Донецкий техникум промышленной автоматики

Як можна заробити гроші підлітку 12, 13, 14 років в інтернет: 10 реальних способів

  1. Підлітки і заробіток в інтернеті - на що розраховувати?
  2. Гроші з інтернету: який заробіток вибрати?
  3. Способи заробітку в інтернеті для підлітка
  4. Перспективні способи заробітку

Всі хочуть бути мати в своїй кишені гроші, причому завжди і не від кого не залежати Всі хочуть бути мати в своїй кишені гроші, причому завжди і не від кого не залежати. Особливо актуальна ця тема для підлітків. Своїх грошей у них практично немає, а постійно просити у батьків не завжди вдається. І хочеться начебто знайти роботу. Але є ряд проблем, що заважають даному бажанням. По-перше, навчання. Важко поєднувати її з роботою. По-друге, хто ж візьме на роботу підлітка? Дорослих, які бажають влаштуватися на роботу ціла черга стоїть. По-третє, якими навичками володіє підліток, ніж він буде цінний перед роботодавцем? НЕМАЄ ВІДПОВІДІ!!! Що ж робити? Як бути? Підліткам 12-15 років без проблем можна заробляти гроші в інтернеті.

Підлітки і заробіток в інтернеті - на що розраховувати?

Скільки ж можна заробити підлітку в інтернеті? Найголовніше питання.

Мова звичайно піде не про надзвичайні заробітках. Все буде залежати від вашого бажання і способу, на якому ви вирішите «піднімати» гроші. Новачкам особливо розраховувати нема на що. Максимум, що вони зможуть отримувати в перший час - це 2-3 тисячі рублів на місяць.

Комусь це здасться мало, а для кого-то нормально. Але врахуйте, що працювати в інтернеті ви можете в будь-який час і в будь-який день! Ніхто вам змушувати не буде. Є сьогодні бажання - заробили деяку копієчку (рубль, сотню, тисячу). Немає бажання - немає заробітку.

На перших порах ваш заробіток буде пропорційний витраченому часу. Тобто чим більше працюєте, тим більше грошей заробляєте.

Далі, з приходом досвіду, знань і умінь - дохід буде збільшуватися непропорційно. Ви зможете отримувати набагато більше. Або навіть вийти на повністю пасивний дохід.

Але для цього потрібно трохи включити голову і все одно багато попрацювати на перспективу, на результат, до якого ви прагнете в майбутньому.

Зазвичай через рік - в середньому можна вийти на рівень доходу 5-8 тисяч в місяць. І причому половина з нього може бути повністю пасивною.

Гроші з інтернету: який заробіток вибрати?

Умовно весь заробіток, доступний для підлітка 12-15 років можна умовно поділити на дві категорії.

Або ви виконуєте певні дії і ВІДРАЗУ ОТРИМУЄТЕ ГРОШІ. Або ви працюєте на перспективу і заробіток приходить тільки через певний час. Перший спосіб менш високооплачуваний, але результат видно відразу у вигляді заробітку. Другий спосіб більш перспективний. Все ваше витрачений час окупиться з лишком у вигляді НАБАГАТО БІЛЬШЕ ВИСОКОГО ДОХОДУ в майбутньому.

Якщо провести аналогію з реальним життям, то можна після закінчення школи знайти роботу і отримувати за неї зарплату. Але ким ви будете працювати, і найголовніше скільки отримувати? Трохи. І так все життя.

А можна після школи витратити ще п'ять років на навчання в інституті і отримати хорошу і високооплачувану спеціальність і далі заробляти в рази більше. Хоча багато студентів поєднують навчання і роботу (щоб грошики на хлібець були).

Так і в інтернеті, можна паралельно рухатися по двох напрямах. Розвивати довгострокові перспективні способи доходу і одночасно заробляти гроші, виконуючи поточні завдання. Так принаймні у вас буде видно результат відразу.

Способи заробітку в інтернеті для підлітка

Швидкий заробіток

1. Платні опитування . На мій погляд найприбутковіший вид заробітку якщо брати співвідношення: дохід-витрачений час-навички. Нічого складного немає. Реєструйтеся якомога більшої кількості подібних сервісів і проходите опитування і отримуйте гроші.

2. Кліки за гроші або так званий серфінг. Переглядайте рекламу на сайтах, самі сайти - за це отримуєте певну винагороду. Дуже невелику винагороду. Але і нічого від вас більше і потрібно. Кликати і кликати по сайтам.

3. Соціальні мережі . Лайки, репости, підписки на групи - за кожну дію винагороду. Сайтів які надають подібний сервіс дуже багато. А якщо постійно проводите час в соц. мережах, то це ідеальний спосіб поєднати приємне з корисним.

4. Якщо ви чули про капчу ( введення букв і цифр за гроші ) - відразу забудьте. Нічого ви там не зможете заробити. Якщо не брати до уваги заробітком дохід в 3-5 рубля в годину.

5. Коментарі за гроші. Ви пишете різні коментарі, зазвичай на сайтах інтернет-магазинів. Щось типу:

«Класний праска (телефон, ноутбук), купив сестрі (мамі, бабусі, чоловікові, дружині) ще півроку тому. Працює відмінно! Всі раді і щасливі »і бла-бла-бла.

Саме такі відгуки ви можете спостерігати під товаром. І на 99% вони замовні і оплачуються продавцем.

Наступна група заробітку відноситься до проміжної категорії. Тобто ви будете також відразу отримувати гроші за роботу, але з часом ваш дохід буде збільшуватися.

