Донецкий техникум промышленной автоматики

Як отримати виплату через Western Union?

  1. Отримання виплат через Western Union
  2. Збори та умови

Чи не оплачуйте бронювання за межами безпечної Платіжної системи Airbnb. Якщо господар чи гість просить оплатити бронювання за межами нашої Платіжної системи, завітайте на повідомлення, клікнувши на Чи не оплачуйте бронювання за межами безпечної Платіжної системи Airbnb у переписці.

У деяких країнах господарям житла на Airbnb доступні виплати через Western Union. Щоб дізнатися, чи доступний цей спосіб виплати:

  1. Відкрийте аккаунт на airbnb.com.
  2. Натисніть на Вибір способу виплати.
  3. Натисніть на Додати спосіб виплати. Введіть адресу, щоб побачити доступні способи виплати і валюти.

Якщо Western Union немає в списку, цей спосіб не використовується у вашій країні.

Якщо система Western Union доступна і ви її встановлюєте як спосіб виплати, вкажіть повне ім'я згідно посвідченням особи державного зразка. Не вводьте спеціальні символи, апострофи або дефіси. Для отримання виплат інформація в акаунті повинна збігатися з даними в посвідченні особи.

Отримання виплат через Western Union

Якщо ви встановили Western Union способом виплати, при відправці грошей ви отримаєте електронного листа від Airbnb з унікальним номером підтвердження (MTCN). Цей номер знадобиться для отримання коштів в точці обслуговування Western Union Quick Cash . Перекази Western Union можна отримати протягом 90 днів з моменту відправки.

Збори та умови

  • Збір за виплату через Western Union: для покриття витрат на обробку виплат ми утримуємо за 10 $ з кожного перекладу Western Union.
  • Мінімальна виплата: ми відправляємо через Western Union переклади на суму від 60 $.
  • Максимальна виплата: через Western Union можна відправляти платежі на суму до 2 000 $. Якщо сума перевищує 2 000 $, ми розбиваємо виплату на декілька частин. Через Western Union можна переводити однакові суми в один день, тому, якщо сума виплати дорівнює або перевищує 4 000 $, за день ми відправляємо тільки 2 000 $.
  • Валюта і курс обміну: виплати через Western Union відправляються в доларах США. Курс обміну доларів США на валюту вашої країни встановлює Western Union.
  • Додаткові збори: місцева влада може стягувати додаткові збори, які не залежать від Airbnb.