Донецкий техникум промышленной автоматики

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку ВКонтакте

 1. Як дізнатися хто заходив на мою сторінку Вконтакте Ласкаво просимо на ПрофіКоммент - соціальний журнал...
 2. Варіант 2: Додаток «Мої Гості» через пошук офіційного спільноти
 3. Як налаштувати додаток «Мої Гості», щоб дізнатися, хто заходив на мою сторінку вконтакті
 4. Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті без додатків і програм
 5. Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті не з друзів
 6. Як дізнатися хто заходив на мою сторінку Вконтакте
 7. Варіант 1: Додаток «Мої Гості» через налаштування профілю Вконтакте
 8. Варіант 2: Додаток «Мої Гості» через пошук офіційного спільноти
 9. Як налаштувати додаток «Мої Гості», щоб дізнатися, хто заходив на мою сторінку вконтакті
 10. Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті без додатків і програм
 11. Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті не з друзів
 12. Як дізнатися хто заходив на мою сторінку Вконтакте
 13. Варіант 1: Додаток «Мої Гості» через налаштування профілю Вконтакте
 14. Варіант 2: Додаток «Мої Гості» через пошук офіційного спільноти
 15. Як налаштувати додаток «Мої Гості», щоб дізнатися, хто заходив на мою сторінку вконтакті
 16. Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті без додатків і програм
 17. Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті не з друзів
 18. Як дізнатися хто заходив на мою сторінку Вконтакте
 19. Варіант 1: Додаток «Мої Гості» через налаштування профілю Вконтакте
 20. Варіант 2: Додаток «Мої Гості» через пошук офіційного спільноти
 21. Як налаштувати додаток «Мої Гості», щоб дізнатися, хто заходив на мою сторінку вконтакті
 22. Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті без додатків і програм
 23. Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті не з друзів
 24. Як дізнатися хто заходив на мою сторінку Вконтакте
 25. Варіант 1: Додаток «Мої Гості» через налаштування профілю Вконтакте
 26. Варіант 2: Додаток «Мої Гості» через пошук офіційного спільноти
 27. Як налаштувати додаток «Мої Гості», щоб дізнатися, хто заходив на мою сторінку вконтакті
 28. Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті без додатків і програм
 29. Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті не з друзів

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку Вконтакте

Ласкаво просимо на ПрофіКоммент - соціальний журнал для людей. Якщо ви зайшли на дану статтю, значить у вас є сторінка вконтакте і вам дуже треба знати, хто заходив на вашу сторінку вконтакті. О, так, це дуже інтригуюче, адже соціальна мережа вконтакте вирішила не ділитися цією інформацією за своїми особистими міркувань. З одного боку це добре - адже коли ВИ заходите на чужі сторінки, ви не завжди хочете, щоб про це дізналися. Але як же бути, коли саме ВАМ ДУЖЕ ТРЕБА знати, хто ж вами цікавився?

Рішення є! І так як воно дійсно існує, рекомендуємо гарненько подумати, перш ніж ви будете самі сміливо заходити на чужі сторінки. Адже хтось може і вас обчислити. Ну що ж, давайте перейдемо до справи.

Умільці, активно користуються контактом, вирішили виправити цю ситуацію і придумали всілякі додатки. Однак всім підряд додатків довіряти не варто. Нам необхідно найпопулярніше і при цьому найнадійніший. Адже так? І ... Ця програма називається «Мої Гості».

Рис 1Рис 1. Так виглядає додаток «Мої Гості» перед запуском

Що необхідно зробити, щоб це додаток запрацювало? Так як абсолютно недавно Вконтакте змінив дизайн, розташування багатьох функцій в ньому змінилося. І не завжди те, що потрібно вдається знайти. Тому, давайте зробимо весь процес досконально. Де знайти додаток «Мої гості»?

Зміст статті:

Варіант 1: Додаток «Мої Гості» через налаштування профілю Вконтакте

Для цього в правому верхньому куті Вконтакте необхідно вибрати розділ «Налаштування»:

Рис 2Рис 2. Тут знаходяться налаштування вашого профілю

Після цього ми перемістимося з вами в спеціальний розділ, де необхідно вибрати підпункт «Загальна», хоча за принципом роботи Вконтакте ви сюди відразу і потрапляєте. Але, в разі, якщо ви опинитеся в розділі іншого підпункту, вам необхідно перейти саме в «Загальна». У цьому розділі ви відразу побачите «Налаштувати відображення пунктів меню», як показує стрілочка на малюнку:

Рис 3Рис 3. Налаштування відображень пунктів меню

Вам необхідно клікнути на це посилання «Налаштувати відображення пунктів меню» і далі перед вами з'явиться наступне віконце. Тут необхідно перейти до підпункту «Ігри й додатки», вибрати «Мої Гості» і натиснути кнопочку внизу «Зберегти»

Рис 4Рис 4. Розділ «Ігри та Програми» в настройках пунктів меню

Після цього у вас в лівому кутку меню вашого профілю висвітиться значок цього додатка:

Рис 5Рис 5. Додаток «Мої Гості» з'явиться зліва в меню

Додаток мої гості в контакті як працює? Детальний опис, як активувати програму, ми розглянемо нижче, так як наступним етапом буде другий спосіб пошуку самого додатка. Адже вищеописаний спосіб, можливо, вам не підійшов і у вас не було в списку цього додатка.

Читайте також:

Варіант 2: Додаток «Мої Гості» через пошук офіційного спільноти

Для цього вам необхідно в рядку пошуку соціальної мережі ВКонтакте написати «Мої Гості»: Можливо, спливе вікно з підказками, як показано на малюнку, де можна вибрати програму, яку групу «Мої Гості». Однак не поспішайте кликати на підказки, так як у вас можуть спливти якісь інші групи і додатки з схожим логотипом цього додатка:

Рис 6Рис 6. Наступний спосіб пошуку додатка «Мої Гості»

Тому, давайте підемо далі і продовжимо пошук. Після того, як ви натиснете на клавішу «Enter» або на посилання «Показати всі результати» під рядком пошуку, система ВКонтакте перемістить вас далі на сторінку пошуку спільнот. Пам'ятайте, що в офіційній групі додатки «Мої Гості» на сьогоднішній день складається більш ніж півтора мільйона учасників. Учасників саме в ГРУПІ. У додатку користувачів НАБАГАТО БІЛЬШЕ - майже 32 мільйони.

Рис 7Рис 7. Так виглядає співтовариство Мої Гості в пошуку Контакту

Підпишіться на цю групу, щоб стежити за оновленнями програми, але, в разі чого, вчасно звернутися за інформацією по роботі додатка, в цій групі є відповіді на актуальні питання. Офіційним додатком «Мої Гості» пользуюется близько 32 мільйонів чоловік. Якщо ви зустрінете додаток «Мої Гості», де учасників раз в 10 менше, знайте - це підробка. Що робити далі? Необхідно натиснути на кнопочку «Запустити», як показано на зображенні:

Рис 8Рис 8. Справа в групі «Мої Гості» ви можете знайти додаток тут

Ми перемістимося на сторінку додатка, яка буде виглядати так само, як якщо б ви перейшли за посиланням в розділі меню зліва. На цьому другий спосіб пошуку додатка закінчується і давайте перейдемо до роботи з додатком.

Радимо по темі:

ВКтаргет - реальний спосіб заробити на своїй сторінці ВК до 20 тисяч руб. у місяць

Як налаштувати додаток «Мої Гості», щоб дізнатися, хто заходив на мою сторінку вконтакті

Натисніть на кнопочку «Запустити програму» як показано на зображенні:

Рис 9Рис 9. Ви перейшли на сторінку завантаження програми

Так виглядає процес завантаження програми:

Рис 10Рис 10. Йде процес завантаження програми Мої Гості

Поки воно буде завантажуватися, вам можуть вилітати всілякі вікна з рекламою, які можуть вас збити з пантелику, і ви подумаєте, що це якісь пропозиції від програми. Тому читайте все дуже уважно і не поспішайте натискати, інакше ви просто заплутаєтеся. Найчастіше це реклама інших додатків, які в завуальованій формі вам можуть запропонувати щось зробити, але це ніяким боком не буде ставитися до «Моїм Гостям». Тому, сміливо тисніть на хрестик, адже вам треба терміново дізнатися, хто заходив до вас на сторінку вконтакте, а не займатися якоюсь нісенітницею. У підсумку ви опинитеся всередині програми. Як працює додаток мої гості в вк? Тут є два основні розділи: «Гості» і «Все про друзів»:

Рис 11Рис 11. Меню додатка

У розділі «Гості» ви можете бачити ВСІХ, хто заходив до вас на сторінку. ВСІХ - це значить навіть тих, з ким ви не перебуваєте в друзях. А це дуже важливо.

