Донецкий техникум промышленной автоматики

Як додати фото в Фотошоп. Як зберегти фото в Фотошопі - в SoftMagazin

 1. Як додати фото в Фотошоп. Як зберегти фото в Фотошопі Фотошоп - потужний графічний редактор, який...
 2. Як виділити в Фотошопі
 3. Як скопіювати в Фотошопі
 4. Як поліпшити якість в Фотошопі
 5. Як перевертати в Фотошопі
 6. Як писати в Фотошопі
 7. Як скасувати дію в Фотошопі
 8. Як зберегти фото в Фотошопі
 9. Як прибрати фото в Фотошоп
 10. Як встановити шрифти в Фотошоп
 11. Як встановити кисті в Фотошоп
 12. Як додати фото в Фотошоп. Як зберегти фото в Фотошопі
 13. Як додати фото в Фотошоп
 14. Як виділити в Фотошопі
 15. Як скопіювати в Фотошопі
 16. Як поліпшити якість в Фотошопі
 17. Як перевертати в Фотошопі
 18. Як писати в Фотошопі
 19. Як скасувати дію в Фотошопі
 20. Як зберегти фото в Фотошопі
 21. Як прибрати фото в Фотошоп
 22. Як встановити шрифти в Фотошоп
 23. Як встановити кисті в Фотошоп
 24. Як додати фото в Фотошоп. Як зберегти фото в Фотошопі
 25. Як додати фото в Фотошоп
 26. Як виділити в Фотошопі
 27. Як скопіювати в Фотошопі
 28. Як поліпшити якість в Фотошопі
 29. Як перевертати в Фотошопі
 30. Як писати в Фотошопі
 31. Як скасувати дію в Фотошопі
 32. Як зберегти фото в Фотошопі
 33. Як прибрати фото в Фотошоп
 34. Як встановити шрифти в Фотошоп
 35. Як встановити кисті в Фотошоп
 36. Як додати фото в Фотошоп. Як зберегти фото в Фотошопі
 37. Як додати фото в Фотошоп
 38. Як виділити в Фотошопі
 39. Як скопіювати в Фотошопі
 40. Як поліпшити якість в Фотошопі
 41. Як перевертати в Фотошопі
 42. Як писати в Фотошопі
 43. Як скасувати дію в Фотошопі
 44. Як зберегти фото в Фотошопі
 45. Як прибрати фото в Фотошоп
 46. Як встановити шрифти в Фотошоп
 47. Як встановити кисті в Фотошоп
 48. Як додати фото в Фотошоп. Як зберегти фото в Фотошопі
 49. Як додати фото в Фотошоп
 50. Як виділити в Фотошопі
 51. Як скопіювати в Фотошопі
 52. Як поліпшити якість в Фотошопі
 53. Як перевертати в Фотошопі
 54. Як писати в Фотошопі
 55. Як скасувати дію в Фотошопі
 56. Як зберегти фото в Фотошопі
 57. Як прибрати фото в Фотошоп
 58. Як встановити шрифти в Фотошоп
 59. Як встановити кисті в Фотошоп

Як додати фото в Фотошоп. Як зберегти фото в Фотошопі

Як зберегти фото в Фотошопі

Фотошоп - потужний графічний редактор, який дозволяє виконувати будь-які операції з зображеннями. Велике меню інструментів має деревоподібну структуру і зручно розділене на кілька вкладок. У додатку можна працювати з шарами в зображенні, створювати анімацію і банери. У нас можна купити Фотошоп для зручної роботи з графікою.

Photoshop користується успіхом у веб-дизайнерів, фотографів і всіх тих, хто професійно обробляє зображення. У програмі є багато інструментів для ретуші фотографій, велика бібліотека кистей і шрифтів. При необхідності набори кистей, шрифтів і фільтрів можна доповнювати. Ми пропонуємо розібратися з основними діями, які можна виконувати в графічному редакторі при початковій обробці фото.

Як додати фото в Фотошоп

Щоб відкрити фото або картинку в програмі можна скористатися двома способами:

 • Відкрийте Фотошоп і виберіть на панелі інструментів вкладку «Файл». Виберіть функцію «Відкрити» і через провідник знайдіть потрібне зображення. Відкрите фото можна редагувати в програмі.
 • Можна додати фото для редагування через контекстне меню. Для цього виділіть правою кнопкою миші зображення і вкажіть у випадаючому меню «Відкрити за допомогою». Вам буде запропоновано кілька графічних редакторів (якщо вони встановлені), за допомогою яких можна відкрити зображення.

Вам буде запропоновано кілька графічних редакторів (якщо вони встановлені), за допомогою яких можна відкрити зображення

Як виділити в Фотошопі

Для виділення об'єкта в Фотошопі існує безліч інструментів. Для тих, хто тільки починає освоювати програму і працює з простими зображеннями, можна скористатися інструментом: «Прямокутна область». З його допомогою ви зможете просто виділити прямокутник, квадрат і т.д. Є також функція «Овальний область» - для круглих об'єктів.

Якщо вам необхідно виділити на зображенні об'єкт більш складної форми, можна скористатися наступними інструментами: Лассо (магнітне і просте), Маска, Перо або Чарівна паличка. Всі перераховані інструменти використовують для професійної корекції фото, і для того, щоб з ними працювати, необхідно знати хоча б основи Photoshop.

Як скопіювати в Фотошопі

При редагуванні фото часто застосовується інструмент копіювання, щоб додати потрібний об'єкт в іншу область або перенести на інше зображення. Функцією копіювання можна скористатися, якщо попередньо виділити зображення. Після виділення потрібної області, перейдіть у вкладку «Редагування». Виберіть функцію «Копіювати» або «Злита копія».

