Донецкий техникум промышленной автоматики

Як зробити найоригінальніший подарунок на 14 лютого

З кожним днем ​​наближається довгоочікуване свято всіх закоханих, і тепер одна половина країни замислюється над тим, що черговий рік ні з ким зустріти день Св. Валентина, а друга активно шукає оригінальний і креативний подарунок. Що подарувати хлопцеві на 14 лютого ? А що подарувати своїй дівчині? Ми підкинемо вам пару варіантів.

Дарувати різні чашки, ведмедики, сердечка, подушки вже давно не модно. Це занадто буденно, і, якщо ви тільки починаєте будувати відносини, то краще нічого не дарувати. Якщо ви вже разом не один рік, то тут і нижню білизну з цікавою написом знадобляться, і фартух, і шоколад з любовними зізнаннями.

Але якщо ви хочете дійсно запам'ятати це 14 лютого, то даруєте враження. Необов'язково це буде щось дуже незвичайне або екстремальне. Враження ми отримуємо тоді, коли з нами трапляються незвичні нам речі. Якщо ми зазвичай ходимо на роботу і додому по одному і тому ж шляху, то пішовши по іншій дорозі, вже отримаємо якийсь емоційний відповідь.

Для вас звично тихо сидіти вдома і вечеряти при свічках? Значить підіть в гучне місце, відвідайте концерт, самі візьміть участь в конкурсі закоханих і завоюйте приз - ось емоції. І навпаки, звикли подорожувати і для вас спуск по річці проста справа, значить займіться чимось більш спокійним, хоча б подаруйте коханій зірку з неба (покажіть її в телескоп).

Подаруйте якісний масаж під розслаблюючу музику, і розбавте все це солодким шоколадом.

Або з самого ранку вирушайте на кінну прогулянку, потім влаштуйте пікнік, а ввечері підіть в театр.

Звичайний подарунок у вигляді квітів, цукерок, кульок нехай буде приємним бонусом до загальної культурній програмі вечора. Надсилайте милі СМС кожну годину, і так ви підготуєте настрій на свято.

Підіть разом на будь-який майстер-клас. Це може бути ліплення, і ви удвох створите загальну скульптуру, або намалюєте картину своєї любові, або познайомитеся з азами випалювання, орігамі, написанням віршів.

Якщо ви з другою половинкою не вмієте танцювати, то саме час навчитися. Така, трохи безглузда обстановка, коли нічого не виходить, ви наступаєте один одному на ноги, навіть падаєте неймовірно зближує.

Переконайтеся, що ваша пара любить сюрпризи (якщо ви хочете незвичайну прогулянку подати саме в вигляді сюрпризу), інакше всі старання підуть прахом, і в підсумку ви отримаєте тільки зіпсований настрій у обох. Деяким людям потрібен час, щоб підготуватися до сюрпризів.


Ключові слова: оригінальний подарунок, 14 лютого, день святого валентина, що подарувати, деь закоханих, ідеї подарунків, чоловікові, дружині, дівчині, хлопцю, коханому, коханій

А що подарувати своїй дівчині?
Для вас звично тихо сидіти вдома і вечеряти при свічках?