустріти чимало оголошень на кшталт «віддам голосу вконтакте даром». Це означає, що користувач просто не знає, що з ними робити.

Стан свого особистого рахунку з кількістю зарахованих на нього голосів можна подивитися на своїй сторінці: профіль -> настройки -> платежі і перекази.

Поповнити свій баланс голосів в соціальній мережі можна через термінал оплати, списавши гроші з рахунку мобільного телефону, заплативши банківською картою, або перевівши з рахунку електронного гаманця.

до змісту ↑ до змісту ↑

Хто роздає безкоштовні голоси і навіщо їм це потрібно

Тут все просто. Таким чином рекламодавець залучає на сторінку своєї групи або спільноти в соцмережі або на свій сайт відвідувачів. Зазвичай на біржах фріланса «спеціально навчені люди» за гроші накручують передплатників всім бажаючим. Але це загрожує жорстким баном в соцмережі.

А в даному випадку все легально - рекламодавець укладає договір безпосередньо з сайтом Вконтакте. Нехай виходить в 2-3 рази дорожче, зате безпечніше. Ті, хто користується нелегальними способами отримання передплатників, ризикують після бана втратити все - і групу, і вкладені в неї гроші. Не варто вдаватися також до використання спеціальних програм і скриптів для накруток голосів. Здебільшого такі способи пропонують шахраї. Принаймні реально працюючих в цьому напрямку скриптів ми ще не зустрічали.

До того ж, якщо вдуматися - в найбільшої соціальної мережі країни працюють явно не «домашні програмісти», які не зможуть обчислити «хитрунів», тому не варто вважати себе розумнішими всіх, і краще скористатися законними методами отримання жаданих голосів вк.

до змісту ↑

Куди можна витратити голоси вконтакте?

Для чого потрібні голоси вконтакте? На них можна купувати подарунки, різні стікери, оплатити, домовившись з власниками паблік, ними рекламу в групах соціальної мережі (хоча в самій соцмережі стверджують, що цього зробити не можна), купувати додатки та оплачувати в них різні покупки. Ще голоси вконтакте підвищують рейтинг користувача.

Навіщо потрібен високий рейтинг вконтакте? Все дуже просто. Чим вище рейтинг, тим вище користувач в пошуковій видачі, отже, тим більше відвідувачів заходить на його сторінку. А це більш висока ціна за рекламу на сторінці, просування сайтів, і т.д. Іншими словами, все звертається в гроші. до змісту ↑

Як можна отримати голоси вконтакте?

На сьогоднішній день існує три способи придбання голосів вконтакте:

 1. Отримати їх в подарунок.
 2. Купити за гроші.
 3. Заробити.

Як заробити голоси вконтакте безкоштовно, і по можливості швидко - це питання сьогодні вкрай популярний серед молодих людей.

Як заробити голоси вконтакте?

Щодо докладна інструкція про те, як можна отримати голоси вконтакте безкоштовно, є на самому сайті соціальної мережі. Отже, що пропонує користувачам адміністрація найпопулярнішою соцмережі в країні:

 • виконати якісь нескладні завдання. Для цього потрібно пройти за вказаною вище шляху в розділ свого рахунку вконтакте, натиснути кнопку «поповнити баланс», і вибрати пункт «спеціальні пропозиції». Голоси можна отримати за вступ до групи, проходження опитування, проходження гри до певного рівня, установку програми, розміщення посилання на своїй сторінці, і т.д .;
 • є також завдання складніше, що називається, «з пасткою» - придбати що-небудь в інтернет-магазині - партнері Вконтакте, оформити кредит в банку, тощо. Тобто, щоб отримати голоси вк спочатку доведеться витратити свої «кровно зароблені». Такі варіанти гарні для тих користувачів соцмережі, які і так збиралися щось купувати в таких магазинах, або брати кредит в цьому банку. Тоді голоси вк будуть їм як «приємний бонус».

Тоді голоси вк будуть їм як «приємний бонус»

Одне з найважливіших умов отримання голосів вконтакте такими способами - це уважне прочитання всіх пунктів завдання і їх подальше точне виконання. Інакше виявиться, що ви щось не зробили, і все доведеться проходити заново.