У першому випадку ви скопіюєте зображення із шару, з яким працюєте. Якщо ж застосувати «Злита копія», то буде скопійований фрагмент з усіх доступних шарів, а не тільки активного. Щоб швидко скопіювати об'єкт можна скористатися поєднанням клавіш «Ctrl + C».

Щоб швидко скопіювати об'єкт можна скористатися поєднанням клавіш «Ctrl + C»

Як поліпшити якість в Фотошопі

Графічний редактор призначений для безлічі операцій з зображеннями, в тому числі і для корекції якості фото. Ви можете відретушувати кольору, збільшити різкість, прибрати непотрібні деталі з зображення, змінити його розмір або обрізати.

Одним з найпростіших способів для поліпшення якості фото є автоматична корекція. Ви можете окремо за допомогою автоматичних налаштувань змінити тон і контраст на зображенні. Для комплексного поліпшення кольору за допомогою інструмента «Автоматичний колір» у вкладці «Зображення».

Як перевертати в Фотошопі

Щоб помістити зображення під потрібним кутом існує інструмент обертання. Часто в фотографіях зустрічається «завалений горизонт». Для того, щоб відредагувати кут нахилу у вкладці «Зображення» виберіть інструмент «Обертання зображення». Ви можете повернути фото на 90 градусів по вертикалі або горизонталі, або вибрати довільний кут обертання.

Для точного обертання можна скористатися допоміжної сіткою, якщо необхідно трохи повернути документ, наприклад. Щоб дзеркально повернути фото скористайтеся функцією «Відбити полотно по горизонталі / вертикалі».

Щоб дзеркально повернути фото скористайтеся функцією «Відбити полотно по горизонталі / вертикалі»

Як писати в Фотошопі

Для створення веб-сторінок, вітальних листівок або календарів в Фотошопі можна застосовувати інструмент «Текст». Ви можете створити напис в будь-якій частині зображення, додати в листівку вітальний вірш і багато іншого.

Щоб додати текст, виберіть інструмент «Т» на панелі інструментів зліва. Ви можете зробити горизонтальну або вертикальну напис, в залежності від типу зображення. Напис можна збільшити або зменшити. Також є можливість змінити шрифт і колір букв. Для переміщення напису по зображенню за допомогою інструмента «Переміщення».

Як скасувати дію в Фотошопі

При роботі з зображенням може виникати необхідність скасувати одне або кілька дій. Щоб повернутися до попереднього кроку у вкладці «Редагування» натисніть «Скасувати» або «Крок назад». Ця функція доступна для кількох попередніх дій. Якщо ви вважаєте, що робота із зображенням вийшла невдалою, можна відразу ж повернути до початкового стану фото за допомогою команди «Відновити», яка знаходиться у вкладці «Файл».

Може виникнути ситуація, коли потрібно повернутися, наприклад, на 10 кроків назад, проте не до вихідного стану зображення. Тоді скористайтеся панеллю «Історія», яка знаходиться праворуч від робочої області. Вкладка «Історія» покроково допоможе вам повернутися в потрібну позицію. Кількість збережених в історії кроків можна змінити в настройках.

Кількість збережених в історії кроків можна змінити в настройках

Як зберегти фото в Фотошопі

Після обробки зображення вам необхідно зберегти виконану роботу. Щоб зберегти отримане фото виберіть у вкладці «Файл» пункт зберегти. Зображення за замовчуванням збережеться в задану раніше папку. Щоб більш конкретно вказати параметри збереження файлу, натисніть «Зберегти як». Ця функція дозволяє задати шлях збереження фото, вибрати назву файлу, його формат і розмір зображення.

Якщо ви вкажете «Найкраща якість», розмір фото може істотно вирости. Крім цього ви можете зберегти всі шари на фото, в іншому випадку при збереженні вони будуть зведені в один. Якщо є необхідність, зберігайте копію файлу, що дозволить працювати далі з зображенням.

Як прибрати фото в Фотошоп

При роботі з зображенням може виникнути необхідність прибрати його, щоб почати роботу з іншим, або тимчасово перевести його в фон. При відкритті фото розташовується під панеллю інструментів у вкладках. Якщо вам потрібно закрити фото, натисніть на хрестик на вкладці і зображення закриється.

Для роботи одночасно з декількома зображеннями, ви можете паралельно відкрити кілька вкладок і переключатися між ними. Щоб зображення відкривалися у вигляді плаваючих вікон, потрібно змінити в настройках параметр "Відкривати документи у вкладках».

Щоб зображення відкривалися у вигляді плаваючих вікон, потрібно змінити в настройках параметр Відкривати документи у вкладках»

Як встановити шрифти в Фотошоп

Для графічного редактора існує крім основної бібліотеки окремі набори шрифтів, які допоможуть для професійного оформлення зображень. Щоб додати шрифти в Фотошоп необхідно їх перемістити в окрему папку на робочому столі. Якщо файл перебувати в архіві, його потрібно витягти.

Перейдіть на панелі управління у вкладку «Шрифти». У вікні, ви побачите всі шрифти, які використовуються на вашому ПК. Просто перемістіть сюди новий шрифт. Можна також встановити шрифт за допомогою контекстного меню. Клацніть правою кнопкою миші по файлу і натисніть «Встановити».

Як встановити кисті в Фотошоп

Щоб працювати з максимальним комплектом інструментів, можна додатково встановлювати в програму нові кисті, шрифти, візерунки і багато іншого. Якщо ви вже маєте на комп'ютері файл з китицями, відкрийте Фотошоп для завантаження нового комплекту. У вкладці «Редагування» виберіть пункт «Набори» - «Управління наборами».

У вікні буде вкладці «Тип набору». Вкажіть «Кисті» і натисніть кнопку «Завантажити». Виберіть і вкажіть в провіднику шлях в файлу з китицями. Після цього знову необхідно вибрати «Завантажити». Додатковий набір кистей відобразиться у вас в нижній частині списку.

