Донецкий техникум промышленной автоматики

Як заробити гроші в інтернеті? 20 гарантованих способів

 1. За моїми спостереженнями люди діляться на 3 табори
 2. Потрібно постійно підвищувати кваліфікацію
 3. А ось реальна робота на дому в інтернеті
 4. Дійсно робочі способи заробітку в інтернеті
 5. Просунутий рівень
 6. Професійний рівень

Зміст статті

Робота в інтернеті без вкладень не міф, вона існує, і причому її досить багато. Основна проблема початківців мані-мейкерів в тому, що вони хочуть отримувати великі гроші на за що, виконуючи дуже просту роботу 2-3 години в день. При цьому їх амбіції дозволяють вимагати від майбутнього "роботодавця" 30 000 - 100 000 рублів на місяць.

Найближчим часом я буду проводити свій авторський курс з навчання SEO (оптимізації і просування сайтів), рекомендую ознайомитися !

Ця проблема зародилася через те, що на зорі появи інтернеті, а точніше кажучи - рунета, були широко поширені такі види "обману":

 1. На перегляди відео в інтернеті за гроші;
 2. Заробіток на кліках;
 3. Введення капчі (зараз це успішно роблять роботи);
 4. опитування;
 5. Перегляд реклами в інтернеті;
 6. Лайки в соціальних мережах;
 7. Заробіток на іграх;
 8. І іншу маячню.

Не ведіться на це!

Рада дня: Ніколи, ні за яких випадках не перекладайте передоплату за цими видами робіт. Це обман, Вас просто кинуть.

За моїми спостереженнями люди діляться на 3 табори

Одні люди переконані, що заробити в інтернеті можна, і навіть не пробують цим займатися. Але ми їх залишимо і говорити про них не будемо. Я думаю Ви не належите до цього числа людей, раз читаєте цю статтю.

Другий тип людей вірить (і сподівається), що заробити в інтернеті можна легко, без особливих знань, досвіду і вкладень. Цей тип людей постійно в пошуку секретних схем заробітку, які доступні "обраним", і який дозволимо заробляти по 2000-5000-1000 $ в місяць особливо не напружуючись.

Третій тип людей (їх найменше), або відразу здогадалися, або перейшли з другої категорії, і зрозуміли, що для досягнення будь-якого успіху і заробітку хоча б в 30 000 - 50 000 рублів, потрібно щось з себе представляти. А саме вміти щось робити, володіючи навиками і вміти продавати свої послуги.

Потрібно постійно підвищувати кваліфікацію

Займіться ділом! Якщо Ви вирішили почати кар'єру в інтернеті, почніть вкладати свій час в самоосвіту. Або Ви до пенсії хочете вводити капчу, дивитися дурні ролики в інтернеті за гроші і ставити лайки лівим людям в соціальних мережах? Подумайте про це.

Краще почніть вкладати свій час в знання та підвищення кваліфікації. Виберіть одну нішу і "прокачивайте" себе в ній до рівня професіонала або експерта. Не забувайте про правило 10 000 годин. Рекомендую, хороша книга.

Рада дня: Даже не розглядайте вакансії складача тексту за 40 000 рублів на місяць, Вам ніхто не буде платити такі гроші за цю роботу.

А ось реальна робота на дому в інтернеті

Нижче я підготував список дійсно робочих методів по заробітку грошей в інтернеті з дому. Список я розділив на умовні 3 категорії:

 1. Рівень для новачків - тут зібрані виду заробітку, знання для яких є майже у кожної людини. Це означає, що Ви можете почати заробляти відразу, або пройти короткий навчання за тиждень і приступити до роботи. Середня зарплата на цьому рівні 10 000 - 20 000 рублів на місяць.
 2. Просунутий рівень - тут вже треба бути підкованим певними знаннями. Середня зарплата на цьому рівні 20 000 - 50 000 рублів на місяць.
 3. Професійний рівень - тут потрібно володіти експертними знаннями і посвітити свою роботу і навчання хоча б 4-5 років. Мінімум. Середня зарплата на цьому рівні 50 000 - 100 000 рублів на місяць.