6. Відгуки за гроші. Ви пишіть відгуки на будь-які теми, про будь-які речі (сайти, книги, фільми, поїздки, телефони і навіть зубні щітки). За це вам будуть нараховуватися гроші. Сенс заробітку криється в тому, що перед покупкою чогось більшість людей шукає відгуки. І саме людські відгуки на сторонніх (незацікавлених) сайтах найбільш популярні. Чим більше людей подивляться ваш відгук, тим більше грошей ви будете заробляти. Найбільш популярний сайт - це ОТЗОВІК .

7. Сервіси питань і відповідей. Сенс практично той же самий, що і у попереднього пункту. Тільки тут вам треба задавати питання і (або) відповідати на відповіді. Також на будь-які теми:

  • скільки країн у світі?
  • найкорисніший фрукт?
  • хто найбагатша людина?
  • і т.д.

Зараз поза конкуренцією сайт « великий Питання «, Який відвідує більше мільйона чоловік в день. За кожен перегляд вашого питання (відповіді) вам будуть нараховуватися гроші !!!

Способи заробітку під номером 6 і 7 привабливі в тому плані, що за роботу, зроблену за все один раз ви будете отримувати гроші постійно. Написали 10 (100, 200) відгуків. Люди їх переглядають і вам капає грошик. Постійно. Тому, бажано якомога швидше наростити базу своїх відгуків (питань-відповідей). І продовжувати це робити періодично. Тоді з кожним місяцем ваш дохід буде зростати.

8. Копірайтинг. по простому написання статей за гроші . Зазвичай це простенькі статейки на тему «як я провів літо» або «8 способів кинути палити». Загалом нічого складного. Не знаєте тему? Є ж інтернет. Прочитали пару-трійку схожих статей і написали всі своїми словами. Даний вид заробітку перспективний в плані репутації.

Як правило, набивши руку на написанні статей, ви помітите, що вони будуть виходити у вас набагато швидше, і найголовніше якісніше. Чим більше статей ви напишіть, тим вище у вас буде рейтинг, тим вищі розцінки ви можете отримувати за статтю. І витрачати на це менше часу. Згодом можна обзавестися постійними замовниками, яким в першу чергу важлива якість, і вони згодні будуть платити більше, саме вам, за ваш труд.

9. Безкоштовні лотереї. сервіси лотерей дають щодня кілька спроб випробувати щастя і зловити удачу. Можна виграти кілька сотень і навіть тисяч не витрачаючи ні копійки. Заробітком це звичайно назвати не можна. Все таки ймовірність виграшу солідної суми мінімальна. Але як додатковий спосіб - цілком згодиться.

10. Ігри з виведенням коштів. Можна заробляти ні вкладаючи ні копійки. Але і дохід буде не такий високий. Якщо внести власні кошти (від 10 рублів), тоді буде велика віддача. Категорія заробітку відноситься до високоризикованих. Але дозволяє заробляти 20-30% на місяць. Приклади подібних сайтів і алгоритм нарахування винагороди можна подивитися в цій статті.

Перспективні способи заробітку

Даний вид належить до довгострокових і дозволяє згодом заробляти непогані гроші. Принаймні порівнянні із середньою зарплатою в країні.

9. Створення сайту, групи в соціальних мережах, каналу на YouTube.

Коротенько план дій можна охарактеризувати так:

а) ви створюєте сайт (групу, канал)

б) наповнюєте його цікавим контентом (статтями, фото, картинками, роликами)

в) залучаєте читачів (передплатників)

г) монетізіруете ресурс, тобто вішаєте на нього рекламу

Тут ваш заробіток буде прямо залежати від кількості відвідувачів вашого ресурсу. Чим їх більше, тим більше грошей ви отримаєте. Ні відвідувачів - немає грошей.

Згодом це дозволити вийти на досить серйозний і найголовніше, повністю пасивний рівень доходу, якщо ви будете приділяти належну увагу своєму «дітищу».

10. реферальні програми . Навіщо щось робити самому, якщо можна залучити інших і отримувати певний відсоток від їх заробітку. Якщо ви дотримуєтеся такої думки, то залучайте рефералів в вищеописані проекти. Зазвичай виплачують винагороду в розмірі 10-20% від заробітку наведеного вами реферала. Тобто запросивши 5-10 чоловік в проект, ви будете отримувати такі ж гроші, як якби працювали там самі. Тільки за те, що ви з запросили. А якщо запросити 100 або 1000 осіб? Дохід можна збільшити в сотні, а то й тисячі разів.

Але відразу скажу, що залучити реферала це одне, а залучити працюючого реферала - зовсім інше. Але тим не менш, ті хто займається залученням рефералів можуть заробляти непогані гроші.

На закінчення

Були розглянуті 10 способів дозволяють заробити гроші підлітку в інтернеті. 12 вам років, 13, 14, та хоч 20 - в мережі грошей вистачить на всіх. І можливо щось стане справою всіх вашому житті, вашим постійним (і причому немаленьким) джерелом доходів. Для кого-то це буде просто невеликим хобі або «маленької» підробітком у вільний час (на оплату інтернету і телефону).

Але тим не менше - заробити в інтернеті підлітку можна завжди!

Підлітки і заробіток в інтернеті - на що розраховувати?
Гроші з інтернету: який заробіток вибрати?
По-друге, хто ж візьме на роботу підлітка?
По-третє, якими навичками володіє підліток, ніж він буде цінний перед роботодавцем?
Що ж робити?
Як бути?
Підлітки і заробіток в інтернеті - на що розраховувати?
Скільки ж можна заробити підлітку в інтернеті?
Гроші з інтернету: який заробіток вибрати?
Але ким ви будете працювати, і найголовніше скільки отримувати?