Донецкий техникум промышленной автоматики

Як перевірити телефон на вірус через комп'ютер

Складніше комусь буде в перший раз підключитися до комп'ютера, а перевірити телефон таким способом на віруси це легко. Чим будете перевіряти телефон, антивірусом або спец-програмою на комп'ютері?

Втім, просканувати мобільник його внутрішню, додаткову пам'ять можна будь антивірусною програмою наявний на комп'ютері, здатної сканувати локальні диски. А ось в Андроїд операційну систему Вас ніхто не пустить :) давайте все по порядку.
1. Підключаємося до комп'ютера по кабелю, якщо все пройшло штатно, з'явиться знімний диск, тобто наш телефон його внутрішня пам'ять. Якщо в ньому встановлена ​​SD-карта побачите і її додатково.
Втім, просканувати мобільник його внутрішню, додаткову пам'ять можна будь антивірусною програмою наявний на комп'ютері, здатної сканувати локальні диски
2. Відкриваємо антивірус або якусь антивірусну програму, знаходимо пункт «Вибіркова перевірка» ставимо галочку на нашому телефоні і спокійно перевіряємо його на віруси.

Чим перевірити телефон на комп'ютері? Антивірусом встановленим на ПК, немає антивіруса, встановіть безкоштовний 360 Total Security , Повинен сподобається своїми великими можливостями. Спробуйте Антивірус Касперського місяць його випробувань безкоштовно. У Dr. Web є чудова утиліта Curelt .

Якщо пристрій не з'явилося на комп'ютері в знімних носіях, а тільки як портативний, крім обов'язково проставленою галки «Налагодження по USB» в настройках для розробників , Потрібно подивитися як підключений телефон. Для цього, з підключеним usb кабелем, провести пальцем від верхнього краю Ерана вниз і відкрити шторку. Через повідомлення «Передача файлів через ...» вибрати зі списку спосіб як відображати телефон, зазвичай це «Передача даних МТР».

PS Перевірити через комп'ютер сучасні телефони на вірус таким способом, вже не дуже-то і виходить, не всі визначаються як пристрій з флешкою, тому ставте хороший антивирусник на телефон і сканувати його на віруси зсередини.Чим будете перевіряти телефон, антивірусом або спец-програмою на комп'ютері?
Чим перевірити телефон на комп'ютері?