Донецкий техникум промышленной автоматики

Як збільшити реферальний трафік на 77% за 90 днів.

 1. Крок # 1: Гостьовий блогінг
 2. Крок # 2: Працюйте з партнерами
 3. Крок # 3: Стратегічне планування коментарів
 4. Крок # 4: Створюйте егоцентричний контент
 5. Крок № 5: Будьте активні в соціальних медіа
 6. Висновок

Як зазвичай залучається трафік на сайт? Часто маркетологи концентруються на SEO, а потім дивуються, чому ж бажаний приріст у видачі не відбувається.

Справа в тому, що результати SEO «времязатратни». Отже, вам доведеться використовувати додаткові методи просування, такі як соціальні медіа, сарафанне радіо, прес-релізи і т.д., для того, щоб підтримувати ваш трафік стабільним.

Збільшення реферального трафіку - досить складне завдання для початківця, на відміну від авторитетного блогера, але, тим не менше, немає нічого неможливого.

А час - це дорогий і вичерпний ресурс, і успіх залежить від зосередженості.

У цій статті ми розглянемо в подробицях, як цього досягти і розберемо приклади, де маркетологи виграли від реферального трафіку.

Крок # 1: Гостьовий блогінг

Гостьовий блогінг - це розміщення вашої інформації на чужому ресурсі зі зворотним посиланням на ваш сайт. Пости, розміщені таким чином, називаються гостьовими.

Можна досягти величезного успіху за допомогою гостьового блогінгу. Повірте: ті, хто кажуть, що гостьовий блогінг не працює, або взагалі їм не займалися, або займалися, але робили це неправильно. Проте, позитивний результат можливий тільки при гостьовому блогінгу на правильних блогах.

Фокусуючись на наміри користувача, ви можете як і раніше створювати якісні посилання за допомогою гостьового блогінгу, які урізноманітнюють призначений для користувача досвід. Фішка гостьового блогінгу в тому, що ви починаєте генерувати величезний трафік через низькочастотні запити.

Щоб техніка гостьового блогу була реалізована на практиці, потрібно дотримуватися наступних порад:

 • Пишіть контент в своїй ніші. Скажімо, в кінці кінців ви захочете написати статтю для сайту соціальної медіа, але поки пишіть статтю про соц. медіа, відразу плануйте розмістити її в вашому блозі. Якщо ви створюєте контент, який не належить до вашої сфері діяльності (йога, садівництво, здорове харчування), то техніка гостьового блогінгу вам не допоможе. Будьте цілеспрямованими.
 • Підписуйтесь під вашим контентом. Створений контент буде мати нульову цінність, якщо не буде містити імені автора або хоча б назви блогу компанії. Підписуйте ваш контент.
 • Пишіть загальнодоступний контент. Деякі починають з малого, і пишуть в рамках внутрішнього листування або внутрішньої мережі організації. Це допомагає виробити навик написання статей, але цього недостатньо. Якщо у компанії є перспективний блог з новинами індустрії, трендами, дослідженнями - це набагато краще. Нішевий контент, під яким ви підписуйтесь, повинен бути загальнодоступним.
 • Посилайтеся на авторитетні сайти і авторів При створенні контенту корисно взаємодіяти з великими компаніями у вашій ніші. Якщо ці компанії трепетно ​​ставляться до своєї тематичної політиці - вони обов'язково помітять у вашому контенті зворотні посилання на свої сайти. Це буде способом хорошим способом заявити про себе.

Для того, щоб знайти відповідний блог, вбийте ваше ключове слово + одне з наступних виразів, укладених в лапки (наприклад, social media strategies + "submission guidelines"). Нижче наведено переклад найбільш популярних запитів для пошуку гостьових блогів на англійській і російській мовах:

"Submission guidelines" (керівництво по розміщенню)

"Guest post guidelines" (посібник з гостьовим постам)

"Submit guest post / accepting guest posts / contribute an article / submit content" (розмістити гостьовий пост / статтю)

"Guest post" (гостьовий пост)

"Want to write" (хочу написати)

"Write for us" (напишіть для нас)

"Add a post" (додати пост)

"Become a contributor" (станьте учасником)

"Guest post by" (Гостьовий пост * ім'я автора *)

"Submit your post" (додайте ваш пост)

Прим Прим. перекладача: пошук російськомовних і закордонних гостьових блогів може зайняти певний час. Пробуйте вводити різні інтерпретації пошукових запитів, як наприклад SEO блог, або SEO гостьовий блог. Можна також вдатися до сервісу My Blog Guest (myblogguest. Ru), де є сортування за категоріями, країнам, тегам.

