Донецкий техникум промышленной автоматики

Як заробляти творчістю. На яких сайтах продавати вироби ручної роботи? »Тетяна Бєдарєва

Шановні художники! Звертаю Вашу увагу, що я всі свої статті перед публікацією реєструю через яндекс вебмайстер, пам'ятайте про авторські права! І якщо копіюєте мій текст або частину його, обов'язково вказуйте «Автор Тетяна Бєдарєва, джерело http://teddy-love.com »

Всі фото клікабельні.


Всі фото клікабельні

Герда


Отже! Ви зробили чудову роботу і тепер вона стоїть у Вас вдома, але не радує, тому що хочеться, щоб творчість приносила дохід, а не припадала пилом на полицях? Шукайте, на яких сайтах в інтернеті можна продати ручну роботу? Постаралася зробити добірку майданчиків, сайтів, де можна продати вироби ручної роботи, якщо про якісь ресурсах не знаю - пишіть в коментарях, додам! За вечір знайшла близько 50 посилань на сайти для продажу хенд мейд виробів! Однак, деякі з них не особливо розкручені і толку від реєстрації та реклами на них мало. Заодно сама спробувала виставити своїх ведмедиків тедді на продаж на цих сайтах. Це зайняло дня три (в повному обсязі, звичайно). Врахуйте, щоб продати вироби ручної роботи, доведеться витратити досить багато часу на всякі реєстрації, заповнення профілів, магазинів, завантаження фотографій, опису, прописування тегів тощо.

Отже

Міністудія на підвіконні


Звичайно, щоб заробляти творчістю, перетворити хобі в основне джерело доходу, доведеться працювати не тільки за комп'ютером. Перш за все, Вам необхідно зробити хороші фотографії своєї роботи. Інакше, скільки ви не виставляєте фотографії свого шедевра на просторах інтернету, якщо фото не чітке, що не цікаве, що спотворює вашу роботу, толку буде нуль. Як фотографувати ведмедиків Тедді та інші вироби ручної роботи , Як зробити якісні фотографії іграшок і обробити зображення в фотошопі ми написали статтю разом з професійним фотографом Світланою Петрової. Крім цього, обов'язково і постійно потрібно займатися Піаром і просуванням своєї творчості в принципі. Не чекати, поки покупці самі про Вас дізнаються, не сподіватися на диво, а заявляти і заявляти про себе світові. Цікаво тим, хто всерйоз хоче заробляти на ручній роботі, буде прочитати і пост Професія - теддіст , В якому я розповіла, як заробляти творчістю. Ну і звичайно, корисна стаття Участь у виставках , І може бути знадобляться матеріали Як оцінити свою роботу художнику - теддіст і що таке Сертифікат для вироби ручної роботи (На прикладі паспорта для ведмедика Тедді).

Тепер про те, на яких сайтах продавати речі ручної роботи! Для прикладу розміщую і посилання на мої магазини з ведмедиками на цих ресурсах.


Сайти для продажу виробів ручної роботи, хенд мейд творчості:

Вконтакте


. Перш за все, не ігноруйте соціальні мережі. У мене велика частина робіт знаходить свої сім'ї через Контакт. За що люблю Вконтакте, так це за те, що там практично не обмежують твою діяльність і піар робіт, якщо ти їх, звичайно, не нав'язуєш за допомогою агресивної реклами. В Контакте можна створювати альбоми з роботами і з цінниками на своїй сторінці, в групах, присвячених творчості, вести необмежену кількість паблік, присвячених будь-якої теми, наприклад, Вашої творчості. Однак, якщо Ви хочете, щоб в групу вступали люди, цікавилися її змістом - мало викладати тільки свої роботи, наповнюйте групу цікавими майстер-класами, картинками, статтями. Варто і змінюватися постами з іншими популярними групами, можна подавати платну рекламу в розкручені паблік.
, група