Як додати фото в Фотошоп. Як зберегти фото в Фотошопі

Як зберегти фото в Фотошопі

Фотошоп - потужний графічний редактор, який дозволяє виконувати будь-які операції з зображеннями. Велике меню інструментів має деревоподібну структуру і зручно розділене на кілька вкладок. У додатку можна працювати з шарами в зображенні, створювати анімацію і банери. У нас можна купити Фотошоп для зручної роботи з графікою.

Photoshop користується успіхом у веб-дизайнерів, фотографів і всіх тих, хто професійно обробляє зображення. У програмі є багато інструментів для ретуші фотографій, велика бібліотека кистей і шрифтів. При необхідності набори кистей, шрифтів і фільтрів можна доповнювати. Ми пропонуємо розібратися з основними діями, які можна виконувати в графічному редакторі при початковій обробці фото.

Як додати фото в Фотошоп

Щоб відкрити фото або картинку в програмі можна скористатися двома способами:

 • Відкрийте Фотошоп і виберіть на панелі інструментів вкладку «Файл». Виберіть функцію «Відкрити» і через провідник знайдіть потрібне зображення. Відкрите фото можна редагувати в програмі.
 • Можна додати фото для редагування через контекстне меню. Для цього виділіть правою кнопкою миші зображення і вкажіть у випадаючому меню «Відкрити за допомогою». Вам буде запропоновано кілька графічних редакторів (якщо вони встановлені), за допомогою яких можна відкрити зображення.

Вам буде запропоновано кілька графічних редакторів (якщо вони встановлені), за допомогою яких можна відкрити зображення

Як виділити в Фотошопі

Для виділення об'єкта в Фотошопі існує безліч інструментів. Для тих, хто тільки починає освоювати програму і працює з простими зображеннями, можна скористатися інструментом: «Прямокутна область». З його допомогою ви зможете просто виділити прямокутник, квадрат і т.д. Є також функція «Овальний область» - для круглих об'єктів.

Якщо вам необхідно виділити на зображенні об'єкт більш складної форми, можна скористатися наступними інструментами: Лассо (магнітне і просте), Маска, Перо або Чарівна паличка. Всі перераховані інструменти використовують для професійної корекції фото, і для того, щоб з ними працювати, необхідно знати хоча б основи Photoshop.

Як скопіювати в Фотошопі

При редагуванні фото часто застосовується інструмент копіювання, щоб додати потрібний об'єкт в іншу область або перенести на інше зображення. Функцією копіювання можна скористатися, якщо попередньо виділити зображення. Після виділення потрібної області, перейдіть у вкладку «Редагування». Виберіть функцію «Копіювати» або «Злита копія».

У першому випадку ви скопіюєте зображення із шару, з яким працюєте. Якщо ж застосувати «Злита копія», то буде скопійований фрагмент з усіх доступних шарів, а не тільки активного. Щоб швидко скопіювати об'єкт можна скористатися поєднанням клавіш «Ctrl + C».

Щоб швидко скопіювати об'єкт можна скористатися поєднанням клавіш «Ctrl + C»

Як поліпшити якість в Фотошопі

Графічний редактор призначений для безлічі операцій з зображеннями, в тому числі і для корекції якості фото. Ви можете відретушувати кольору, збільшити різкість, прибрати непотрібні деталі з зображення, змінити його розмір або обрізати.

Одним з найпростіших способів для поліпшення якості фото є автоматична корекція. Ви можете окремо за допомогою автоматичних налаштувань змінити тон і контраст на зображенні. Для комплексного поліпшення кольору за допомогою інструмента «Автоматичний колір» у вкладці «Зображення».

Як перевертати в Фотошопі

Щоб помістити зображення під потрібним кутом існує інструмент обертання. Часто в фотографіях зустрічається «завалений горизонт». Для того, щоб відредагувати кут нахилу у вкладці «Зображення» виберіть інструмент «Обертання зображення». Ви можете повернути фото на 90 градусів по вертикалі або горизонталі, або вибрати довільний кут обертання.

Для точного обертання можна скористатися допоміжної сіткою, якщо необхідно трохи повернути документ, наприклад. Щоб дзеркально повернути фото скористайтеся функцією «Відбити полотно по горизонталі / вертикалі».

Щоб дзеркально повернути фото скористайтеся функцією «Відбити полотно по горизонталі / вертикалі»

Як писати в Фотошопі

Для створення веб-сторінок, вітальних листівок або календарів в Фотошопі можна застосовувати інструмент «Текст». Ви можете створити напис в будь-якій частині зображення, додати в листівку вітальний вірш і багато іншого.

Щоб додати текст, виберіть інструмент «Т» на панелі інструментів зліва. Ви можете зробити горизонтальну або вертикальну напис, в залежності від типу зображення. Напис можна збільшити або зменшити. Також є можливість змінити шрифт і колір букв. Для переміщення напису по зображенню за допомогою інструмента «Переміщення».

Як скасувати дію в Фотошопі

При роботі з зображенням може виникати необхідність скасувати одне або кілька дій. Щоб повернутися до попереднього кроку у вкладці «Редагування» натисніть «Скасувати» або «Крок назад». Ця функція доступна для кількох попередніх дій. Якщо ви вважаєте, що робота із зображенням вийшла невдалою, можна відразу ж повернути до початкового стану фото за допомогою команди «Відновити», яка знаходиться у вкладці «Файл».

Може виникнути ситуація, коли потрібно повернутися, наприклад, на 10 кроків назад, проте не до вихідного стану зображення. Тоді скористайтеся панеллю «Історія», яка знаходиться праворуч від робочої області. Вкладка «Історія» покроково допоможе вам повернутися в потрібну позицію. Кількість збережених в історії кроків можна змінити в настройках.

