Донецкий техникум промышленной автоматики

Як встановити TeamViewer на комп'ютер, як користуватися програмою TeamViewer

 1. TeamViewer: опис програми
 2. Як встановити TeamViewer на комп'ютер
 3. Який TeamViewer для Windows 7 краще
 4. TeamViewer для Linux: як встановити
 5. Як встановити TeamViewer на Ubuntu
 6. Як встановити TeamViewer на Debian
 7. Як користуватися програмою TeamViewer

TeamViewer - це зручне рішення для віддаленого доступу до будь-якого комп'ютера, будь-то робочий ПК або домашній ноутбук

TeamViewer - це зручне рішення для віддаленого доступу до будь-якого комп'ютера, будь-то робочий ПК або домашній ноутбук. Завдяки захищеному з'єднанню і безлічі функцій керувати віддаленим комп'ютером дуже просто, навіть якщо ви ніколи не використовували подібне ПО.

Програма має хороший функціонал і може використовуватися на різних платформах. У TeamViewer є система управління якістю, що пройшла сертифікацію відповідно до стандартів ISO 9001. ПО незамінне при здійсненні віддаленої техпідтримки і здійснює підключення до віддаленого комп'ютера навіть через телефон. Ми пропонуємо купити TeamViewer для комерційного використання , Щоб особисто переконатися в зручності використання його для віддаленої техпідтримки.

TeamViewer: опис програми

TeamViewer - це програма, яка забезпечує просте віддалене управління комп'ютером. При з'єднанні використовується захищений канал і повне шифрування даних. Завдяки кодуванні програмних файлів і системі перевірці підпису з декількома рівнями конфіденційні дані будуть у повній безпеці.

ПО володіє зрозумілим інтерфейсом і забезпечує високу продуктивність роботи навіть при низькій швидкості з'єднання. TeamViewer має функції автоматичного моніторингу стану системи, її оновлення і захисту. Серед функцій програми є: відео та голосові чати, підтримка термінального сервера, пряме управління і доступ 24 години на добу.

Серед функцій програми є: відео та голосові чати, підтримка термінального сервера, пряме управління і доступ 24 години на добу

Як встановити TeamViewer на комп'ютер

Для того, щоб здійснити установку програми, файл завантаження повинен бути вже на вашому пристрої. Рекомендуємо користуватися ліцензійною версією ПО, щоб використовувати всі його можливості і уникнути попадання вірусів на ваш комп'ютер. Після запуску файлу можете починати інсталяцію. Даний вид інсталяції описується для ОС Windows.

У «Майстрі Установки» вам необхідно буде вибрати опцію «Встановити» і потім спосіб використання TeamViewer. Вкажіть місце на диску, де буде встановлена ​​програма і позначте додаткові настройки, якщо вони вам потрібні.

Який TeamViewer для Windows 7 краще

Завдяки платформ і максимальної сумісності ви можете використовувати ПО практично на будь-який ОС, включаючи мобільні Android і iOS. Навіть найостанніша версія TeamViewer буде добре працювати на Windows 7 без проблем.

Так що ви можете встановлювати нову ліцензійну версію програми на ваш ПК і комфортно працювати з нею. Використовуючи автоматичну функцію програми для вибору оптимальної конфігурації, вам не потрібно турбуватися про детальну налаштування.

Використовуючи автоматичну функцію програми для вибору оптимальної конфігурації, вам не потрібно турбуватися про детальну налаштування

TeamViewer для Linux: як встановити

Для установки програми в ОС Linux скористайтеся графічним інсталятором. Щоб його запустити, двічі клікніть на інсталяційний файл. Іншим варіантом запуску графічного інтерфейсу установки є натискання правої кнопки миші на файл установки.

У контекстному меню будуть відображені варіанти установки, наприклад, «Відкрити за допомогою Ubuntu Software Center», або «Відкрити за допомогою QApt пакета установника" ». Програма працює з багатьма сучасними версіями ОС Linux. Для того щоб правильно встановити ПО на вашу версію операційної системи , рекомендуємо скористатися детальною інструкцією на сайті розробника.

Як встановити TeamViewer на Ubuntu

Залежно від розрядності вашої системи використовуються різні пакети установки. Так, якщо ви використовуєте нову 64-бітну Deb-систему, яка має мультіархітектурную підтримку, вам необхідний інсталяційний 32-бітний файл.

Якщо ж Deb-система йде без мультіархітектурной підтримки, підійде інсталяційний пакет «teamviewer_amd64.deb.» Якщо ви не використовуєте графічний інсталятор, а віддаєте перевагу командний рядок, скористайтеся виконанням команд в Терміналі.

» Якщо ви не використовуєте графічний інсталятор, а віддаєте перевагу командний рядок, скористайтеся виконанням команд в Терміналі

Як встановити TeamViewer на Debian

Щоб встановити TeamViewer на Debian скористайтеся рекомендаціями, наведеними вище. Виходячи з ваших потреб програма може бути встановлена ​​за допомогою графічного інтерфейсу, командного рядка або центру додатків. Ви можете запускати ПО без попередньої установки, просто розпакувати його в потрібній директорії.

Залежно від виду Deb-системи (з мультіархітектурной підтримкою або без), необхідно використовувати різні установочні пакети. Якщо ви встановлюєте ПО через командний рядок, вам немає необхідності запускати графічний інсталятор.

Як користуватися програмою TeamViewer

Ви можете використовувати безпечне ПО TeamViewer як універсальне рішення для вирішення безлічі завдань з віддаленого управління і підтримки. Користуватися програмою можна на професійному рівні в корпораціях з розвиненою IT-інфраструктурою. У число підтримуваних функцій входять:

 • Віддалена підтримка для приватного або комерційного використання;
 • Для зовнішнього управління зовнішніми серверами Windows;
 • Для проведення відеоконференцій з використанням віддаленого робочого столу;
 • Легке адміністрування комп'ютерів з різними операційними системами;
 • Підключення до віддалених комп'ютерів з мобільних пристроїв і багато іншого.

Віддалена підтримка для приватного або комерційного використання;  Для зовнішнього управління зовнішніми серверами Windows;  Для проведення відеоконференцій з використанням віддаленого робочого столу;  Легке адміністрування комп'ютерів з різними операційними системами;  Підключення до віддалених комп'ютерів з мобільних пристроїв і багато іншого