Донецкий техникум промышленной автоматики

Як змінити своє життя? (Частина 1)

Цікаво в житті буває. Наприклад, ми хочемо змінити Цікаво в житті буває своє життя, щось поміняти і поліпшити в собі або в сім'ї. Ми чітко знаємо, що саме нас не влаштовує, постійно говоримо про це, часом навіть робимо якісь рухи і дії для поліпшення ситуації. А через час знову повертаємося до тих же відносин і до того ж життя, що й раніше. При цьому, як говорилося вище, ми завжди чітко знаємо, що необхідно зробити, щоб усунути негативні події зі свого життя. У такому випадку, як змінити своє життя так, щоб більше не поверталося в неї те, що нас не влаштовує?

Ось тут важливо зрозуміти, що для того, щоб змінити якісь негативні події, марно міняти наслідок, необхідно шукати і усувати причину того, що відбувається. Але ж багато хто навіть не замислюються над тим, а що ж це таке - причина того, що відбувається? На цю тему рекомендую прочитати відмінну книгу Р. Кірранова «20 помилок, що заважають вашому успіху» . Ось тут важливо зрозуміти, що для того, щоб змінити якісь негативні події, марно міняти наслідок, необхідно шукати і усувати причину того, що відбувається

Наприклад, приходять до лікаря і намагаються таблетками усунути біль в шлунку, вилікувати печінку, поліпшити роботу серця, позбутися від депресій. Не замислюючись при цьому про те, що непогано б для шлунка перейти на інше харчування, а для здорового серця - зменшити вагу і кожен день гуляти по кілька кілометрів, бігати, плавати і вести більш активний і здоровий спосіб життя.

А щоб «вилікуватися» від депресії або позбутися від стресу, марно пити транквілізатори, потрібно навчитися мислити позитивними категоріями, кожен день сідати і дякувати Всесвіт за те, що є. Ось хоча б уже за те, що живемо і рухаємося, що є близькі і рідні, що є де жити і на що жити. Поки запишеш в свій щоденник Успіху все, за що вдячний Життя, і про стрес забудеш, а вже про депресію ... а що власне це таке? прочитайте статтю «Як набути впевненості і навчитися радіти життю» .

Самі, напевно, знаєте, що людина починає цінувати своє життя і все, що з ним відбувається, часто тільки після того, як Життя його починає вчити. Наприклад, може і можливість рухатися забрати на якийсь час, поки людина не усвідомлює цінність всього, що має. Так чи варто доводити себе до такого стану, коли краще все-таки почати розбиратися, що є причина і до чого вона веде?

Добре, трохи розібралися, що таке першопричина того, що відбувається. Отже, перше: завжди, в усіх їх не влаштовують вас події та проблеми, шукайте причину того, що відбувається всередині себе, в глибині своїх переконань, помилкових образах, які крутяться у вашій підсвідомості, в своїх неправильних діях і дитячих комплексах і страхах.

Марно намагатися збільшити дохід, якщо в вас чітко сидить негативне ставлення до грошей і заздрість до багатих людей, а часом і просто до будь-якого успіху оточуючих вас людей. Можливо навіть, ви самі собі в цьому ніколи не визнаєте, але подумайте про те, якщо до вас прийде подруга і розповість, що їй запропонували цікаву, творчу, високооплачувану роботу, плюс до цього машину з особистим шофером і переїзд в інше місто, або іншу країну - що ви при цьому відчуєте? А про те, як збільшити дохід, можете дізнатися з книги «Як заробити в 3 рази більше, ніж зараз» .

Або ж ваш партнер, так-так, ваш коханий чоловік, раптом почне різко зростати і просуватися по кар'єрних сходах. Або відкриє своє успішне справа, займеться спортом, почне підвищувати свій рівень професіоналізму, почне захоплено реалізовувати свою давню мрію, у нього з'являться нові друзі - колеги, і при цьому стане щасливим і енергійним - дайте відповідь чесно - ви будете щиро, по-справжньому за нього раді?

З відповіддю не поспішайте. Багато років тому я мріяла про успіх свого чоловіка, але при цьому навіть сама не усвідомлювала, що внутрішніми страхами про те, що якщо він почне реалізовувати себе і свої таланти, я стану йому нецікавою, я буквально блокувала його розвиток. Кілька років ми не могли зрушити з місця, хоча йшлося при цьому багато красивих слів про те, що «просто мрію, сплю і бачу його тим, яким він сам завжди мріяв стати». До речі, не можу сказати, що мій чоловік нічого для цього не робив.

Робив, рухався, міняв свої переконання, місяцями опрацьовував засвоєні в дитинстві програми. Але зміни стали відбуватися тільки через кілька років, і тільки після того, як я сіла і чесно зізналася собі в тому, що «Та це ж я боюся його успіху і не важливо, в якій області життя!». Я боялася стати йому непотрібна, нецікавою, боялася, що він кине мене заради іншої відразу ж, як тільки почне процвітати і так далі. При цьому зроблено не віддавала звіт собі в тому, що такими ось думками і страхами не тільки блокую його розвиток, але, в першу чергу, я блокую розвиток своє власне! І замість того, щоб підвищувати самооцінку, бути завжди цікавою для себе, розвиватися, підвищувати свій професійний рівень, реалізовувати свої творчі проекти, замість всього цього я жила багато років в страху. Читайте «Успіх вашого чоловіка, ви готові до нього?» .