Кількість збережених в історії кроків можна змінити в настройках

Як зберегти фото в Фотошопі

Після обробки зображення вам необхідно зберегти виконану роботу. Щоб зберегти отримане фото виберіть у вкладці «Файл» пункт зберегти. Зображення за замовчуванням збережеться в задану раніше папку. Щоб більш конкретно вказати параметри збереження файлу, натисніть «Зберегти як». Ця функція дозволяє задати шлях збереження фото, вибрати назву файлу, його формат і розмір зображення.

Якщо ви вкажете «Найкраща якість», розмір фото може істотно вирости. Крім цього ви можете зберегти всі шари на фото, в іншому випадку при збереженні вони будуть зведені в один. Якщо є необхідність, зберігайте копію файлу, що дозволить працювати далі з зображенням.

Як прибрати фото в Фотошоп

При роботі з зображенням може виникнути необхідність прибрати його, щоб почати роботу з іншим, або тимчасово перевести його в фон. При відкритті фото розташовується під панеллю інструментів у вкладках. Якщо вам потрібно закрити фото, натисніть на хрестик на вкладці і зображення закриється.

Для роботи одночасно з декількома зображеннями, ви можете паралельно відкрити кілька вкладок і переключатися між ними. Щоб зображення відкривалися у вигляді плаваючих вікон, потрібно змінити в настройках параметр "Відкривати документи у вкладках».

Щоб зображення відкривалися у вигляді плаваючих вікон, потрібно змінити в настройках параметр Відкривати документи у вкладках»

Як встановити шрифти в Фотошоп

Для графічного редактора існує крім основної бібліотеки окремі набори шрифтів, які допоможуть для професійного оформлення зображень. Щоб додати шрифти в Фотошоп необхідно їх перемістити в окрему папку на робочому столі. Якщо файл перебувати в архіві, його потрібно витягти.

Перейдіть на панелі управління у вкладку «Шрифти». У вікні, ви побачите всі шрифти, які використовуються на вашому ПК. Просто перемістіть сюди новий шрифт. Можна також встановити шрифт за допомогою контекстного меню. Клацніть правою кнопкою миші по файлу і натисніть «Встановити».

Як встановити кисті в Фотошоп

Щоб працювати з максимальним комплектом інструментів, можна додатково встановлювати в програму нові кисті, шрифти, візерунки і багато іншого. Якщо ви вже маєте на комп'ютері файл з китицями, відкрийте Фотошоп для завантаження нового комплекту. У вкладці «Редагування» виберіть пункт «Набори» - «Управління наборами».

У вікні буде вкладці «Тип набору». Вкажіть «Кисті» і натисніть кнопку «Завантажити». Виберіть і вкажіть в провіднику шлях в файлу з китицями. Після цього знову необхідно вибрати «Завантажити». Додатковий набір кистей відобразиться у вас в нижній частині списку.

Як додати фото в Фотошоп. Як зберегти фото в Фотошопі

Як зберегти фото в Фотошопі

Фотошоп - потужний графічний редактор, який дозволяє виконувати будь-які операції з зображеннями. Велике меню інструментів має деревоподібну структуру і зручно розділене на кілька вкладок. У додатку можна працювати з шарами в зображенні, створювати анімацію і банери. У нас можна купити Фотошоп для зручної роботи з графікою.

Photoshop користується успіхом у веб-дизайнерів, фотографів і всіх тих, хто професійно обробляє зображення. У програмі є багато інструментів для ретуші фотографій, велика бібліотека кистей і шрифтів. При необхідності набори кистей, шрифтів і фільтрів можна доповнювати. Ми пропонуємо розібратися з основними діями, які можна виконувати в графічному редакторі при початковій обробці фото.

Як додати фото в Фотошоп

Щоб відкрити фото або картинку в програмі можна скористатися двома способами:

 • Відкрийте Фотошоп і виберіть на панелі інструментів вкладку «Файл». Виберіть функцію «Відкрити» і через провідник знайдіть потрібне зображення. Відкрите фото можна редагувати в програмі.
 • Можна додати фото для редагування через контекстне меню. Для цього виділіть правою кнопкою миші зображення і вкажіть у випадаючому меню «Відкрити за допомогою». Вам буде запропоновано кілька графічних редакторів (якщо вони встановлені), за допомогою яких можна відкрити зображення.

Вам буде запропоновано кілька графічних редакторів (якщо вони встановлені), за допомогою яких можна відкрити зображення

Як виділити в Фотошопі

Для виділення об'єкта в Фотошопі існує безліч інструментів. Для тих, хто тільки починає освоювати програму і працює з простими зображеннями, можна скористатися інструментом: «Прямокутна область». З його допомогою ви зможете просто виділити прямокутник, квадрат і т.д. Є також функція «Овальний область» - для круглих об'єктів.

Якщо вам необхідно виділити на зображенні об'єкт більш складної форми, можна скористатися наступними інструментами: Лассо (магнітне і просте), Маска, Перо або Чарівна паличка. Всі перераховані інструменти використовують для професійної корекції фото, і для того, щоб з ними працювати, необхідно знати хоча б основи Photoshop.

Як скопіювати в Фотошопі

При редагуванні фото часто застосовується інструмент копіювання, щоб додати потрібний об'єкт в іншу область або перенести на інше зображення. Функцією копіювання можна скористатися, якщо попередньо виділити зображення. Після виділення потрібної області, перейдіть у вкладку «Редагування». Виберіть функцію «Копіювати» або «Злита копія».