до змісту ↑

Кілька порад з придбання голосів вконтакте

У безкоштовному отриманні голосів вк теж є свої невеликі хитрощі:

 • буває так, що в списку пропозицій спеціальних завдань порожньо. Справа в тому, що більшості рекламодавців зовсім не вигідно давати рекламу в малонаселених містах або сільській місцевості - віддачі звідти майже ніякої. Тому охочим придбати голоси вк можна поміняти в налаштуваннях місто (або навіть країну) на який-небудь більший;
 • створювати для цілей отримання голосів вк «лівий» профіль не актуально. Спеціальні завдання з'являються лише в профілях «старше» 1-2 місяців;
 • завдання регулярно оновлюються. Тому варто хоча б раз в 2-4 дня заходити і дивитися - чи не з'явилося чогось «апетитного»;
 • кількість і якість завдань залежить не тільки від віку аккаунта користувача, але і від кількості його друзів. Це одна з причин появи запитів в друзі зовсім незнайомих людей. До речі, на завдання можуть впливати і особисті дані користувача соцмережі - стать, вік, підписка на певні групи, і т.д. Рекламодавець в переважній більшості випадків замовляє рекламу для певної цільової аудиторії.
до змісту ↑

Як придбати голоси в вк безкоштовно?

Можна також отримати голоси вк і абсолютно безкоштовно:

 • виграти в якихось проводяться в тисячах паблік конкурсах та акціях. Знайти такі конкурси можна ввівши в пошуку своєї новинної стрічки слова «голосу конкурси», і серед численного спаму відібрати дійсно корисні пропозиції;
 • отримати в подарунок від друзів. Уявіть собі - досі є люди, яким голоси зовсім не потрібні. І якщо такі числяться у вас в друзях, то вам дуже пощастило.

Інших способів «халявного» отримання голосів вк поки немає (або ми про них не знаємо, що малоймовірно). до змісту ↑

Як можна перевести голоси вк в гроші?

Подарунки, листівки, тощо - це, звичайно, добре. Але досить скоро витрачати на них чесно зароблені голоси стає просто шкода. Тому майже відразу виникає питання: «а чи не можна ці самі« вконтактную валюту »перевести у що-небудь більш істотне, матеріальне, наприклад, гроші»?

Можна, можливо! Що з успіхом проробляють численні користувачі соцмережі. Причому, зараз навіть існують спеціальні онлайн-біржі на яких пропонується виключно голосу вк. Звичайно, вартість валюти вк на таких ресурсах занижена в 1,5, 2, а то і 3 рази, але, як то кажуть, тут беруть кількістю. Основні продавці голосів - підлітки, яким виручених від продажу 300-500 рулів «позаочі» вистачить на кишенькові витрати.

Покупки голосів вк на таких біржах також слід здійснювати з великою обережністю. Ймовірність обману дуже велика, особливо, з огляду на той фактор, що на великих ресурсах щодня відбуваються покупки-продажу голосів на сотні тисяч рублів. Погодьтеся, досить ласий шматочок для аферистів?

Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви будете проводити час в соціальних мережах з набагато більшою користю для себе і свого гаманця. Бажаємо успіху!

Як отримати голоси вконтакте

Як отримати голоси вконтакте - сьогодні настільки популярне питання серед молодих людей, що ми не могли обійти її увагою, тим більше, що вона безпосередньо пов'язана із заробітком грошей в соцмережах. Людям старшого віку віком в даній статті доведеться пройти невеликий лікнеп з даного предмета - що це взагалі таке, як можна отримати голоси в вк або заробити їх, куди витратити, і, найголовніше, як на цьому можна заробити.Ви коли-небудь підраховували скільки часу ви проводите в соціальних мережах? В день? За тиждень? За місяць? Спробуйте! А після подивіться, скільки годин за одиницю часу, проведену в соцмережах, у вас йде з користю - тобто ви купуєте якісь нові знання, нових цікавих друзів, заробляєте гроші, і т.д., а скільки витрачено даремно. Отримайте вельми цікаві, і трохи лякають результати.

За оцінками деяких дослідницьких центрів «середньостатистичний» людина проводить в соціальних мережах від 120 до 143 хвилин в день. Вдумайтеся! Від двох годин і більше!

Чи не час нам трохи замислитися над тим, що було б зовсім непогано почати поєднувати «приємне з корисним», і той же самий час, що проводиться в соцмережах, зокрема - вконтакте, так як це на сьогоднішній день найпопулярніша «соціалка» в нашій країні , витрачати на отримання якогось доходу? до змісту ↑

Що таке голосу вконтакте?