Перш за все, не ігноруйте соціальні мережі

ярмарок Майстрів


. У багатьох майстрів на цьому сайті непогані продажу, але ви повинні бути готові до того, що доведеться спочатку розщедритися самому, та й клієнти можуть з'явитися не відразу. Безкоштовно можна виставити тільки три роботи, за все інше треба платити щомісяця. Причому, все зроблено дуже по-розумному, чим більше виставляєш, тим більше хочеться заплатити ще за магазинчик з кількістю робіт вище. Навіть продані роботи видаляти шкода, тому що їх додають в закладки, колекції інші користувачі. У мене хороші продажі на цьому сайті були перед новим роком, а наступний місяць взагалі жодної ... Одні художники кажуть, що у них продажу виробів ручної роботи йдуть тільки через цей сайт, а хтось скаржиться, що місяцями жодної продажу. Система сайту така, що випадковий відвідувач знаходить роботу тільки якщо вона недавно виставлена, заодно дивиться і інші в магазині автора. Значить, треба викладати все нові роботи, тобто, оплачувати все більше місця ... Великий мінус - не залишити жодного посилання ніде! І адміністратори переносять роботи в категорії по їх розсуд усупереч поширеній думці автора.
на ярмарку.

У багатьох майстрів на цьому сайті непогані продажу, але ви повинні бути готові до того, що доведеться спочатку розщедритися самому, та й клієнти можуть з'явитися не відразу

skafos


skafos.ru

- досить молодий магазин, але мета організаторів хороша: «... зробити угоди між продавцями і покупцями максимально комфортними і безпечними». Плюси для майстрів - все безкоштовно, комісії тільки з продажів. Немає обмежень по кількості товару, що виставляється. За доставку платить покупець, вартість доставки фіксована і складає 250 рублів (якщо ви вважаєте, що доставка обійдеться вам дорожче, організатори радять спочатку включати її у вартість іграшки.) Оплата товару відбувається тільки через сайт. Решта умов: Комісія складає 8% від вартості проданого Замовлення (т е це також треба включити у вартість заздалегідь). Діють гарантії повернення грошей покупцям, якщо товар неналежної якості, майстру гроші перераховують після отримання посилки і тільки при відсутності будь-яких претензій. Якщо протягом 3 днів претензій у покупця немає, то продавцю перераховують оплату за вирахуванням комісій протягом трьох днів. З одного боку - майстер буде нервувати 6 днів, а з іншого - у такого сайту є можливість привернути величезну кількість покупців, адже ті зазвичай сумніваються, чи буде робота схожа на фото і чи дійсно вона якісно зшита, чи не розвалиться і т п. Оплата покупцем роботи відбувається заздалегідь в пару кліків на сайті.

- досить молодий магазин, але мета організаторів хороша: «

Akruga.ru


Akruga.ru

- Соціально-торговий майданчик, усі послуги абсолютно безкоштовні і відсутня комісія з продажів. Сайт унікальний по набору інструментів для просування і продажів, перш за все тим, що сайт синхронізований з 5 соціальними платформами, тому всі товари автоматично транслюються в соц мережі і Яндекс маркет. Сайт пропонує практично необмежені можливості просування, за допомогою контекстної реклами (ведення блогу, коментарі, публікації на стіні), сарафанного радіо, емайл маркетингу і соціальної реклами.
Сайт Akruga оснащений вбудованою соціальною мережею так, що кожен продавець / покупець може спілкуватися, ділитися інформацією, товарами і міді файлами, задавати питання і безпосередньо і продавати без посередників! На відміну від інших торгових майданчиків, сайт пропонує реальну можливість продажу онлайн, а саме підключення платіжної системи. Поряд зі звичайним на перший погляд магазином, ресурс пропонує розширену блогосферу, яка дає можливість кожному бажаючому публікувати матеріали про своїх магазину, товари, новинах індустрії, моди і тд.

