Донецкий техникум промышленной автоматики

Як новачкові прямо зараз швидко заробити гроші в інтернеті

 1. Чи можна швидко заробити гроші в інтернеті?
 2. Як заробити швидко гроші в інтернеті без вкладень
 3. Заробіток на мікрозадачах
 4. Заробіток на текстових операціях
 5. Фріланс-послуги
 6. Інші способи швидкого заробітку без вкладень
 7. Як заробити швидко гроші в інтернеті з вкладеннями коштів і часу
 8. Власні інтернет-ресурси
 9. інвестиції
 10. Перепродаж товару через Авито
 11. кіберсквотинг
 12. Спортивні ставки
 13. Гра в покер
 14. Онлайн ігри
 15. Форекс
 16. Бінарні опціоні
 17. криптовалюта
 18. арбітраж трафіку
 19. Висновок

Добрий день, дорогі друзі і читачі сайту про заробіток в інтернеті «Час Грошей». Багато з нас якщо і не мріють, але не відмовилися б від можливості швидко заробляти гроші в інтернеті. Кому-то потрібен додатковий заробіток у вільний час, а хтось хоче позбутися від щоденного відвідування осточортіло офісу. А хтось просто не в змозі ходити на звичайну роботу в зв'язку з обмеженою працездатністю.

Сьогодні то ми і спробуємо з вами розібратися, як швидко заробити гроші в інтернеті прямо зараз, а не відкладаючи все в довгий ящик. Дана стаття орієнтована на новачків, але і досвідченим манімейкерам можна буде почерпнути для себе нові способи заробітку.

Чи можна швидко заробити гроші в інтернеті?

Давайте відразу розберемося в поняттях, що означає швидко заробити гроші в інтернеті. Швидко - це поняття суто відносне, що не має тимчасових рамок. Для кого-то заробити 10 рублів за 2 хвилини це швидко, а для кого-то створити сайт, який почне приносити гроші через три місяці - швидко!

Тому, чітко визначтеся з сумами, які ви хочете швидко почати заробляти. Якщо це 100 рублів в день оплати мобільного зв'язку і сигарет, то вам вистачить від декількох хвилин, до декількох годин. Якщо ж ви плануєте отримувати реальні гроші, то ваше швидко буде набагато довше.

Можна швидко заробляти маючи початковий капітал, наприклад, гра в покер або торгівля бінарними опціонами. За раз можна легко зробити 5000 рублів. але:

 • потрібно початкові вкладення;
 • цього довго треба вчитися, а отже, це не так вже й швидко.

Як заробити швидко гроші в інтернеті без вкладень

До швидкими способами заробітку без вкладень відносяться або самі чорнові, низькооплачувані види робіт, або ж це роботи, пов'язані з наданням оплачуваних послуг (фріланс). На перших можна швидко заробити, не володіючи жодними навичками, але заробіток цей буде мізерний. На фрілансі ж заробити можна реально справжні гроші, однак ви повинні володіти спеціальними знаннями і досвідом.

Заробіток на мікрозадачах

Під мікрозадачамі я розумію машинальні дії, які дозволяють заробити гроші і не потребують спеціальних знань і навичок.

 1. Введення капчі - спосіб заробити гроші розгадуючи легкі ребуси для підтвердження дій людини. Сидяча, монотонна робота з дуже маленькою оплатою, навіть 100 рублів в день заробити практично нереально. Якщо вирішите заробляти капчі, то моя вам порада - йдіть відразу на закордонні ресурси, робота абсолютно та ж, але платять більше. Більше порад і сайтів для роботи, ви знайдете в цієї статті .
 2. Перегляд коротких відеороликів - існують кілька сервісів, що дозволяють переглядати маленькі відеоролики, а за перегляд вам нараховуватимуть невеликі гроші. Більш докладно про це читайте тут .
  Заробіток на буксах. Букси - сайти для розкрутки сайтів, каналів, соціальних груп або товарів. Працівники букса виконують величезний спектр дрібних завдань від перегляду реклами, читання листів і серфінгу на сайті до запису невеликих видеобзор за гроші. Про буксах я писав окремо в даній статті .
 3. Лайки, репости, коментарі. Заробіток через сервіси розкрутки в соціальних мережах (вконтакте, однокласники, інстаграм, ютуб і ін)
 4. Встановлення програм. Заробити ви можете і на своєму телефоні, встановлюючи додатки з Google Play йди Apple Store на свій телефон на певний період часу.
 5. Платне анкетування. Спосіб полягає в реєстрації на сайтах, які проводять платні опитування та анкетування. Головне тут - мати профіль, який частіше за все буде потрапляти в цільову аудиторію маркетингових досліджень. Або кілька профілів.

