Донецкий техникум промышленной автоматики

Як створити ярлик для запуску браузера в режимі "інкогніто"

Часто виникає ситуація, коли користувач віддає перевагу серфінг в інтернеті в режимі інкогніто ( приватний перегляд ). Наприклад, якщо комп'ютер використовується спільно з ким-то (члени сім'ї, друзі), вам, можливо, не захочеться допустити можливості стороннього погляду на сайти, які ви відвідали, або на файли, які завантажили.

У таких випадках приватний режим (інкогніто) - панацея, тому що всі сучасні веб-оглядачі його підтримують, що гарантує анонімність перебування в інтернеті, адже при закритті улюбленого браузера будуть видалені ідентифікують вас дані: історія переглядів, введені паролі, список завантажень, cookies, кешовані файли зі списком відвіданих сторінок.

Якщо ви використовуєте режим інкогніто частіше звичайного, то ця стаття дозволить заощадити час, так як можна створити спеціальний ярлик, що запускає браузер безпосередньо в Private Browsing, про що нижче для Internet Explorer (Настільна і сенсорна версії), Chrome, Firefox, Opera і яндекс.браузер.

браузер

Для початку створіть ярлик пользуемя оглядача на робочому столі через клік правою клавішею миші по значку програми в секції "Все програми" меню "Пуск" → "Відправити" → "Робочий стіл (створити ярлик)" (в Windows 7 ). Після чого приступимо до редагування його властивостей, клацнувши знову ж правою клавішею по з'явився ярлику і вибравши в контекстному меню пункт "Властивості" (перший скріншот).

Після чого приступимо до редагування його властивостей, клацнувши знову ж правою клавішею по з'явився ярлику і вибравши в контекстному меню пункт Властивості (перший скріншот)

Потім перейдіть на вкладку "Ярлик" і в полі "Об'єкт". Якщо ви редагуєте ярлик IE / Firefox / Opera, введіть (скопіюйте), через пробіл, -private після закриває лапки. Або через пробіл -incognito, якщо редагується ярлик Google Chrome і яндекс.браузер а (скріншот) → фінальне "ОК" для прийняття змін.

Тепер без перезавантаження "Вікон" можна перевірити працездатність відредагованого браузерного ярлика і, при бажанні, відписатися про зроблене в коментарях.

Дмитро Євдокимов