Також можна використовувати інтернет-агрегатор Яндекс блоги (blogs.yandex.ru). Для правильного відображення, потрібно додати в виключення ряд соціальних мереж, в яких відображається велика кількість постів, але які самі по собі не є гостьовими блогами: vk.com, facebook.com. twitter.com, livejounral.com і т.д.

Головне про що потрібно пам'ятати - блог, на якому ви хочете розмістити гостьовий пост, повинен корелювати з вашої сферою діяльності Головне про що потрібно пам'ятати - блог, на якому ви хочете розмістити гостьовий пост, повинен корелювати з вашої сферою діяльності. Такі блоги будуть джерелом реферального трафіку. Однак якщо ви хочете залучити клієнтів, сфокусуйтеся на тих блогах, які популярні серед вашої ЦА, і неважливо - корелюють ці блоги з вашої сферою діяльності чи ні.

Також хорошим способом знаходження є пошук блогів, в яких брали участь відомі блогери. Ця стратегія пошуку блогів є найкращою з усіх перерахованих раніше.

Пам'ятайте, що факт написання гостьових постів всюди, де тільки можна, ще не гарантує високу залучення реферального трафіку. Замість цього потрібно вироблення грамотного пропозиції гостьового поста для найбільш популярних блогів.

Створити персональний бренд, що викликає довіру і генерує реферальний трафік, набагато легше, якщо гостьовий пост містить добре вивчену і достовірну з точки зору наданих даних інформацію.

Публікація гостьового поста не є логічним завершенням вашої роботи c ним: потрібно його просування і постійна підтримка з метою залучення більшої кількості відвідувачів.

Крок # 2: Працюйте з партнерами

Ви можете залучити багато трафіку за допомогою тісної роботи з сайтами-партнерами. Однак ви також можете вибудовувати відносини з відвідувачами за допомогою оффлайна.

Для контент-маркетолога існує кілька способів роботи з партнерами:

1) Спонсорування локальних заходів. Потрібно тримати руку на пульсі і відслідковувати заходи за участю ЦА. Спонсорування локальних заходів не дуже затратно в порівнянні з вигодою від залучення високу частку потенційних покупців на ваш сайт.

2) Виступ на локальних заходах. Це хороший спосіб, в разі якщо у вас немає коштів на спонсорування. Такий підхід живого спілкування з потенційними покупцями різко виділяється на тлі всюдисущої реклами, якою так рясніють блоги та інтернет простір в цілому.

Виступи на локальних заходах - це хороший спосіб напрацювати навик публічного спілкування. Можна виступати безкоштовно з метою просування свого імені. Зрештою, ви станете популярним експертом в своїй області і почнете заробляти як з реферального трафіку, так і з виступів.

Крок # 3: Стратегічне планування коментарів

Ви не помилилися: Коментар в блогах - стратегія, яка працює.

Більшість власників блогів збирають статистику по залишених коментарів для вимірювання залученості, генерує контентом. Це не найважливіша метрика, але вона допомагає скласти загальну картину щодо відвідувачів, контенту і обраної вами стратегії.

Згідно Torque Magazine (група WordPress експертів), щомісяця на блогах WordPress залишаються близько 5 Згідно Torque Magazine (група WordPress експертів), щомісяця на блогах WordPress залишаються близько 5.5 мільярдів коментарів (хоча більшість цих коментарів - спам).

Написання коментарів у блогах може збільшити ваш реферальний трафік, якщо все робити правильно. І перш ніж приступити, невелика історична довідка:

Коли блогінг зародився в 90-х як форма онлайн журналістики, люди почали ділитися поглядами і вибудовувати спільноти навколо своїх інтересів. У той час більшість блогерів були ентузіастами і просто робили те, що їм подобається. Якщо блог просто читався, то це вже був показник успішності.