- Соціально-торговий майданчик, усі послуги абсолютно безкоштовні і відсутня комісія з продажів

місто Майстрів


- Тут можна виставити 10 робіт безкоштовно, а за можливість розмістити більше робіт потрібно платити, правда, всього 100 рублів щомісяця. Але і відвідуваність у цього сайту в 50 разів менше, ніж у попереднього. Організатори просять комісію в розмірі 10% від вартості проданих робіт. Завантажувач оголошень і фото дуже незручний, а з маку через сафарі фотографії взагалі не завантажує, довелося завантажувати через звичайний комп. Оголошення перевіряються модератором. Завантажила дня 4 назад, до сих пір «очікують перевірки».

- Тут можна виставити 10 робіт безкоштовно, а за можливість розмістити більше робіт потрібно платити, правда, всього 100 рублів щомісяця

crafta.ua


Crafta.ua

- молода українська майданчик для продажу виробів ручної роботи і вантажних предметів. Тут можна безкоштовно завантажувати будь-яку кількість товарів, комісії з продажів зараз теж немає, а коли з'являться, власники обіцяють, що відсоток буде не вище, ніж на інших сайтах. Після реєстрації можна завантажувати роботи від свого імені або пройти ще один крок і створити магазин - це краще в плані просування і так зручніше розміщувати інформацію про умови роботи. Поки що немає можливості оплачувати замовлення відразу через сайт, але її обіцяють зробити, тому краще описати умови оплати і доставки на сторінці магазину. Додавати вироби дуже просто. Перед публікацією всі товари обов'язково проходять модерацію, щоб на веб-сайт не потрапили речі серійного виробництва. Ще тут заборонено розміщувати посилання на будь-які сторонні ресурси, тому потрібно дати всю необхідну інформацію в описі магазину і картках товару. Великий плюс у тому, що майстри і покупці зв'язуються один з одним безпосередньо - є можливість відправки особистих повідомлень, а після оформлення замовлення клієнта теж приходить повідомлення з контактами продавця (так що, якщо майстер не помітив повідомлення і не зв'язався вчасно з клієнтом, замовник може зробити це самостійно). Кабінети продавця і покупця розмежовані, що теж зручно, тому що на сайті представлені товари магазинів для рукоділля та автори можуть тут же замовляти необхідні матеріали.

- молода українська майданчик для продажу виробів ручної роботи і вантажних предметів

shop.toysew.ru


Shop.Toysew.ru

- спеціалізований сервіс тільки для іграшок і ляльок ручної роботи. Відкрито в кінці 2016 року. Вельми цінний момент - відкритий не на «порожньому місці», а при сайті майстер-класів Toysew.ru, на якому вже є значний цільовий трафік. Для майстрів-ігрушечніков і лялькарів є явний інтерес: вироби не загубляться серед величезного розмаїття робіт, як це відбувається на інших ресурсах. Тарифи платні, але в рамках кожного тарифу вироби розміщуються назавжди. Це означає, що майстра не треба щомісяця оплачувати розміщення. Ніяких комісій з продажів майстра немає. Покупці зв'язуються з майстром безпосередньо.
При сервісі постійно працює інтернет-маркетолог. А це означає, що буде залучатися більше покупців.


А це означає, що буде залучатися більше покупців

На смак і колір


- На смак і колір. Сайт, на якому можна створити свій магазин безкоштовно, причому, якщо у самого настройки магазину викликають труднощі, це зроблять за вас і зовсім безоплатно. Обмежень не знайшла, крім начебто максимум 50 робіт. Однак, щоб відкрити свою вітрину, доведеться відправити спочатку заявку адміністратору і чекати схвалення. А з технічною частиною у них явні проблеми - перший раз мені взагалі ніяких підтверджень на пошту не прийшло, зареєструвалася другий, прислали підтвердження, що у мене тепер статус продавця. Але! Зайшовши на сайт можливості відкрити магазин не знайшла, пропонувалося тільки вдруге відправити заявку ... Зате стала авторизованим «покупцем» ... Через два дні все ж зареєстрували на інший ящик, причому, випадково перевірила і змогла створити магазин. Відразу стало зрозуміло, чому пропонують допомогу в тих. частини - такого ненормального заповнення я ще не бачила! Залишається тільки гадати, де вони таку складну форму заповнення на кожну роботу взагалі скачали. І ще - адміністратори сайту редагують авторську частину !!! Випадково зайшла - побачила, що мій алкашік «Мишка Степанич» перейменовано в «Плюшевий ведмедик Михайло Степанович», уявляєте?!? Перейменувала назад, подивимося, чим закінчиться.
на сайті На смак і колір.


