Донецкий техникум промышленной автоматики

Як відключити «Нуль без кордонів» на МТС

  1. Підводні камені
  2. Як переконатися, що послуга відключена?

За кордоном роумінг «0 без кордонів» дуже економить кошти. У домашньому регіоні цей тариф не потрібен, тому необхідно знати, як відключити даний сервіс, що надається МТС Росія. Оскільки опція платна, то з її деактивацією не варто затягувати. З наведених нижче варіантів відключення сервера, виберіть зручний для себе:

  1. Набрати комбінацію: * 111 * 4444 #. У меню виберіть 2 - Припинити. Ви отримаєте два повідомлення - про прийняту заявці на відключення опції «Нуль без кордонів» і практично відразу про деактивації сервісу на вашому номері.
  2. За кордоном роумінг «0 без кордонів» дуже економить кошти
  3. Якщо увійти в особистий кабінет МТС , То відключення послуги «0 без кордонів» не займе багато часу. Після авторизації в розділі «Тарифи і послуги» відшукайте рядок «Управління послугами». Потім перейдіть до пункту «Усі підключення послуги» та деактивуйте опцію натисканням червоного хрестика навпроти неї.
  4. Додаток " Мій МТС »Дозволяє самостійно відключити послугу, для чого після відкриття його, натисніть« Послуги ». На дисплеї з'явиться інформації про активні в даний момент сервісах. Треба знайти «Нуль без кордонів» і перевести перемикач в неробочий режим.
  5. При виникненні труднощів або появі питань зверніться в службу підтримки МТС . Співробітник колл-центру не тільки допоможе відключити послугу, але і відповість на всі ваші запитання.

Підводні камені

Так звані «підводні камені» - це найчастіше ті умови, які абоненти не зрозуміли через свою неуважність, тому що на сьогоднішній день жодна юридична особа не має права надавати послуги без їх опису. Інша справа в тому, що інформація може бути представлена ​​не зовсім доступним способом, і зараз ми спробуємо розібратися з усіма можливими неясностями в цьому питанні.

Інша справа в тому, що інформація може бути представлена ​​не зовсім доступним способом, і зараз ми спробуємо розібратися з усіма можливими неясностями в цьому питанні

  1. Вихідні дзвінки. Перша хвилина дзвінка тарифікується згідно з умовами тієї країни, в якій ви перебуваєте, починаючи з 6-ї хвилини вартість аналогічна. А ось за кожну з хвилин з другої по п'яту включно вам доведеться заплатити по 25 рублів.
  2. Вхідні дзвінки. Протягом місяця ви можете прийняти скільки завгодно вхідних дзвінків, однак сумарна кількість безкоштовних хвилин - всього 200. При цьому в рамках одного дзвінка безкоштовними вважаються тільки перші 10 хвилин, за кожну наступну необхідно буде заплатити 25 рублів.
  3. Обмеження. Є ряд країн, в які входить Куба, Мальта, Азербайджан, Південна Осетія, Узбекистан і деякі острівні держави - в них послуга «Нуль без кордонів» від МТС не підтримується.

Ось і все "підводні камені" - як бачите, не так вже й страшно, як може здатися на перший погляд. Погодьтеся, при щоденній вартості в 95 рублів, спілкування на таких умовах все ще в рази вигідніше, ніж при використанні тарифів міжнародного роумінгу.

Як переконатися, що послуга відключена?

Два найпростіших способу переконатися в деактивації послуги - скористатися особистим кабінетом або додатком «Мій МТС» на смартфоні. За допомогою цих інструментів, ви отримаєте актуальну інформацію не тільки про статус опції «Нуль без кордонів», а й про багатьох інших підписках і опціональних послуги.

Також ви можете звернутися до живого оператора, а по приїзду додому - до консультантів в салоні зв'язку.

Як переконатися, що послуга відключена?