У розділі «Все про друзів» ви зможете побачити дуже багато інформації, а також хто до ваших друзів заходив на сторінки. Правда здорово? Однак пам'ятайте, що і за вами також можуть стежити ваші друзі. Як цього уникнути - ми розповімо в кінці цієї статті.

Рис 12. Розділ «Все про Друзях»

Що ще цікавого є в цьому додатку? Додаток «Мої Гості" не тільки стежить за тим, хто до вас заходить, а й ЯК ЧАСТО до вас заходять, тим самим система додатки обчислює ваших шанувальників. Як дізнатися, де вони відображаються? Для цього необхідно просто перейти в розділ «Шанувальники»:

Рис 13Рис 13. Розділ «Шанувальники»

Якщо дізнавшись про те, що за вами також за допомогою цього додатка можуть стежити ваші друзі і це стало для вас неприємною несподіванкою (наприклад, ваш хлопець або ваш чоловік) може відстежити, хто і як часто заходить до вас на сторінку, тим самим ви, маючи сторінку вконтакте, втрачаєте свою анонімність. Однак, винахідники цього додатка все продумали і звичайно ж, ніщо не обходиться без оплатній допомоги в цьому питанні. Щоб зберегти свою анонімність маючи сторінку вконтакте, додаток «Мої Гості» пропонує за це заплатити. Скільки це коштує і що саме можна оплатити ви можете знайти в розділі «Мій Профіль»:

Рис 14Рис 14. Розділ «Мій Профіль»

Все досить просто і зрозуміло.

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті без додатків і програм

Такий спосіб менш ефективний, проте якщо ви зовсім не хочете користуватися додатком для визначення, хто відвідував вашу сторінку, то можна зробити наступне. Для цього нам знадобляться однокласники. Найчастіше, якщо у людей є сторінка ВКонтакте, то у них обов'язково буде сторінка і в Одноклассниках. Як можна примудритися за допомогою рудої соціальної мережі дізнатися. Хто заходив до вас Вконтатке?

До речі, ще цікава стаття: Як заробити на Facebook

Пам'ятайте наступне, що якщо людина зайшла до вас на сторінку вконтакте, то він буде впевнений в тому, що ви не знаєте про його присутності. Людина сміливо переходить по цікавим для нього фотографій з вами на ваше сторінці. Цим ми і повинні скористатися!

Для цього вибираємо вашу найкрасивішу фотографію. Вона знадобиться нам для того, щоб заманити людину на однокласники. Але все повинно бути оформлено так, щоб він не зміг нічого запідозрити. Фотографії - це найкращі друзі в такій справі. Отже, який порядок дій. З вашої фотографії ми будемо робити щось схоже на це (за допомогою онлайн-фотошоп ви швидко зможете повторити подібне):

Рис 15. Робимо привабливу фото

За тим вам необхідно зайти на свою сторінку вконтакте і зайнятися записом на стіні. Якою має бути запис? Спочатку в вікно повідомлення на стіні вставте посилання на вашу сторінку в однокласниках. Вона довантажити з вашого профілю картинку і обрамити це у вигляді посилання з картинкою. Але нам картинка ця не підходить. Нам потрібна наша підготовлена. Для цього, нам знадобитися функція заміни фото. Як показано на малюнку, ви побачите на автоматичної підвантаження можливість вибрати фотку:

Рис 16Рис 16. Клікати тут, на стрілочку біля фотоапарата

Вам необхідно проклацувати стрілочки вправо до тих пір, поки не висвітиться таке повідомлення:

Рис 17Рис 17. Натисніть «Вибрати свою ілюстрацію» і завантажте зроблене фото

Тут ми натискаємо на «Вибрати свою ілюстрацію» і завантажуємо з компа підготовлене фото:

Рис 18Рис 18. Так виглядає ваша запис після завантаження підготовленого фото

Однак це ще не все. Там, де в нашому випадку написано «Галина Смирнова» потрібно змінити текст. Нам потрібен текст, який буде стимулювати людину перейти, він буде впевнений, що просто перейде на групу вконтакте. Для цього потрібно навести курсор миші на текст, в нашому випадку «Галина Смирнова». Коли ви це зробите, проявиться олівчик, тобто можливість редагування тексту. Натискаємо і пишемо щось типу цього:

Рис 19Рис 19. Міняємо запис під фото

Тепер в полі введення повідомлення видаліть текстове посилання на однокласники. Вона нам більше не потрібна. Напишіть краще який-небудь короткий текст, в роді: «Це моя група вконтакте з моїми секретними фотками». І натискаємо «Відправити». Тепер цей запис необхідно закріпити, щоб вона завжди у вас була вище всіх записів на стіні і виловлювала новачків, які вирішили потайки заглянути до вас. Як закріпити запис на стіні вк? Для цього, коли запис вже додана, необхідно натиснути на час публікації записи:

Рис 20Рис 20. Щоб закріпити запис, клікніть на час її розміщення

Висвітиться окреме вікно із записом, після чого необхідно внизу знайти кнопочку «ЩЕ», навести на неї курсор, і вибрати у спливаючому віконці «Закріпити»:

Рис 21Рис 21. Знайдіть посилання з назвою «Ще» наведіть курсор і клацніть на слово «Закріпити»

Тепер ваша запис закріплена і при натисканні на фотографію людина буде потрапляти на сторінку з однокласниками, де ви і зможете подивитися, хто до вас заходив. Повторимося, що це не 100% спосіб визначення, так як ви будете обчислювати тільки тих, у кого є сторінка вконтакте.

Подібний фокус ви можете повторити з соц. мережею МІЙ СВІТ на маіле.ру, де також відображаються ваші гості.

Радимо прочитати схожу статтю на тему, як знайти людину по мобільному телефону . Сподіваємося, дана стаття була вам корисна. Пам'ятайте, що реєструючи сторінку в соціальній мережі, так чи інакше, ваше особисте життя стає прочиненими іншим людям. Тому будьте обережні.

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті не з друзів

За допомогою програми «Мої Гості» ви завжди зможете побачити ВСІХ, хто відвідував вашу сторінку вконтакте, навіть якщо це не друзі. Як користуватися додатком вконтакте «Мої Гості» ви можете дізнатися на самому початку цієї статті. Ми докладно описали, де дивитися список всіх гостей на вашу сторінку. Також, другий спосіб, як дізнатися, хто до вас заходив не з друзів, описаний в цій же статті - через соціальну мережу однокласники або Мій Світ на маіле.ру Просто поверніться на кілька пунктів вище.

Не забудьте прочитати статтю про 10 секретних способів, як завоювати популярність на ютубі , Адже тоді ви будете не простим обивателем соціальних мереж, а станете авторитетом серед своїх друзів і знайомих.

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку Вконтакте

Ласкаво просимо на ПрофіКоммент - соціальний журнал для людей. Якщо ви зайшли на дану статтю, значить у вас є сторінка вконтакте і вам дуже треба знати, хто заходив на вашу сторінку вконтакті. О, так, це дуже інтригуюче, адже соціальна мережа вконтакте вирішила не ділитися цією інформацією за своїми особистими міркувань. З одного боку це добре - адже коли ВИ заходите на чужі сторінки, ви не завжди хочете, щоб про це дізналися. Але як же бути, коли саме ВАМ ДУЖЕ ТРЕБА знати, хто ж вами цікавився?

Рішення є! І так як воно дійсно існує, рекомендуємо гарненько подумати, перш ніж ви будете самі сміливо заходити на чужі сторінки. Адже хтось може і вас обчислити. Ну що ж, давайте перейдемо до справи.

Умільці, активно користуються контактом, вирішили виправити цю ситуацію і придумали всілякі додатки. Однак всім підряд додатків довіряти не варто. Нам необхідно найпопулярніше і при цьому найнадійніший. Адже так? І ... Ця програма називається «Мої Гості».

Рис 1Рис 1. Так виглядає додаток «Мої Гості» перед запуском

Що необхідно зробити, щоб це додаток запрацювало? Так як абсолютно недавно Вконтакте змінив дизайн, розташування багатьох функцій в ньому змінилося. І не завжди те, що потрібно вдається знайти. Тому, давайте зробимо весь процес досконально. Де знайти додаток «Мої гості»?