У першому випадку ви скопіюєте зображення із шару, з яким працюєте. Якщо ж застосувати «Злита копія», то буде скопійований фрагмент з усіх доступних шарів, а не тільки активного. Щоб швидко скопіювати об'єкт можна скористатися поєднанням клавіш «Ctrl + C».

Щоб швидко скопіювати об'єкт можна скористатися поєднанням клавіш «Ctrl + C»

Як поліпшити якість в Фотошопі

Графічний редактор призначений для безлічі операцій з зображеннями, в тому числі і для корекції якості фото. Ви можете відретушувати кольору, збільшити різкість, прибрати непотрібні деталі з зображення, змінити його розмір або обрізати.

Одним з найпростіших способів для поліпшення якості фото є автоматична корекція. Ви можете окремо за допомогою автоматичних налаштувань змінити тон і контраст на зображенні. Для комплексного поліпшення кольору за допомогою інструмента «Автоматичний колір» у вкладці «Зображення».

Як перевертати в Фотошопі

Щоб помістити зображення під потрібним кутом існує інструмент обертання. Часто в фотографіях зустрічається «завалений горизонт». Для того, щоб відредагувати кут нахилу у вкладці «Зображення» виберіть інструмент «Обертання зображення». Ви можете повернути фото на 90 градусів по вертикалі або горизонталі, або вибрати довільний кут обертання.

Для точного обертання можна скористатися допоміжної сіткою, якщо необхідно трохи повернути документ, наприклад. Щоб дзеркально повернути фото скористайтеся функцією «Відбити полотно по горизонталі / вертикалі».

Щоб дзеркально повернути фото скористайтеся функцією «Відбити полотно по горизонталі / вертикалі»

Як писати в Фотошопі

Для створення веб-сторінок, вітальних листівок або календарів в Фотошопі можна застосовувати інструмент «Текст». Ви можете створити напис в будь-якій частині зображення, додати в листівку вітальний вірш і багато іншого.

Щоб додати текст, виберіть інструмент «Т» на панелі інструментів зліва. Ви можете зробити горизонтальну або вертикальну напис, в залежності від типу зображення. Напис можна збільшити або зменшити. Також є можливість змінити шрифт і колір букв. Для переміщення напису по зображенню за допомогою інструмента «Переміщення».

Як скасувати дію в Фотошопі

При роботі з зображенням може виникати необхідність скасувати одне або кілька дій. Щоб повернутися до попереднього кроку у вкладці «Редагування» натисніть «Скасувати» або «Крок назад». Ця функція доступна для кількох попередніх дій. Якщо ви вважаєте, що робота із зображенням вийшла невдалою, можна відразу ж повернути до початкового стану фото за допомогою команди «Відновити», яка знаходиться у вкладці «Файл».

Може виникнути ситуація, коли потрібно повернутися, наприклад, на 10 кроків назад, проте не до вихідного стану зображення. Тоді скористайтеся панеллю «Історія», яка знаходиться праворуч від робочої області. Вкладка «Історія» покроково допоможе вам повернутися в потрібну позицію. Кількість збережених в історії кроків можна змінити в настройках.

Кількість збережених в історії кроків можна змінити в настройках

Як зберегти фото в Фотошопі

Після обробки зображення вам необхідно зберегти виконану роботу. Щоб зберегти отримане фото виберіть у вкладці «Файл» пункт зберегти. Зображення за замовчуванням збережеться в задану раніше папку. Щоб більш конкретно вказати параметри збереження файлу, натисніть «Зберегти як». Ця функція дозволяє задати шлях збереження фото, вибрати назву файлу, його формат і розмір зображення.

Якщо ви вкажете «Найкраща якість», розмір фото може істотно вирости. Крім цього ви можете зберегти всі шари на фото, в іншому випадку при збереженні вони будуть зведені в один. Якщо є необхідність, зберігайте копію файлу, що дозволить працювати далі з зображенням.

Як прибрати фото в Фотошоп

При роботі з зображенням може виникнути необхідність прибрати його, щоб почати роботу з іншим, або тимчасово перевести його в фон. При відкритті фото розташовується під панеллю інструментів у вкладках. Якщо вам потрібно закрити фото, натисніть на хрестик на вкладці і зображення закриється.

Для роботи одночасно з декількома зображеннями, ви можете паралельно відкрити кілька вкладок і переключатися між ними. Щоб зображення відкривалися у вигляді плаваючих вікон, потрібно змінити в настройках параметр "Відкривати документи у вкладках».

Щоб зображення відкривалися у вигляді плаваючих вікон, потрібно змінити в настройках параметр Відкривати документи у вкладках»

Як встановити шрифти в Фотошоп

Для графічного редактора існує крім основної бібліотеки окремі набори шрифтів, які допоможуть для професійного оформлення зображень. Щоб додати шрифти в Фотошоп необхідно їх перемістити в окрему папку на робочому столі. Якщо файл перебувати в архіві, його потрібно витягти.

Перейдіть на панелі управління у вкладку «Шрифти». У вікні, ви побачите всі шрифти, які використовуються на вашому ПК. Просто перемістіть сюди новий шрифт. Можна також встановити шрифт за допомогою контекстного меню. Клацніть правою кнопкою миші по файлу і натисніть «Встановити».

Як встановити кисті в Фотошоп

Щоб працювати з максимальним комплектом інструментів, можна додатково встановлювати в програму нові кисті, шрифти, візерунки і багато іншого. Якщо ви вже маєте на комп'ютері файл з китицями, відкрийте Фотошоп для завантаження нового комплекту. У вкладці «Редагування» виберіть пункт «Набори» - «Управління наборами».

У вікні буде вкладці «Тип набору». Вкажіть «Кисті» і натисніть кнопку «Завантажити». Виберіть і вкажіть в провіднику шлях в файлу з китицями. Після цього знову необхідно вибрати «Завантажити». Додатковий набір кистей відобразиться у вас в нижній частині списку.