на сайті На смак і колір

ін ді


. Платформа для продажу за все, що зроблено вручну, включаючи рисунки, фото та інше. Художник отримує особистий шоу-рум. Ніякої абонентської плати, ніяких комісій і інших грошових стягнень. Реєстрація не складна, сайт зрозумілий.
на Ін-ді

Платформа для продажу за все, що зроблено вручну, включаючи рисунки, фото та інше

Хенд мейд музей


Можна додати свої роботи на дошку оголошень безкоштовно. Сайт переповнений рекламою, навіть переглядати оголошення не зручно. Мало того, абсолютно не зрозуміло відразу, куди викладати, в який розділ. Виклала за логікою, виявилося не туди, і мене тут же забанили на 3 дні. Намагалася написати адміну, який це зробив, щоб зрозуміти чому - так виявляється, і ця можливість відсутня, тому що бан ... Правила для авторів не знайдеш, потім виявилося, що вони обізвали «Правила поведінки» і їх ще пошукати треба, все дрібним шрифтом. А правил достатньо, наприклад: Ви можете розмістити свої роботи тільки якщо фото зроблено на білому тлі! А ще, якщо покупцеві сподобалася річ, але він випадково забрів на сайт, не розберешся, як купити - я довго шукала хоч якісь контакти авторів, але їх просто ніде немає, ледве знайшла, де можна відправити автору хоч повідомлення ...

Можна додати свої роботи на дошку оголошень безкоштовно

хенд ворк


- Сайт безкоштовних оголошень про продаж виробів ручної роботи, матеріалів для творчості, анонсів майстер-класів. Можна відкрити свій магазин - 10 000 робіт безкоштовно) .Можно приймати платежі онлайн від покупців використовуючи платіжні інструменти, Visa, MasterCard, Яндекс Гроші, QIWI Гаманець (поки єдиний в інтернеті пропонує такий сервіс) Гроші беруть за всякі додаткові можливості - на кшталт «підняти оголошення »або« зробити хітом продажів ». В одному місці зібрані продавці не тільки виробів ручної роботи, але і постачальники товарів для рукоділля, присутній рубрика послуги приватних майстрів.
на хендворк

- Тут можна відкрити свій магазин з продажу виробів ручної творчості, не знайшла на сайті ніяких правил і обмежень для художників. Можна вести свій блог і т п. Все безкоштовно, але відвідуваність поки не дуже велика. На жаль, зробити магазин не вийшло - на обидва яке я запровадив е-мейла так нічого не прийшло (

- Сайт безкоштовних оголошень про продаж виробів ручної роботи, матеріалів для творчості, анонсів майстер-класів

Хендклуб


- Пропонують викладати необмежену кількість робіт і навіть відео. Реєстрація та т п безкоштовні. Інтерфейс магазину цілком зрозумілий, завантаження займає не дуже багато часу. Правда, прев'юшки робіт справа відображаються некоректно, витягнуті, що спотворює враження.

- Пропонують викладати необмежену кількість робіт і навіть відео

Онамалевіч


oNaMaLeViCh.ru

- молодий, що розвивається проект для розміщення робіт handmade майстрів.
Розміщення робіт є після реєстрації. Обмеження за кількістю робіт немає. Є технічна підтримка від розробника. Процес додавання товару реалізований таким чином, щоб сам майстер витрачав менше часу, залишаючи його для улюбленої справи.

