Донецкий техникум промышленной автоматики

Як створити слоган компанії? Кращі генератори слоганів

  1. Що таке корпоративний слоган компанії?
  2. 8 порад по створенню запам'ятовується логотипу
  3. Що таке генератор слоганів?
  4. Кращі онлайн генератори слоганів
  5. Приклади слоганів відомих компаній
  6. висновок

Слогани - це запам'ятовуються фрази, які використовуються в рекламних кампаніях разом з фірмовими логотипами.
Слогани по праву вважаються найбільш ефективним методом залучення уваги до одного або декількох аспектах продукту або бренду.

У цій статті ми дамо 8 крутих рад як придумати слоган. А якщо ви не впевнені в своїх силах, то ми підкажемо де роздобути вже готові слогани.
Також ми склали список кращих онлайн генераторів слоганів, які допоможуть вам в два рахунки створити цікавий слоган.

І це ще не все. Також ми підготували для вас інтерактивну добірку всесвітньо відомих слоганів для пошуку натхнення.

Для початку слід визначитися, чи потрібен вам слоган. Якщо у вас є логотип, то ви вже займаєтеся брендингом свого продукту або компанії. На цьому етапі слоган безумовно не зашкодить.

Якщо у вас поки немає логотипу, то ви можете створити його за допомогою нашого онлайн сервісу Logaster . Всього пару кліків і ваш фірмовий стиль готовий! Також рекомендуємо вам завантажити нашу безкоштовну книгу «Як створити фірмовий стиль і не розоритися» . Поради, практичні приклади, корисні сервіси - одним словом все, що необхідно для створення свого стилю!

Що таке корпоративний слоган компанії?

Корпоративний слоган - це коротка фраза, яка в лаконічній формі представляє ваш продукт або компанію. Продуманий слоган миттєво викликає певні емоції та ідеї, асоціюючи їх з вашим брендом. Хороші слогани легко запам'ятовуються і можуть стати невід'ємною частиною культури того чи іншого суспільства.

Зазвичай слоган складається з 5 або менше слів. Він повинен відображати переваги вашого бренду або ідею, яку ви хочете передати у Вашу діяльності. Кращі слогани легко запам'ятовуються, але при цьому не занадто складні для розуміння. У них часто використовуються такі прийоми, як метафора чи алітерація. Кожен день ваші потенційні клієнти чують сотні рекламних повідомлень, тому хороший слоган - це ваш шанс вигідно вирізнитися на тлі конкурентів.

8 порад по створенню запам'ятовується логотипу

1. Почніть з логотипу

Якщо у вас поки немає логотипу, то слід почати саме з нього. Для успішного просування бізнесу слоган повинен працювати в зв'язці з логотипом (якщо, звичайно, ваша рекламна кампанія не обмежується радіоефірами). В цьому плані логотип можна порівняти з куркою, а слоган - з яйцем. В ідеалі працювати над логотипом і слоганом потрібно одночасно, щоб вони стали частинами єдиного цілого і органічно доповнювали один одного.
Пам'ятайте, що провідні бренди постійно змінюють свої слогани. Це природний процес, так що якщо через кілька років ви відчуєте необхідність переробити свій слоган, то навіть не сумнівайтеся. створити логотип Ви можете за допомогою онлайн сервісу Logaster.

2
2. Приділіть слогану достатньо часу

Вам знадобиться: 1 година на те, щоб зібрати інформацію про компанії , Для якої ви створюєте слоган; 1-2 години на те, щоб накидати "сирі" ідеї; і ще 1-2 години на обговорення ідей з клієнтом, або друзями, колегами і внесення правок.

Придумати слоган - непросте завдання навіть для досвідчених фахівців. На це піде не менше одного робочого дня, так що встановлюйте відповідну ціну за свої послуги. Якщо ви - замовник, то ми радимо вам працювати тільки з тими виконавцями, які вселяють вам довіру.
Ви повинні бути впевнені в тому, що виконавець придумає для чудові ідеї для слогана, з яких ви зможете вибрати кращий варіант. І ще один важливий момент. Після оплати роботи не варто вимагати від виконавця, щоб він знову і знову повертався до замовлення, постійно вдосконалюючи ваш слоган.
Якщо вам не подобаються запропоновані слогани або вони, на ваш погляд, невірно передають ідею вашого бренду, виконавець буде готовий доопрацювати варіанти, але лише в рамках, встановлених договором.