Як додати фото в Фотошоп. Як зберегти фото в Фотошопі

Як зберегти фото в Фотошопі

Фотошоп - потужний графічний редактор, який дозволяє виконувати будь-які операції з зображеннями. Велике меню інструментів має деревоподібну структуру і зручно розділене на кілька вкладок. У додатку можна працювати з шарами в зображенні, створювати анімацію і банери. У нас можна купити Фотошоп для зручної роботи з графікою.

Photoshop користується успіхом у веб-дизайнерів, фотографів і всіх тих, хто професійно обробляє зображення. У програмі є багато інструментів для ретуші фотографій, велика бібліотека кистей і шрифтів. При необхідності набори кистей, шрифтів і фільтрів можна доповнювати. Ми пропонуємо розібратися з основними діями, які можна виконувати в графічному редакторі при початковій обробці фото.

Як додати фото в Фотошоп

Щоб відкрити фото або картинку в програмі можна скористатися двома способами:

 • Відкрийте Фотошоп і виберіть на панелі інструментів вкладку «Файл». Виберіть функцію «Відкрити» і через провідник знайдіть потрібне зображення. Відкрите фото можна редагувати в програмі.
 • Можна додати фото для редагування через контекстне меню. Для цього виділіть правою кнопкою миші зображення і вкажіть у випадаючому меню «Відкрити за допомогою». Вам буде запропоновано кілька графічних редакторів (якщо вони встановлені), за допомогою яких можна відкрити зображення.

Вам буде запропоновано кілька графічних редакторів (якщо вони встановлені), за допомогою яких можна відкрити зображення

Як виділити в Фотошопі

Для виділення об'єкта в Фотошопі існує безліч інструментів. Для тих, хто тільки починає освоювати програму і працює з простими зображеннями, можна скористатися інструментом: «Прямокутна область». З його допомогою ви зможете просто виділити прямокутник, квадрат і т.д. Є також функція «Овальний область» - для круглих об'єктів.

Якщо вам необхідно виділити на зображенні об'єкт більш складної форми, можна скористатися наступними інструментами: Лассо (магнітне і просте), Маска, Перо або Чарівна паличка. Всі перераховані інструменти використовують для професійної корекції фото, і для того, щоб з ними працювати, необхідно знати хоча б основи Photoshop.

Як скопіювати в Фотошопі

При редагуванні фото часто застосовується інструмент копіювання, щоб додати потрібний об'єкт в іншу область або перенести на інше зображення. Функцією копіювання можна скористатися, якщо попередньо виділити зображення. Після виділення потрібної області, перейдіть у вкладку «Редагування». Виберіть функцію «Копіювати» або «Злита копія».

У першому випадку ви скопіюєте зображення із шару, з яким працюєте. Якщо ж застосувати «Злита копія», то буде скопійований фрагмент з усіх доступних шарів, а не тільки активного. Щоб швидко скопіювати об'єкт можна скористатися поєднанням клавіш «Ctrl + C».

Щоб швидко скопіювати об'єкт можна скористатися поєднанням клавіш «Ctrl + C»

Як поліпшити якість в Фотошопі

Графічний редактор призначений для безлічі операцій з зображеннями, в тому числі і для корекції якості фото. Ви можете відретушувати кольору, збільшити різкість, прибрати непотрібні деталі з зображення, змінити його розмір або обрізати.

Одним з найпростіших способів для поліпшення якості фото є автоматична корекція. Ви можете окремо за допомогою автоматичних налаштувань змінити тон і контраст на зображенні. Для комплексного поліпшення кольору за допомогою інструмента «Автоматичний колір» у вкладці «Зображення».

Як перевертати в Фотошопі

Щоб помістити зображення під потрібним кутом існує інструмент обертання. Часто в фотографіях зустрічається «завалений горизонт». Для того, щоб відредагувати кут нахилу у вкладці «Зображення» виберіть інструмент «Обертання зображення». Ви можете повернути фото на 90 градусів по вертикалі або горизонталі, або вибрати довільний кут обертання.

Для точного обертання можна скористатися допоміжної сіткою, якщо необхідно трохи повернути документ, наприклад. Щоб дзеркально повернути фото скористайтеся функцією «Відбити полотно по горизонталі / вертикалі».

Щоб дзеркально повернути фото скористайтеся функцією «Відбити полотно по горизонталі / вертикалі»

Як писати в Фотошопі

Для створення веб-сторінок, вітальних листівок або календарів в Фотошопі можна застосовувати інструмент «Текст». Ви можете створити напис в будь-якій частині зображення, додати в листівку вітальний вірш і багато іншого.

Щоб додати текст, виберіть інструмент «Т» на панелі інструментів зліва. Ви можете зробити горизонтальну або вертикальну напис, в залежності від типу зображення. Напис можна збільшити або зменшити. Також є можливість змінити шрифт і колір букв. Для переміщення напису по зображенню за допомогою інструмента «Переміщення».

Як скасувати дію в Фотошопі

При роботі з зображенням може виникати необхідність скасувати одне або кілька дій. Щоб повернутися до попереднього кроку у вкладці «Редагування» натисніть «Скасувати» або «Крок назад». Ця функція доступна для кількох попередніх дій. Якщо ви вважаєте, що робота із зображенням вийшла невдалою, можна відразу ж повернути до початкового стану фото за допомогою команди «Відновити», яка знаходиться у вкладці «Файл».

Може виникнути ситуація, коли потрібно повернутися, наприклад, на 10 кроків назад, проте не до вихідного стану зображення. Тоді скористайтеся панеллю «Історія», яка знаходиться праворуч від робочої області. Вкладка «Історія» покроково допоможе вам повернутися в потрібну позицію. Кількість збережених в історії кроків можна змінити в настройках.