Або ви хочете жити щасливо з чоловіком, але при цьому нічого не робите для того, щоб змінити себе і свого ставлення до партнера. Зараз ми не говоримо про те, що ви кожен день перете, прасуєте, варіть, а всередині залишаєтеся незадоволеною тим, що відбувається, незадоволеною собою, своїм життям, чоловіком і всіма оточуючими разом узятими. У будь-якому випадку для того, щоб повністю змінити своє життя, спочатку доведеться змінити себе.

Важливо зрозуміти, а в чому криється причина вашого нещастя? У чому криється першопричина того, що у вашій родині все йде не так, як ви хотіли в молодості? Можливо, в дитинстві перед вами не було позитивного прикладу щасливих людей? Ну, тоді хто ж вам заважає зараз почати вчитися тому, як бути щасливою?

Або про відносини між вашими батьками навряд чи можна було сказати, що «вони просякнуті взаємною повагою, пристрастю і ніжністю». Прекрасно, тепер вам зрозуміло, що в дитинстві ви не навчилися поважати і любити чоловіків, так чому б вам зараз не почати освоювати цю науку?

Наше щастя, любов і довіру з чоловіком почалося з моменту появи образу щасливої ​​пари. В один прекрасний момент я настільки втомилася від взаємних образ, вимог і нездійснених очікувань, що вирішила раз і назавжди розібратися в першопричину того, що відбувається. Чи не усувати симптоми, не намагатися переробити іншу людину під себе, а зрозуміти саме причину проблем в сімейному житті.

Варіант з розлученням я досить швидко відсікла зі своїх думок, сказавши собі, що розійтися ми завжди встигнемо, а от якщо я зараз не навчуся спілкуватися і розуміти свого чоловіка, то де гарантія, що з іншим чоловіком у мене все вийде? Адже у нього теж будуть свої «особливості і недоліки», і раз мене зараз не влаштовує навіть така чудова людина, як мій чоловік, то явно, що справа не в чоловіках, а в мені самій. (Давайте визначимося, ми говоримо про нормальних, середньостатистичних чоловіків, без відхилень в сторону насильства і тому подібної клініки.)

Тоді і почався той довгий пошук першопричини того, що відбувається. Тоді-то я і зрозуміла, що марно прибирати і знімати симптоми, необхідно зрозуміти, звідки «ноги ростуть» у подій в моєму житті. Почала задавати собі питання про те, чому в душі до свого чоловіка відчуваю ніжність і повага, але настають моменти, коли на мене ніби щось накочує, і я починаю вимагати, звинувачувати, критикувати? І почуття мої стають далекі від прийняття і поваги.

Годинами, протягом багатьох днів, аналізуючи своє життя, свої вчинки і дії, я починала все ясніше і чіткіше розуміти те, як жила і надходила раніше, і чому вела себе саме так. Дивитися на себе з боку - в міру приємне видовище, брр.

Набравши кілька схожих стратегій поведінки, я розслаблялася і дивилася на себе ніби збоку, немов звідкись зверху. Дивитися на себе з боку і усвідомлено бачити і розуміти всі свої страхи, звички, образи, спроби маніпулювати через образи і звинувачення.

Але, найголовніше, що я змогла тоді зрозуміти, що в нашій родині з чоловіком стосунки вибудовуються точь-в-точь, як вибудовувалися в родині моїх, і, частково його батьків Але, найголовніше, що я змогла тоді зрозуміти, що в нашій родині з чоловіком стосунки вибудовуються точь-в-точь, як вибудовувалися в родині моїх, і, частково його батьків. Читайте про це в книзі «Про що мовчать щасливі жінки, або Як змусити чоловіка злізти з дивана» .
Але я вже вирішила, що більше не хочу звинувачувати чоловіка і вимагати від нього, щоб він змінився і щось виправив в собі. Тоді я прийняла рішення змінюватися самій. Мені захотілося цього вперше за багато років, в якийсь момент я відчула, як сильно хочу все виправити не тільки в собі, а й у своїх відносинах з партнером, з іншими людьми, у ставленні до своїх талантів і способу життя. Я зрозуміла, що хочу змінюватися сама, нічого не вимагаючи і не чекаючи у відповідь. Прийшло усвідомлення, що в першу чергу це необхідно мені самій, моїй душі, моєму почуттю внутрішнього самоповаги. Читайте другу частину "Нове життя. Шлюб і сім'я, як зберегти любов? »

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт sun-hands.ru обов'язкове!

З повагою, Анастасія Гай.

У такому випадку, як змінити своє життя так, щоб більше не поверталося в неї те, що нас не влаштовує?
Але ж багато хто навіть не замислюються над тим, а що ж це таке - причина того, що відбувається?
А що власне це таке?
Так чи варто доводити себе до такого стану, коли краще все-таки почати розбиратися, що є причина і до чого вона веде?
Важливо зрозуміти, а в чому криється причина вашого нещастя?
У чому криється першопричина того, що у вашій родині все йде не так, як ви хотіли в молодості?
Можливо, в дитинстві перед вами не було позитивного прикладу щасливих людей?
Ну, тоді хто ж вам заважає зараз почати вчитися тому, як бути щасливою?