Голоси вконтакте - це своєрідна валюта сайту, курс якої на даний момент (січень 2017) варіюється від 7 до 10 рублів за 1 голос. Остаточна ціна голосу залежить від обсягу покупки. Чим більше голосів набуває користувач, тим меншу суму він за них віддає.

Голос не можна помацати, покласти в гаманець, втратити, і т.д. Це віртуальна валюта, яку, проте, можна обміняти на реальні «живі» гроші, причому за дуже вигідним курсом. Втім, їх можна подарувати або просто віддати іншому користувачеві. На різних форумах можна зустріти чимало оголошень на кшталт «віддам голосу вконтакте даром». Це означає, що користувач просто не знає, що з ними робити.

Стан свого особистого рахунку з кількістю зарахованих на нього голосів можна подивитися на своїй сторінці: профіль -> настройки -> платежі і перекази.

Поповнити свій баланс голосів в соціальній мережі можна через термінал оплати, списавши гроші з рахунку мобільного телефону, заплативши банківською картою, або перевівши з рахунку електронного гаманця.

до змісту ↑ до змісту ↑

Хто роздає безкоштовні голоси і навіщо їм це потрібно

Тут все просто. Таким чином рекламодавець залучає на сторінку своєї групи або спільноти в соцмережі або на свій сайт відвідувачів. Зазвичай на біржах фріланса «спеціально навчені люди» за гроші накручують передплатників всім бажаючим. Але це загрожує жорстким баном в соцмережі.

А в даному випадку все легально - рекламодавець укладає договір безпосередньо з сайтом Вконтакте. Нехай виходить в 2-3 рази дорожче, зате безпечніше. Ті, хто користується нелегальними способами отримання передплатників, ризикують після бана втратити все - і групу, і вкладені в неї гроші. Не варто вдаватися також до використання спеціальних програм і скриптів для накруток голосів. Здебільшого такі способи пропонують шахраї. Принаймні реально працюючих в цьому напрямку скриптів ми ще не зустрічали.

До того ж, якщо вдуматися - в найбільшої соціальної мережі країни працюють явно не «домашні програмісти», які не зможуть обчислити «хитрунів», тому не варто вважати себе розумнішими всіх, і краще скористатися законними методами отримання жаданих голосів вк.

до змісту ↑

Куди можна витратити голоси вконтакте?

Для чого потрібні голоси вконтакте? На них можна купувати подарунки, різні стікери, оплатити, домовившись з власниками паблік, ними рекламу в групах соціальної мережі (хоча в самій соцмережі стверджують, що цього зробити не можна), купувати додатки та оплачувати в них різні покупки. Ще голоси вконтакте підвищують рейтинг користувача.

Навіщо потрібен високий рейтинг вконтакте? Все дуже просто. Чим вище рейтинг, тим вище користувач в пошуковій видачі, отже, тим більше відвідувачів заходить на його сторінку. А це більш висока ціна за рекламу на сторінці, просування сайтів, і т.д. Іншими словами, все звертається в гроші. до змісту ↑

Як можна отримати голоси вконтакте?

На сьогоднішній день існує три способи придбання голосів вконтакте:

 1. Отримати їх в подарунок.
 2. Купити за гроші.
 3. Заробити.

Як заробити голоси вконтакте безкоштовно, і по можливості швидко - це питання сьогодні вкрай популярний серед молодих людей.

Як заробити голоси вконтакте?

Щодо докладна інструкція про те, як можна отримати голоси вконтакте безкоштовно, є на самому сайті соціальної мережі. Отже, що пропонує користувачам адміністрація найпопулярнішою соцмережі в країні:

 • виконати якісь нескладні завдання. Для цього потрібно пройти за вказаною вище шляху в розділ свого рахунку вконтакте, натиснути кнопку «поповнити баланс», і вибрати пункт «спеціальні пропозиції». Голоси можна отримати за вступ до групи, проходження опитування, проходження гри до певного рівня, установку програми, розміщення посилання на своїй сторінці, і т.д .;
 • є також завдання складніше, що називається, «з пасткою» - придбати що-небудь в інтернет-магазині - партнері Вконтакте, оформити кредит в банку, тощо. Тобто, щоб отримати голоси вк спочатку доведеться витратити свої «кровно зароблені». Такі варіанти гарні для тих користувачів соцмережі, які і так збиралися щось купувати в таких магазинах, або брати кредит в цьому банку. Тоді голоси вк будуть їм як «приємний бонус».