Кількість збережених в історії кроків можна змінити в настройках

Як зберегти фото в Фотошопі

Після обробки зображення вам необхідно зберегти виконану роботу. Щоб зберегти отримане фото виберіть у вкладці «Файл» пункт зберегти. Зображення за замовчуванням збережеться в задану раніше папку. Щоб більш конкретно вказати параметри збереження файлу, натисніть «Зберегти як». Ця функція дозволяє задати шлях збереження фото, вибрати назву файлу, його формат і розмір зображення.

Якщо ви вкажете «Найкраща якість», розмір фото може істотно вирости. Крім цього ви можете зберегти всі шари на фото, в іншому випадку при збереженні вони будуть зведені в один. Якщо є необхідність, зберігайте копію файлу, що дозволить працювати далі з зображенням.

Як прибрати фото в Фотошоп

При роботі з зображенням може виникнути необхідність прибрати його, щоб почати роботу з іншим, або тимчасово перевести його в фон. При відкритті фото розташовується під панеллю інструментів у вкладках. Якщо вам потрібно закрити фото, натисніть на хрестик на вкладці і зображення закриється.

Для роботи одночасно з декількома зображеннями, ви можете паралельно відкрити кілька вкладок і переключатися між ними. Щоб зображення відкривалися у вигляді плаваючих вікон, потрібно змінити в настройках параметр "Відкривати документи у вкладках».

Щоб зображення відкривалися у вигляді плаваючих вікон, потрібно змінити в настройках параметр Відкривати документи у вкладках»

Як встановити шрифти в Фотошоп

Для графічного редактора існує крім основної бібліотеки окремі набори шрифтів, які допоможуть для професійного оформлення зображень. Щоб додати шрифти в Фотошоп необхідно їх перемістити в окрему папку на робочому столі. Якщо файл перебувати в архіві, його потрібно витягти.

Перейдіть на панелі управління у вкладку «Шрифти». У вікні, ви побачите всі шрифти, які використовуються на вашому ПК. Просто перемістіть сюди новий шрифт. Можна також встановити шрифт за допомогою контекстного меню. Клацніть правою кнопкою миші по файлу і натисніть «Встановити».

Як встановити кисті в Фотошоп

Щоб працювати з максимальним комплектом інструментів, можна додатково встановлювати в програму нові кисті, шрифти, візерунки і багато іншого. Якщо ви вже маєте на комп'ютері файл з китицями, відкрийте Фотошоп для завантаження нового комплекту. У вкладці «Редагування» виберіть пункт «Набори» - «Управління наборами».

У вікні буде вкладці «Тип набору». Вкажіть «Кисті» і натисніть кнопку «Завантажити». Виберіть і вкажіть в провіднику шлях в файлу з китицями. Після цього знову необхідно вибрати «Завантажити». Додатковий набір кистей відобразиться у вас в нижній частині списку.

Як додати фото в Фотошоп. Як зберегти фото в Фотошопі

Як зберегти фото в Фотошопі

Фотошоп - потужний графічний редактор, який дозволяє виконувати будь-які операції з зображеннями. Велике меню інструментів має деревоподібну структуру і зручно розділене на кілька вкладок. У додатку можна працювати з шарами в зображенні, створювати анімацію і банери. У нас можна купити Фотошоп для зручної роботи з графікою.

Photoshop користується успіхом у веб-дизайнерів, фотографів і всіх тих, хто професійно обробляє зображення. У програмі є багато інструментів для ретуші фотографій, велика бібліотека кистей і шрифтів. При необхідності набори кистей, шрифтів і фільтрів можна доповнювати. Ми пропонуємо розібратися з основними діями, які можна виконувати в графічному редакторі при початковій обробці фото.

Як додати фото в Фотошоп

Щоб відкрити фото або картинку в програмі можна скористатися двома способами:

 • Відкрийте Фотошоп і виберіть на панелі інструментів вкладку «Файл». Виберіть функцію «Відкрити» і через провідник знайдіть потрібне зображення. Відкрите фото можна редагувати в програмі.
 • Можна додати фото для редагування через контекстне меню. Для цього виділіть правою кнопкою миші зображення і вкажіть у випадаючому меню «Відкрити за допомогою». Вам буде запропоновано кілька графічних редакторів (якщо вони встановлені), за допомогою яких можна відкрити зображення.

Вам буде запропоновано кілька графічних редакторів (якщо вони встановлені), за допомогою яких можна відкрити зображення

Як виділити в Фотошопі

Для виділення об'єкта в Фотошопі існує безліч інструментів. Для тих, хто тільки починає освоювати програму і працює з простими зображеннями, можна скористатися інструментом: «Прямокутна область». З його допомогою ви зможете просто виділити прямокутник, квадрат і т.д. Є також функція «Овальний область» - для круглих об'єктів.

Якщо вам необхідно виділити на зображенні об'єкт більш складної форми, можна скористатися наступними інструментами: Лассо (магнітне і просте), Маска, Перо або Чарівна паличка. Всі перераховані інструменти використовують для професійної корекції фото, і для того, щоб з ними працювати, необхідно знати хоча б основи Photoshop.

Як скопіювати в Фотошопі

При редагуванні фото часто застосовується інструмент копіювання, щоб додати потрібний об'єкт в іншу область або перенести на інше зображення. Функцією копіювання можна скористатися, якщо попередньо виділити зображення. Після виділення потрібної області, перейдіть у вкладку «Редагування». Виберіть функцію «Копіювати» або «Злита копія».

У першому випадку ви скопіюєте зображення із шару, з яким працюєте. Якщо ж застосувати «Злита копія», то буде скопійований фрагмент з усіх доступних шарів, а не тільки активного. Щоб швидко скопіювати об'єкт можна скористатися поєднанням клавіш «Ctrl + C».