Дійсно робочі способи заробітку в інтернеті

Рівень для новачків

Рівень для новачків

копірайтинг

 • Час на навчання: 1-4 тижні, за умови, що Ви знаєте мову.
 • Середній заробіток в місяць: 10 000 - 25 000 рублів. Оплата за 1000 символів 40 - 70 руб.
 • Сайти: weblancer.net, text.ru, fl.ru

переклади текстів

 • Час на навчання: 3-6 місяців.
 • Середній заробіток в місяць: 15 000 - 30 000 руб. Оплата за 1000 символів 70 - 150 руб.
 • Сайти: weblancer.net, text.ru, fl.ru

Ручна реєстрація сайтів каталогах / довідниках

 • Час на навчання: 1-2 тижні.
 • Середній заробіток в місяць: 10 000 - 15 000 руб. Оплата за кожну реєстрацію.

Контент-менеджмент і наповнення сайтів

 • Час на навчання: 1-4 тижні.
 • Середній заробіток в місяць: 15 000 - 20 000 рублів на місяць. Робота полягає в наповненні сайту різними матеріалами (статтями, товарами). Оплата як правило постійна, можна легко влаштується в штат на удаленку і працювати з дому. Також можна брати разові завдання на викладку 100-1000 позицій на сайт. Посилання на роботу .

Просунутий рівень

Просунутий рівень

Дизайн сайтів

 • Час на навчання: 1-2 роки.
 • Середній заробіток в місяць: 20 000 - 50 000 руб. Оплата як правило по проектна, за розробку макетів для 1 сайту, в середньому платять 100-200 $.

Сайти: weblancer.net, fl.ru

Програмування та розробка сайтів

 • Час на навчання: 2-3 роки навчання і практики.
 • Середній заробіток в місяць: 30 000 - 70 000. Оплата по проектна (фріланс), або в штат на удаленку.

Помічник SEO-оптимізатора

 • Час на навчання: 1-2 роки.
 • Середній заробіток: 15 000 - 20 000 руб. Робота в штаті на уделенке.

Налагодження та ведення рекламних кампаній (Яндекс Директ, Google Adwords, соц. Мережі)

 • Час на навчання: 1-2 роки.
 • Середній заробіток: 15 000 - 20 000 руб. Робота по проектно або в штаті.

Партнерські програми

 • Час на навчання: 1-2 роки.
 • Середній заробіток: 20 000 - 50 000 руб. Робота полягає в тому, що Ви реєструєте в партнерській програмі будь-якого сервісу або магазина, Вам дають унікальну реферальне посилання, і рекламуючи сайт партнера, Ви заробляєте на комісії з продажу. Звучить можливо складно, але на практиці все досить просто. Детальніше прочитайте тут .

Тестування сайтів, сервісів і програм

 • Час на навчання: 1-2 роки.
 • Середній заробіток: 15 000 - 20 000 руб. Тестировщики в цілому заробляють непогано, але робота по проектна, рідко беруть в штат.

Верстка сайтів

 • Час на навчання: 1-3 роки навчання і практики.
 • Середній заробіток в місяць: 20 000 - 40 000. Оплата по проектна (фріланс), або в штат на удаленку. Потрібна і дуже популярна професія. Верстальник - професія самостійна, але навичками верстки зазвичай мають і деякі web-програмісти, що дозволяє їм заробляти ще більше.

Продаж фотографій на фотостоках

 • Час на навчання: 1-2 роки.
 • Середній заробіток в місяць: 10 000 - 15 000 руб. Оплата за кожен проданий набір фото. Якщо добре вмієте фотографувати, є певні навички і задатки, можете свої роботи продавати за гроші. Для деяких фотографів це основний заробіток.

Посилання на основні фотостоки: http://ru.depositphotos.com і https://www.shutterstock.com/ru/ .

Заробіток на своїх сайтах

 • Час на навчання: 2-5 років.
 • Середній заробіток: від нуля до нескінченності. Взагалі це окрема тема, і заробіток в ній особливо не обмежений. Суть наступна: створюєте свій проект, пишіть (або замовляєте) унікальний контент, просуваєте його, далі заробляєте на рекламі (наприклад), або продажу своїх товарів, послуг. Більш докладно про те, скільки можна заробити на своїх сайтах читайте тут.