- молодий, що розвивається проект для розміщення робіт handmade майстрів

Лавор


- новий сайт і, (як написано на сайті) тому, участь для всіх, хто хоче продавати свої роботи і зареєструється зараз - абсолютно безкоштовно і залишиться таким і надалі. Автори створюють свої сторінки - магазини. Додавання і реєстрація досить прості.
на Лавор

- новий сайт і, (як написано на сайті) тому, участь для всіх, хто хоче продавати свої роботи і зареєструється зараз - абсолютно безкоштовно і залишиться таким і надалі

Хенд мейд дизайн


Тут було можна викладати свої роботи в різні альбоми. Зареєструватися поки не вийшло, хоча пробувала кілька днів, при натисканні на реєстрацію пишуть «Увійдіть, щоб отримати доступ до цієї сторінки». У питаннях останній датується 2012-м, і, як я зрозуміла, або сайт закинули, або зареєструватися на ньому більше не можна ...

Тут було можна викладати свої роботи в різні альбоми

HM майстер


- Можна завести свій аккаунт абсолютно безкоштовно, обмежень не знайшла. Інтерфейс простий. Правда, сайт з зовсім маленькою відвідуваністю, тому все даром.

- Можна завести свій аккаунт абсолютно безкоштовно, обмежень не знайшла

місто Талантів


- Ярмарок народних майстрів «Місто Талантів» - блог для розміщення інформації про себе та своїх робіт. Правда, самим це не зробити - потрібно висилати свої дані, фото робіт і т п на е-мейл адміну. Кількість розміщених безкоштовно фото робіт для одного автора не може бути більше 4 штук. Але наскільки звідти йдуть продажі - не знаю.

- Ярмарок народних майстрів «Місто Талантів» - блог для розміщення інформації про себе та своїх робіт

Країна Майстрів


- Чи не майданчик для продажу, народ тільки виставляє свої роботи, мабуть, щоб похвалитися. Посилання перевіряються модераторами, які ретельно вивчають рессурса, на який вона веде, якщо там є хоч слово про продаж або цінники (навіть десь в глибині вашої групи або сайту), посилання видаляють з довгим нудний. Можливість продати тільки через особисте повідомлення, зате робіт можна викладати необмежену кількість.

- Галерея майстрів, можна розміщувати фотографії робіт з цінами і контактами, все безкоштовно і безстроково, без комісій. Але відвідуваність сайту маленька. Один зареєстрований користувач може розмістити 20 фото. Інтерфейс не зручний і не зрозумілий.

- Позиціонує себе як сайт з дошкою безкоштовних оголошень про продаж виробів ручної роботи, АЛЕ !!! Зареєструвавшись, в принципі не знайшла жодної кнопки «додати роботу» або щось подібне, а каталог товарів взагалі не працює! Або щось у них змінилося, або брешуть, однако!

- Чи не майданчик для продажу, народ тільки виставляє свої роботи, мабуть, щоб похвалитися

Унікханд


- Пропонується создать свой магазин, 10 виробів розміщуєте безкоштовно, за Решті нужно платіті. Вихід від 90 до 400 рублей на місяць. Досить Зручний Профіль, зрозумілій інтерфейс, но переглядів Небагато.

- Можна продавати вироби ручної роботи, фурнітуру, вінтажні РЕЧІ. Поки все безкоштовно и без обмежень. Однак, на сайті немає ніяких кнопок і посилань, щоб додавати роботи, редагувати профіль і т п, зробити це можна лише на сторінці «допомогу», причому, для кожної дії ще й пароль щоразу доведеться. Мало того, часто пароль система вважає невірним і доводиться вводити дані по 5 разів. На жаль, скільки я не шукала на сайті написи «створити магазин» або «додати роботу» - не знайшла! Тобто, можна зареєструватися, але на цьому все і закінчується.


- Не дуже зручний майданчик для продажу і підійде швидше за все тільки тим, хто живе в Москві. Треба зареєструватися, викласти фотографії, після менеджери вирішать, чи підходить ця робота для продажу на їхньому сайті. Якщо схвалять, її потрібно передати на склад цієї контори! Хоча є можливість забрати цю річ і зняти її з продажу. Або не передавати, але якщо її замовлять, то привезти в офіс необхідно протягом 1-2 днів, в іншому випадку з автором більше не будуть працювати.