На жаль, подібна пристрасть стала причиною того, що більшість блогерів не замислювалася про те, щоб завести собі доменне ім'я та професійний хостинг для своїх блогів. Вони використовували безкоштовні рішення, на зразок blogger.com і wordpress.com, які створювали кривуваті імена (ваше_імя.blogspot.com і ваш_сайт.wordpress.com) і не надавали реального контролю над блогом.

Дозволити комусь керувати своїм блогом - це все одно, що дозволити комусь розпоряджатися своїми коштами.

У 2012 році блогінг еволюціонував у великий видавничий бізнес. Ця еволюція в тому числі була підігріта прецедентом в 2011 році, коли сервіс новин Huffington Post був проданий медійного конгломерату AOL за 315 $ мільйонів.

Уже в 2013 році блогінг став невід'ємною частиною digital маркетингу, незважаючи на те, що деякі блогери давно включили блогінг в частину свого просування.

Незважаючи на те, що сьогодні, як і раніше існують безкоштовні і активні блоги, більшість блогерів сходяться на думці, що власний контроль над блогом - найкраща практика.

Тепер, коли позначена важливість ведення власного блогу, можна перейти до обговорення стратегії коментування. Все нижческазане передбачає ваш повний контроль над блогом (власне доменне ім'я, хостинг і т.п.)

Як же залучити реферальний трафік?

Перш за все, грамотна реалізація залишення коментарів передбачає грамотне планування. Гарне планування дозволить вам вибрати правильні, авторитетні блоги з активними, що залишають коментарі, читачами. Також буде корисно, якщо планування відповість на питання:

 • Відвідувачі блогу читають коментарі, залишені іншими відвідувачами?
 • Чи відповідає блогер на такі коментарі?

Якщо немає реакції з боку блогера, то його читачі навряд чи перейдуть за посиланням або поділяться цим блогом з іншими.

Ми відповідаємо на більшість коментарів, особливо коли коментарі корисні, або містять питання :)

Ми відповідаємо на більшість коментарів, особливо коли коментарі корисні, або містять питання :)

Залишайте коментарі на протязі 90 днів, і ви побачите приріст органічного і реферального трафіку на ваш сайт.

Залишайте коментарі на протязі 90 днів, і ви побачите приріст органічного і реферального трафіку на ваш сайт

Тепер давайте пробіжимося по іншим аспектам, які допоможуть збільшити реферальний трафік:

1) Зрозумійте роботу коментарів у блозі 1) Зрозумійте роботу коментарів у блозі. Якщо ваша мета - збільшення реферального трафіку, то потрібно сфокусуватися на цінності.

Можливо, ви володієте парою-другий маркетингових прийомів щодо написання коментарів, але вони не мають сенсу, якщо коментар не несе ціннісної і якісної навантаження.

Ознайомтеся з блогом перш, ніж залишати коментарі. Витратьте деякий час на ознайомлення з спільнотою і стилістикою блогу - як структуровані коментарі, і чи можна залишати в них посилання (більшість блогерів відключають посилання).

Таке розуміння - золота середина між тим, про що розповідає автор, і тим, що пишуть відвідувачі. Таким чином, відбувається більш глибоке занурення в матеріал поста.

Таким чином, відбувається більш глибоке занурення в матеріал поста

Це говорить про те, що оскільки 80% відвідувань - нові, то ваші коментарі повинні бути виключно корисні, тому що ніхто ще не знає вас особисто. Але коли відвідувачі побачать, що ваш коментар корисний - вони захочуть дізнатися про вас побільше.

Будьте коректними при написанні коментаря.

Якщо ви пишете коментар в блозі про пошукової оптимізації, то згадка таких абревіатур і словосполучень, як «SEO» і «канонічний URL» цілком допустимо - аудиторія до них звикла.

Але якщо ваша сфера діяльності - консалтинг малого бізнесу, або у вас блог, який має відношення до вчителів, вихователів або просто не інтернет маркетологів - абревіатура SEO та інші терміни будуть звучати як жаргон.

Пам'ятайте, що середній час реакції у відвідувача одно 8 секундам. Тому ваш коментар повинен бути переконливим вже з першого речення.

