Донецкий техникум промышленной автоматики

Як повернути в Firefox стару сторінку Нова вкладка?

З оновленням до Firefox Quantum роками принципово не змінювався інтерфейс був помітно перероблений. Найбільш очевидні зміни торкнулися сторінки Нова вкладка: на ній з'явилося вибраного, а звичні закладки-плитки стали разюче менше в розмірах.

Так як багато користувачів не люблять відвикати від чогось добре їм знайомого, компанія Mozilla залишила в браузері спеціальну настройку, що дозволяє повернути стару сторінку Нова вкладка.

Повернутися до попереднього варіанту вам може захотітися з кількох причин. За великим плитках набагато простіше потрапити курсором, ніж по тим крихітним мініатюр а-ля Chrome, що з'явилися починаючи з Firefox 57:

За великим плитках набагато простіше потрапити курсором, ніж по тим крихітним мініатюр а-ля Chrome, що з'явилися починаючи з Firefox 57:

До того ж версія нової вкладки з Firefox Quantum не підтримує перетягування посилань і навіть самих плиток, причому останніх в ній за замовчуванням менше. Якщо раніше на Full HD моніторі вміщалося 15 плиток для сайтів, то тепер їх може бути не більше 12, хоча налаштувати топ сайтів все ж можна однією неочевидній опцією в about: config.

Параметр, який повертає попередній варіант нової вкладки, розташований, на жаль, там же. Називається він browser.newtabpage.activity-stream.enabled.

Для того щоб поміняти нову вкладку йому подвійним кліком необхідно змінити значення на false. В результаті у вас постійно буде відображатися колишня сторінка нової вкладки без обраного і з великими мініатюрами-плитками, які можна переміщати:

Повернути ж нову вкладку з Firefox Quantum, як неважко здогадатися, ви зможете в будь-який момент, якщо відновіть параметру значення true.

Оцініть статтю

Ігор Андрєєв - автор статей для ITRew.ru і Our-Firefox.ru. Захоплений сучасними технологіями, розповідаю про них у своїх текстах)

Сторінка автора - twitter.com

схоже