Заробіток на текстових операціях

Цей вид заробітку я бачу не вимагає вкладень, але так чи інакше пов'язаний з написанням тексту.

 1. Обробка анкет. Один з видів низькооплачуваних робіт. Від вас буде потрібно обробляти заповнені анкети та заносити дані з них у електронний вигляд.
 2. Написання платних коментарів і відгуків. Зазвичай або полягає в написанні коментарів на форумах, що містять посилання на сайт замовника, або ж в написанні оплачуваних відгуках на різних сайтах (Яндекс.Маркет, отзовік , Irecommended і т.д.). Про постінге докладніше я писав в даній статті .
 3. Відповіді на питання. Це скоріше розвага з приємним бонусом, ніж нормальний заробіток, але є сайти, де вам будуть платити за дані вами відповіді. Ознайомитися з цим можна тут .
 4. Машинописний набір тексту. Складачі тексту переносять інформацію з різних джерело в електронний документ. Джерелом можуть бути рукописи, відскановані книги, підручники, документи, аудіо та відео записи. Оплата не дуже велика, але вже дозволяє мати відчутний дохід. Робота складача пов'язана з великою кількістю аферистів і кидав, що вимагають внести страховий внесок. Як на це не попастися і де шукати вакансії читайте в цьому огляді .
  Копірайтинг і рерайт. Робота на перепису тексту з джерел, або ж написанні його з нуля. Це вже серйозний фріланс-заробіток, що вимагає деякої підготовки і творчого підходу. Копірайтери, здатні писати рекламні, продають посади живуть дуже заможно. Читайте докладніше про професії копірайтер .
 5. Коректори, редактори, постери статей. Фахівці, пов'язані з обробкою вже готових статей. Коректор та редактор виправляють сам текст, а постери розміщують статті безпосередньо на сайти. Зазвичай ці професії об'єднує в собі один чоловік.
 6. Написання навчального матеріалу. Відмінний заробіток на написанні робіт в допомогу школяра, студентам, абітурієнтам і навіть докторам наук. Привабливість у тому, що «студенти» звертаються до даних послуг, коли вже «горять» всі терміни. Економити тут ніхто не буде, платять добре і швидко. Єдине, без знань тут ловити нічого. Більш докладно про даному заробіток з сайтами я описував докладно в окремій статті .
 7. Переклади. Переклади текстів на іноземні мови один з кращих способів швидко заробити, головне тільки знати потрібні мови.
 8. Контент-менеджер (адміністратор груп) - фахівець з підбору ключової інформації для майбутньої статті. Підбирає ключові слова і фрази, становить структуру майбутньої статті або поста, підбирає відповідні ілюстрації. Контент-менеджери також часто поєднують в собі роль копірайтера і постера статей.
 9. Віддалений помічник керівника. Робота більше пов'язана з підготовкою різної документацією, плануванням графіків, спілкуванням з клієнтами або ж з працівниками. Іноді доводиться займатися холодними дзвінками або спілкуванням з контрагентами.

Фріланс-послуги

Фріланс-послуги

Група фахівців, які заробляють наданням своїх послуг віддалено. Вони можуть бути новачками в інтернеті, але ось новачками в своїх сферах бути не можуть, інакше ніхто не скористається їхньою пропозицією. Це можуть бути:

 • дизайнери;
 • верстальники;
 • програмісти;
 • сео-фахівці;
 • фахівці просування в соціальних мережах;
 • бухгалтери;
 • юристи;
 • аудитори;
 • віддалені адміністратори;
 • та ін.