Тоді голоси вк будуть їм як «приємний бонус»

Одне з найважливіших умов отримання голосів вконтакте такими способами - це уважне прочитання всіх пунктів завдання і їх подальше точне виконання. Інакше виявиться, що ви щось не зробили, і все доведеться проходити заново.

до змісту ↑

Кілька порад з придбання голосів вконтакте

У безкоштовному отриманні голосів вк теж є свої невеликі хитрощі:

 • буває так, що в списку пропозицій спеціальних завдань порожньо. Справа в тому, що більшості рекламодавців зовсім не вигідно давати рекламу в малонаселених містах або сільській місцевості - віддачі звідти майже ніякої. Тому охочим придбати голоси вк можна поміняти в налаштуваннях місто (або навіть країну) на який-небудь більший;
 • створювати для цілей отримання голосів вк «лівий» профіль не актуально. Спеціальні завдання з'являються лише в профілях «старше» 1-2 місяців;
 • завдання регулярно оновлюються. Тому варто хоча б раз в 2-4 дня заходити і дивитися - чи не з'явилося чогось «апетитного»;
 • кількість і якість завдань залежить не тільки від віку аккаунта користувача, але і від кількості його друзів. Це одна з причин появи запитів в друзі зовсім незнайомих людей. До речі, на завдання можуть впливати і особисті дані користувача соцмережі - стать, вік, підписка на певні групи, і т.д. Рекламодавець в переважній більшості випадків замовляє рекламу для певної цільової аудиторії.
до змісту ↑

Як придбати голоси в вк безкоштовно?

Можна також отримати голоси вк і абсолютно безкоштовно:

 • виграти в якихось проводяться в тисячах паблік конкурсах та акціях. Знайти такі конкурси можна ввівши в пошуку своєї новинної стрічки слова «голосу конкурси», і серед численного спаму відібрати дійсно корисні пропозиції;
 • отримати в подарунок від друзів. Уявіть собі - досі є люди, яким голоси зовсім не потрібні. І якщо такі числяться у вас в друзях, то вам дуже пощастило.

Інших способів «халявного» отримання голосів вк поки немає (або ми про них не знаємо, що малоймовірно). до змісту ↑

Як можна перевести голоси вк в гроші?

Подарунки, листівки, тощо - це, звичайно, добре. Але досить скоро витрачати на них чесно зароблені голоси стає просто шкода. Тому майже відразу виникає питання: «а чи не можна ці самі« вконтактную валюту »перевести у що-небудь більш істотне, матеріальне, наприклад, гроші»?

Можна, можливо! Що з успіхом проробляють численні користувачі соцмережі. Причому, зараз навіть існують спеціальні онлайн-біржі на яких пропонується виключно голосу вк. Звичайно, вартість валюти вк на таких ресурсах занижена в 1,5, 2, а то і 3 рази, але, як то кажуть, тут беруть кількістю. Основні продавці голосів - підлітки, яким виручених від продажу 300-500 рулів «позаочі» вистачить на кишенькові витрати.

Покупки голосів вк на таких біржах також слід здійснювати з великою обережністю. Ймовірність обману дуже велика, особливо, з огляду на той фактор, що на великих ресурсах щодня відбуваються покупки-продажу голосів на сотні тисяч рублів. Погодьтеся, досить ласий шматочок для аферистів?

Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви будете проводити час в соціальних мережах з набагато більшою користю для себе і свого гаманця. Бажаємо успіху!

Як отримати голоси вконтакте

Як отримати голоси вконтакте - сьогодні настільки популярне питання серед молодих людей, що ми не могли обійти її увагою, тим більше, що вона безпосередньо пов'язана із заробітком грошей в соцмережах. Людям старшого віку віком в даній статті доведеться пройти невеликий лікнеп з даного предмета - що це взагалі таке, як можна отримати голоси в вк або заробити їх, куди витратити, і, найголовніше, як на цьому можна заробити.Ви коли-небудь підраховували скільки часу ви проводите в соціальних мережах? В день? За тиждень? За місяць? Спробуйте! А після подивіться, скільки годин за одиницю часу, проведену в соцмережах, у вас йде з користю - тобто ви купуєте якісь нові знання, нових цікавих друзів, заробляєте гроші, і т.д., а скільки витрачено даремно. Отримайте вельми цікаві, і трохи лякають результати.

