Донецкий техникум промышленной автоматики

Як додати обкладинку в групу ВКонтакте

  1. Як завантажити обкладинку в групу вк
  2. Як правильно зробити шапку для паблік в вк
  3. Обкладинка, комбінована з закріпленим фото:
  4. Обкладинка в стилі трендів
  5. негативна обкладинка
  6. Навіщо потрібна група ВКонтакте

Раді вітати вас на сторінці нашого соціального журналу ПрофіКоммент. Мова в цій статті піде про те, як додати обкладинку до групи ВК.

Якщо у вас є група, то ви, відповідно, хочете, щоб вона була привабливою, щоб нові люди додавалися, а ті, хто вже є учасниками - не йшли і були активними. Адже так? Для цього необхідна грамотна обкладинка. Як виглядає група з обкладинкою?

Рис 1Рис 1. Так виглядає група ВКонтакте з обкладинкою

Про деякі секрети створення утримувати і продати обкладинки для групи вконтакте ми поговоримо в кінці статті.

Обкладинка вконтакте повинна чіпляти і дивуватиОбкладинка вконтакте повинна чіпляти і дивувати

А для початку нам з вами необхідно пройти кілька технічних кроків, щоб навчитися додавати заставку для групи в контакті. Тому ми підготували для вас повну покрокову інструкцію.

Зміст статті:

Як завантажити обкладинку в групу вк

Все начебто просто, але після зміни дизайну у контакту багато що змінилося, тому для багатьох знайти цю заповітну кнопочку створення і завантаження шапки не так легко. Тим більше що ця функція і є - нововведення після зміни дизайну ВКонтакте.

Щоб створити обкладинку, необхідно зайти в вашу групу. Ви повинні бути власником або адміністратором групи, щоб мати можливість робити такі дії. Знайдіть праворуч під малюнком групи кнопочку з трикрапкою. Клацніть по ній, щоб висвітилися посилання з керуванням. Клацніть по посиланню «Управління співтовариством».

Рис2.Де знаходиться кнопочка вконтакте «Управління співтовариством»

Після цього ви переміститеся в панель управління вашою групою. Тут ви автоматично потрапите в розділ «Налаштування». Якщо ви раптом опинитеся в іншому розділі, то вам необхідно опинитися саме тут:

Рис 3Рис 3. Налаштування групи вконтакте

Це розділ для нас найголовніший. Тут перед вами вже знаходиться заповітна функція, щоб завантажити обкладинку спільноти. Ось вона:

Рис 4Рис 4. Як завантажити обкладинку ВКонтакте

Однак це ще не все. Далі ми розповімо про ще одну можливість управління обкладинкою, тому радимо читати далі. Отже, ви натиснули «Завантажити»:

Рис 5Рис 5. Вікно завантаження для обкладинки спільноти

Виберіть на комп'ютері вибране фото. Рекомендуємо використовувати фотографію з високою роздільною здатністю, щоб вона виглядала чітко, а не розпливалася. Після цього, виберете область, яка найбільш прийнятна для вас:

Рис 6Рис 6. Вибір області малюнка для шапки групи

Ви можете вибрати будь-яку область картинки, збільшуючи або зменшуючи поле виділення. Чим вище якість фотографії (великий дозвіл), тим чіткіше будуть виглядати маленькі області, так як в результаті, навіть обраний маленький малюнок буде розтягнутий на велику шапку:

Рис 7Рис 7. Область зображення можна вибрати будь-якого розміру

Тепер давайте подивимося, як це буде виглядати. Коли ви виберете необхідну область, просто клікніть «Зберегти і продовжити». Спочатку у вас з'явиться повідомлення про те, що зображення успішно завантажено. Але це ще не все. Необхідно натиснути на кнопочку «Зберегти», як показано на малюнку, інакше у вас нічого не вийде. Багато хто бачить повідомлення про те, що зображення завантажене і відразу переходять в групу, що вводить потім в оману типу «А де ж шапка?». Тому, повторимося, натискаємо «Зберегти»:

Рис 8Рис 8. Не забудьте натиснути ЗБЕРЕГТИ після завантаження зображення

Коли ви натиснете «Зберегти», візуально нічого не зміниться. Але ви можете вже перевірити, що вийшло. Для того, щоб перейти в групу, посилання на неї розташовується тут, над підрозділом «Налаштування»:

Рис 9Рис 9. Як з розділу налаштувань перейти в групу

Ось що у нас вийшло. На скріншоті ви можете побачити, що наша шапка вийшла трохи розмита.