Створення свого каналу на Youtube

Час на навчання: 2-3 роки.

Середній заробіток: індивідуально. Якщо у Вас є професійні знання, камера і світло, створіть свій канал на Youtube. Швидких результатів не чекайте, щоб на Вас звернули увагу рекламодавці, на каналі потрібно мати 100+ роликів і 1-2 роки ведення каналу.

Професійний рівень

Професійний рівень

Просування сайтів за гроші

 • Час на навчання 3-5 років.
 • Середній заробіток: 50-100 тис. Руб. Професія вдає із себе просування клієнтських сайтів в пошукових системах (Яндекс, Google). Робота оплачуєте (як правило) або за виведення ключових фраз в ТОП-10, або як абонентська плата. Якщо Ви вибрали шлях професійного SEO-шника, то можете почати кар'єру як фрілансер, взяти кількох клієнтів і працювати з їх сайтами віддалено. Або ж піти SEO-спеціалістом в штат, також на удаленку (або в офіс, тут вже як хочете). Посилання на роботу .

Репетиторство

 • Час на навчання: 3-7 років.
 • Якщо Ви в чомусь професіонал, будь то вчитель математики, гітарист, податковий консультант, професійний СЕО-шник і т.п. Ви завжди можете консультувати інших людей віддалено за гроші. Наприклад, по скайпу, емайл, вайбер. При це заробляти дуже гідні гроші. Середній заробіток: 40 - 100 тис. Рублів. Робота по проектна, часто робота йде з постійними клієнтами, що має на увазі по собою певну стабільність.

Обробка аудіо та відео, монтаж

 • Час на навчання: 2-5 років.
 • Середній заробіток: 30 000 - 70 000 руб. Робота по проектна. З розвитком аудіо і відео технологій, а також з-за величезної кількості каналів на Youtube, заробіток на аудіо і відео обробці і монтажі дуже актуальне.

озвучування

 • Час на навчання: 2-5 років.
 • Середній заробіток в місяць: 30-70 тис. Рублів. Аналогічно до попереднього пункту. Робота по проектна.

Архітектура, креслення і схеми

 • Час на навчання: 3-6 років.
 • Середній заробіток в місяць: 30-100 тис. Рублів. Робота складна, але добре оплачувана. Такі замовлення можна знайти на фріланс сайтах.

Бухгалтерські та юридичні послуги

 • Час на навчання: 2-5 років.
 • Середній заробіток: 40 - 80 тис. Рублів. Складання та перевірка договорів, консультування, віддалене ведення ІП та ТОВ. Роботи багато, і все це можна робити віддалено.

Ну як? Тепер порівняйте ці види заробітку з тими, які я написав в графі "ведіться". Відчуваєте різницю? Отож.

Я знаю, про що говорю, за 9 років роботи в мережі я особисто пройшов через все 3 стадії, і тепер уже сам даю роботу десяткам людей.

Проблема в тому, що люди ліниві, вони не хочуть напружуватися і змушувати свою голову працювати. А всього то досить вибрати ту сферу, яка подобається, і розвиватися в ній, не закидаючи. Через 2-3-4 роки, рано чи пізно, Ви виростите до просунутого або професійного рівня і роботу Вам будуть пропонувати вже самі, Ви будете тільки вибирати з ким і за які гроші працювати в мережі.

Так що виберіть для себе заняття "до душі", розвивайтеся і удосконалюйтеся в ньому. Ті професії, які я перерахував, це тільки маленька частина. Працювати і заробляти віддалено з дому - реальність, і в цьому немає нічого складного.

На сьогодні все. З Вами був Ярошок Дмитро, підписуйтесь на канал !

Успіхів!

Або Ви до пенсії хочете вводити капчу, дивитися дурні ролики в інтернеті за гроші і ставити лайки лівим людям в соціальних мережах?
Ну як?
Відчуваєте різницю?