За оцінками деяких дослідницьких центрів «середньостатистичний» людина проводить в соціальних мережах від 120 до 143 хвилин в день. Вдумайтеся! Від двох годин і більше!

Чи не час нам трохи замислитися над тим, що було б зовсім непогано почати поєднувати «приємне з корисним», і той же самий час, що проводиться в соцмережах, зокрема - вконтакте, так як це на сьогоднішній день найпопулярніша «соціалка» в нашій країні , витрачати на отримання якогось доходу? до змісту ↑

Що таке голосу вконтакте?

Голоси вконтакте - це своєрідна валюта сайту, курс якої на даний момент (січень 2017) варіюється від 7 до 10 рублів за 1 голос. Остаточна ціна голосу залежить від обсягу покупки. Чим більше голосів набуває користувач, тим меншу суму він за них віддає.

Голос не можна помацати, покласти в гаманець, втратити, і т.д. Це віртуальна валюта, яку, проте, можна обміняти на реальні «живі» гроші, причому за дуже вигідним курсом. Втім, їх можна подарувати або просто віддати іншому користувачеві. На різних форумах можна зустріти чимало оголошень на кшталт «віддам голосу вконтакте даром». Це означає, що користувач просто не знає, що з ними робити.

Стан свого особистого рахунку з кількістю зарахованих на нього голосів можна подивитися на своїй сторінці: профіль -> настройки -> платежі і перекази.

Поповнити свій баланс голосів в соціальній мережі можна через термінал оплати, списавши гроші з рахунку мобільного телефону, заплативши банківською картою, або перевівши з рахунку електронного гаманця.

до змісту ↑ до змісту ↑

Хто роздає безкоштовні голоси і навіщо їм це потрібно

Тут все просто. Таким чином рекламодавець залучає на сторінку своєї групи або спільноти в соцмережі або на свій сайт відвідувачів. Зазвичай на біржах фріланса «спеціально навчені люди» за гроші накручують передплатників всім бажаючим. Але це загрожує жорстким баном в соцмережі.

А в даному випадку все легально - рекламодавець укладає договір безпосередньо з сайтом Вконтакте. Нехай виходить в 2-3 рази дорожче, зате безпечніше. Ті, хто користується нелегальними способами отримання передплатників, ризикують після бана втратити все - і групу, і вкладені в неї гроші. Не варто вдаватися також до використання спеціальних програм і скриптів для накруток голосів. Здебільшого такі способи пропонують шахраї. Принаймні реально працюючих в цьому напрямку скриптів ми ще не зустрічали.

До того ж, якщо вдуматися - в найбільшої соціальної мережі країни працюють явно не «домашні програмісти», які не зможуть обчислити «хитрунів», тому не варто вважати себе розумнішими всіх, і краще скористатися законними методами отримання жаданих голосів вк.

до змісту ↑

Куди можна витратити голоси вконтакте?

Для чого потрібні голоси вконтакте? На них можна купувати подарунки, різні стікери, оплатити, домовившись з власниками паблік, ними рекламу в групах соціальної мережі (хоча в самій соцмережі стверджують, що цього зробити не можна), купувати додатки та оплачувати в них різні покупки. Ще голоси вконтакте підвищують рейтинг користувача.

Навіщо потрібен високий рейтинг вконтакте? Все дуже просто. Чим вище рейтинг, тим вище користувач в пошуковій видачі, отже, тим більше відвідувачів заходить на його сторінку. А це більш висока ціна за рекламу на сторінці, просування сайтів, і т.д. Іншими словами, все звертається в гроші. до змісту ↑

Як можна отримати голоси вконтакте?

На сьогоднішній день існує три способи придбання голосів вконтакте:

 1. Отримати їх в подарунок.
 2. Купити за гроші.
 3. Заробити.

Як заробити голоси вконтакте безкоштовно, і по можливості швидко - це питання сьогодні вкрай популярний серед молодих людей.

Як заробити голоси вконтакте?

Щодо докладна інструкція про те, як можна отримати голоси вконтакте безкоштовно, є на самому сайті соціальної мережі. Отже, що пропонує користувачам адміністрація найпопулярнішою соцмережі в країні:

 • виконати якісь нескладні завдання. Для цього потрібно пройти за вказаною вище шляху в розділ свого рахунку вконтакте, натиснути кнопку «поповнити баланс», і вибрати пункт «спеціальні пропозиції». Голоси можна отримати за вступ до групи, проходження опитування, проходження гри до певного рівня, установку програми, розміщення посилання на своїй сторінці, і т.д .;
 • є також завдання складніше, що називається, «з пасткою» - придбати що-небудь в інтернет-магазині - партнері Вконтакте, оформити кредит в банку, тощо. Тобто, щоб отримати голоси вк спочатку доведеться витратити свої «кровно зароблені». Такі варіанти гарні для тих користувачів соцмережі, які і так збиралися щось купувати в таких магазинах, або брати кредит в цьому банку. Тоді голоси вк будуть їм як «приємний бонус».

