Донецкий техникум промышленной автоматики

Як купити і обміняти біткоіни в 2019 році за рублі, долари, готівку

  1. Обмінники біткоіни онлайн
  2. Кращі обмінники
  3. Обмін ківі на біткоіни
  4. Обмін біткоіни на рублі
  5. Яндекс на біткоіни
  6. Вебмані на bitcoin

Намисто дорогі партнери

Намисто дорогі партнери! У цій статті я постараюся розглянути всі варіанти виведення, обміну біткоіни онлайн. Тема дуже популярна, і дуже багато партнерів пишуть мені і в телеграм і в скайп з питанням: як мені обміняти рублі в біткоіни і навпаки.

В інеті повно шахраїв і псевдообменніков, тому стаття буде містити тільки перевірені надійні способи обміну і купівлі криптовалюта.

Обмінники біткоіни онлайн

Почнемо наш екскурс з самого популярного методу, це обмінники онлайн. Існує величезна кількість різних онлайн обмінників, але дуже важливо не наштовхнутися на недобросовісних виконавців. Особисто я завжди використовую популярний моніторинг обмінників BestChange.ru. Даний онлайн моніторинг має в запасі більше 200 різних обмінників! І на кожному обраному вами обміннику присутні відгуки реальних користувачів. Тому нарватися на поганий сервіс нереально. Давайте я вам покажу, як ним користуватися для того, щоб поміняти рублі на біткоіни (і навпаки). Переходимо по посиланню вище і бачимо головну сторінку сайту:

Як ви бачите, з лівого боку два стовпчики. Перший стовпчик "Віддасте" - тут ви повинні вибрати той кошелі, з якого ви хочете віддати кошти для покупки криптовалюта. А другий стовпчик "Отримайте" - а тут само собою, ви обираєте вас біткоіни (або інший гаманець або інша криптовалюта). А посередині ви бачите список тих самих обмінників, які пропонують вам вибрати найприємніший для гаманця курс. Давайте виберемо "Qiwi RUB" на "Bitcoin", просто натискаєте на назву і все, ніяких дій робити більше не треба. Система сама оновиться і запропонує вам на вибір обмінники з кращим на дану хвилину курсом (курс може змінюватися щохвилини, можна моніторити більш вигідний).

Ось ви бачите результат в середині вікна, сортування йде за принципом "Найвигідніший курс нагорі". Якщо ви натиснете на іконку інформації про обміннику Ось ви бачите результат в середині вікна, сортування йде за принципом Найвигідніший курс нагорі , То побачите багато корисної інформації, а саме: наявність SSL сертифікату, Рейтинг обмінника - це зірки, чи є у обмінника WebMoney BL - бізнес рівень, траст платіжної системи Perfect Money, сума резервів, дуже важливий показник (як я вважаю) вік обмінника і країна походження.

Також навпроти кожного обмінника є різна і дуже корисна інформація:

Також навпроти кожного обмінника є різна і дуже корисна інформація:

Значок М - говорить про те, що обмінник працює в ручному режимі або напівавтоматичному. Знак відсотків - це комісія за обмін, яку бере сам обмінник, а не платіжна система. Так що завжди плюсуйте комісію і гаманця і пункту обміну. Трохи далі нам показують резерв, в нашому випадку це кількість біткоіни в системі. Якщо ви хочете купити 10 битків, а там написано 5 - то можна проходити повз. Ну і останнє, це відгуки. Один з найважливіших пунктів, як видно на скрині один обмінник у нас має червону цифру 1 - не так погано, але негативний відгук все одно є. А далі, просто натискаєте той пункт який вас влаштував по всіх параметрах, і вас переадресує на сторінку обміну.

Кращі обмінники

Навіть знаючи як користуватися моніторингом обмінників, все одно є можливість нарватися на неперевірений сервіс. А кому то просто буде лінь шукати. Тому тут я розміщу свій рейтинг. Це ті сервіси, якими я користуюся постійно, і не тільки для обміну криптовалюта. Тому не дивуйтеся, якщо якийсь із представлених пунктів не має в наявності біткоіни.

Також дуже сильно поширена практика обміну з рук на руки. До вас стукає людина або не людина, і пропонує вигідний курс обміну. Ви йому 100 рублів, а він вам 1 біткоіни. І сертифікати у нього є і через які небудь пункти гарантій. У 99% випадків і ця людина і цей гарант залишаються при своїх. Ніколи не погоджуйтеся на такий обмін!

ТОП-5 онлайн обмінників на думку Ganesa:

Обмін ківі на біткоіни

Як я вже писала вище, обмін ківі на біткоіни можна здійснити за допомогою онлайн сервісів обміну електронних валют. Але є й інші, більш мудрі способи обміну. Перший варіант - це біржі.

Біржі криптовалюта - це сервіси, де ви можете купити різні монети: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple і інші криптовалюта, яких більше сотні існує в нашому світі.

Ви можете переказати кошти на внутрішній рахунок біржі за допомогою вашого ківі гаманця. Курс біткоіни залежить від учасників сервісу, вони самі виставляють ціну - все як на ринку, тільки торгують грошима за гроші. Особисто я використовую кілька бірж для роботи з криптовалюта, але новачкам раджу Yobit.net

Для того щоб поповнити баланс і купити біткоіни, необхідно натиснути "Баланси" - і ви побачите всю інформацію про те, скільки у вас є коштів на тому чи іншому валютному інструменті. У нашому випадку зараз всюди нуль. Для того щоб поповнити, натискаєте навпаки значка RUR плюс - і ви побачите таке вікно:

Для того щоб поповнити, натискаєте навпаки значка RUR плюс - і ви побачите таке вікно:

Вибираєте QIWI гаманець, та зверніть увагу - комісія за поповнення з ківі гаманця складе 5%. Номер телефону та бажана сума поповнення. Натискаєте далі і вас перенесе на сторінку оплати. Біржі які приймають ківі платіж - явище досить рідкісне в наші дні. Тому що платіжка є дуже шкідливою) І чіпляється до всього. Так що будьте акуратніше і не зберігайте на ній великі суми грошей. А якщо діватися нікуди, то обов'язково пройдіть верифікацію.

