Донецкий техникум промышленной автоматики

Як видалити вірус з сайту. На сайті з'являється вірус. Злом сайту, проникнення вірусів - як видалити з сайту і вилікувати? Як перевірити сайт на віруси.

 1. Статистика системи підключено сайтів: 25929 сигнатур вірусів: 482 підозрілих сайтів: 0 Новини
 2. Календар

Статистика системи

підключено сайтів: 25929 сигнатур вірусів: 482 підозрілих
сайтів: 0

Новини

Новини не визначені

Календар


код кнопки код кнопки

 • При заході на сайт антивірусна програма повідомляє про небезпеку;
 • користувачі сайту скаржаться на некоректну роботу або віруси;
 • при заході на сайт спостерігаються JS-помилки, редіректи, завантажуються сторонні ресурси, в загальному - будь-яке нестандартне поведінка сайту;
 • в вихідному коді спостерігаються сторонні включення або модифікації існуючих;
 • браузер або пошукова система перешкоджають заходу на сайт, попереджаючи про небезпеку;
 • сайт втратив позиції в пошукових системах.
 1. Перш за все необхідно переконатися, що Ваш комп'ютер не заражений вірусом, використовуйте для цього, наприклад, безкоштовні утиліти CureIt, AVZ або Clam. Необхідно провести повну перевірку свого комп'ютера на віруси, інакше будь-які подальші дії можуть бути безглуздими.
 2. Далі, використовуючи Firefox або Opera, в настройках свого хостингу змініть паролі для доступу до FTP, ssh, MySQL (можливо, для цього доведеться звернутися в техпідтримку). В даний час для більшості відомих вірусів досить зміни пароля на FTP. Зміна пароля необхідно, оскільки «знаючи» паролі доступу, віруси можуть повторно проникнути на сайт.
 3. Після цього необхідно видалити код вірусу з скриптів сайту (або бази даних). Код вірусу може виглядати як не має відношення до вашого сайту iframe (елементи, які завантажили сторонні адреси, зазвичай розташовані близько до кінця сторінки <iframe src = "http: // ****** /" width = 1 height = 1 & gt </ iframe>) або підозрілий Javascript (містить eval і набір «безглуздих» символів або чисел -% 0a% 76% 61% 72% 20% 57% 64% 68% 3d% 27% 64% 65% 39% 33% 36% 66 або 121,101,101,104,97,97,46,114). В особливо складних випадках автори вірусів більш винахідливі. Після видалення шкідливих кодів необхідно переконатися в їх відсутності на всіх сторінках сайту (використовуючи Firefox або Opera з відключеним JavaScript).

Якщо дані поради не допомагають, або Ви не маєте достатнього часу і кваліфікації для пошуку та усунення вірусів на сайті - звертайтеся до фахівців SiteGuard, і ми разом вирішимо цю проблему.


Реклама:
Одно-, дво-, трехомнатние квартири в Орлі можна купити з нашою допомогою. Приходьте, підберемо те, що потрібно саме вам.