3. Пам'ятайте про простоту

Слоган є ефективним тільки в тому випадку, якщо аудиторія розуміє його миттєво.
У вас є всього пара секунд, щоб справити враження на потенційних клієнтів. Ви, напевно, розумієте, чому слоган "кращі віджети з 1949 року" навряд чи впорається з покладеної на нього завданням. Постарайтеся придумати якомога простішу і лаконічну формулювання.
Розмір слогана не повинен перевищувати одну пропозицію. Більш того, слід уникати складних слів. Але деякі правила все ж можна порушувати. Якщо яке-небудь складне слово настільки ємне за змістом, що замінює собою кілька пропозицій, то це просто знахідка.
Обов'язково дотримуйтеся правила одного короткого пропозиції. Приклад простого слогана: Just Do It (Просто зроби це) (Nike).

Приклад недостатньо простого слогана: We Sell the Highest Quality Organic & Natural Products (Органічні і натуральні продукти найвищої якості) (Whole Foods).

4. Додайте гумору, якщо це можливо

Якщо у вас є можливість додати гумору в ваш слоган, неодмінно зробіть це.
Чудовим прикладом служить слоган Cracked.com: America's Only Humor and Video Site, Since 1958 (Єдиний в Америці сайт гумору і відео, з 1958). У цьому слогані відразу кілька жартів. По-перше, він висміює стандартне формулювання багатьох слоганів "з такого-то року". По-друге, він заявляє, що це єдиний сайт гумору в Америці.
Також слоган стверджує, що Cracked.com - це єдиний в Америці відеосайт, тоді як в 1958 році вебсайтів ще і в помині не було. Якщо гумор у вашому випадку доречний, обов'язково спробуйте включити в свій слоган одну або дві жарти.
Але якщо слоган вийшов смішним, але при цьому незграбним, то краще пожертвувати гумором на користь вдалою структури.

5. Будьте чесні і не перехвалити себе

Чесність - це дуже важливо. Ви впевнені, що ваш бізнес готовий надати той рівень якості, про який йдеться у вашому слогані? Якщо немає, то вам слід його переробити.
Також слід триматися подалі від слів "кращий" і "No.1". По-перше, це стандартні, заїжджені слова, які ми чуємо на кожному розі. По-друге, навіть якщо це правда, такі заяви непросто відразу ж підкріпити фактами.
Як бачите, тут потрібно знайти золоту середину: передати ідею високої якості товару або послуги, але при цьому не бути надто самовпевненим. Але справжнього професіонала таке завдання цілком під силу.
Якщо вам здається, що ви у безвихідному становищі, то ось один хороший рада: забудьте про те, що ви придумуєте слоган. Уявіть, що пишете послання бренду. Що б розповів про себе ваш продукт, якби міг говорити?

6. Пам'ятайте про свою цільову аудиторію

Як ви охарактеризуєте свою цільову аудиторію? Місцева, національна або міжнародна?
Якщо ви працюєте на ринках інших країн, пам'ятайте про те, що при перекладі на іноземну мову сенс вашого слогана може істотно змінитися. Коли компанія KFC вийшла на китайський ринок, її слоган: "Смачно - пальчики оближеш" перетворився в набагато менш апетитний: "Так смачно, що відкусиш пальці". Тому спершу спробуйте перевести свій новий слоган хоча б на кілька всесвітньо використовуваних мов. І тільки в тому випадку, якщо переклад вас задовольнить, слоган можна впевнено використовувати.

