Донецкий техникум промышленной автоматики

Як продати побутову техніку

  1. Яку ціну встановити на побутову техніку
  2. Як фотографувати побутову техніку
  3. Що вказувати в оголошенні про продаж побутової техніки

Багато стикаються з продажем колишньої у вживанні побутової техніки. Ми підкажемо кілька порад, як правильно реалізувати її на RIA.com.

З кожним роком все більше зростає попит на побутову техніку. Багато хто прагне замінити існуючу новим аналогом. А вживану можна з легкістю продати на RIA.com . Основні рекомендації правильної реалізації побутової техніки ви знайдете в цій статті.

Основні рекомендації правильної реалізації побутової техніки ви знайдете в цій статті

Яку ціну встановити на побутову техніку

Більшість покупців відразу пропускають оголошення, в який не зазначена ціна, адже це не дає повного уявлення про товар. Тому варто правильно встановити ціну на побутову техніку.

Якщо ваш товар в належному стані і у вас залишилася велика частина гарантії на нього - знижуйте 30% від ринкової вартості нового товару. Якщо він працездатний, має гарний зовнішній вигляд, але гарантія минула - 50%. Далі, ціну потрібно знижувати в залежності від пошкоджень.

Перегляньте схожі товари на сайті, щоб дізнатися ціновий діапазон. Не варто вказувати занадто високу ціну, адже тоді побутова техніка буде продаватися довго.

Як фотографувати побутову техніку

Перед тим, як фотографувати побутову техніку, її потрібно привести в належний вигляд. На ній не повинно бути слідів від пальців, патьоків і розлучень.

Озбройтеся фотоапаратом або телефоном з гарною камерою і приступайте до роботи. В першу чергу подбайте про світло, робити це краще за все при природному освітленні. Прослідкуйте, щоб на фото не було відблисків або сторонніх об'єктів, які будуть відволікати увагу покупця. Найкраще робити фотографії на однотонному тлі - це допоможе зосередитися тільки на товар.

5 способів зробити якісні фото товару

Фотографувати товар коштує з усіх боків, щоб техніка займала 80% знімка. Для початку варто зробити кілька фотографій «в повний зріст». Побутова техніка повинна поміститися в кадр повністю. Не варто обрізати знімки, щоб покупець не подумав, що ви щось приховуєте від нього.

Наприклад, якщо ви покажете фотографію мікрохвильової печі тільки з лицьового боку, у покупця не буде повного уявлення про товар. Тому постарайтеся зробити повні знімки з різних ракурсів. Також варто зробити кілька фотографій у відкритому вигляді і показати внутрішню частину. Якщо побутова техніка має якісь дефекти - не затайте це від покупця.

Що вказувати в оголошенні про продаж побутової техніки

У заголовку вкажіть те, що може максимально привернути увагу покупця, адже ви не хочете, щоб товар загубився в тисячах Оцінка ефективності рекламної кампанії. Заголовок повинен бути коротким і містити максимум інформації про те, який саме товар ви продаєте. Адже при погляді на нього, у покупця є всього пару секунд, щоб зрозуміти, чи варто йому читати оголошення цілком або пропустити.

Оголошення пишіть простою людською мовою. За основу візьміть «золоту середину»: текст не повинен виглядати як «простирадло», яку покупець втомиться читати, а й мінімум інформації також не зіграє вам на руку.

У вашому оголошенні покупець повинен знайти відповіді на питання, що цікавлять його питання:

  • основна інформація про побутову техніку;

  • де продається товар;

  • стан побутової техніки;

  • вартість техніки;

  • причина продажу;

  • контакти продавця.

Обов'язково варто вказати причину продажу, щоб покупець побачив, що ви хочете просто продати товар, а не отримати максимальний прибуток. Також потрібно вказати особливості налаштувань і підключення побутової техніки. наприклад, пральна машина вимагає більшого, ніж просто увіткнути її в розетку.

Якщо є дефекти в роботі техніки, то вкажіть які саме, щоб покупець розумів, чим це може бути чревате в використанні. Адже якщо ви напишіть, що побутова техніка у відмінному стані, а на фото буде видно потертості і вм'ятини - швидше за ваше оголошення пропустять і продовжать пошуки.

Обов'язково вкажіть в оголошенні контакти, адже чим більше каналів зв'язку - тим простіше покупцеві зв'язатися з вами.

Сподіваємося, ці прості поради допоможуть вам вигідно продати товар.