Роботу фрілансери шукають зазвичай на біржах фріланса.

Інші способи швидкого заробітку без вкладень

 1. Фотостоки і фотобанки для заробітку. Якщо ви любите фотографувати, то на своїх знімках ви можете заробити хороші гроші, викладаючи їх на платні фотостоки. Швидкість і дохід буде залежати від обраної тематики і якості ваших фотографій. Наприклад, фотографії по ремонту розбираються як гарячі пиріжки. Відчутною перевагою даного заробітку є його інтернаціональність. Якщо наші люди погано купують авторські роботи, то на заході це справа саме сабо зрозуміле. Тут же свої роботи можуть викладати художники, дизайнери, редактори відео і т.д.
 2. Файлообмінники. Колись дуже популярний вид заробітку, але сьогодні він явно здав свої позиції. Полягає у завантаженні файлів на платні файлообмінники, де вам оплачують кожну тисячу скачок. Сьогодні даний заробіток трохи модернізувався. Або файли «склеюють» з установкою додаткового по, або в архіві з потрібним файлом користувач качає файл з партнерської посиланням.
 3. Скорочення посилань. Суть в тому, щоб змусити людину пройти по посиланню, яку до цього скоротили через платний сервіс коротких посилань. Швидко заробляти на ньому можна тільки якщо вдасться написати цікаве повідомлення в популярному обговоренні на форумі, блозі або соціальної мережі. Люди будуть переходити, а вам за кожну тисячу переходів нараховуватися гроші.
 4. Особисті консультації. Відмінний спосіб заробити гроші - навчати інших через скайп або інші месенджери з відеоконференцією. Не треба думати, що для цього потрібно володіти науковим ступенем або вміти заробляти мільйони рублів. Можна просто вміти робити добре свою справу. У мене є знайома, яка робить хендмейд, в'язані іграшку, але крім продажу цих іграшок, вона займається ще онлайн-консультуванням.
 5. Рефоводство. Схожий способи заробітку зі скороченням посилань, але замість коротких посилань на платні сервіси ви повинні поширювати свої реферальні посилання. Пройшовши реєстрацію по вашій партнерської посиланню, користувач стає вашим рефералом, і ви будете отримувати відсоток доходів з його операцій.
 6. Email розсилки. Заробіток через розсилку комерційних листів по базах електронних адрес цільової групи. Не плутайте цей метод заробітку зі спаммом. Емейл-розсилки розсилаються не більш декількох раз на місяць і тільки кожне речення під конкретну цільову аудиторію.

Це все основні способи швидко заробити новачкові в інтернеті. Краще буде, якщо ви володієте спеціалізованими знаннями або ж зайнялися їх вивченням. Але навіть без оних можна заробити рубль-другий собі на кишенькові витрати.

Як заробити швидко гроші в інтернеті з вкладеннями коштів і часу

Куди більше можливостей перед вами відкривається, якщо ви володієте грошовими обіговими коштами для стартового капіталу. Або хоча б для вас не є мета одномоментного збагачення, і ви готові терпіти кілька місяців, а то і рік.

Власні інтернет-ресурси

Свій сайт буде завжди найкращою інвестицією для заробітку грошей. Можливостей заробляти обмежено тільки вашою фантазією. Навіть якщо низькоякісний сайт з повністю краденим контентом, то навіть на ньому можна заробити розміщенням посилань, наприклад, в Sape.

Можна робити великі сайти, які будуть приносити дохід десятиліттями, а можна зробити малостанічнік на певний товар і швидко заробити на його популярності. Одні сайти будуть завжди турбуватися вашої уваги, інші ж ви навіть в очі ніколи не побачите, створені програмами автоматично.