7. Подумайте про те, що робить ваш бренд особливим

У чому полягає ваша унікальна комерційна пропозиція? Ви здійснюєте доставку на електричних машинах? Або ваша стоматологічна практика спеціально націлена на людей, які бояться лікувати зуби? Наприклад, на сайті стоматологічної компанії Crossoak Family Dentistry красується великий курча (в американському англійською chicken також перекладається як "боягуз") і слоган "We cater to cowards" (Ми працюємо з трусів). Постарайтеся відобразити в своєму слогані особливості вашого бізнесу, які представлять його у вигідному світлі.

8. Ритм і рима

Створіть слоган, в якому були б ритм і рима. Ваша аудиторія легко запам'ятає такий слоган, прочитавши його на логотипі або почувши по телевізору.

Що таке генератор слоганів?

Перш ніж переходити до списку кращих онлайн генераторів слоганів, давайте визначимося з тим, що ж таке генератор слоганів. Автоматичні генератори слоганів - це, без всяких сумнівів, хороші помічники. Але при цьому вам потрібно розбиратися в слоганах, щоб оцінити запропонований вам варіант і вирішити, чи підходить він для вашого бізнесу.

Вам потрібно лаконічно передати ідею, причому зробити це цікаво і незвично. Це непросте завдання. На те, щоб придумати гідний варіант, у вас може піти до кількох днів. Але цей час ви могли б витратити на доопрацювання своєї бізнес-моделі або інші більш важливі справи. На щастя, тут на допомогу приходять онлайн-генератори слоганів.

Кращі онлайн генератори слоганів

Інтернет пропонує десятки безкоштовних сервісів по створенню слоганів. Ми склали для вас список генераторів слоганів, працювати з якими - суцільне задоволення.

Shopify

Онлайн-генератор Shopify створює до 1 000 слоганів на підставі введених вами ключових слів
Онлайн-генератор Shopify створює до 1 000 слоганів на підставі введених вами ключових слів. І все це безкоштовно. Це один з кращих сервісів в мережі. У той час, як деякі платформи іноді грішать абсолютно безглуздими варіантами, Shopify використовує чіткий, добре продуманий алгоритм, пропонуючи креативні, що запам'ятовуються і цікаві ідеї. З такими варіантами ваша компанія точно не залишиться непоміченою. Отже, якщо ви хочете додати родзинку в свій логотип або запустити революційну маркетингову компанію, то кращого помічника, ніж Shopify, просто не придумаєш.

Getsocio

Getsocio - це платформа соціальної комерції для роздрібних магазинів-дискаунтерів
Getsocio - це платформа соціальної комерції для роздрібних магазинів-дискаунтерів. Платформа розробила дуже зручний генератор слоганів, схема роботи якого нагадує схему роботи Shopify. Також сайт пропонує кілька відмінних інструментів, які допоможуть вам розгойдати свій онлайн-бізнес. Використовуючи рандомний шаблони, Getsocio запропонує вам безліч цікавих фраз на основі введеного вами ключового слова. Сервіс буде пропонувати вам по одному слогану, але ви не соромтеся і продовжуйте натискати на клавішу "Згенерувати", поки не заболить палець.

SloganGenerator.org

SloganGenerator
SloganGenerator.org пропонує універсальний конструктор слоганів, який допоможе бізнесу з будь-якими рекламними вимогами. Сервіс створює слогани як для бренду в цілому, так і для окремих продуктів. Більш того, тут ви знайдете величезну колекцію вдалих слоганів і ресурси, присвячені розробці слоганів для компаній і продуктів. Це допоможе вам оцінити якість як вже використовуваних вами, так і нових слоганів.

SloganGenerator.co

Генератор слоганів на SloganGenerator
Генератор слоганів на SloganGenerator.co розроблявся спеціально з урахуванням вимог рекламних кампаній. Принцип роботи цього сервісу стандартний: ви вводите ключові слова, і система, використовуючи доступні шаблони, генерує безліч слоганів. Натискайте на кнопку "Створити слоган", поки не побачите сподобався вам варіант. Намагаючись йти в ногу з часом, платформа постійно оновлює свою колекцію шаблонів і навіть прислухається до порад своїх користувачів. Так що тут у вас є шанс знайти по-справжньому унікальний слоган!

