Донецкий техникум промышленной автоматики

Як оцінити роботу забудовника? Приклад з життя однієї новобудови

Як оцінити роботу забудовника? Приклад з життя однієї новобудови https://cdn.segodnya.ua/img/article/6038/59_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/6038/59_tn.jpg 2015-03-31T09: 30 : 31 + 03: 00 Нерухомість

Як відомо, проблема житла є гострою для мільйонів українців, особливо в умовах економічної кризи. Тим часом, життя йде своєю чергою: діти ростуть, молоді люди одружуються, а літні хочуть більше тиші і спокою. Значить, житлове питання треба якось вирішувати!

Статистика свідчить, що жителі великих міст замість покупки "вторинки" все більше вважають за краще купувати житло в новобудовах, тим більше що на ринку є безліч варіантів. Наприклад, в Києві більше 130 новобудов, різних за розташуванням об'єктів, ціною за квадратний метр, якості житла. Вибрати найоптимальніший варіант не так-то просто, але цілком можливо. Хороший спосіб - оцінювати забудовника не за рекламними обіцянками, а за результатами роботи.

Наприклад, одним з головних критеріїв для споживачів є темпи будівництва - адже віддаючи свої кровні за квадратні метри, нікому не хочеться роками очікувати заселення. У цьому сенсі інвесторам ЖК "Панорамний містечко "В Голосіївському районі Києва пощастило: будівництво стартувало в лютому 2014 р а 25 квітня 2015 в першій секції вже отримують ключі від квартир.

Забудовник повідомив, що будівля в 13 поверхів знаходиться в 100% готовності, включаючи оздоблювальні роботи і підключення інженерних комунікацій. Будинок уже підключено до електрики, системи водопостачання та каналізації, виконані оздоблювальні роботи в місцях громадського користування. Зараз проводиться монтаж вантажного ліфта і огорожу території, адже "Панорамний містечко" - це ЖК закритого типу.

До речі, з 108 квартир першої секції, близько 70% - однокімнатних, інші двокімнатні. Такі квартири зараз найбільш популярні, а за рахунок вдалого планування навіть невелику площу можна облаштувати з комфортом.

А що ж в квартирах? Як розповів один з майбутніх новоселів, тут встановлені всі внутрішні перегородки, вікна та вхідні двері, радіатори, лічильники холодної та гарячої води, електролічильники, на підлогах зроблені чистові стяжки. До кожної квартири підведена електрика і вода . Так що залишається зробити лише внутрішню обробку, і можна переїжджати. Цього власники квартир чекають з нетерпінням, але спочатку треба отримати ключі і завершити оформлення документів на право власності.

Познайомитися з сусідами ближче теж не завадить, і така можливість теж буде - 25 квітень забудовник запросив усіх мешканців першої секції ЖК "Панорамний містечко" на святковий пікнік, з подарунками і смачним частуванням. Тож не дивно, що багато збираються прийти з дітьми і родичами. Заодно обговорити куди віддати дитину - поруч є школа раннього розвитку і гімназія .

Ось такі радісні турботи переживають зараз майбутні новосели одного з ЖК столиці, і в цьому їм можна тільки по-доброму позаздрити - все ж, не кожен день люди отримують ключі від власної нової квартири. Побажаємо їм щастя в новому будинку, а нам всім - побільше таких позитивних новин.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Як оцінити роботу забудовника?
А що ж в квартирах?