Донецкий техникум промышленной автоматики

Як в браузері гугл хром додати панель візуальних закладок

  1. Візуальні закладки від компанії «Яндекс»
  2. Користуємося можливостями Speed ​​Dial 2

Відомий браузер «Google Chrome» має безліч корисних можливостей, однією з яких є установка візуальних закладок, здатних полегшити і поліпшити інтернет-серфінг. У даній статті я розповім про швидкі способи установки таких закладок, що зробить ваш серфінг в інтернеті легким, зручним і комфортним.

Візуальні закладки дозволяють не набирати кожен раз адресу потрібного сайту в адресному рядку вашого браузера, а здійснювати перехід на необхідний сайт при натисканні на зображення з його назвою (візуальну закладку). Користувачі, які здійснюють інтернет-серфінг за допомогою «Chrome», часто бувають незадоволені функціоналом стандартних восьми закладок, включених в браузер. Адже їх число не тільки обмежена шаблонної вісімкою, але, до того ж, дані закладки показують лише останні сайти, відвідувані користувачами. Така ситуація не влаштувала і мене, і я вирішив поліпшити функціонал свого «хрому», розширивши кількість візуальних закладок до декількох десятків, а також включити в свої закладки ті сайти, які я відвідую лише зрідка.

Щоб розширити панель візуальних закладок потрібно встановити спеціальне розширення для нашого браузера, досконалість його функціонал. Магазин Google Chrome пропонує нам кілька можливостей для такого розширення браузера, зупинимося на самих практичних і зручних.

Візуальні закладки від компанії «Яндекс»

Компанія «Яндекс» пропонує корисне розширення, що розширює панель закладок до 48 закладок, можна вибирати фон сторінки закладок, набирати свої закладки вручну, перетягувати їх, міняти їх місцями і так далі. Щоб встановити візуальні закладки від компанії «Яндекс» потрібно натиснути на іконку «Налаштування» на панелі вашого «Хром» в правому верхньому кутку (три горизонтальні лінії), потім в що з'явилася панельці знову вибрати «Налаштування»

Потім натиснути на «Розширення». Там достатньо клікнути на «Ще розширення»,

Ви потрапите в інтернет-магазин Chrome, де в рядку пошуку потрібно буде набрати «Візуальні закладки».

Ви отримаєте результат і можете встановити будь-яку вподобану вам розширення зі списку, але в даному випадку я вибираю візуальні закладки від компанії «Яндекс» за їх якість і високий користувальницький рейтинг. Натискаємо «встановити» навпроти назви закладок, і підтверджуємо установку.

Після завантаження та установки розширення воно автоматично починає працювати, і ви можете користуватися усім багатством його функціоналу, натиснувши на «плюс» в панелі вільних закладок додавати потрібні вам закладки, редагувати їх вказавши потрібні вам дані і так далі.

Користуємося можливостями Speed ​​Dial 2

Цей додаток є гарною альтернативою для віртуальних закладок від «Яндекс». Воно дозволяє налаштовувати вигляд і стиль закладок, переглядати статистику відвідувань, експортувати і імпортувати свої налаштування і багато іншого. Щоб встановити цю програму на ваш браузер йдемо в уже зазначений вище магазин додатків, в рядку пошуку вбиваємо «Speed ​​Dial 2», а потім тиснемо «Встановити».

Після установки додаток запропонує активувати себе за допомогою натискання значка блискавки в правому верхньому куті. Тепер, при відкритті нової вкладки браузера, вам буде надана можливість ознайомлення з можливостями програми, а потім запуститься майстер закладок, який порекомендує додати в закладки останні відвідані вами сайти, а потім зберегти отриманий результат, натиснувши «Закінчити». Також вам запропонують створити свій аккаунт для цілей синхронізації і збереження ваших даних.

Щоб додати нову закладку в панель закладок, вам необхідно буде натиснути на плюсик вільної закладки, вказати адресу і ім'я закладки, при необхідності також можна налаштувати ескіз її зображення. Все дуже зручно.

Як бачимо, функціонал браузера дозволяє нам легко поліпшити нашу панель закладок за допомогою додаткових розширень, люб'язно наданих інтернет-магазином компанії «Google». Додаткові можливості розглянутих програмних продуктів дозволяють працювати з великою кількістю різних закладок, змінювати їх зовнішній вигляд, послідовність, зберігати їх на зовнішніх ресурсах і так далі. Все це робить інтернет-серфінг в мережі швидким, зручним і комфортним, а даний браузер - популярним і практичним інструментом для безлічі користувачів, що цінують свій особистий час. Хай щастить.