Procato Sloganizer

Procato Sloganizer пропонує своїм користувачам базу популярних слоганів, які стрясали світ реклами протягом останніх шести десятиліть
Procato Sloganizer пропонує своїм користувачам базу популярних слоганів, які стрясали світ реклами протягом останніх шести десятиліть. Сервіс просто підставляє ваші ключові слова в знамениті слогани. З одного боку, в основі вашого слогана буде лежати перевірена часом рекламна фраза. З іншого боку, слоган все ж буде орієнтований на ваш бренд. Сам сайт являє собою зручний майданчик для тестування різноманітного контенту, веб-дизайну, SEO-орієнтованих структур і т.д. Ми рекомендуємо Procato всім фахівцям в області онлайн-торгівлі, які знаходяться в постійному пошуку корисних рекомендацій, не бояться експериментувати і піддавати критичній оцінці усталені стратегії.

Приклади слоганів відомих компаній

У той час як одні компанії постійно змінюють свої слогани, інші залишаються вірні одного разу обраної фразі десятиліттями. Але наскільки добре запам'ятовуються слогани і чи дійсно вони виконують свої функції?
Ось 20 прикладів всесвітньо відомих компаній і їх слоганів:

Just Do It (Просто зроби це) (Nike)
I'm Lovin 'It (Ось що я люблю) (McDonald's)
Do It Your Way (Зроби по-своєму) (Burger King)
Melts in your mouth, not in your hands (Тане в роті, а не в руках) (M & Ms)
Because You're Worth It (Ви цього варті) (L 'Oreal)
What's In Your Wallet (А що у вашому гаманці) (Capital One)
Like a Good Neighbor, State Farm Is There (State Farm, як і хороший сусід, завжди поруч) (State Farm Insurance)
Get the London Look (Створити лондонський образ) (Rimmel Cosmetics)
Strong Enough for a Man, Made for a Woman (Захистить навіть чоловіків, але створений спеціально для жінок) (Secret Deodorant)
Virginia is for Lovers (Вірджинія - для тих, хто любить) (Virginia Tourism)
They're Gr-r-reat! (Прррросто неверрроятни!) (Kellogg's Frosted Flakes)
Double Your Pleasure, Double Your Fun (Подвійне задоволення, подвійне веселощі) (Doublemint Gum)
Redbull Gives You Wings (Redbull окрилює) (Redbull)
Mmm mmm Good (Ммм ммм смачно!) (Campbell's)
Get in the Zone (Зайди в зону) (AutoZone)
Come hungry. Leave happy. (Приходь голодний. Іди щасливий) (IHOP)

висновок

Ну от і все! Як бачите, генератори слоганів - це відмінні джерела цікавих ідей, які вдихнуть нове життя в ваш творчий пошук.

Такі сервіси припадуть як не можна до речі, коли ви забуксували, придумуючи слоган для свого бізнесу. Використання онлайн-генераторів - це не пошук легких шляхів, а скоріше раціональне рішення в умовах постійної нестачі часу. Використовуючи ефективну бізнес-модель, ви зможете розширити свій бізнес, не випустити з виду загальну картину і сфокусуватися на більш важливих питаннях (наприклад, вивчення ринкових трендів або розробці далекоглядної маркетингової стратегії).
У нашому блозі ви знайдете ще більше корисної інформації, порад і професійних "ноу-хау" для оптимізації вашого бізнесу. Залишайте питання і коментарі нижче.

Статті по темі:

Що таке корпоративний слоган компанії?
Що таке корпоративний слоган компанії?
Що б розповів про себе ваш продукт, якби міг говорити?
Місцева, національна або міжнародна?
Ви здійснюєте доставку на електричних машинах?
Або ваша стоматологічна практика спеціально націлена на людей, які бояться лікувати зуби?
Що таке генератор слоганів?
Але наскільки добре запам'ятовуються слогани і чи дійсно вони виконують свої функції?