До власних інтернет-ресурсів можна віднести:

 • сайт;
 • блог;
 • форум;
 • дорвеи;
 • сателіти;
 • групи в соціальних мережах;
 • групи в соц. мережі;
 • інтернет магазин;
 • відеоканал;

Про сайтах у мене буде окремий великий цикл статей, так що занесіть сайт в закладки, щоб не пропустити початок.

інвестиції

Інвестиції в інтернеті можуть бути, як швидкі і високо ризиковані, так і розраховані на довгий термін, але з меншою прибутковістю. Тому, уважно підходите до питання інвестування, розподіліть правильно портфель інвестицій.

 • кредитні кооперативи, предоставляюшіе послуги мікропозик;
 • хайп-проекти (про хайп, які платять читайте окремо );
 • покупка цінних паперів (акції, облігації, векселі тощо);
 • інвестиції в дорогоцінні метали через ОМС;
 • інвестиції в інтернет-стартапи;
 • ПАММ-рахунки і інше довірче управління;
 • криптовалюта (хмарний Майнінг).

Перепродаж товару через Авито

Авито - найбільша майданчик онлайн-оголошень. Принцип заробітку простий - купуємо дешевше, щоб перепродати дорожче. Варіантів тут маса. У мене є парочка знайомих, які скуповують непрацюючі ноутбуки за копійки, ремонтують їх і перепродують вже як робочі. На цьому вони непогано заробляють і ні в чому собі не відмовляють.

кіберсквотинг

Кіберсквотинг - покупка і перепродаж доменних імен. Як правило, кіберсквотерів ловлять зазівався власника сайту, який не встиг продовжити оренду свого домену. Вони викуповують домен на себе і власнику сайту, щоб не втрачати свій бізнес, доводиться викуповувати його у кіберсквотерів за дуже великі гроші.

Другий спосіб заробітку кіберсквотерів - передбачити ім'я домену, яке буде затребуване в майбутньому і орендувати його заздалегідь. Творцеві бренду або товару нічого не залишиться, як тільки викуповувати потрібний йому гарний домен у кіберскотера.

Спортивні ставки

Якщо ви є фанатом якогось конкретного клубу або ви дуже азартна людина, то цей вид заробітку точно не про вас. Тут необхідна свіжа голова, тверезий розум і хороші аналітичні здібності. Для вдалого заробітку на потрібно добре розбиратися в обраному виді спорту, знати всі слабкі і сильні сторони і постійно стежити за новинами, що відбуваються в ньому. Навіть маленька травма спортсмена або його сварка з дружиною може вплинути на результат спортивної події.

А ось якщо ви будете зараз шукати різні схема вивертів і обману букмекерських контор, то ви даремно витратите час і гроші. Всі ці «хитрі» способи обходу давно відомо букмекерам, а продавець цього «чуда» чомусь не сам на цьому заробляє мільйони, а продає його за 500 рублів.

До речі, на спортивних ставках можна заробляти як на валютній біржі, заробляючи на зміни ставок під час конкретної події, наприклад, футбольного матчу.

У мене є товариш, який за рік наполегливої ​​спостереження за тенісистками, зміг вийти на заробіток в середньому близько 100 доларів на добу. Ні, він не ставить кожен день, він чекає матчів з потрібними спортсменками і ставить на конкретні результати. В місяць він заробляє 2-3 тисячі доларів і на життя йому цілком вистачає. Мій особистий досвід торгівлі на біржі Betfair виявився менш удачливий.

Гра в покер

Ще один вид швидкого заробітку, які багато можуть по помилки сплутати з онлайн-казино. Ні, покер - це професійний спорт, який дозволяє заробляти гроші. Тут ви не граєте проти казино, ви граєте проти справжніх людей, хоча і «боти» в кімнаті не виключені.

Але покер протипоказаний азартних людям. Зірвуться, не зможуть зупинитися і програють весь баланс.

А чи знаєте ви, що син Армена Джигарханяна є професійним гравцем в покер і живе в США. Він настільки відомий гравець, що казино не дозволяють йому грати у себе або дозволяють, але тільки на маленькі суми. Тому, основні гроші він заробляє онлайн.

