Донецкий техникум промышленной автоматики

Як вижити SEO в світі голосового пошуку

  1. Чому ваша аудиторія використовує голосовий пошук
  2. Голосовий пошук через мобільний пристрій
  3. Як підготувати стратегію SEO для голосового пошуку
  4. Знайте свою аудиторію
  5. Знайте свої місця у видачі
  6. Знайте своїх конкурентів
  7. Застосування стратегії ключового слова голосового пошуку та оптимізації веб-сайту

Ви б не хотіли, щоб ваша річний прибуток скоротилася на 20 відсотків, чи не так? Точно так же, як ви не пропустите жодного з п'яти ваших клієнтів.
За останніми статистичними даними, 20 відсотків людей, що шукають на мобільних пристроях, роблять це за допомогою голосового пошуку. І ми очікуємо, що це число значно зросте, тому що все більше людей адаптуються до голосового пошуку і голосовим помічникам. Як фахівця з маркетингу, вам може бути цікаво, як голос буде впливати на вашу майбутню стратегію оптимізації для пошукової системи.
І про це ми і розповімо сьогодні:

  • Чому і як ваша аудиторія використовує голосовий пошук.
  • Вплив системи машинного навчання Google RankBrain на голосовий пошук, в якому беруть участь голосові помічники, і що означає голосовий пошук в мобільному світі.
  • Стратегічні рекомендації про те, як голосовий супровід впливає на вашу стратегію SEO.

Чому ваша аудиторія використовує голосовий пошук

Голосовий пошук у багатьох випадках стосується зручності. Не дивно, що він популярний серед мобільних користувачів під час ходьби. Однак, чи будете ви здивовані дізнавшись, що все більше людей використовують його будинку? Згідно зі звітом KPCB Internet Trends за 2016 рік, 43 відсотки людей використовують голосовий пошук в своєму будинку:

Щорічний звіт KPCB про глобальні тенденції в Інтернеті показує основні причини та налаштування для використання голосового пошуку.

І паралельно з удосконаленням технології також відбувається прийняття голосового пошуку на мобільних пристроях і голосових помічників, таких як Google Home:

І паралельно з удосконаленням технології також відбувається прийняття голосового пошуку на мобільних пристроях і голосових помічників, таких як Google Home:

Щорічний звіт KPCB про глобальні тенденції в Інтернеті показує, скільки користувачів смартфонів використовують голосові помічники і чому поведінка змінюється.
Google лідирує над поліпшенням технології розпізнавання голосу. У листопаді 2015 року Google оголосила, що додаток Google поліпшило свої можливості, щоб зрозуміти сенс голосових запитів. Перед цим на сцену вийшов RankBrain - система навчання штучного інтелекту в Google. RankBrain робить інтерпретацію запитів (включаючи голосові запити) і зіставляє їх з кращими результатами пошуку для пошукової системи Google.

Голосовий пошук через мобільний пристрій

Той факт, що понад 40 відсотків голосових запитів відбувається вдома, проти приблизно 20 відсотків, що відбуваються на ходу, являє собою новий рівень складності, коли ми думаємо про те, як наші бренди можуть стати частиною повсякденних звичок користувача.

Те, що ми ще не знаємо, - це те, як голосові помічники, такі як Google Home, будуть ідентифікувати і обслуговувати результати в майбутньому. У багатьох випадках такі пристрої, як Google Home, повинні приймати для вас складні рішення про те, яку відповідь або результат обслуговувати. Це не схоже на традиційний спосіб індивідуального вибору серед набору синіх посилань на сторінці, і необхідно враховувати оптимізацію голосового пошуку.

Голосовий пошук докладає додаткову складність локальним результатів пошуку, зокрема. Наприклад, хтось, у кого є зламана водопровідна труба, може просто сказати своїм устроєм Google Home: «Моя сантехніка зламана», в порівнянні з більш традиційним голосовим пошуком на кшталт «показати мені сантехніків в моїй місцевості» або «кращі водопровідники в моєму районі ? "Давайте не будемо забувати, що пошук також повинен розвиватися, щоб відповідати смакам нових поколінь.

Ми знаємо, що відбуваються сторонні інтеграції, що дозволяє брендам ефективніше інтегруватися з віртуальними помічниками Google. І на це варто звернути увагу.
У міру зміни поведінки пошуку у Google стає більше роботи, щоб знайти найкращі відповіді, і у нас, як у цифрових маркетологів, є більше роботи, щоб зрозуміти, як стати частиною цих результатів.

Як підготувати стратегію SEO для голосового пошуку

Проте, ми розуміємо деякі речі про голосовому пошуку на сьогоднішній день і про те, як це може вплинути на вашу стратегію SEO.
Давайте розглянемо ближче, що вам потрібно знати, щоб вижити в SEO, оскільки голосовий пошук поступово стає нормою.

