Донецкий техникум промышленной автоматики

Як фрілансеру заробити на розсилках

 1. Чи є гроші на фрілансі
 2. Який бюджет
 3. Як шукати клієнтів на біржах

Студія WayToStart голосно заявила про себе , Заробивши за 1 місяць на фріланс-біржі 815 000 рублей на веб-розробці. Ми надихнулися прикладом хлопців і разом з ними організували вебінар про те, як фрілансерам заробляти на розсилках. У цій статті ми розповідаємо, скільки проектів по email-маркетингу можна знайти на фрілансі, які у них бюджети і де вчитися заробляти на біржах.

Чи є гроші на фрілансі

Сайт Primelance.com агрегує в одну стрічку проекти найбільших в СНД бірж фріланса. Ще він формує зведену аналітику. За даними сервісу, кожен день в рунеті полягає 1,5 тис. Угод з фрілансерами.

Статистика проектів на біржах фріланса за 26 червня 2017 р

Сервіс дає можливість відфільтрувати проекти за тегом і включити повідомлення. Це зручно для фрілансерів: не треба ходити по бірж - проекти самі «стукають» в личку. Отфильтруем видачу за тегами «email-маркетинг» і «розсилки» і побачимо, що кожен день на біржах з'являються десятки проектів, пов'язаних з розсилками.

Проекти на фрілансі з тегом «email», за даними Primelance.com

Або так:

Проекти на фрілансі з тегом «розсилка», за даними Primelance.com

Статистика не зовсім достовірна: частина проектів дублюється на різних майданчиках, частина далека від email-тематики. Рівень проектів теж різний: одні шукають html-верстальника, інші - «експерта в сфері розсилок». Проте, email-маркетологів на фріланс-біржах шукають регулярно, це факт.

Який бюджет

Зазвичай бюджети на розсилки на біржах невисокі. Проте, за словами директора з розвитку бізнесу UniSender Василя Шабату, біржі - хороша можливість для старту.

Як шукати клієнтів на біржах

На фрілансі є попит на розсилки. Питання в тому, як знайти клієнтів і правильно побудувати роботу.

28 червня в 16.00 ми разом зі студією WayToStart збираємо email-практиків на вебінар «Заробляйте email-фрілансом» . Ми розповімо, що потрібно і чого не потрібно робити, щоб мати замовлення і отримувати дохід від розсилок на фрілансі. Участь безкоштовна.

Ми запрошуємо:

 • email-маркетологів;
 • копірайтерів;
 • верстальників;
 • програмістів;
 • вебмайстрів.

На вебінарі виступлять два експерта. Олег Шевцов, генеральний директор WayToStart, розповість:

 • як налаштувати обліковий запис;
 • як знайти клієнтів в Росії і за кордоном (наприклад, в Китаї);
 • як заробляти на біржі стабільно.

Василь Шабат, директор з розвитку бізнесу UniSender, розповість:

 • про партнерську програму для експертів;
 • про формат, плюси і мінуси партнерки;
 • про вимоги UniSender для партнерів.

Великі фріланс-майданчики рунета - фріланс, Freelancehunt, FreelanceGrab, Weblancer - стали офіційними партнерами вебінару.

Якщо ви фрілансер і робите розсилки якісно - після вебінару ви можете стати партнером UniSender і отримувати замовлення безпосередньо від сервісу. Замовлень багато, вони приходять кожен день. Середній бюджет проекту - від 15 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Заробити на email-маркетингу реально, як за наймом, так і на фрілансі. Але треба багато вміти. Про знаннях і навичках, які потрібні кожному email-маркетологу, ми вже писали в блозі . А щоб дізнатися про те, як ефективно робити розсилки на фрілансі, - реєструйтеся на вебінар .

Заробляйте на улюбленій справі. Бажаємо успіхів!