- Не дуже зручний майданчик для продажу і підійде швидше за все тільки тим, хто живе в Москві

Бебіблог


- Блог для вагітних і мам. На бебіблоге можна знайти різні групи по темі рукоділля та творчості. Є і по лялькам, і з миловаріння і т п. В деяких можна продавати, в деяких немає, можна похвалитися роботою і продавати через особисті повідомлення. Часто можна залишити свої посилання.

- Блог для вагітних і мам

Hands4U


Hands4U

- До 20 робіт можна виставити безкоштовно. Є 20-денний безкоштовний тестовий період. Можна спробувати будь-який тариф.
Для магазинів на платних тарифах діє безкоштовна доставка. Тобто посилки до покупців доставляються за рахунок майданчика. Такий послуги немає ні у кого!
Є можливість відзначати рекомендовані товари на платних тарифах, які показуються в спеціальному промо блоці в каталозі.
Всі товари після публікації відразу з'являються в каталозі, але проходять постмодерацію. Дуже чуйна і оперативна служба підтримки.
Сайт адаптований під мобільні телефони.


Сайт адаптований під мобільні телефони

рукодільні


- Хенд мейд співтовариство. Безкоштовно можна розмістити 15 робіт, далі платно. Відвідуваності практично немає.
на рукодільних

- Можливість вести свій щоденник і розповідати про свою творчість.

- Інтернет-магазин, де можна купити або продати вироби ручної роботи. Необмежена кількість робіт без комісій і обов'язкових платежів.
Тільки жодної роботи додати не вдалося. Магазин є, а роботи не повинні додаватися!

- молодий, швидко зростаючий портал, на якому є шанс показати свої роботи. Сайт поки що має невелику кількість різного функціоналу, проте швидко допрацьовується і модернізується.
Товари можна розмістити абсолютно безкоштовно, а якщо у вас хороші фотографії та ви пишете щось в Блог, то ваша робота буде показуватися на головній сторінці, що, звичайно ж, дуже приємно і корисно. Ще пара зручних моментів для майстрів: можливість вести кілька магазинів з різними назвами, не переходячи в різні акаунти, і зручний і зрозумілий каталог. в якому неможливо заплутатися.
На сайті продаються не тільки речі ручної роботи, а й матеріали для творчості, вінтаж

- Продажі у вигляді тем форуму, все безкоштовно.

- Тут можна подавати оголошення, свого магазину немає. Безоплатно публікується всього 10 робіт. Інтерфейс зручний, оголошення виходить подавати легко і швидко.

- Хенд мейд співтовариство

Живий Журнал


. Можна вести свій блог
- одне з спільнот, де можна продати вінтажні речі або ж вироби ручної роботи в вінтажному стилі.

Учасників не багато, відвідуваність теж зовсім маленька, реєстрація тимчасово припинена і здійснюється через адміністратора.

- Інтернет магазин в Харкові. Свої роботи можна виставити безкоштовно, продажу без комісій. Але на сайті вилазить купа нав'язливої ​​реклами.

- Перше українське Handmade співтовариство. Перший місяць безкоштовно, потім від 10 гривень.

і http://langestore.vn.ua/ - На цьому сайті розміщують і продають майстри з усього колишнього союзу.

- Абсолютно безкоштовна інтернет майданчик де можна розмістити без обмежень свої вироби на продаж без націнок і комісії.


Іноземні сайти для продажу робіт ручного творчості - для тих, хто не полінується відправляти посилки за кордон і знає англійську:

Іноземні сайти для продажу робіт ручного творчості - для тих, хто не полінується відправляти посилки за кордон і знає англійську:

Фейсбук


. Також варто зареєструватися і на аналогу Контакту - в Фейсбуці. Тепер є російський інтерфейс і наші співвітчизники швидко освоїли цю соцмережу. Там теж можна створювати свої альбоми, вступати в співтовариства, а друзі знаходяться з величезною швидкістю і легкістю. Правда, велика частина користувачів там англомовна, так що пару фраз англійською вивчити варто.

