Донецкий техникум промышленной автоматики

Як економити сімейний бюджет

  1. Як заощадити сімейний бюджет У зоні ризику - будь-яка людина з достатком вище середнього. Піддавшись...
  2. Планувати і економити сімейний бюджет дивно просто

Як заощадити сімейний бюджет

У зоні ризику - будь-яка людина з достатком вище середнього. Піддавшись почуттям, люди починають безконтрольно витрачати зарплату на кафе, нічні клуби, дорогий одяг, аксесуари та інші, часто непотрібні і безглузді покупки. Через деякий час життя подає виразний сигнал: «Ей, приятель, ти витрачаєш більше, ніж заробляєш. Пора навчитися економити і вести сімейний бюджет ».

Домашня бухгалтерія Personal Finances пропонує ефективний засіб для економії сімейного бюджету - строгий облік ваших доходів і витрат. Personal Finances - це зручна і проста програма для ведення бюджету, яка допоможе вам правильно розподілити сімейний бюджет: насолодитися новими можливостями кар'єрного росту і в той же час не перетворитися на закінченого марнотрата, трясся в передчутті нової покупки.

Personal Finances - це зручна і проста програма для ведення бюджету, яка допоможе вам правильно розподілити сімейний бюджет: насолодитися новими можливостями кар'єрного росту і в той же час не перетворитися на закінченого марнотрата, трясся в передчутті нової покупки

Домашня бухгалтерія Personal Finances допоможе вам зібрати дані про банківські і ощадних рахунках, пластикових картках і інформацію про покупки в одному місці. Тепер вам легко буде побачити повну фінансову картину, планувати сімейний бюджет окремо по кожній категорії, змінювати ці категорії, щоб скласти реальне уявлення про сімейний бюджет. Використовуючи програму, ви можете, наприклад, дізнатися, що левова частка доходів йде на розваги, аксесуари, косметику і кафе. Крім ведення бюджету програма допоможе зрозуміти, як економити сімейний бюджет, скоротивши так чи інакше проблемні категорії. Крім поточної фінансової ситуації, ви можете планувати сімейний бюджет на майбутнє і дізнатися, скільки грошей у вас буде в будь-який конкретний день через тиждень, місяць або рік.

Як правильно розподілити сімейний бюджет

Скласти сімейний бюджет в програмі «Personal Finances» дуже легко. Відразу після установки вам необхідно створити рахунки та транзакції. Просто введіть ім'я та фінансову інформацію для банківського або ощадного рахунку, кредитних карт, наявних і кишенькових грошей. Потім додайте транзакції, включаючи всі доходи, покупки, плату за житло і комунальні послуги, їжу, бензин, розваги і т.д. Згодом ви зможете додавати дані про нові транзакціях. Транзакції також потрібно прив'язати до категорій, додати членів сім'ї та інші позначки. Мітки допомагають відокремити один від одного однакові транзакції, що входять в одну категорію. Додавання міток, що відносяться до членів сім'ї, розповість вам про витрати кожного родича окремо, що дуже зручно для розподілу і економії сімейного бюджету.

Домашня бухгалтерія «Personal Finances» допоможе вам уникнути боргів, якщо заплановані витрати виходять за рамки розрахованого сімейного бюджету. Уявімо, наприклад, ви налаштували рахунку, ввели транзакції і бачите, що ваш дохід за місяць дорівнює 30600 руб., А витрати складають 30750 руб. Очевидно, що ви в мінусі, так як витрати перевищують доходи на 150 рублів. Час уважно вивчити і правильно скласти сімейний бюджет.

Час уважно вивчити і правильно скласти сімейний бюджет

Вам слід вивчити звіти і графіки, пропоновані програмою «Personal Finances». Вони підкажуть, що ваші проблемні статті сімейного бюджету - це, в більшості своїй, розваги, таксі та кафе. Ці витрати потрібно переглянути і навчитися економити сімейний бюджет. Наприклад, ви можете скоротити розваги до 2000 рублів, скоротити поїздки на таксі до 500 руб., Взагалі відмовитися від походів в ресторани, переглянути і інші витрати. Все це дасть вам додатково 6000 рублів на місяць. Заощаджені гроші можна буде використовувати на літню відпустку або інші необхідні речі, такі як новий холодильник, пилосос і т.д. Ви навчитеся економити сімейний бюджет і фінанси почнуть танцювати під вашу дудку.

Планувати і економити сімейний бюджет дивно просто

У програмі Personal Finances вся необхідна інформація і інструменти завжди у вас під рукою, тому так легко налаштовувати рахунки, вводити транзакції, стежити за своїм фінансовим здоров'ям і економити сімейний бюджет. Якщо ви погано уявляєте, на що витрачається зарплата, то кращий інструмент для контролю над особистими грошовими потоками - домашня бухгалтерія «Personal Finances», яка зробить ваше життя щасливим і спокійним.