Знайте свою аудиторію

В рамках стратегії пошуку ключових слів для голосового пошуку ваша компанія повинна знати, як хтось буде шукати ваш продукт або послугу, якщо вони будуть використовувати голосовий пошук. Пам'ятайте, що голосові пошуки більш говіркі і мають тенденцію зосереджуватися навколо питань замість двох-або трехсловних запитів, які задають багато людей.

Але вони також можуть бути декларативними твердженнями, такими як ті, які ми використовували в попередньому прикладі сантехніки. В рамках свого дослідження створіть список голосових запитів, які, на вашу думку, будуть використовувати користувачі. Проведіть мозковий штурм з вашою командою. Використовуйте соціальні мережі. Подивіться на форуми. Зробіть все, що вам потрібно, щоб придумати хороший стартовий список для досліджень.

Знайте свої місця у видачі

Ми рекомендуємо, щоб люди почали запитувати свій бренд, продукти і послуги за допомогою голосового пошуку, щоб дізнатися, чи з'являються вони і як.
Більшість компаній не знайшли часу, щоб з'ясувати, як виконувати пошук своїх продуктів або послуг на пристрої з використанням голосового пошуку. Але, з вашим новим дослідженням ключових слів, ви можете почати.

Після того, як ви виконаєте дослідження голосових запитів в реальному часі, якщо ви виявите, що ваш сайт не відображається, ваші веб-сторінки і їх контент потребують певної роботи. Ймовірно, сторінки вашого сайту не дуже добре відповідають на питання про те, де, чому, що і як.

Знайте своїх конкурентів

В рамках вашої стратегії SEO ви хочете дізнатися, хто насправді з'являється для цих голосових пошукових запитів, якщо не ви, або хто займає місця вище вас.
Зробіть покроковий аналіз 10-ти кращих конкурентів, наприклад, для голосового пошуку, важливого для вашого бізнесу, який зможе допомогти вам краще зрозуміти особливості контенту на топових сторінках видачі.

Застосування стратегії ключового слова голосового пошуку та оптимізації веб-сайту

Підхід до оптимізації веб-сторінок той же, що означає, що ви хочете, щоб ви йшли за кращими практиками SEO. Але ви можете налаштувати свій контент.
Ви можете включити одні й ті ж ключові слова мети в свою метаінформацію і теги заголовків, але налаштуйте контент у формі питання, заданого кимось, що використовують голосовий пошук.
Наприклад, «планети в нашій Сонячній системі» можуть стати «скільки планет в нашій сонячній системі?»

Ця тактика модифікації ключових слів може застосовуватися на всіх сторінках, де вона має сенс і відчуває себе природною. Ви також можете використовувати дані, отримані вами з дослідження ключових слів з голосовим пошуком, а також конкурентні дослідження, які я згадав, щоб визначити контент на вашому сайті, який відсутній. Де ви могли б краще відповісти на багато з питань, заданих вашою цільовою аудиторією?

Хоча в кінцевому підсумку це робота Google, забезпечити щоб результати найкраще відповідали запиту користувача, ми як вебмастера також працюємо над максимальною релевантностью нашої сторінки. Я згадав про інтеграції з Google Home , І це ті речі, які ви хочете відслідковувати, особливо для певних типів бізнесу.

І варто ще раз відзначити, що голосовий пошук сьогодні в першу чергу стосується мобільного пошуку. Але ми можемо легко уявити собі час, коли голосовий пошук є деськтопной функцією. Проте, Google планує віддавати перевагу в першу чергу мобільному індексу, і ми ен можемо собі дозволити залишитися в стороні. Прямо зараз, можна з упевненістю сказати, що ми знаходимося на експериментальній стадії, де вивчаються питання, як голосовий пошук працює на різних пристроях, як в результаті пошуку знайдені і як бути частиною всього цього. І ще багато що належить зробити.

По частині бренду, нам потрібно з'ясувати, як стати невід'ємною частиною звичок нашої аудиторії щодо технологій і пристроїв. Уявіть собі конкурентну перевагу, яке ви могли б мати, ставши лідером в «новому» пошуку. Але нам також потрібно продовжувати впроваджувати кращі методи SEO, які допомагають пошуковим системам розуміти наш веб-сайт і його контент. Тільки зараз у нас більше підтекстів, ніж будь-коли.

Однак, чи будете ви здивовані дізнавшись, що все більше людей використовують його будинку?
Наприклад, «планети в нашій Сонячній системі» можуть стати «скільки планет в нашій сонячній системі?
Де ви могли б краще відповісти на багато з питань, заданих вашою цільовою аудиторією?