. Найвідоміший серед наших художників іноземний сайт, де можна продати ручну роботу, мабуть, ebay. Це найбільший інтернет-аукціон в світі. Майте на увазі, конкуренція там величезна.

Etsy - вельми популярна у покупців майданчик, основні відвідувачі з США. Свої магазини створюються приблизно за такою ж системою, як на Ярмарку майстрів. Щоб зареєструватися, потрібно мати кредитну картку. А щоб ваш магазин з'явився в пошуковику сайту, необхідно платити посереднику, який буде його розкручувати.

- Цей сайт не для продажу, люди виставляють «Піни» - картинки, які можна прив'язати до своїх сайтів. Можна використовувати в якості реклами.

- Сайт для художників і дизайнерів, де можна безкоштовно виставити до 15 робіт, інші роботи платно.

- Все абсолютно безкоштовно! І створення магазину, і комісію за продаж не беруть.

- Розміщення виробів безкоштовно. Однак при продажу робіт на цьому ресурсі автору доведеться заплатити 5%, але це зовсім небагато.

- Можна виставити до 50 товарів без комісії безкоштовно, інші на платному акаунті.

- Сайт на якому можна продати незвичайні товари. Якщо Ваші роботи оригінальні - Вам туди.

- Ресурс, де також можна створити свій магазин.

- На цьому майданчику рекламу свого вироби можна виставити у вигляді відеоролика. З продажу організаторам відраховується комісія 5%.

- На цьому сайті є спеціальна Інтернет-вітрина для продажу своїх робіт.

- На цьому сайті пропонують зробити друк зображення на футболках, посуді та інших предметах. Ви можете створити свій малюнок, виставити на цьому ресурсі (зі збереженням авторських прав), якщо хтось замовить виріб з вашим дизайном, отримаєте відсотки з продажу.

- На сайті можна продати ювелірні вироби, прикраси, антикваріат і вантажу. Фотографії проходять строгий відбір, адміни відбирають і виставляють тільки дуже якісні і цікаві вироби, з продажу відраховуються відсотки.натхнення

 • Як подорожувати дешево и самостійно!
 • Як фотографувати авторські роботи та обробляти зображення?
 • Як заробляти сидячи в декреті - всі способи!
 • Мотивуючі історії - як заробляти вдома
 • Як заробляти своїми руками? Як заробити на творчості?
 • Авторське право - як захистити свої ідеї, фотографії, тексти
 • Як оцінити свою роботу художнику теддіст?
 • Безліч покрокових майстер класів з фото з творчості!
 • Подорожі з маленькою дитиною
 • Запрошую авторів брати участь у виставці-продажу ТеддіМір!
 • Мініатюрний ведмедик Тедді форма і майстер клас
 • Як заробляти творчістю. На яких сайтах продавати вироби ручної роботи?
 • Як зробити пряниковий будиночок, рецепт козуль і пряників, майстер-клас.
 • Яким повинен бути авторський ведмедик Тедді. Правила створення ведмедя Тедді
 • Сертифікат - паспорт для ведмедика Тедді
 • Дисковий кріплення для ведмедиків Тедді. Як закрутити шплінти, гвинтове кріплення.
 • Як оцінити свою роботу художнику теддіст?
 • Ведмедики Тедді в наявності купити, замовити. Друзі Тедді.
 • Портретні ведмедики відомих людей
 • Участь у виставках ведмедиків художника теддіст
 • Піар і просування своєї творчості
 • Ви зробили чудову роботу і тепер вона стоїть у Вас вдома, але не радує, тому що хочеться, щоб творчість приносила дохід, а не припадала пилом на полицях?
  Випадково зайшла - побачила, що мій алкашік «Мишка Степанич» перейменовано в «Плюшевий ведмедик Михайло Степанович», уявляєте?
  Як фотографувати авторські роботи та обробляти зображення?
  Як заробити на творчості?
  На яких сайтах продавати вироби ручної роботи?
  Як оцінити свою роботу художнику теддіст?