Рис 10Рис 10. Для обкладинки групи ВК необхідно використовувати зображення з високою роздільною здатністю

Це тому, що ми вибрали дуже маленьку область картинки, а картинка мала невелику роздільну здатність. Щоб у вас все було чітко, використовуйте фото з великою роздільною здатністю або дотримуйтесь точні розміри. Точні розміри шапки для групи вконтакте 1590х400 пікселів.

Ще по темі:

Щоб показати додаткові фішки по роботі з шапкою групи вконтакте, у нас якраз з'явився привід, щоб змінити зображення. У вас може з'явитися необхідність поміняти фото, або видалити його, або редагувати, і ці настройки, на перший погляд, заховані від очей. Але як тільки ви наведете курсор миші на шапку, перед вами з'являться спливаючі кнопочки:

Рис 11Рис 11. Як редагувати, змінити або видалити обкладинку групи Вконтакте

Коли ви будете наводити на них мишкою, будуть спливати підказки, що саме ці кнопочки значать. Але, якщо раптом у вас є якісь обмеження в браузері для спливаются вікон і підказок, то ці кнопочки означають наступне:

Рис 12Рис 12. пояснення щодо кожної піктограми редагування обкладинки

Ми зробимо наступне. Ми відредагуємо наше зображення, щоб воно було чітким, тому натиснемо на кнопочку редагування обкладинки. До речі, в правому нижньому кутку ви можете картинку, при бажанні, повернути. По завершенні вибору області натисніть «Зберегти і продовжити»:

Рис 13Рис 13. Як повернути зображення на етапі завантаження картинки для обкладинки

Тепер наша група має яскраву і чітку обкладинку (заставку, шапку, як завгодно це можна називати):

Рис 14Рис 14. Обкладинка високого дозволу виглядає чітко і привабливо

Тепер поговоримо трохи про комерційні таємниці і розповімо деякі секрети, як ви можете зробити свою обкладинку не тільки красивою, але ще і продає ваші товари, послуги, або залучає якомога більше людей, щоб вони хотіли залишитися, потрапивши в вашу групу. Як зробити видимий для всіх фон для групи в контакті на всі 100? Тому наступна тема буде називатися:

Чи користуєтеся контактом на роботі з ПК? Тоді вам може бути цікава стаття:

Як ВКонтакте стати невидимкою

Як правильно зробити шапку для паблік в вк

Як показує наша практика, людям подобаються несподіванки. Несподівана фантазія, несподіваний рекламний дизайн - все це штовхає людину до отримання задоволення. Коли людина бачить перед собою незвичайну гру слів або незвичайне поєднання картинок, він починає захоплюватися цим, а значить, він автоматично починає поважати ідею творців, і, відповідно, саму групу і те, що в цій групі пишуть. Давайте ми продемонструємо вам таку фішку. Можливо, ви вже з цим стикалися і теж дивувалися цьому:

Обкладинка, комбінована з закріпленим фото:

Рис 15. Оригінальна комбінування шапки і фото в закріпленій записи - ПРИКЛАД №1

Або так:

Рис 15Рис 15. Оригінальна комбінування шапки і фото в закріпленій записи - ПРИКЛАД №2

Такий дизайнерський підхід до оформлення групи дивним чином притягує нову аудиторію і змушує нових людей бути в групі активними. Тому що репоста записи до себе на стіну - круто! Як закріпити запис на стіні, ми розповімо в одній з наступних статей.

Обкладинка в стилі трендів

Пам'ятайте про те, що світ змінюється щодня. Що таке тренди? Говорячи простою мовою, це уггі, потім ЛаБут, тепер штани в обтяжку з відкритою щиколоткою (модний тренд 2017 року). Або, наприклад, тренд смартфонів, планшетів, а не звичайних мобільних телефонів. Тренди змінюються дуже швидко, так як прогрес не стоїть на місці. Якщо ви будете використовувати модні тенденції в оформленні обкладинки групи, ви теж поведете людей за собою. наприклад:

Рис 17Рис 17. Вдалі обкладинки з використанням модних тенденцій - популярний мультфільм, спорт, мобільний пристрій, спосіб життя, графічні ефекти

негативна обкладинка

Обкладинка може як зацікавити людину, так і відштовхнути. Тому не допускайте таких помилок, як створення спамних обкладинок. Що таке спамние обкладинка? Це обкладинка, яка настійно просить долучитись до певної групи. Такі прохання вже оскому набили пересічному користувачеві інтернету. Чим більше ви будете просити додатися людей, тим менше їх залишиться з вами.