Зміст статті:

Варіант 1: Додаток «Мої Гості» через налаштування профілю Вконтакте

Для цього в правому верхньому куті Вконтакте необхідно вибрати розділ «Налаштування»:

Рис 2Рис 2. Тут знаходяться налаштування вашого профілю

Після цього ми перемістимося з вами в спеціальний розділ, де необхідно вибрати підпункт «Загальна», хоча за принципом роботи Вконтакте ви сюди відразу і потрапляєте. Але, в разі, якщо ви опинитеся в розділі іншого підпункту, вам необхідно перейти саме в «Загальна». У цьому розділі ви відразу побачите «Налаштувати відображення пунктів меню», як показує стрілочка на малюнку:

Рис 3Рис 3. Налаштування відображень пунктів меню

Вам необхідно клікнути на це посилання «Налаштувати відображення пунктів меню» і далі перед вами з'явиться наступне віконце. Тут необхідно перейти до підпункту «Ігри й додатки», вибрати «Мої Гості» і натиснути кнопочку внизу «Зберегти»

Рис 4Рис 4. Розділ «Ігри та Програми» в настройках пунктів меню

Після цього у вас в лівому кутку меню вашого профілю висвітиться значок цього додатка:

Рис 5Рис 5. Додаток «Мої Гості» з'явиться зліва в меню

Додаток мої гості в контакті як працює? Детальний опис, як активувати програму, ми розглянемо нижче, так як наступним етапом буде другий спосіб пошуку самого додатка. Адже вищеописаний спосіб, можливо, вам не підійшов і у вас не було в списку цього додатка.

Читайте також:

Варіант 2: Додаток «Мої Гості» через пошук офіційного спільноти

Для цього вам необхідно в рядку пошуку соціальної мережі ВКонтакте написати «Мої Гості»: Можливо, спливе вікно з підказками, як показано на малюнку, де можна вибрати програму, яку групу «Мої Гості». Однак не поспішайте кликати на підказки, так як у вас можуть спливти якісь інші групи і додатки з схожим логотипом цього додатка:

Рис 6Рис 6. Наступний спосіб пошуку додатка «Мої Гості»

Тому, давайте підемо далі і продовжимо пошук. Після того, як ви натиснете на клавішу «Enter» або на посилання «Показати всі результати» під рядком пошуку, система ВКонтакте перемістить вас далі на сторінку пошуку спільнот. Пам'ятайте, що в офіційній групі додатки «Мої Гості» на сьогоднішній день складається більш ніж півтора мільйона учасників. Учасників саме в ГРУПІ. У додатку користувачів НАБАГАТО БІЛЬШЕ - майже 32 мільйони.

Рис 7Рис 7. Так виглядає співтовариство Мої Гості в пошуку Контакту

Підпишіться на цю групу, щоб стежити за оновленнями програми, але, в разі чого, вчасно звернутися за інформацією по роботі додатка, в цій групі є відповіді на актуальні питання. Офіційним додатком «Мої Гості» пользуюется близько 32 мільйонів чоловік. Якщо ви зустрінете додаток «Мої Гості», де учасників раз в 10 менше, знайте - це підробка. Що робити далі? Необхідно натиснути на кнопочку «Запустити», як показано на зображенні:

Рис 8Рис 8. Справа в групі «Мої Гості» ви можете знайти додаток тут

Ми перемістимося на сторінку додатка, яка буде виглядати так само, як якщо б ви перейшли за посиланням в розділі меню зліва. На цьому другий спосіб пошуку додатка закінчується і давайте перейдемо до роботи з додатком.

Радимо по темі:

ВКтаргет - реальний спосіб заробити на своїй сторінці ВК до 20 тисяч руб. у місяць

Як налаштувати додаток «Мої Гості», щоб дізнатися, хто заходив на мою сторінку вконтакті

Натисніть на кнопочку «Запустити програму» як показано на зображенні:

Рис 9Рис 9. Ви перейшли на сторінку завантаження програми

Так виглядає процес завантаження програми:

Рис 10Рис 10. Йде процес завантаження програми Мої Гості

Поки воно буде завантажуватися, вам можуть вилітати всілякі вікна з рекламою, які можуть вас збити з пантелику, і ви подумаєте, що це якісь пропозиції від програми. Тому читайте все дуже уважно і не поспішайте натискати, інакше ви просто заплутаєтеся. Найчастіше це реклама інших додатків, які в завуальованій формі вам можуть запропонувати щось зробити, але це ніяким боком не буде ставитися до «Моїм Гостям». Тому, сміливо тисніть на хрестик, адже вам треба терміново дізнатися, хто заходив до вас на сторінку вконтакте, а не займатися якоюсь нісенітницею. У підсумку ви опинитеся всередині програми. Як працює додаток мої гості в вк? Тут є два основні розділи: «Гості» і «Все про друзів»:

Рис 11Рис 11. Меню додатка

У розділі «Гості» ви можете бачити ВСІХ, хто заходив до вас на сторінку. ВСІХ - це значить навіть тих, з ким ви не перебуваєте в друзях. А це дуже важливо.

У розділі «Все про друзів» ви зможете побачити дуже багато інформації, а також хто до ваших друзів заходив на сторінки. Правда здорово? Однак пам'ятайте, що і за вами також можуть стежити ваші друзі. Як цього уникнути - ми розповімо в кінці цієї статті.

Рис 12. Розділ «Все про Друзях»

Що ще цікавого є в цьому додатку? Додаток «Мої Гості" не тільки стежить за тим, хто до вас заходить, а й ЯК ЧАСТО до вас заходять, тим самим система додатки обчислює ваших шанувальників. Як дізнатися, де вони відображаються? Для цього необхідно просто перейти в розділ «Шанувальники»:

Рис 13Рис 13. Розділ «Шанувальники»

Якщо дізнавшись про те, що за вами також за допомогою цього додатка можуть стежити ваші друзі і це стало для вас неприємною несподіванкою (наприклад, ваш хлопець або ваш чоловік) може відстежити, хто і як часто заходить до вас на сторінку, тим самим ви, маючи сторінку вконтакте, втрачаєте свою анонімність. Однак, винахідники цього додатка все продумали і звичайно ж, ніщо не обходиться без оплатній допомоги в цьому питанні. Щоб зберегти свою анонімність маючи сторінку вконтакте, додаток «Мої Гості» пропонує за це заплатити. Скільки це коштує і що саме можна оплатити ви можете знайти в розділі «Мій Профіль»:

Рис 14Рис 14. Розділ «Мій Профіль»

Все досить просто і зрозуміло.

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті без додатків і програм

Такий спосіб менш ефективний, проте якщо ви зовсім не хочете користуватися додатком для визначення, хто відвідував вашу сторінку, то можна зробити наступне. Для цього нам знадобляться однокласники. Найчастіше, якщо у людей є сторінка ВКонтакте, то у них обов'язково буде сторінка і в Одноклассниках. Як можна примудритися за допомогою рудої соціальної мережі дізнатися. Хто заходив до вас Вконтатке?

До речі, ще цікава стаття: Як заробити на Facebook

Пам'ятайте наступне, що якщо людина зайшла до вас на сторінку вконтакте, то він буде впевнений в тому, що ви не знаєте про його присутності. Людина сміливо переходить по цікавим для нього фотографій з вами на ваше сторінці. Цим ми і повинні скористатися!

Для цього вибираємо вашу найкрасивішу фотографію. Вона знадобиться нам для того, щоб заманити людину на однокласники. Але все повинно бути оформлено так, щоб він не зміг нічого запідозрити. Фотографії - це найкращі друзі в такій справі. Отже, який порядок дій. З вашої фотографії ми будемо робити щось схоже на це (за допомогою онлайн-фотошоп ви швидко зможете повторити подібне):

Рис 15. Робимо привабливу фото

За тим вам необхідно зайти на свою сторінку вконтакте і зайнятися записом на стіні. Якою має бути запис? Спочатку в вікно повідомлення на стіні вставте посилання на вашу сторінку в однокласниках. Вона довантажити з вашого профілю картинку і обрамити це у вигляді посилання з картинкою. Але нам картинка ця не підходить. Нам потрібна наша підготовлена. Для цього, нам знадобитися функція заміни фото. Як показано на малюнку, ви побачите на автоматичної підвантаження можливість вибрати фотку:

Рис 16Рис 16. Клікати тут, на стрілочку біля фотоапарата

Вам необхідно проклацувати стрілочки вправо до тих пір, поки не висвітиться таке повідомлення:

Рис 17Рис 17. Натисніть «Вибрати свою ілюстрацію» і завантажте зроблене фото

Тут ми натискаємо на «Вибрати свою ілюстрацію» і завантажуємо з компа підготовлене фото:

Рис 18Рис 18. Так виглядає ваша запис після завантаження підготовленого фото

Однак це ще не все. Там, де в нашому випадку написано «Галина Смирнова» потрібно змінити текст. Нам потрібен текст, який буде стимулювати людину перейти, він буде впевнений, що просто перейде на групу вконтакте. Для цього потрібно навести курсор миші на текст, в нашому випадку «Галина Смирнова». Коли ви це зробите, проявиться олівчик, тобто можливість редагування тексту. Натискаємо і пишемо щось типу цього:

Рис 19Рис 19. Міняємо запис під фото

Тепер в полі введення повідомлення видаліть текстове посилання на однокласники. Вона нам більше не потрібна. Напишіть краще який-небудь короткий текст, в роді: «Це моя група вконтакте з моїми секретними фотками». І натискаємо «Відправити». Тепер цей запис необхідно закріпити, щоб вона завжди у вас була вище всіх записів на стіні і виловлювала новачків, які вирішили потайки заглянути до вас. Як закріпити запис на стіні вк? Для цього, коли запис вже додана, необхідно натиснути на час публікації записи:

Рис 20Рис 20. Щоб закріпити запис, клікніть на час її розміщення

Висвітиться окреме вікно із записом, після чого необхідно внизу знайти кнопочку «ЩЕ», навести на неї курсор, і вибрати у спливаючому віконці «Закріпити»:

Рис 21Рис 21. Знайдіть посилання з назвою «Ще» наведіть курсор і клацніть на слово «Закріпити»

Тепер ваша запис закріплена і при натисканні на фотографію людина буде потрапляти на сторінку з однокласниками, де ви і зможете подивитися, хто до вас заходив. Повторимося, що це не 100% спосіб визначення, так як ви будете обчислювати тільки тих, у кого є сторінка вконтакте.

Подібний фокус ви можете повторити з соц. мережею МІЙ СВІТ на маіле.ру, де також відображаються ваші гості.

Радимо прочитати схожу статтю на тему, як знайти людину по мобільному телефону . Сподіваємося, дана стаття була вам корисна. Пам'ятайте, що реєструючи сторінку в соціальній мережі, так чи інакше, ваше особисте життя стає прочиненими іншим людям. Тому будьте обережні.

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті не з друзів

За допомогою програми «Мої Гості» ви завжди зможете побачити ВСІХ, хто відвідував вашу сторінку вконтакте, навіть якщо це не друзі. Як користуватися додатком вконтакте «Мої Гості» ви можете дізнатися на самому початку цієї статті. Ми докладно описали, де дивитися список всіх гостей на вашу сторінку. Також, другий спосіб, як дізнатися, хто до вас заходив не з друзів, описаний в цій же статті - через соціальну мережу однокласники або Мій Світ на маіле.ру Просто поверніться на кілька пунктів вище.

Не забудьте прочитати статтю про 10 секретних способів, як завоювати популярність на ютубі , Адже тоді ви будете не простим обивателем соціальних мереж, а станете авторитетом серед своїх друзів і знайомих.

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку Вконтакте

Ласкаво просимо на ПрофіКоммент - соціальний журнал для людей. Якщо ви зайшли на дану статтю, значить у вас є сторінка вконтакте і вам дуже треба знати, хто заходив на вашу сторінку вконтакті. О, так, це дуже інтригуюче, адже соціальна мережа вконтакте вирішила не ділитися цією інформацією за своїми особистими міркувань. З одного боку це добре - адже коли ВИ заходите на чужі сторінки, ви не завжди хочете, щоб про це дізналися. Але як же бути, коли саме ВАМ ДУЖЕ ТРЕБА знати, хто ж вами цікавився?

Рішення є! І так як воно дійсно існує, рекомендуємо гарненько подумати, перш ніж ви будете самі сміливо заходити на чужі сторінки. Адже хтось може і вас обчислити. Ну що ж, давайте перейдемо до справи.

Умільці, активно користуються контактом, вирішили виправити цю ситуацію і придумали всілякі додатки. Однак всім підряд додатків довіряти не варто. Нам необхідно найпопулярніше і при цьому найнадійніший. Адже так? І ... Ця програма називається «Мої Гості».

Рис 1Рис 1. Так виглядає додаток «Мої Гості» перед запуском

Що необхідно зробити, щоб це додаток запрацювало? Так як абсолютно недавно Вконтакте змінив дизайн, розташування багатьох функцій в ньому змінилося. І не завжди те, що потрібно вдається знайти. Тому, давайте зробимо весь процес досконально. Де знайти додаток «Мої гості»?

Зміст статті:

Варіант 1: Додаток «Мої Гості» через налаштування профілю Вконтакте

Для цього в правому верхньому куті Вконтакте необхідно вибрати розділ «Налаштування»:

Рис 2Рис 2. Тут знаходяться налаштування вашого профілю

Після цього ми перемістимося з вами в спеціальний розділ, де необхідно вибрати підпункт «Загальна», хоча за принципом роботи Вконтакте ви сюди відразу і потрапляєте. Але, в разі, якщо ви опинитеся в розділі іншого підпункту, вам необхідно перейти саме в «Загальна». У цьому розділі ви відразу побачите «Налаштувати відображення пунктів меню», як показує стрілочка на малюнку:

Рис 3Рис 3. Налаштування відображень пунктів меню

Вам необхідно клікнути на це посилання «Налаштувати відображення пунктів меню» і далі перед вами з'явиться наступне віконце. Тут необхідно перейти до підпункту «Ігри й додатки», вибрати «Мої Гості» і натиснути кнопочку внизу «Зберегти»

Рис 4Рис 4. Розділ «Ігри та Програми» в настройках пунктів меню

Після цього у вас в лівому кутку меню вашого профілю висвітиться значок цього додатка:

Рис 5Рис 5. Додаток «Мої Гості» з'явиться зліва в меню

Додаток мої гості в контакті як працює? Детальний опис, як активувати програму, ми розглянемо нижче, так як наступним етапом буде другий спосіб пошуку самого додатка. Адже вищеописаний спосіб, можливо, вам не підійшов і у вас не було в списку цього додатка.

Читайте також:

Варіант 2: Додаток «Мої Гості» через пошук офіційного спільноти

Для цього вам необхідно в рядку пошуку соціальної мережі ВКонтакте написати «Мої Гості»: Можливо, спливе вікно з підказками, як показано на малюнку, де можна вибрати програму, яку групу «Мої Гості». Однак не поспішайте кликати на підказки, так як у вас можуть спливти якісь інші групи і додатки з схожим логотипом цього додатка:

Рис 6Рис 6. Наступний спосіб пошуку додатка «Мої Гості»

Тому, давайте підемо далі і продовжимо пошук. Після того, як ви натиснете на клавішу «Enter» або на посилання «Показати всі результати» під рядком пошуку, система ВКонтакте перемістить вас далі на сторінку пошуку спільнот. Пам'ятайте, що в офіційній групі додатки «Мої Гості» на сьогоднішній день складається більш ніж півтора мільйона учасників. Учасників саме в ГРУПІ. У додатку користувачів НАБАГАТО БІЛЬШЕ - майже 32 мільйони.

Рис 7Рис 7. Так виглядає співтовариство Мої Гості в пошуку Контакту

Підпишіться на цю групу, щоб стежити за оновленнями програми, але, в разі чого, вчасно звернутися за інформацією по роботі додатка, в цій групі є відповіді на актуальні питання. Офіційним додатком «Мої Гості» пользуюется близько 32 мільйонів чоловік. Якщо ви зустрінете додаток «Мої Гості», де учасників раз в 10 менше, знайте - це підробка. Що робити далі? Необхідно натиснути на кнопочку «Запустити», як показано на зображенні:

Рис 8Рис 8. Справа в групі «Мої Гості» ви можете знайти додаток тут

Ми перемістимося на сторінку додатка, яка буде виглядати так само, як якщо б ви перейшли за посиланням в розділі меню зліва. На цьому другий спосіб пошуку додатка закінчується і давайте перейдемо до роботи з додатком.