Важливість розуміння складно переоцінити. Пам'ятайте - щоб стати успішним контент маркетологом, потрібно глибинне розуміння речей, таких як блогінг, переконливі тексти, e-mail маркетинг (особливо показник откриваеми e-mail), персональний маркетинг і т.п.

2) Шукайте активні dofollow блоги. Ваша мета залучити трафік. Але чому б заодно не одержати якісні dofollow посилання?

Прим. ред .: dofollow і nofollow є параметри посилання. За замовчуванням включений dofollow. Dofollow блоги хороші тим, що ви отримуєте реферальний трафік і контрольний вагу.

3) Залишайтеся активним - коментуйте першим. Якщо ви зможете прокоментувати пост відразу після його виходу - ви отримаєте більше органічного трафіку:

Сам факт першого коментаря ще не гарантує приросту в трафіку - він тільки надає можливість написати відмінний коментар, який вразить автора і читачів Сам факт першого коментаря ще не гарантує приросту в трафіку - він тільки надає можливість написати відмінний коментар, який вразить автора і читачів.

Такі елементи, як висококонвертіруемий Лендінгем, яскравий CTA і високоякісний контент - все повинно бути на своїх місцях для того, щоб ваш коментар виділявся з маси.

Як тільки ви будете впевнені, що ваш сайт відповідає вищесказаного, ви можете брати участь в реферальних програмах, і неважливо, як довго існує ваш сайт. Створювати прибутковий сайт - справа времязатратное, трудомістке і творче.

Кращий спосіб бути впевненим, що ваш коментар буде в числі перших - оформити e - mail підписку на Вас блог. Для цієї мети краще створити окрему поштову скриньку.

І звичайно ж, ваш коментар повинен бути адекватним і нести корисне смислове навантаження.

4) Створення грамотного Лендінзі:

4)   Створення грамотного Лендінзі:

Тема посадкової сторінки. Тема Лендінзі і супутній йому рекламний текст повинні корелювати між собою.

 • Чіткі і короткі заголовки. Заголовки - це перше, на що звертає увагу відвідувач. Відповідно, заголовки повинні бути короткими і ясними, а не розпливчастими. Правильний посил, укладений в чіткому заголовку, приверне і утримає увагу відвідувача швидше, ніж загальні і розпливчасті фрази.
 • Граматика. Сім разів відміряй - один відріж - основний принцип роботи з контентом. Весь представлений на сайті матеріал повинен бути граматично правильний. Наприклад, граматичні, пунктуаційні помилки можуть відлякати покупця інтернет магазину і знизити його довіру - він просто не надасть ніяких даних.
 • Елементи довіри. До них відносяться: відгуки, огляди, коментарі, згадки в пресі, онлайн сертифікати тощо.
 • Використовуйте яскравий CTA (заклик до дії). Відвідувачі вашого сайту будуть переслідувати якусь мету: купити, продати, скачати і т.д. Яскравий, що виділяється і великий CTA допоможе вам конвертувати відвідувачів.
 • Зручна навігація. Навігація повинна бути представлена ​​так, щоб відвідувач міг інтуїтивно і з першого погляду визначити основні категорії сайту. Правильна навігація веде до прискореної конвертації.
 • A / B тестування. Оптимізуйте вашу посадкову сторінку час від часу: міняйте рекламний текст, зображення, CTA (місце розташування, колір, розмір) для того, щоб визначити найбільш прийнятний варіант Лендінзі для ваших відвідувачів. Порівняння двох розрізняються варіантів дизайну сайту і є A / B тестування. Ступінь відмінності може бути незначною, так і колосальною. Однак таке тестування поліпшить ваш показник конверсії в довгостроковій перспективі:

Однак таке тестування поліпшить ваш показник конверсії в довгостроковій перспективі:

9) Above the fold (досл. Вище лінії згину). Це перша візуальна половина вашого сайту (та, яка доступна відразу, без прокрутки вниз). Ця ділянка сайту вкрай важливий, тому що він одразу дає відвідувачеві візуальне уявлення про сайт. Навігація, CTA повинні бути представлені саме вище згину.