Рис 18Рис 18. Чи не закликайте на зображенні обкладинки додатися в групу - це відштовхує

Також не слід використовувати обкладинку для розміщення переліку послуг, з номерами телефонів, адресами сайтів. На сайт людина все одно не перейде, переписуючи адресу в пошуковий рядок, а по телефону він не стане дзвонити, поки не розбереться глибше, що ви пропонуєте. В інтернеті така подача схожа з роздачею листівки на вулиці, коли її насильно намагаються нав'язати, дати в руки. Але в інтернеті відмова отримати легко - людина просто закриває групу і вже не повертається, тому що головна мета обкладинки - це ПОНРАВИТЬСЯ!

Потрібно залучити людини віртуальним гостинністю. Ніби ви віртуально дозволяєте людині увійти і відчути себе, як вдома.

Трохи гумору для поняття Духа

А якщо зі входу ви не запропонуєте людині роздягнутися, присісти, почнете повчально просити його купити у вас що або, то він відразу розвернеться і піде. Це звичайна реакція людини. Це психологія поведінки споживача товарів, послуг і всіляких дрібних пропозицій.

Рис 19Рис 19. Приклад заспамленності обкладинки.Телефони, заклик вступити, адреса сайту - все більшим шрифтом.

Однак, використовувати адреси і телефони на обкладинці можна, якщо візуально вони займають не більше, ніж 10% від всього зображення. Коли вони органічно вписуються в дизайн, є видимими, але не перетягують всю увагу на себе. Приклад адекватної обкладинки:

Рис 20Рис 20. Приклад найбільш вдалою обкладинки ЗІ СМАКОМ.Телефон, адреса внизу обкладинки під органічно оформленим брендом.

Дотримуючись вищеописаних рекомендацій, ви зможете не тільки зробити свою групу сучасної, але і перевершить конкурентів. Коли ваша група буде помітно набирати популярність, і, відповідно, платоспроможну аудиторію, ви зрозумієте, що не дарма прочитали цю статтю. Хочете заробити ВКонтакте на групі або дізнатися про інші способи? Тоді читайте:

Навіщо потрібна група ВКонтакте

Група ВКонтакте - це сучасний спосіб просування. Він дозволяє просувати товари і послуги, а також заробляти на рекламі. Розкручений паблік ВКонтакте може принести багато грошей, якщо ви правильно піднесете за допомогою нього свої пропозиції. Паблік ВКонтакте відмінно підходять усім, хто заробляє в інтернеті або в офлайні (тобто за межами інтернету). Група Вконтакте проста в налаштуванні.

Група ВКонтакте - це одночасне злиття сайту, форуму і чату. Тому що в групі можна не тільки додати опис, розміщувати фотографії, але і підтримувати активний зв'язок з користувачами, відповідати на їхні запитання і проводити опитування. За допомогою групи ВКонтакте можна підтримувати свій бренд, просуваючи його в маси.

Найпопулярніші групи в соціальній мережі ВКонтакте - це всілякі Лайфхак, музика і мотиватори. Згадайте, як часто ви залипати на стінах таких груп, прокручуючи нескінченні прикольні картинки. Якщо ви цього не робите, то це повинно стати для вас відкриттям. Найбільш часто залипає на таких паблік молодіжна аудиторія. Будьте в тренді, і тоді ви станете такими ж популярними.

Якщо у вас є сайт або ви тільки плануєте його створити, то група ВКонтакте - це додаткове залучення нової аудиторії, яка користується тільки соціальною мережею ВКонтакте і що-небудь шукає не через пошук Яндекса або Гугла, а користується саме пошуком самої соціальної мережі. Тому створення групи ВКонтакте - необхідність просування вашого бізнесу. 30% аудиторії користується виключно соціальною мережею ВКонтакте, віддаючи перевагу саме цьому ресурсу.

Адже так?
Як виглядає група з обкладинкою?
Багато хто бачить повідомлення про те, що зображення завантажене і відразу переходять в групу, що вводить потім в оману типу «А де ж шапка?
Що таке тренди?
Що таке спамние обкладинка?
Хочете заробити ВКонтакте на групі або дізнатися про інші способи?