Радимо по темі:

ВКтаргет - реальний спосіб заробити на своїй сторінці ВК до 20 тисяч руб. у місяць

Як налаштувати додаток «Мої Гості», щоб дізнатися, хто заходив на мою сторінку вконтакті

Натисніть на кнопочку «Запустити програму» як показано на зображенні:

Рис 9Рис 9. Ви перейшли на сторінку завантаження програми

Так виглядає процес завантаження програми:

Рис 10Рис 10. Йде процес завантаження програми Мої Гості

Поки воно буде завантажуватися, вам можуть вилітати всілякі вікна з рекламою, які можуть вас збити з пантелику, і ви подумаєте, що це якісь пропозиції від програми. Тому читайте все дуже уважно і не поспішайте натискати, інакше ви просто заплутаєтеся. Найчастіше це реклама інших додатків, які в завуальованій формі вам можуть запропонувати щось зробити, але це ніяким боком не буде ставитися до «Моїм Гостям». Тому, сміливо тисніть на хрестик, адже вам треба терміново дізнатися, хто заходив до вас на сторінку вконтакте, а не займатися якоюсь нісенітницею. У підсумку ви опинитеся всередині програми. Як працює додаток мої гості в вк? Тут є два основні розділи: «Гості» і «Все про друзів»:

Рис 11Рис 11. Меню додатка

У розділі «Гості» ви можете бачити ВСІХ, хто заходив до вас на сторінку. ВСІХ - це значить навіть тих, з ким ви не перебуваєте в друзях. А це дуже важливо.

У розділі «Все про друзів» ви зможете побачити дуже багато інформації, а також хто до ваших друзів заходив на сторінки. Правда здорово? Однак пам'ятайте, що і за вами також можуть стежити ваші друзі. Як цього уникнути - ми розповімо в кінці цієї статті.

Рис 12. Розділ «Все про Друзях»

Що ще цікавого є в цьому додатку? Додаток «Мої Гості" не тільки стежить за тим, хто до вас заходить, а й ЯК ЧАСТО до вас заходять, тим самим система додатки обчислює ваших шанувальників. Як дізнатися, де вони відображаються? Для цього необхідно просто перейти в розділ «Шанувальники»:

Рис 13Рис 13. Розділ «Шанувальники»

Якщо дізнавшись про те, що за вами також за допомогою цього додатка можуть стежити ваші друзі і це стало для вас неприємною несподіванкою (наприклад, ваш хлопець або ваш чоловік) може відстежити, хто і як часто заходить до вас на сторінку, тим самим ви, маючи сторінку вконтакте, втрачаєте свою анонімність. Однак, винахідники цього додатка все продумали і звичайно ж, ніщо не обходиться без оплатній допомоги в цьому питанні. Щоб зберегти свою анонімність маючи сторінку вконтакте, додаток «Мої Гості» пропонує за це заплатити. Скільки це коштує і що саме можна оплатити ви можете знайти в розділі «Мій Профіль»:

Рис 14Рис 14. Розділ «Мій Профіль»

Все досить просто і зрозуміло.

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті без додатків і програм

Такий спосіб менш ефективний, проте якщо ви зовсім не хочете користуватися додатком для визначення, хто відвідував вашу сторінку, то можна зробити наступне. Для цього нам знадобляться однокласники. Найчастіше, якщо у людей є сторінка ВКонтакте, то у них обов'язково буде сторінка і в Одноклассниках. Як можна примудритися за допомогою рудої соціальної мережі дізнатися. Хто заходив до вас Вконтатке?

До речі, ще цікава стаття: Як заробити на Facebook

Пам'ятайте наступне, що якщо людина зайшла до вас на сторінку вконтакте, то він буде впевнений в тому, що ви не знаєте про його присутності. Людина сміливо переходить по цікавим для нього фотографій з вами на ваше сторінці. Цим ми і повинні скористатися!

Для цього вибираємо вашу найкрасивішу фотографію. Вона знадобиться нам для того, щоб заманити людину на однокласники. Але все повинно бути оформлено так, щоб він не зміг нічого запідозрити. Фотографії - це найкращі друзі в такій справі. Отже, який порядок дій. З вашої фотографії ми будемо робити щось схоже на це (за допомогою онлайн-фотошоп ви швидко зможете повторити подібне):

Рис 15. Робимо привабливу фото

За тим вам необхідно зайти на свою сторінку вконтакте і зайнятися записом на стіні. Якою має бути запис? Спочатку в вікно повідомлення на стіні вставте посилання на вашу сторінку в однокласниках. Вона довантажити з вашого профілю картинку і обрамити це у вигляді посилання з картинкою. Але нам картинка ця не підходить. Нам потрібна наша підготовлена. Для цього, нам знадобитися функція заміни фото. Як показано на малюнку, ви побачите на автоматичної підвантаження можливість вибрати фотку:

Рис 16Рис 16. Клікати тут, на стрілочку біля фотоапарата

Вам необхідно проклацувати стрілочки вправо до тих пір, поки не висвітиться таке повідомлення:

Рис 17Рис 17. Натисніть «Вибрати свою ілюстрацію» і завантажте зроблене фото

Тут ми натискаємо на «Вибрати свою ілюстрацію» і завантажуємо з компа підготовлене фото:

Рис 18Рис 18. Так виглядає ваша запис після завантаження підготовленого фото

Однак це ще не все. Там, де в нашому випадку написано «Галина Смирнова» потрібно змінити текст. Нам потрібен текст, який буде стимулювати людину перейти, він буде впевнений, що просто перейде на групу вконтакте. Для цього потрібно навести курсор миші на текст, в нашому випадку «Галина Смирнова». Коли ви це зробите, проявиться олівчик, тобто можливість редагування тексту. Натискаємо і пишемо щось типу цього:

Рис 19Рис 19. Міняємо запис під фото

Тепер в полі введення повідомлення видаліть текстове посилання на однокласники. Вона нам більше не потрібна. Напишіть краще який-небудь короткий текст, в роді: «Це моя група вконтакте з моїми секретними фотками». І натискаємо «Відправити». Тепер цей запис необхідно закріпити, щоб вона завжди у вас була вище всіх записів на стіні і виловлювала новачків, які вирішили потайки заглянути до вас. Як закріпити запис на стіні вк? Для цього, коли запис вже додана, необхідно натиснути на час публікації записи:

Рис 20Рис 20. Щоб закріпити запис, клікніть на час її розміщення

Висвітиться окреме вікно із записом, після чого необхідно внизу знайти кнопочку «ЩЕ», навести на неї курсор, і вибрати у спливаючому віконці «Закріпити»:

Рис 21Рис 21. Знайдіть посилання з назвою «Ще» наведіть курсор і клацніть на слово «Закріпити»

Тепер ваша запис закріплена і при натисканні на фотографію людина буде потрапляти на сторінку з однокласниками, де ви і зможете подивитися, хто до вас заходив. Повторимося, що це не 100% спосіб визначення, так як ви будете обчислювати тільки тих, у кого є сторінка вконтакте.

Подібний фокус ви можете повторити з соц. мережею МІЙ СВІТ на маіле.ру, де також відображаються ваші гості.

Радимо прочитати схожу статтю на тему, як знайти людину по мобільному телефону . Сподіваємося, дана стаття була вам корисна. Пам'ятайте, що реєструючи сторінку в соціальній мережі, так чи інакше, ваше особисте життя стає прочиненими іншим людям. Тому будьте обережні.

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті не з друзів

За допомогою програми «Мої Гості» ви завжди зможете побачити ВСІХ, хто відвідував вашу сторінку вконтакте, навіть якщо це не друзі. Як користуватися додатком вконтакте «Мої Гості» ви можете дізнатися на самому початку цієї статті. Ми докладно описали, де дивитися список всіх гостей на вашу сторінку. Також, другий спосіб, як дізнатися, хто до вас заходив не з друзів, описаний в цій же статті - через соціальну мережу однокласники або Мій Світ на маіле.ру Просто поверніться на кілька пунктів вище.

Не забудьте прочитати статтю про 10 секретних способів, як завоювати популярність на ютубі , Адже тоді ви будете не простим обивателем соціальних мереж, а станете авторитетом серед своїх друзів і знайомих.

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку Вконтакте

Ласкаво просимо на ПрофіКоммент - соціальний журнал для людей. Якщо ви зайшли на дану статтю, значить у вас є сторінка вконтакте і вам дуже треба знати, хто заходив на вашу сторінку вконтакті. О, так, це дуже інтригуюче, адже соціальна мережа вконтакте вирішила не ділитися цією інформацією за своїми особистими міркувань. З одного боку це добре - адже коли ВИ заходите на чужі сторінки, ви не завжди хочете, щоб про це дізналися. Але як же бути, коли саме ВАМ ДУЖЕ ТРЕБА знати, хто ж вами цікавився?

Рішення є! І так як воно дійсно існує, рекомендуємо гарненько подумати, перш ніж ви будете самі сміливо заходити на чужі сторінки. Адже хтось може і вас обчислити. Ну що ж, давайте перейдемо до справи.

Умільці, активно користуються контактом, вирішили виправити цю ситуацію і придумали всілякі додатки. Однак всім підряд додатків довіряти не варто. Нам необхідно найпопулярніше і при цьому найнадійніший. Адже так? І ... Ця програма називається «Мої Гості».