Онлайн ігри

Онлайн-ігри ще один прекрасний спосіб заробітку, який в деяких випадках може і не турбуватися вкладень грошей для отримання доходу. Як можна заробити на іграх:

 1. Економічні ігри з виведенням грошей. Це дуже мала група онлайн-стратегій з реальною можливістю виведення віртуальних грошей в реальні. Найчастіше прокачатися в таких іграх без додаткового доната складно, але можливо. Яскравим прикладом такої гри є браузерна військова стратегія MyLands .
 2. Економічно гри-хайпи. До самим іграм такі проекти практично не мають відношення. Це звичайні інвестиційні високо ризиковані проекти (хайпи), де ви за реальні гроші купуєте різного роду яйця (насіння, фруктові дерева, будинки і т.д.), а ті щомісяця приносять вам якийсь% доходу. Це звичайний хайп і закритися вони можуть в будь-який момент. Хоча є ігри, наприклад, Rich Birds, які існують роками і приносять стабільний заробіток.
 3. Прокачування персонажа і бустінг акаунтів. Прокачування ігрових акаунтів на замовлення або на продаж. Вид заробітку на швидкої, професійної прокачування аккаунта. Багато професійних гравців були помічені за цим способом додаткового отримання доходу. Вони знають все способи швидкої прокачування, що дозволяє зробити це в найкоротші терміни.
 4. Створення ігрового відеоканалу. Сьогодні дуже популярні летсплеі (let's play), коли записуються відеоролики з проходження тієї чи іншої гри. Автори таких каналів заробляють на рекламі через свій канал, або проявляють свій «інтерес» на інших каналів. Наприклад, популярний летсплеер «містер Лолошка» готовий поставити свій лайк всього лише за 2500 рублів, ну або 4500, якщо лайкать відео з вашою рекламою. Створення магазину з власної ігрової атрибутикою доповнює і без того їх не маленькі доходи.
 5. Стрімінг. Стример заробляє гроші не за рахунок записів своєї гри, а за рахунок прямої трансляції та живим спілкуванням з глядачами. Основний дохід стримера приносять: пожертвування глядачів (Донат) + відрахування відсотка за платну підписку на стрімінговом сервісі (twich, youtube і т.д.).

Форекс

Форекс це не казино, не лотерея, не гра і не лохотрон, як підносять це на нашому ринку. Форекс - це міжнародна біржа, де торгуються валюти. Одні виступають як товар, інші як платіжний інструмент. Торгувати безпосередньо цими валютами ви, як простий, людина не можете. Робити це можна тільки через брокерів або дилерів.

Трейдинг або торгівля на біржі - складна наука, яка враховує абсолютно всі факти, що впливають на валютний ринок. Якщо ви плануєте, що зайдете на біржу і на різниці валют швидко розбагатієте, то киньте цю затію. Спочатку вам доведеться довго вчитися, виробляти свою стратегію і навіть, що швидше за все, втратити свої перші гроші.

А ось коли ви навчитеся, ось тоді ви і зможете досить швидко заробляти хороші гроші. Але пильність ніколи не варто притупляти. Навколо трейдингу на форексі крутяться дуже багато обману і шахраїв.

Якщо самим вам розбиратися в важкому ремеслі трейдингу зовсім не хочеться, то ви можете довірити свої кошти керуючому трейдеру, і він вам заробить гроші. Зробити це можна безпосередньо або через ПАММ-рахунки.

Бінарні опціоні

Бінарні опціони увірвалися на наш ринок років зо три тому з привабливою перспективою дуже швидко і легко заробити. Ну і справді, що може бути складніше вирішити - піде ціна активу (валюта, барель нафти, метал) вгору або вниз і заробити на цьому гроші.

Альо це помилковості думка. Щоб вдало торгувати бінарними опціонами ви повинні добре розуміти які чинники впливають на зміну ціни того чи іншого активу. Якщо ж ви будете грати в «угадайку» і ставити на орел і решка, то ви завжди програєте. Все тому, що при вдалому результаті ви не подвоюєте свою ставку, а отримуєте відсотків 70% від ставки опціону + комісія брокера, а при програші - втрачаєте всю свою ставку.