Обмін біткоіни на рублі

А тепер давайте розглянемо, як зробити навпаки. Перекласти нашу криптовалюта в рубль. Знову ж таки, є обмінники. Але я використовую більш зручний спосіб. Він поєднує в собі і гаманець біткоіни і обмінник. це сервіс гаманець Matbea . Реєстрація дуже проста, вводите телефон і пароль. Все гаманець готовий. А тепер подивимося ближче, що він нам пропонує, в першу чергу ми повинні конвертувати криптовалюта в рублі, відразу біткоіни вивести не можна:

У перше віконце вводите суму в біткоіни, а в другому вікні вже бачите кількість рублів за обмін. Після того, як ви поміняли біткоіни в рублі, вам треба натиснути кнопку "Вивести", і тут прям можна розгулятися! Сбербанк, Альфабанк, Ківі, Віза, Яндекс ... Найпопулярніші в нашій країні кошти зберігання грошей.

За статистикою надходження грошей при виведенні біткоіни на Ощадбанк займає близько 30 хвилин. Це максимально зафіксовано мною. Інші способи я не пробувала, тому прокоментувати час доставки грошей - не можу. Зверніть увагу, що курс біткоіни не стабільний, і кожну хвилину оновлюється!

Яндекс на біткоіни

Крім онлайн сервісів обміну, можна використовувати біржі такі BTC-e.nz Правда у нас люблять її закривати постійно, але ми не здаємося. Завжди є дзеркало робоче, і поки я не чула, щоб через блокування ресурсу у кого то були проблеми з неповерненням коштів. Для того щоб обміняти Яндекс на біткоіни, вам треба пройти просту реєстрацію на біржі. Як уже писала вище на прикладі біржі Yobit - це ринок. Ви купуєте в іншого учасника системи криптовалюта по зручній вам ціною. Але перед тим, як почати покупку, вам треба поповнити баланс кабінету. Для цього заходите в свій профіль і натискаєте "Фінанси". Далі шукаєте знак RUR - навпаки буде написано "Поповнити":

У випадаючому вікні вибираєте Яндекс.Деньги (зверніть увагу на блокування на виведення коштів). Вносьте суму для поповнення і натискаєте "Поповнити". Комісія біржі 5.5% + буде комісія самого яндекс гаманця. Ну а далі вас перекине на сторінку оплати. Після поповнення рахунку BTC-E ви можете приступити до моніторингу біржі, знайти підходящу пропозицію і купити біткоіни.

Вебмані на bitcoin

Ну і самий цікавий і як я вважаю просто спосіб, це обміняти вебмані на біткоіни. Спосіб зручний тим, що дуже багато користувачів мережі активно використовую вебмані в якості основного платіжного засобу. Та й покупка криптовалюта відбувається без залучення бірж та електронних обмінних пунктів. Як реєструвати гаманець веб мані я напишу в наступній статті, а тут вже інформація для тих, у кого він є. Є два варіанти покупки біткоіни.

Варіант 1: йдете в особистий кабінет гаманця webmoney (я використовую онлайн версію), натискаєте значок гаманця> + Створити новий гаманець> вибираєте WMX - еквівалент 0.001 BTC.

001 BTC

Внизу ставите галочку "Я приймаю умови даної угоди" і кнопку "Створити". Готово, тепер у вас є гаманець біткоіни в системі вебмані. Якщо у вас є гаманець blockchain - то можна зберігати кошти і там і там. Щоб подивитися номер свого гаманця, навпаки лого біткоіни є BTC-адреса "Показати".

А тепер вам треба купити криптовалюта або обміняти свої WMR або WMZ біткоіни, для цього натискаєте "Поповнити гаманець":

Якщо у вас є кошти на гаманці, то ви перейдете до обміну. Якщо ваш гаманець порожній, то вам треба буде спочатку поповнити його, а потім проводити обмін. Також є другий варіант покупки криптовалюта в системі. Це біржа WebmoneyExchanger.

Варіант 2: переходите на сайт обмінника вебмані WebmoneyExchanger і вибираєте свою пару обміну. Я виберу "Куплю WMX" і "Продам WMZ". Після вибору валютної пари, нічого наживати не треба, система сама покаже вам найцікавіші пропозиції у вигляді списку:

Після вибору валютної пари, нічого наживати не треба, система сама покаже вам найцікавіші пропозиції у вигляді списку:

Вибираєте кращу на ваш погляд заявку і клікайте на неї. Вас перекине (ви повинні бути авторизовані в гаманці) на постановку зустрічній заявки на обмін WM. Вам тільки треба буде внести інформацію про гаманець, на який ви будете отримувати біткоіни і оплатити замовлення.

У цій статті, я постаралася розглянути максимально швидкі, зручні і надійні способи обміну валют і покупки біткоіни. Якщо ви знаєте способи краще і цікавіше, то я завжди рада коментарів. підписуйтесь на мій канал в телеграм , І завжди будьте в курсі останній новин зі світу інвестицій і криптовалюта!

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

  1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
  2. вКонтакте