Рис 1Рис 1. Так виглядає додаток «Мої Гості» перед запуском

Що необхідно зробити, щоб це додаток запрацювало? Так як абсолютно недавно Вконтакте змінив дизайн, розташування багатьох функцій в ньому змінилося. І не завжди те, що потрібно вдається знайти. Тому, давайте зробимо весь процес досконально. Де знайти додаток «Мої гості»?

Зміст статті:

Варіант 1: Додаток «Мої Гості» через налаштування профілю Вконтакте

Для цього в правому верхньому куті Вконтакте необхідно вибрати розділ «Налаштування»:

Рис 2Рис 2. Тут знаходяться налаштування вашого профілю

Після цього ми перемістимося з вами в спеціальний розділ, де необхідно вибрати підпункт «Загальна», хоча за принципом роботи Вконтакте ви сюди відразу і потрапляєте. Але, в разі, якщо ви опинитеся в розділі іншого підпункту, вам необхідно перейти саме в «Загальна». У цьому розділі ви відразу побачите «Налаштувати відображення пунктів меню», як показує стрілочка на малюнку:

Рис 3Рис 3. Налаштування відображень пунктів меню

Вам необхідно клікнути на це посилання «Налаштувати відображення пунктів меню» і далі перед вами з'явиться наступне віконце. Тут необхідно перейти до підпункту «Ігри й додатки», вибрати «Мої Гості» і натиснути кнопочку внизу «Зберегти»

Рис 4Рис 4. Розділ «Ігри та Програми» в настройках пунктів меню

Після цього у вас в лівому кутку меню вашого профілю висвітиться значок цього додатка:

Рис 5Рис 5. Додаток «Мої Гості» з'явиться зліва в меню

Додаток мої гості в контакті як працює? Детальний опис, як активувати програму, ми розглянемо нижче, так як наступним етапом буде другий спосіб пошуку самого додатка. Адже вищеописаний спосіб, можливо, вам не підійшов і у вас не було в списку цього додатка.

Читайте також:

Варіант 2: Додаток «Мої Гості» через пошук офіційного спільноти

Для цього вам необхідно в рядку пошуку соціальної мережі ВКонтакте написати «Мої Гості»: Можливо, спливе вікно з підказками, як показано на малюнку, де можна вибрати програму, яку групу «Мої Гості». Однак не поспішайте кликати на підказки, так як у вас можуть спливти якісь інші групи і додатки з схожим логотипом цього додатка:

Рис 6Рис 6. Наступний спосіб пошуку додатка «Мої Гості»

Тому, давайте підемо далі і продовжимо пошук. Після того, як ви натиснете на клавішу «Enter» або на посилання «Показати всі результати» під рядком пошуку, система ВКонтакте перемістить вас далі на сторінку пошуку спільнот. Пам'ятайте, що в офіційній групі додатки «Мої Гості» на сьогоднішній день складається більш ніж півтора мільйона учасників. Учасників саме в ГРУПІ. У додатку користувачів НАБАГАТО БІЛЬШЕ - майже 32 мільйони.

Рис 7Рис 7. Так виглядає співтовариство Мої Гості в пошуку Контакту

Підпишіться на цю групу, щоб стежити за оновленнями програми, але, в разі чого, вчасно звернутися за інформацією по роботі додатка, в цій групі є відповіді на актуальні питання. Офіційним додатком «Мої Гості» пользуюется близько 32 мільйонів чоловік. Якщо ви зустрінете додаток «Мої Гості», де учасників раз в 10 менше, знайте - це підробка. Що робити далі? Необхідно натиснути на кнопочку «Запустити», як показано на зображенні:

Рис 8Рис 8. Справа в групі «Мої Гості» ви можете знайти додаток тут

Ми перемістимося на сторінку додатка, яка буде виглядати так само, як якщо б ви перейшли за посиланням в розділі меню зліва. На цьому другий спосіб пошуку додатка закінчується і давайте перейдемо до роботи з додатком.

Радимо по темі:

ВКтаргет - реальний спосіб заробити на своїй сторінці ВК до 20 тисяч руб. у місяць

Як налаштувати додаток «Мої Гості», щоб дізнатися, хто заходив на мою сторінку вконтакті

Натисніть на кнопочку «Запустити програму» як показано на зображенні:

Рис 9Рис 9. Ви перейшли на сторінку завантаження програми

Так виглядає процес завантаження програми:

Рис 10Рис 10. Йде процес завантаження програми Мої Гості

Поки воно буде завантажуватися, вам можуть вилітати всілякі вікна з рекламою, які можуть вас збити з пантелику, і ви подумаєте, що це якісь пропозиції від програми. Тому читайте все дуже уважно і не поспішайте натискати, інакше ви просто заплутаєтеся. Найчастіше це реклама інших додатків, які в завуальованій формі вам можуть запропонувати щось зробити, але це ніяким боком не буде ставитися до «Моїм Гостям». Тому, сміливо тисніть на хрестик, адже вам треба терміново дізнатися, хто заходив до вас на сторінку вконтакте, а не займатися якоюсь нісенітницею. У підсумку ви опинитеся всередині програми. Як працює додаток мої гості в вк? Тут є два основні розділи: «Гості» і «Все про друзів»:

Рис 11Рис 11. Меню додатка

У розділі «Гості» ви можете бачити ВСІХ, хто заходив до вас на сторінку. ВСІХ - це значить навіть тих, з ким ви не перебуваєте в друзях. А це дуже важливо.

У розділі «Все про друзів» ви зможете побачити дуже багато інформації, а також хто до ваших друзів заходив на сторінки. Правда здорово? Однак пам'ятайте, що і за вами також можуть стежити ваші друзі. Як цього уникнути - ми розповімо в кінці цієї статті.

Рис 12. Розділ «Все про Друзях»

Що ще цікавого є в цьому додатку? Додаток «Мої Гості" не тільки стежить за тим, хто до вас заходить, а й ЯК ЧАСТО до вас заходять, тим самим система додатки обчислює ваших шанувальників. Як дізнатися, де вони відображаються? Для цього необхідно просто перейти в розділ «Шанувальники»:

Рис 13Рис 13. Розділ «Шанувальники»

Якщо дізнавшись про те, що за вами також за допомогою цього додатка можуть стежити ваші друзі і це стало для вас неприємною несподіванкою (наприклад, ваш хлопець або ваш чоловік) може відстежити, хто і як часто заходить до вас на сторінку, тим самим ви, маючи сторінку вконтакте, втрачаєте свою анонімність. Однак, винахідники цього додатка все продумали і звичайно ж, ніщо не обходиться без оплатній допомоги в цьому питанні. Щоб зберегти свою анонімність маючи сторінку вконтакте, додаток «Мої Гості» пропонує за це заплатити. Скільки це коштує і що саме можна оплатити ви можете знайти в розділі «Мій Профіль»:

Рис 14Рис 14. Розділ «Мій Профіль»

Все досить просто і зрозуміло.

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті без додатків і програм

Такий спосіб менш ефективний, проте якщо ви зовсім не хочете користуватися додатком для визначення, хто відвідував вашу сторінку, то можна зробити наступне. Для цього нам знадобляться однокласники. Найчастіше, якщо у людей є сторінка ВКонтакте, то у них обов'язково буде сторінка і в Одноклассниках. Як можна примудритися за допомогою рудої соціальної мережі дізнатися. Хто заходив до вас Вконтатке?

До речі, ще цікава стаття: Як заробити на Facebook

Пам'ятайте наступне, що якщо людина зайшла до вас на сторінку вконтакте, то він буде впевнений в тому, що ви не знаєте про його присутності. Людина сміливо переходить по цікавим для нього фотографій з вами на ваше сторінці. Цим ми і повинні скористатися!