Підсумуємо: У вас повинен бути яскравий заголовок посадкової сторінки, чіткі і короткі підзаголовки, рекламний текст і контент не повинні вводити в оману відвідувачів, які прийдуть до вас на вашу коментарю, залишеному в блозі Підсумуємо: У вас повинен бути яскравий заголовок посадкової сторінки, чіткі і короткі підзаголовки, рекламний текст і контент не повинні вводити в оману відвідувачів, які прийдуть до вас на вашу коментарю, залишеному в блозі.

Дотримуватися стандартів - це, звичайно добре, але пам'ятайте: вищеназвані правила не висічені на камені. Адекватний творчий підхід завжди вітається.

У будь-якому випадку, важливо, щоб ключові елементи все ж були присутні, тому що ваші відвідувачі з різних джерел потрапили на потрібну сторінку з правильно структурованим контентом. З таблиці нижче видно, що органічний трафік більше суми реферального трафіку і оплачуваної пошукового трафіку.

Дослідження компанії Shareaholic показало, що 51% відвідувачів Facebook заходять з мобільних пристроїв Дослідження компанії Shareaholic показало, що 51% відвідувачів Facebook заходять з мобільних пристроїв. Тому бажано зробити Лендінгем адаптивним для мобільних пристроїв:

Завжди залишайте коментарі по темі Завжди залишайте коментарі по темі. Якщо тема блогу - заощадження коштів, то ваш пост і посилання на ваш сайт повинні привести на сайт, де ця тема розкрита в деталях.

Пам'ятайте, що надмірна кількість коментарів типу «Круто!», «Хороший пост», «Автор жжот» і т.п. може негативно позначитися на вашій позиції в результатах видачі. Посилання з таких коментарів в Гуглі називаються unnatural inbound links. На ці посилання звертає увагу як Гугл, так і Яндекс.

Якщо у вас постане вибір написання коментаря в звичайному або гостьовому блозі, ви оберете останнє.

Крок # 4: Створюйте егоцентричний контент

Сенс полягає в тому, що більшості людей простіше просувати себе побічно, ніж безпосередньо. Якщо ви написали цікаву і корисну статтю про будь-якому продукті певної компанії, або провели грамотне інтерв'ю з якоюсь людиною, то цієї компанії або цій людині буде набагато простіше просувати вашу статтю, яка просуває його / її. Таким чином, ваш матеріал не буде схожий на проплачену чехарду, а людина або компанія зможуть уникнути удаваного самохвальства перед читачами.

Кілька правил, які потрібно запам'ятати:

1) Пошукайте цікаву тему:

Це складно, но если у вас Вийди - то в кінцевому підсумку ви прівернете Рамус и ваша ЦА вас помітіть. Старі ідеї працюють в тому ж ключі: якщо їх правильно подати, то ваш контент має шанси стати вірусним.

Найвідоміша форма егоцентричного контенту - expert roundup (аналог круглого столу в блогінгу). Це тип поста, де ви берете інтерв'ю у різних блогерів, даєте посилання на їх кращі пости / продуті / послуги, і повідомляти їх поштою про розміщення такого поста. Перевірена часом стратегія розміщення такого поста має на увазі в собі правильний підбір вірусних заголовків для подальшого інтерв'ювання.

 • Визначте вірусні пости. Однаково добре працює для будь-якої ніші - досить просто проаналізувати найбільш популярний контент (наприклад, за допомогою сервісу buzzsumo.com).

com)

 • Сформулюйте заголовки. Ви побачите список найбільш популярних постів за останні 6 місяців. Наступний крок: сформулюйте заголовки, щоб створити ефект експертної оцінки.

Наступний крок: сформулюйте заголовки, щоб створити ефект експертної оцінки

Наприклад, пост автора тексту, Нейла Пателя, під назвою " Writing Tips: How To Come Up with 50 Topic Ideas in 30 Minutes "(Поради з написання: Як придумати 50 тем за 30 хвилин) отримав найбільше шеров за останні 6 місяців.

