Донецкий техникум промышленной автоматики

Як зробити картинку посиланням в сайдбарі

  1. Зробити картинку посиланням в сайдбарі дуже просто
  2. Як встановити банер на сайті (блозі)
  3. висновок

Привіт, друзі! В процесі навчання з'ясувалося, що не всі новачки знають, як зробити картинку посиланням в сайдбарі. У представленій статті, буде показано, як зробити картинку у вигляді посилання на сайті.

Зробити картинку посиланням в сайдбарі дуже просто

Якщо Ви хочете отримувати заробіток через Інтернет за допомогою сайту, то Вам потрібно рекламувати свої і чужі продукти на його сторінках Якщо Ви хочете отримувати заробіток через Інтернет за допомогою сайту, то Вам потрібно рекламувати свої і чужі продукти на його сторінках. Ви можете написати цільову статтю на тему рекламованого продукту, її відвідувачі будуть читати і переходити за посиланнями. Але стаття з часом буде опускатися нижче, і все менше читачів буде бачити її, а значить і по посиланнях переходів буде менше.

В цьому випадку кращі результати дає рекламний банер, встановлений на сайті. Рекламний банер на свій або чужий продукт можна встановити в будь-якому місці - в шапці сайту, в підвалі, під статтею або в сайдбарі. Рекламний банер не що інше, як звичайна картинка. Для кожного місця на сайті, є свої методи установки такої картинки. Питання, як встановити банер на сайті досить широкий, все ми розглядати не будемо, а розглянемо лише, як розмістити картинку в сайдбарі.

Напевно кожен новачок стикався з установкою рекламного банера в сайдбар свого сайту (блогу). Тут особливих проблем немає, встановлюєте в потрібне місце віджет і вставляєте в нього код рекламного банера, де є посилання на рекламований продукт.

Але якщо Ви хочете встановити свій власний рекламний банер, а це звичайна картинка різних розширень, то виникне питання, де взяти код, де взяти посилання на картинку? Зараз ми розглянемо, як зробити картинку посиланням в сайдбарі.

до змісту ↑

Як встановити банер на сайті (блозі)

Отже, перед тим, як встановити банер на сайті (блозі), нам потрібно визначитися, де його взяти? Оскільки банер є звичайною картинкою, а картинки можуть мати різне розширення - png, jpg, gif та інші. Якщо рекламний банер буде перемикатися, то в цьому випадку говорять, що він є анімованим і такий банер може бути тільки в gif розширенні, якщо банер буде статичним, то можна використовувати будь-яке розширення, яке підтримує WordPress.

Для підбору картинок для рекламного банера є кілька варіантів:

  • знайти в Інтернеті;
  • використовувати банер з рекламних матеріалів, наприклад, партнерської програми;
  • створити свій статичний банер, тобто звичайну нерухому картинку в програмі фотошоп або Pixlr ;
  • створити свій анімований банер.

Створити банер своїми руками можна за кілька хвилин, про те, як це зробити, детально показано в статтях на блозі:

Особливий інтерес представляє анімований банер, який робиться в програмі Easy GIF Animator (посилання вище), він привертає увагу і по ньому клацають краще раз в десять - раджу ставити його. Все, вважаємо, що картинка у нас є, закачуємо її на сайт в папку «Все медіафайли», в ту папку, де зберігаємо всі картинки для статей блогу.

Тепер вирішуємо, як на картинці зробити посилання на сайт, наприклад, на який продає. Для цього потрібно використовувати цей шаблон:

<Center> <a href = " https://biz-iskun.ru/kniga/ »Target =" _ blank "> <img src =" https://biz-iskun.ru/wp-content/uploads/2014/01/kniga-for-blog.jpg »/> </a> </ center>

Перше посилання повинна вести відвідувача на продає сайт або передплатну сторінку. Ви акуратно забираєте посилання з цього шаблону (лапки не чіпати) і вставляєте свою посилання. Друге посилання, це посилання на картинку, яку закачали на свій блог. Взяти Ви її можете в бібліотеці медіафайлів, вона з'являється при виділенні потрібної картинки (дивіться скрін). Другу посилання також акуратно міняєте в шаблоні на свою.

Код готовий, тепер можна додати в сайдбар картинку. Тут є один нюанс, скопійована посилання може бути не активною, а значить, не буде працювати. Активувати посилання можна наступним чином - вставляєте її в Word документ і натискаєте пробіл або Enter, посилання стає активною і Ви, можете її вставляти в шаблон. Між лапками і посиланням не повинно бути пробілів. Шаблон можете скопіювати до себе на комп'ютер і працювати з ним в окремому документі, наприклад, в Word.

Наступним кроком є ​​установка самого банера в сайдбар. Для цього йдемо в адмінпанель сайту (блогу), вибираємо «Зовнішній вигляд», «Віджети». Визначаємося з місцем установки картинки в сайдбарі. Знаходимо в лівій частині панелі поле «Текст» і перетягуємо його мишкою в те місце, де ми хочемо бачити наш рекламний банер.

При бажанні пишемо заголовок, а в поле «Текст», вставляємо отриманий нами код і натискаємо кнопку «Зберегти». Повертаємося на головну сторінку сайту і бачимо, що наш рекламний банер працює. В даному розділі ми розглянули питання, як встановити банер на сайті, тобто, як зробити картинку посиланням в сайдбарі - Ви переконалися, що нічого складно тут немає, а робиться це за кілька хвилин.

до змісту ↑

висновок

Отже, в даній статті ми розглянули питання, як зробити картинку посиланням в сайдбарі. Цей прийом стане в нагоді новачкам для реклами своїх продуктів, реселлерських комплектів, партнерських програм та інших продуктів. В сайдбарі можна встановлювати кілька банерів, що підвищить заробіток через Інтернет. Використовуйте наведений у статті шаблон, він Вам полегшить процес установки рекламних банерів в сайдбарі. Удачі вам!

З повагою, Іван Кунпан.

Переглядів: 1485

Але якщо Ви хочете встановити свій власний рекламний банер, а це звичайна картинка різних розширень, то виникне питання, де взяти код, де взяти посилання на картинку?