Для цього вибираємо вашу найкрасивішу фотографію. Вона знадобиться нам для того, щоб заманити людину на однокласники. Але все повинно бути оформлено так, щоб він не зміг нічого запідозрити. Фотографії - це найкращі друзі в такій справі. Отже, який порядок дій. З вашої фотографії ми будемо робити щось схоже на це (за допомогою онлайн-фотошоп ви швидко зможете повторити подібне):

Рис 15. Робимо привабливу фото

За тим вам необхідно зайти на свою сторінку вконтакте і зайнятися записом на стіні. Якою має бути запис? Спочатку в вікно повідомлення на стіні вставте посилання на вашу сторінку в однокласниках. Вона довантажити з вашого профілю картинку і обрамити це у вигляді посилання з картинкою. Але нам картинка ця не підходить. Нам потрібна наша підготовлена. Для цього, нам знадобитися функція заміни фото. Як показано на малюнку, ви побачите на автоматичної підвантаження можливість вибрати фотку:

Рис 16Рис 16. Клікати тут, на стрілочку біля фотоапарата

Вам необхідно проклацувати стрілочки вправо до тих пір, поки не висвітиться таке повідомлення:

Рис 17Рис 17. Натисніть «Вибрати свою ілюстрацію» і завантажте зроблене фото

Тут ми натискаємо на «Вибрати свою ілюстрацію» і завантажуємо з компа підготовлене фото:

Рис 18Рис 18. Так виглядає ваша запис після завантаження підготовленого фото

Однак це ще не все. Там, де в нашому випадку написано «Галина Смирнова» потрібно змінити текст. Нам потрібен текст, який буде стимулювати людину перейти, він буде впевнений, що просто перейде на групу вконтакте. Для цього потрібно навести курсор миші на текст, в нашому випадку «Галина Смирнова». Коли ви це зробите, проявиться олівчик, тобто можливість редагування тексту. Натискаємо і пишемо щось типу цього:

Рис 19Рис 19. Міняємо запис під фото

Тепер в полі введення повідомлення видаліть текстове посилання на однокласники. Вона нам більше не потрібна. Напишіть краще який-небудь короткий текст, в роді: «Це моя група вконтакте з моїми секретними фотками». І натискаємо «Відправити». Тепер цей запис необхідно закріпити, щоб вона завжди у вас була вище всіх записів на стіні і виловлювала новачків, які вирішили потайки заглянути до вас. Як закріпити запис на стіні вк? Для цього, коли запис вже додана, необхідно натиснути на час публікації записи:

Рис 20Рис 20. Щоб закріпити запис, клікніть на час її розміщення

Висвітиться окреме вікно із записом, після чого необхідно внизу знайти кнопочку «ЩЕ», навести на неї курсор, і вибрати у спливаючому віконці «Закріпити»:

Рис 21Рис 21. Знайдіть посилання з назвою «Ще» наведіть курсор і клацніть на слово «Закріпити»

Тепер ваша запис закріплена і при натисканні на фотографію людина буде потрапляти на сторінку з однокласниками, де ви і зможете подивитися, хто до вас заходив. Повторимося, що це не 100% спосіб визначення, так як ви будете обчислювати тільки тих, у кого є сторінка вконтакте.

Подібний фокус ви можете повторити з соц. мережею МІЙ СВІТ на маіле.ру, де також відображаються ваші гості.

Радимо прочитати схожу статтю на тему, як знайти людину по мобільному телефону . Сподіваємося, дана стаття була вам корисна. Пам'ятайте, що реєструючи сторінку в соціальній мережі, так чи інакше, ваше особисте життя стає прочиненими іншим людям. Тому будьте обережні.

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті не з друзів

За допомогою програми «Мої Гості» ви завжди зможете побачити ВСІХ, хто відвідував вашу сторінку вконтакте, навіть якщо це не друзі. Як користуватися додатком вконтакте «Мої Гості» ви можете дізнатися на самому початку цієї статті. Ми докладно описали, де дивитися список всіх гостей на вашу сторінку. Також, другий спосіб, як дізнатися, хто до вас заходив не з друзів, описаний в цій же статті - через соціальну мережу однокласники або Мій Світ на маіле.ру Просто поверніться на кілька пунктів вище.

Не забудьте прочитати статтю про 10 секретних способів, як завоювати популярність на ютубі , Адже тоді ви будете не простим обивателем соціальних мереж, а станете авторитетом серед своїх друзів і знайомих.

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку Вконтакте

Ласкаво просимо на ПрофіКоммент - соціальний журнал для людей. Якщо ви зайшли на дану статтю, значить у вас є сторінка вконтакте і вам дуже треба знати, хто заходив на вашу сторінку вконтакті. О, так, це дуже інтригуюче, адже соціальна мережа вконтакте вирішила не ділитися цією інформацією за своїми особистими міркувань. З одного боку це добре - адже коли ВИ заходите на чужі сторінки, ви не завжди хочете, щоб про це дізналися. Але як же бути, коли саме ВАМ ДУЖЕ ТРЕБА знати, хто ж вами цікавився?

Рішення є! І так як воно дійсно існує, рекомендуємо гарненько подумати, перш ніж ви будете самі сміливо заходити на чужі сторінки. Адже хтось може і вас обчислити. Ну що ж, давайте перейдемо до справи.

Умільці, активно користуються контактом, вирішили виправити цю ситуацію і придумали всілякі додатки. Однак всім підряд додатків довіряти не варто. Нам необхідно найпопулярніше і при цьому найнадійніший. Адже так? І ... Ця програма називається «Мої Гості».

Рис 1Рис 1. Так виглядає додаток «Мої Гості» перед запуском

Що необхідно зробити, щоб це додаток запрацювало? Так як абсолютно недавно Вконтакте змінив дизайн, розташування багатьох функцій в ньому змінилося. І не завжди те, що потрібно вдається знайти. Тому, давайте зробимо весь процес досконально. Де знайти додаток «Мої гості»?

Зміст статті:

Варіант 1: Додаток «Мої Гості» через налаштування профілю Вконтакте

Для цього в правому верхньому куті Вконтакте необхідно вибрати розділ «Налаштування»:

Рис 2Рис 2. Тут знаходяться налаштування вашого профілю

Після цього ми перемістимося з вами в спеціальний розділ, де необхідно вибрати підпункт «Загальна», хоча за принципом роботи Вконтакте ви сюди відразу і потрапляєте. Але, в разі, якщо ви опинитеся в розділі іншого підпункту, вам необхідно перейти саме в «Загальна». У цьому розділі ви відразу побачите «Налаштувати відображення пунктів меню», як показує стрілочка на малюнку:

Рис 3Рис 3. Налаштування відображень пунктів меню

Вам необхідно клікнути на це посилання «Налаштувати відображення пунктів меню» і далі перед вами з'явиться наступне віконце. Тут необхідно перейти до підпункту «Ігри й додатки», вибрати «Мої Гості» і натиснути кнопочку внизу «Зберегти»

Рис 4Рис 4. Розділ «Ігри та Програми» в настройках пунктів меню

Після цього у вас в лівому кутку меню вашого профілю висвітиться значок цього додатка:

Рис 5Рис 5. Додаток «Мої Гості» з'явиться зліва в меню

Додаток мої гості в контакті як працює? Детальний опис, як активувати програму, ми розглянемо нижче, так як наступним етапом буде другий спосіб пошуку самого додатка. Адже вищеописаний спосіб, можливо, вам не підійшов і у вас не було в списку цього додатка.

Читайте також:

Варіант 2: Додаток «Мої Гості» через пошук офіційного спільноти

Для цього вам необхідно в рядку пошуку соціальної мережі ВКонтакте написати «Мої Гості»: Можливо, спливе вікно з підказками, як показано на малюнку, де можна вибрати програму, яку групу «Мої Гості». Однак не поспішайте кликати на підказки, так як у вас можуть спливти якісь інші групи і додатки з схожим логотипом цього додатка:

Рис 6Рис 6. Наступний спосіб пошуку додатка «Мої Гості»

Тому, давайте підемо далі і продовжимо пошук. Після того, як ви натиснете на клавішу «Enter» або на посилання «Показати всі результати» під рядком пошуку, система ВКонтакте перемістить вас далі на сторінку пошуку спільнот. Пам'ятайте, що в офіційній групі додатки «Мої Гості» на сьогоднішній день складається більш ніж півтора мільйона учасників. Учасників саме в ГРУПІ. У додатку користувачів НАБАГАТО БІЛЬШЕ - майже 32 мільйони.

Рис 7Рис 7. Так виглядає співтовариство Мої Гості в пошуку Контакту

Підпишіться на цю групу, щоб стежити за оновленнями програми, але, в разі чого, вчасно звернутися за інформацією по роботі додатка, в цій групі є відповіді на актуальні питання. Офіційним додатком «Мої Гості» пользуюется близько 32 мільйонів чоловік. Якщо ви зустрінете додаток «Мої Гості», де учасників раз в 10 менше, знайте - це підробка. Що робити далі? Необхідно натиснути на кнопочку «Запустити», як показано на зображенні:

Рис 8Рис 8. Справа в групі «Мої Гості» ви можете знайти додаток тут

Ми перемістимося на сторінку додатка, яка буде виглядати так само, як якщо б ви перейшли за посиланням в розділі меню зліва. На цьому другий спосіб пошуку додатка закінчується і давайте перейдемо до роботи з додатком.