Тепер можна сформулювати кілька заголовків до майбутнього керівництва від експерта:

 • 30 Expert Bloggers Reveal Their Writing Strategies for Coming Up With 50 Topic Ideas in 30 Minutes (30 професійних блогерів розкажуть як придумати 50 тем за 30 хвилин)
 • 25 Authority Bloggers Reveal How They Generate 50 Topic Ideas in 30 Minutes (25 відомих блогерів розкажуть як вони генерують 50 тем за 30 хвилин)
 • Top 10 Sources to Get 50 Topic Ideas Revealed by 30 Content Marketers (Топ-10 джерел генерації 50 ідей від 30 контент маркетологів)

Кожен з цих заголовків згадує про декілька блогерів, яких ви пізніше можете повідомити про написане вами пості - можливо, вони пошлють на ваш блог, давши вам таким чином більше реферального трафіку.

2) Вишиковуйте відносини з кращими блогерами: Вибудовування зв'язків і допомогу людям - найважливіший соціальний аспект, який в світі бізнесу переростає в рішення проблем.

Разом з вибудовуванням відносин з блогерами, також корисно ознайомитися з агентами впливів у вашій сфері діяльності. Станьте їхніми друзями в соціальних мережах, спілкуйтеся з ними регулярно. І не потрібно боятися спілкуватися з експертами - скромні контент маркетологи не досягають успіху. Чим ближче ваше знайомство, тим швидше вони поділяться вашим наступним постом зі своїми читачами і, як наслідок, це призведе до збільшення вашого трафіку.

Пам'ятайте, що вищесказане можливо при вашому повному залученні в процес. Якщо ви не присвячуєте достатньо часу на дослідження, планування стратегій і т.п. - жоден з поважних блогерів не захоче мати з вами відносини.

Проте потрібно пам'ятати, що найкращі блогери і раніше хочуть рости. Ви можете допомогти і їм, і собі.

Крок № 5: Будьте активні в соціальних медіа

згідно блогу The SITS Girls , Дуже важливо підібрати правильний інтервал часу. На графіку нижче видно, що 70% читають блоги вранці. Також до нічного відвідування блогів більш схильні чоловіки, ніж жінки.

HubSpot виявив, що 83% маркетологів позначають соціальні медіа своєї основному майданчиком для бізнесу, а 61% бізнесів, що працюють в соціальних медіа, змогли збільшити трафік на свій сайт.

Якщо ви хочете більше реферального трафіку на ваш сайт - працюйте з соціальними медіа. Згодом це принесе свої плоди.

Ви подвоїте ваш реферальний трафік і кількість лидов, коли зможете вибудувати комунікацію з ЦА на різних платформах Ви подвоїте ваш реферальний трафік і кількість лидов, коли зможете вибудувати комунікацію з ЦА на різних платформах. Це означає оптимізацію посадкової сторінки і сайту в цілому з метою правильного відображення як на десктопних, так і на мобільних пристроях. Якщо ваш сайт некоректно відображається, скажімо, на мобільних платформах - шанси на отримання органічного трафіку зменшуються.

Розуміючи тимчасові рамки.

Невелика зведення:

 • Пости в facebook, розміщені о 13:00 отримують більше шеров. Аналогічні пости о 15:00 отримують більше кліків.
 • Сайти, які мають +1 кнопку, отримують в 3.5 рази більше Google+ відвідувань.
 • Гарний час для розміщення рекламних зображень - субота між 20:00 і 23:00.
 • 58% відвідувачів facebook поставили лайк під брендом, а 41% поділилися посиланням, відео або історією бренду.

Висновок

Ідеального часу для збільшення реферального трафіку за допомогою блогів ніколи не буде. Контент-маркетинг є однією з кращих стратегій, які страхують від порожніх витрат. Всі ті кроки, які були наведені вище, не зможуть відразу принести вагомих результатів (хоча чудеса трапляються). Головне запам'ятати: чим більше високоякісного контенту ви сгенеріруете, тим більше лидов отримаєте. Ви хочете більше реферального трафіку, але ваша ЦА чекає від вас цінної інформації. Будьте клієнтоорієнтованими - дайте їм цінний контент, і ви отримаєте трафік.

за матеріалами neilpatel.com .

Переклад - Adventum.

Чи відповідає блогер на такі коментарі?
Але чому б заодно не одержати якісні dofollow посилання?