Щоб швидко скопіювати об'єкт можна скористатися поєднанням клавіш «Ctrl + C»

Як поліпшити якість в Фотошопі

Графічний редактор призначений для безлічі операцій з зображеннями, в тому числі і для корекції якості фото. Ви можете відретушувати кольору, збільшити різкість, прибрати непотрібні деталі з зображення, змінити його розмір або обрізати.

Одним з найпростіших способів для поліпшення якості фото є автоматична корекція. Ви можете окремо за допомогою автоматичних налаштувань змінити тон і контраст на зображенні. Для комплексного поліпшення кольору за допомогою інструмента «Автоматичний колір» у вкладці «Зображення».

Як перевертати в Фотошопі

Щоб помістити зображення під потрібним кутом існує інструмент обертання. Часто в фотографіях зустрічається «завалений горизонт». Для того, щоб відредагувати кут нахилу у вкладці «Зображення» виберіть інструмент «Обертання зображення». Ви можете повернути фото на 90 градусів по вертикалі або горизонталі, або вибрати довільний кут обертання.

Для точного обертання можна скористатися допоміжної сіткою, якщо необхідно трохи повернути документ, наприклад. Щоб дзеркально повернути фото скористайтеся функцією «Відбити полотно по горизонталі / вертикалі».

Щоб дзеркально повернути фото скористайтеся функцією «Відбити полотно по горизонталі / вертикалі»

Як писати в Фотошопі

Для створення веб-сторінок, вітальних листівок або календарів в Фотошопі можна застосовувати інструмент «Текст». Ви можете створити напис в будь-якій частині зображення, додати в листівку вітальний вірш і багато іншого.

Щоб додати текст, виберіть інструмент «Т» на панелі інструментів зліва. Ви можете зробити горизонтальну або вертикальну напис, в залежності від типу зображення. Напис можна збільшити або зменшити. Також є можливість змінити шрифт і колір букв. Для переміщення напису по зображенню за допомогою інструмента «Переміщення».

Як скасувати дію в Фотошопі

При роботі з зображенням може виникати необхідність скасувати одне або кілька дій. Щоб повернутися до попереднього кроку у вкладці «Редагування» натисніть «Скасувати» або «Крок назад». Ця функція доступна для кількох попередніх дій. Якщо ви вважаєте, що робота із зображенням вийшла невдалою, можна відразу ж повернути до початкового стану фото за допомогою команди «Відновити», яка знаходиться у вкладці «Файл».

Може виникнути ситуація, коли потрібно повернутися, наприклад, на 10 кроків назад, проте не до вихідного стану зображення. Тоді скористайтеся панеллю «Історія», яка знаходиться праворуч від робочої області. Вкладка «Історія» покроково допоможе вам повернутися в потрібну позицію. Кількість збережених в історії кроків можна змінити в настройках.

Кількість збережених в історії кроків можна змінити в настройках

Як зберегти фото в Фотошопі

Після обробки зображення вам необхідно зберегти виконану роботу. Щоб зберегти отримане фото виберіть у вкладці «Файл» пункт зберегти. Зображення за замовчуванням збережеться в задану раніше папку. Щоб більш конкретно вказати параметри збереження файлу, натисніть «Зберегти як». Ця функція дозволяє задати шлях збереження фото, вибрати назву файлу, його формат і розмір зображення.

Якщо ви вкажете «Найкраща якість», розмір фото може істотно вирости. Крім цього ви можете зберегти всі шари на фото, в іншому випадку при збереженні вони будуть зведені в один. Якщо є необхідність, зберігайте копію файлу, що дозволить працювати далі з зображенням.

Як прибрати фото в Фотошоп

При роботі з зображенням може виникнути необхідність прибрати його, щоб почати роботу з іншим, або тимчасово перевести його в фон. При відкритті фото розташовується під панеллю інструментів у вкладках. Якщо вам потрібно закрити фото, натисніть на хрестик на вкладці і зображення закриється.

Для роботи одночасно з декількома зображеннями, ви можете паралельно відкрити кілька вкладок і переключатися між ними. Щоб зображення відкривалися у вигляді плаваючих вікон, потрібно змінити в настройках параметр "Відкривати документи у вкладках».

Щоб зображення відкривалися у вигляді плаваючих вікон, потрібно змінити в настройках параметр Відкривати документи у вкладках»

Як встановити шрифти в Фотошоп

Для графічного редактора існує крім основної бібліотеки окремі набори шрифтів, які допоможуть для професійного оформлення зображень. Щоб додати шрифти в Фотошоп необхідно їх перемістити в окрему папку на робочому столі. Якщо файл перебувати в архіві, його потрібно витягти.

Перейдіть на панелі управління у вкладку «Шрифти». У вікні, ви побачите всі шрифти, які використовуються на вашому ПК. Просто перемістіть сюди новий шрифт. Можна також встановити шрифт за допомогою контекстного меню. Клацніть правою кнопкою миші по файлу і натисніть «Встановити».

Як встановити кисті в Фотошоп

Щоб працювати з максимальним комплектом інструментів, можна додатково встановлювати в програму нові кисті, шрифти, візерунки і багато іншого. Якщо ви вже маєте на комп'ютері файл з китицями, відкрийте Фотошоп для завантаження нового комплекту. У вкладці «Редагування» виберіть пункт «Набори» - «Управління наборами».

У вікні буде вкладці «Тип набору». Вкажіть «Кисті» і натисніть кнопку «Завантажити». Виберіть і вкажіть в провіднику шлях в файлу з китицями. Після цього знову необхідно вибрати «Завантажити». Додатковий набір кистей відобразиться у вас в нижній частині списку.