Радимо по темі:

ВКтаргет - реальний спосіб заробити на своїй сторінці ВК до 20 тисяч руб. у місяць

Як налаштувати додаток «Мої Гості», щоб дізнатися, хто заходив на мою сторінку вконтакті

Натисніть на кнопочку «Запустити програму» як показано на зображенні:

Рис 9Рис 9. Ви перейшли на сторінку завантаження програми

Так виглядає процес завантаження програми:

Рис 10Рис 10. Йде процес завантаження програми Мої Гості

Поки воно буде завантажуватися, вам можуть вилітати всілякі вікна з рекламою, які можуть вас збити з пантелику, і ви подумаєте, що це якісь пропозиції від програми. Тому читайте все дуже уважно і не поспішайте натискати, інакше ви просто заплутаєтеся. Найчастіше це реклама інших додатків, які в завуальованій формі вам можуть запропонувати щось зробити, але це ніяким боком не буде ставитися до «Моїм Гостям». Тому, сміливо тисніть на хрестик, адже вам треба терміново дізнатися, хто заходив до вас на сторінку вконтакте, а не займатися якоюсь нісенітницею. У підсумку ви опинитеся всередині програми. Як працює додаток мої гості в вк? Тут є два основні розділи: «Гості» і «Все про друзів»:

Рис 11Рис 11. Меню додатка

У розділі «Гості» ви можете бачити ВСІХ, хто заходив до вас на сторінку. ВСІХ - це значить навіть тих, з ким ви не перебуваєте в друзях. А це дуже важливо.

У розділі «Все про друзів» ви зможете побачити дуже багато інформації, а також хто до ваших друзів заходив на сторінки. Правда здорово? Однак пам'ятайте, що і за вами також можуть стежити ваші друзі. Як цього уникнути - ми розповімо в кінці цієї статті.

Рис 12. Розділ «Все про Друзях»

Що ще цікавого є в цьому додатку? Додаток «Мої Гості" не тільки стежить за тим, хто до вас заходить, а й ЯК ЧАСТО до вас заходять, тим самим система додатки обчислює ваших шанувальників. Як дізнатися, де вони відображаються? Для цього необхідно просто перейти в розділ «Шанувальники»:

Рис 13Рис 13. Розділ «Шанувальники»

Якщо дізнавшись про те, що за вами також за допомогою цього додатка можуть стежити ваші друзі і це стало для вас неприємною несподіванкою (наприклад, ваш хлопець або ваш чоловік) може відстежити, хто і як часто заходить до вас на сторінку, тим самим ви, маючи сторінку вконтакте, втрачаєте свою анонімність. Однак, винахідники цього додатка все продумали і звичайно ж, ніщо не обходиться без оплатній допомоги в цьому питанні. Щоб зберегти свою анонімність маючи сторінку вконтакте, додаток «Мої Гості» пропонує за це заплатити. Скільки це коштує і що саме можна оплатити ви можете знайти в розділі «Мій Профіль»:

Рис 14Рис 14. Розділ «Мій Профіль»

Все досить просто і зрозуміло.

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті без додатків і програм

Такий спосіб менш ефективний, проте якщо ви зовсім не хочете користуватися додатком для визначення, хто відвідував вашу сторінку, то можна зробити наступне. Для цього нам знадобляться однокласники. Найчастіше, якщо у людей є сторінка ВКонтакте, то у них обов'язково буде сторінка і в Одноклассниках. Як можна примудритися за допомогою рудої соціальної мережі дізнатися. Хто заходив до вас Вконтатке?

До речі, ще цікава стаття: Як заробити на Facebook

Пам'ятайте наступне, що якщо людина зайшла до вас на сторінку вконтакте, то він буде впевнений в тому, що ви не знаєте про його присутності. Людина сміливо переходить по цікавим для нього фотографій з вами на ваше сторінці. Цим ми і повинні скористатися!

Для цього вибираємо вашу найкрасивішу фотографію. Вона знадобиться нам для того, щоб заманити людину на однокласники. Але все повинно бути оформлено так, щоб він не зміг нічого запідозрити. Фотографії - це найкращі друзі в такій справі. Отже, який порядок дій. З вашої фотографії ми будемо робити щось схоже на це (за допомогою онлайн-фотошоп ви швидко зможете повторити подібне):

Рис 15. Робимо привабливу фото

За тим вам необхідно зайти на свою сторінку вконтакте і зайнятися записом на стіні. Якою має бути запис? Спочатку в вікно повідомлення на стіні вставте посилання на вашу сторінку в однокласниках. Вона довантажити з вашого профілю картинку і обрамити це у вигляді посилання з картинкою. Але нам картинка ця не підходить. Нам потрібна наша підготовлена. Для цього, нам знадобитися функція заміни фото. Як показано на малюнку, ви побачите на автоматичної підвантаження можливість вибрати фотку:

Рис 16Рис 16. Клікати тут, на стрілочку біля фотоапарата

Вам необхідно проклацувати стрілочки вправо до тих пір, поки не висвітиться таке повідомлення:

Рис 17Рис 17. Натисніть «Вибрати свою ілюстрацію» і завантажте зроблене фото

Тут ми натискаємо на «Вибрати свою ілюстрацію» і завантажуємо з компа підготовлене фото:

Рис 18Рис 18. Так виглядає ваша запис після завантаження підготовленого фото

Однак це ще не все. Там, де в нашому випадку написано «Галина Смирнова» потрібно змінити текст. Нам потрібен текст, який буде стимулювати людину перейти, він буде впевнений, що просто перейде на групу вконтакте. Для цього потрібно навести курсор миші на текст, в нашому випадку «Галина Смирнова». Коли ви це зробите, проявиться олівчик, тобто можливість редагування тексту. Натискаємо і пишемо щось типу цього:

Рис 19Рис 19. Міняємо запис під фото

Тепер в полі введення повідомлення видаліть текстове посилання на однокласники. Вона нам більше не потрібна. Напишіть краще який-небудь короткий текст, в роді: «Це моя група вконтакте з моїми секретними фотками». І натискаємо «Відправити». Тепер цей запис необхідно закріпити, щоб вона завжди у вас була вище всіх записів на стіні і виловлювала новачків, які вирішили потайки заглянути до вас. Як закріпити запис на стіні вк? Для цього, коли запис вже додана, необхідно натиснути на час публікації записи:

Рис 20Рис 20. Щоб закріпити запис, клікніть на час її розміщення

Висвітиться окреме вікно із записом, після чого необхідно внизу знайти кнопочку «ЩЕ», навести на неї курсор, і вибрати у спливаючому віконці «Закріпити»:

Рис 21Рис 21. Знайдіть посилання з назвою «Ще» наведіть курсор і клацніть на слово «Закріпити»

Тепер ваша запис закріплена і при натисканні на фотографію людина буде потрапляти на сторінку з однокласниками, де ви і зможете подивитися, хто до вас заходив. Повторимося, що це не 100% спосіб визначення, так як ви будете обчислювати тільки тих, у кого є сторінка вконтакте.

Подібний фокус ви можете повторити з соц. мережею МІЙ СВІТ на маіле.ру, де також відображаються ваші гості.

Радимо прочитати схожу статтю на тему, як знайти людину по мобільному телефону . Сподіваємося, дана стаття була вам корисна. Пам'ятайте, що реєструючи сторінку в соціальній мережі, так чи інакше, ваше особисте життя стає прочиненими іншим людям. Тому будьте обережні.

Як дізнатися хто заходив на мою сторінку вконтакті не з друзів

За допомогою програми «Мої Гості» ви завжди зможете побачити ВСІХ, хто відвідував вашу сторінку вконтакте, навіть якщо це не друзі. Як користуватися додатком вконтакте «Мої Гості» ви можете дізнатися на самому початку цієї статті. Ми докладно описали, де дивитися список всіх гостей на вашу сторінку. Також, другий спосіб, як дізнатися, хто до вас заходив не з друзів, описаний в цій же статті - через соціальну мережу однокласники або Мій Світ на маіле.ру Просто поверніться на кілька пунктів вище.

Не забудьте прочитати статтю про 10 секретних способів, як завоювати популярність на ютубі , Адже тоді ви будете не простим обивателем соціальних мереж, а станете авторитетом серед своїх друзів і знайомих.

Але як же бути, коли саме ВАМ ДУЖЕ ТРЕБА знати, хто ж вами цікавився?
Адже так?
Де знайти додаток «Мої гості»?
Що робити далі?
Як працює додаток мої гості в вк?
Правда здорово?
Як дізнатися, де вони відображаються?
Хто заходив до вас Вконтатке?
Якою має бути запис?
Як закріпити запис на стіні вк?