Тоді голоси вк будуть їм як «приємний бонус»

Одне з найважливіших умов отримання голосів вконтакте такими способами - це уважне прочитання всіх пунктів завдання і їх подальше точне виконання. Інакше виявиться, що ви щось не зробили, і все доведеться проходити заново.

до змісту ↑

Кілька порад з придбання голосів вконтакте

У безкоштовному отриманні голосів вк теж є свої невеликі хитрощі:

 • буває так, що в списку пропозицій спеціальних завдань порожньо. Справа в тому, що більшості рекламодавців зовсім не вигідно давати рекламу в малонаселених містах або сільській місцевості - віддачі звідти майже ніякої. Тому охочим придбати голоси вк можна поміняти в налаштуваннях місто (або навіть країну) на який-небудь більший;
 • створювати для цілей отримання голосів вк «лівий» профіль не актуально. Спеціальні завдання з'являються лише в профілях «старше» 1-2 місяців;
 • завдання регулярно оновлюються. Тому варто хоча б раз в 2-4 дня заходити і дивитися - чи не з'явилося чогось «апетитного»;
 • кількість і якість завдань залежить не тільки від віку аккаунта користувача, але і від кількості його друзів. Це одна з причин появи запитів в друзі зовсім незнайомих людей. До речі, на завдання можуть впливати і особисті дані користувача соцмережі - стать, вік, підписка на певні групи, і т.д. Рекламодавець в переважній більшості випадків замовляє рекламу для певної цільової аудиторії.
до змісту ↑

Як придбати голоси в вк безкоштовно?

Можна також отримати голоси вк і абсолютно безкоштовно:

 • виграти в якихось проводяться в тисячах паблік конкурсах та акціях. Знайти такі конкурси можна ввівши в пошуку своєї новинної стрічки слова «голосу конкурси», і серед численного спаму відібрати дійсно корисні пропозиції;
 • отримати в подарунок від друзів. Уявіть собі - досі є люди, яким голоси зовсім не потрібні. І якщо такі числяться у вас в друзях, то вам дуже пощастило.

Інших способів «халявного» отримання голосів вк поки немає (або ми про них не знаємо, що малоймовірно). до змісту ↑

Як можна перевести голоси вк в гроші?

Подарунки, листівки, тощо - це, звичайно, добре. Але досить скоро витрачати на них чесно зароблені голоси стає просто шкода. Тому майже відразу виникає питання: «а чи не можна ці самі« вконтактную валюту »перевести у що-небудь більш істотне, матеріальне, наприклад, гроші»?

Можна, можливо! Що з успіхом проробляють численні користувачі соцмережі. Причому, зараз навіть існують спеціальні онлайн-біржі на яких пропонується виключно голосу вк. Звичайно, вартість валюти вк на таких ресурсах занижена в 1,5, 2, а то і 3 рази, але, як то кажуть, тут беруть кількістю. Основні продавці голосів - підлітки, яким виручених від продажу 300-500 рулів «позаочі» вистачить на кишенькові витрати.

Покупки голосів вк на таких біржах також слід здійснювати з великою обережністю. Ймовірність обману дуже велика, особливо, з огляду на той фактор, що на великих ресурсах щодня відбуваються покупки-продажу голосів на сотні тисяч рублів. Погодьтеся, досить ласий шматочок для аферистів?

Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви будете проводити час в соціальних мережах з набагато більшою користю для себе і свого гаманця. Бажаємо успіху!

Як можна отримати голоси вконтакте?
Як заробити голоси вконтакте?
Як можна перевести голоси вк в гроші?
Як можна отримати голоси вконтакте?
Як заробити голоси вконтакте?
Як можна перевести голоси вк в гроші?
Як можна отримати голоси вконтакте?
Як заробити голоси вконтакте?
Як можна перевести голоси вк в гроші?
Ви коли-небудь підраховували скільки часу ви проводите в соціальних мережах?