Донецкий техникум промышленной автоматики

Як зробити хороший сайт: чек-лист для підприємців

  1. 1. Додавайте графіку, щоб викликати певні емоції
  2. 2. Викликайте довіру за допомогою кольору
  3. 3. Дотримуйтеся F-образного паттерна
  4. 4. Максимально спростіть навігацію по сайту
  5. 5. Звертайте увагу на текст
  6. 6. Оптимізуйте сайт під Google
  7. 7. Адаптує сайт під мобільні пристрої
  8. Підписуйтесь на наш блог
  9. Коментарі

Ваш сайт - це візитна картка вашої компанії. Це перше, що бачать ваші клієнти, це місце, де вони отримують інформацію про вас, і де приймають рішення про покупку. Він повинен містити все, що, на ваш погляд, необхідно знати клієнтам про вашу компанію. Так що ж потрібно для створення гарного сайту? Як виділитися на тлі мільярда інших сайтів і надати клієнтам всю необхідну інформацію? Ми зібрали 7 рад, які допоможуть вам створити красивий і функціональний сайт для вашої компанії.

1. Додавайте графіку, щоб викликати певні емоції

Картинка коштує тисячі слів - це спосіб привернути увагу і передати інформацію про свій бренд. Зображення є ключовим елементом будь-якого дизайну. Проте, багато хто не знає, як їх правильно використовувати.

Уміло підібрана графіка може побудувати зв'язок між вами і вашою аудиторією і транслювати певний настрій і емоції. Вам потрібно вибирати високоякісні зображення, доречні і актуальні для вашої ніші на ринку. Однак не варто перевантажувати сайт занадто важкими графічними файлами. Для їх стиснення можна скористатися Photoshop або tiny.png .

png

2. Викликайте довіру за допомогою кольору

Не секрет, що кольори впливають на нашу поведінку. Деякі кольори можуть навіть підвищувати конверсію, спонукати клієнтів до дії і викликати потрібну емоцію, що сприяє прийняттю рішення про покупку. Так, але як вибрати відповідний колір для свого бренду?

За результатами деяких досліджень жінки воліють синій, бузковий і зелений і не люблять сірий, оранжевий і коричневий. Так що якщо основна частина вашої цільової аудиторії - жінки, вам варто використовувати ці кольори. Чоловіки зазвичай вибирають зелений, синій і чорний.

Чоловіки зазвичай вибирають зелений, синій і чорний

Фото надано: Kissmetrics

Якщо хочете продемонструвати професіоналізм і надійність, вибирайте синій. Чорний асоціюється з цінністю і розкішшю. Жовтий привертає увагу, стимулює активність і впевненість. Компанія Moz провела дослідження і поміняла колір своїх кнопок заклику до дії з зеленого на жовтий. В результаті коефіцієнт конверсії у них виріс на 187%.

3. Дотримуйтеся F-образного паттерна

Якщо у вас вже є сайт, але конверсії не відбувається, може бути, ваша головна проблема не в контенті, а в дизайні. Можливо, ваші кнопки call-to-action знаходяться в неправильному місці.

Люди переглядають веб-сторінки в певній послідовності: вони приділяють більше уваги верхній лівій частині, а потім переглядають сторінку зверху вниз по F-образному паттерну. Як правило, вони не звертають уваги на елементи, розташовані в правій частині сторінки, так що краще ніяку важливу інформацію там не розміщувати.

4. Максимально спростіть навігацію по сайту

Людям повинно бути просто і зручно пересуватися по вашому сайту, вони повинні інтуїтивно розуміти, як потрапити на потрібну їм сторінку. Не вмикайте в меню занадто багато категорій, додавайте тільки все найважливіше і основне. Не забувайте про правило трьох кліків: користувачі повинні бути в змозі знайти потрібну інформацію за все за три кліка.

Якщо ви не дуже впевнені щодо навігації по сайту, відправте посилання своїм друзям і запитайте їх, що їм сподобалося в сайті, а що можна було б і доопрацювати.

5. Звертайте увагу на текст

Яке враження справляють на вас сайти з недостовірними або незв'язними текстами? Вони виглядають непрофесійно і не особливо надійно. Вибір правильних слів і правильних шрифтів, грамотно підкреслюють ваш контент, допоможе вам вибудувати відносини з клієнтами, надати їм потрібну інформацію про пропонований товар і, в підсумку, підвищити продажі.

6. Оптимізуйте сайт під Google

Пошукові системи - один з найважливіших джерел трафіку для вашого сайту. Щоб люди змогли знайти ваш сайт, вам потрібно його оптимізувати і додати ключові слова в свій URL, заголовок, мета-опис сторінки і текст. Для оптимізації веб-сторінок можна скористатися плагінами WordPress, одні з найпопулярніших - Yoast або All in one SEO pack.

Перевірте швидкість завантаження сайту - якщо ваш сайт завантажується надто довго, це підвищує ваш показник відмов і, крім того, негативно позначається на SEO. Позбавтеся від непотрібних елементів і оптимізуйте графіку, щоб підвищити швидкість.

7. Адаптує сайт під мобільні пристрої

сьогодні 50% трафіку припадає на мобільні пристрої. Так що якщо ви не хочете втратити половину клієнтів, пора оптимізувати сайт під мобільний зв'язок. Купуючи готові варіанти дизайну, перевіряйте, оптимізовані вони для мобільного використання.

Щоб перевірити оптимізацію своєї сторінки, можна скористатися перевіркою оптимізації під мобільні пристрої від Google. Якщо потрібно щось поліпшити або доопрацювати, краще найняти дизайнера, який змінить ваш шаблон і адаптує його під використання на мобільних телефонах або планшетах.

Що ж можна з усього цього винести? Хороший сайт - це поєднання корисного контенту, хорошого дизайну і функціональності. Думайте про своїх клієнтів, дотримуйтесь ці правила, і ваш сайт буде вигідно виділятися на тлі конкурентів.

Підписуйтесь на наш блог

Отримуйте кращі статті з фотографії і бонуси доступні тільки передплатникам

Коментарі

коментарів

Так що ж потрібно для створення гарного сайту?
Як виділитися на тлі мільярда інших сайтів і надати клієнтам всю необхідну інформацію?
Так, але як вибрати відповідний колір для свого бренду?
Що ж можна з усього цього винести?