Вивчайте ринки, розберетеся в фактах, і ви зможете спокійно заробляти хороші гроші на бінарних опціонах за короткий термін.

криптовалюта

Складно уявити, але менш ніж за один рік, ціна біткоіни зросла, тільки вдумайтеся, в 21 разів! Якщо на початку 2017 року його коштував 800 доларів, то сьогодні його ціна сягає 17 000 доларів. Тільки подумайте, як кусають собі лікті, ті хто до сих пір сперечається - міхур це або майбутня реальність фінансової системи.

Ті ж, хто не займаються словоблудства, а «кують поки гаряче» заробляють на зростанні біткоіни і інших криптовалюта, чиє точну кількість вам не назве жодні експерт.

Заробити можна на:

 • звичайний Майнінг в пулах з іншими учасниками;
 • хмарний Майнінг;
 • торгівля на різниці ціни криптовалюта, як на форексі;
 • створення обмінника;
 • покупка / продаж обладнання для Майнінг;

арбітраж трафіку

Арбітраж трафіку - це скупка трафіку (відвідувачів) в одному місці з метою направити його в інше місце. В основному арбітражнікі зливають товари на різного роду партнерські програми, які розміщуються в агрегаторах партнерських програм.

Для розуміння наведу вам такий приклад. Припустимо, Ви - чоловік років 35, ви керуєте свій автомобіль і захоплюєтеся футболом і вболіваєте за «Спартак». Ви активно користуєтеся інтернетом і соціальними мережами. А тепер уявіть, що є якась компанія, яка виробляє присадки для автомобілів і в честь чемпіонату світу випускає новий продукт з особами футболістів. Для продажу своєї присадки, власники наймають арбітражніков, які привернуть покупців. Останні в свою чергу йдуть у вконтакте, налаштовує рекламу так, щоб вона не показувалася домогосподаркам, що складаються в кулінарних групах. Вони її налаштовує так, щоб реклама показувалася саме вам - платоспроможному чоловікові, що складається в футбольних і автомобільних групах. Для розуміння наведу вам такий приклад

Так працює арбітраж. Якщо ви зберетеся заробляти арбітражем, то будьте готові витратити чималу суму на експерименти для напрацювання зв'язок (рекламна мережа + заголовок + зображення). Тільки зрозумівши де і яку рекламу треба відкручувати, можна швидко заробляти реальні гроші.

Висновок

Мабуть, на цьому можна закінчувати. Я, звичайно, намагався дати якомога ширший список способів швидко заробити гроші в інтернеті, але це далеко не всі способи. Головне, що зараз вам потрібно зрозуміти - як багато і як швидко ви хочете заробити.

Якщо ви хочете грошей тут і зараз і при цьому не витрачаючи ні рубля, то можна сміливо йти на букси або передруковувати тексти. Якщо ж ви хочете заробляти серйозні суми, то вистачить шукати в інтернеті кнопку «Бабло», її тут немає, а ті що є - звичайний обман на гроші.

Починайте діяти. Пробуйте різні способи, вчіться новому. Якщо ви впевнені, що можете заробити, але у вас немає коштів для стартового капіталу, то шукайте партнерів або спонсорів, працюйте за% від прибутку. Варіантів маса. Я тільки на написання цієї статті витратив три дні, а скільки я витратив на пробу цих способів. Майже всі що тут описано я пробував сам, щоб вибрати - що моє, а що ні. Особисто зараз я займаюся створенням сайтів, інвестуванням і розвитком оффлайн-бізнесу. Пробуйте, і вибирайте своє.

На цьому я бажаю. Якщо у вас є питання або побажання, то пишіть їх в коментарях або через форму зворотного зв'язку. Я вам обов'язково відповім.

Удачі вам і всіх з наступаючим НОВИМ РОКОМ!

Чи можна швидко заробити гроші в інтернеті?
Чи можна швидко заробити гроші в інтернеті?