Донецкий техникум промышленной автоматики

Як зробити шапку для сайту

  1. Як замінити шапку сайту
  2. Створення шапки сайту

Привіт, друзі! Сьогодні буде показано, як зробити шапку для сайту безкоштовно і своїми руками всього за три кроки. Заміна шапки сайту під силу будь-якому новачкові.

Як замінити шапку сайту

Не секрет, що шапка сайту дуже важлива для Вашого ресурсу, по суті, це візитна картка будь-якого сайту або блогу Не секрет, що шапка сайту дуже важлива для Вашого ресурсу, по суті, це візитна картка будь-якого сайту або блогу. Оскільки більшість новачків роблять свої блоги на движку WordPress і використовують стандартні теми, то часто виникає питання, як зробити шапку для сайту, саме свою, індивідуальну. І це правильно, шапка сайту не повинна повторюватися, це не зовсім добре для його просування. У цій статті ми і розглянемо, як замінити шапку сайту.

В одній з моїх статей Простий шаблон сайту, як змінити шапку це питання вже розглядалося, але там наводився в приклад шаблон і тема мого блогу, з іншими темами треба поступати трохи інакше. Багато новачків задавали мені питання, як зробити шапку для сайту під ту чи іншу тему, сьогоднішня стаття відповість на них.

Звичайно, можна звернутися на фріланс і Вам це швидко зроблять, але це коштує грошей. Новачкам більше підійде створення шапки для сайту безкоштовно. Зробити це може своїми руками будь-який новачок. Процес заміни шапки зводиться до заміни картинки в верхній частині сайту і він складається з трьох кроків:

  • знаходимо ту папку на блозі, де зберігається картинка нинішньої шапки сайту;
  • створюємо в будь-якому графічному редакторі нову шапку сайту;
  • робимо просту заміну старої картинки шапки на нову.

Визначити адресу папки, де зберігається картинка шапки, досить просто. Для цього треба навести мишкою на шапку сайту, натиснути правою кнопкою миші на картинку, спливає вікно, в якому натискаємо «Відкрити фонове зображення» (скрін).

На екрані відкривається картинка шапки. В адресному рядку браузера з'являється посилання, де чітко прописано, де розміщується картинка. Посилання треба скопіювати. Картинку шапки сайту теж треба скопіювати, вона знадобиться нам для визначення розмірів.

Не всі теми на WordPress дозволяють так просто визначити адресу папки, де зберігається картинка шапки. Наприклад, тема мого тестового блогу це не дозволяє зробити, при натисканні правою кнопкою миші по шапці, записи «Відкрити фонове зображення» просто немає. З цьому випадку треба вчинити так:

  • відкриваємо адмінпанель нашого блогу;
  • в панелі інструментів вибираємо «Зовнішній вигляд», «Тема».

У верхній частині вікна з'являється зображення шапки сайту, тепер натиснувши праву кнопку миші, з'являється вікно і запис «Відкрити фонове зображення» (дивіться скрін),

копіюємо саму картинку, а в адресному рядку отримуємо точну адресу картинки. Всі подробиці показані в доданому нижче відео.

до змісту ↑

Створення шапки сайту

Тепер переходимо до другого етапу - створення шапки сайту, точніше, зображення для неї. Цей процес описувати не буду, в доданому відео це показано. Згадаю тільки важливу деталь - нове зображення повинно бути точно такого ж розміру, як і старе і мати таке ж розширення, наприклад, png. У багатьох темах потрібно дати зображенні таку ж назву, яке було у старої картинки. Чому? Тому, що Ви будете просто підміняти стару картинку нової, а в кодах сайту прописані посилання саме під назву зображення шапки.

На третьому етапі здійснюється проста заміна однієї картинки інший. Як це робиться можна подивитися або в попередній статті , Або подивитися додається відео. Деякі теми дозволяють зробити заміну зображення шапки набагато простіше. Повернемося знову на мій тестовий блог. Заходимо в адмінпанель, «Зовнішній вигляд», «Тема». Натискаємо кнопку «Огляд», вибираємо зображення для шапки сайту на комп'ютері і натискаємо «Завантажити», через кілька секунд зображення завантажене.

Тепер в чек-боксі біля потрібного зображення ставимо крапку і натискаємо кнопку «Зберегти зміни».

Йдемо на блог, оновлюємо його і бачимо, що встановлена ​​нова шапка для сайту. У подібних темах можна завантажити кілька зображень, які будуть перемикатися випадковим чином, будуть показуватися різні шапки. У доданому відео дивіться весь процес заміни шапки:

Дана стаття і відео доповнили попередню статтю, Ви дізналися, як зробити шапку для сайту безкоштовно своїми руками. Весь процес займає хвилин 10-15, не враховуючи витрат часу на створення зображення нової шапки. Адже створення картинок завжди процес творчий. Оновлюйте свої картинки і робіть блог індивідуальним і привабливим. Удачі вам!

З повагою, Іван Кунпан.

PS Для просування Вашого блогу Вам знадобляться мої знання і трирічний досвід. Можете скачати інтелект карти « Покроковий алгоритм створення блогу для новачків »Або« Покроковий алгоритм написання потужних статей для блогу «. Можете подивитися також мій платний відео-курс « Як написати і оптимізувати статтю на блозі. Просування блогу статтями «. Якщо цих матеріалів буде мало, заходите на сторінку бібліотеки «Створення сайтів і робота з ними» і вибирайте потрібний Вам відео-курс.

Переглядів: тисяча п'ятсот п'ятьдесят дві

Чому?