Донецкий техникум промышленной автоматики

Як збільшити перегляди сторінок за допомогою інформера 2leep

  1. Як же встановити такі блоки картинок, пов'язані з іншими постами блога?

Нещодавно в статті « форматування тексту »Я показав, як можна, використовуючи спеціально створені класи в файлі style.css, створювати свої стилі для кращого відображення тексту на блозі, покращуючи тим самим його читабельність.

Сьогодні я хочу розповісти про те, яким чином виходить так, що у мене на блозі, в кінці кожної статті показуються картинки-посилання на попередні пости.

Пишу про це не тому, що я сім п'ядей у ​​чолі, а тому що є цікавляться даним питанням люди. Стало бути, вони, як і я колись, не знають про те:

Як же встановити такі блоки картинок, пов'язані з іншими постами блога?

Отже, не буду ходити навколо. Все дуже просто. Для цього потрібно скористатися сайтом get.2leep.com .

Get.2leep.com - це і є той сервіс, який допоможе вам встановити на ваш блог інформер, який витягує з вашої RSS стрічки інформацію про всіх ваших постах.

Сенс всіх нижчеописаних дій буде в тому, щоб збільшити перегляд сторінок блогу. Адже це так очевидно! Гарне оформлення, картинки, привертають увагу відвідувача - все це спонукає відвідувача проявити цікавість і клікнути на одну з них. Таким ось чином, він утримується на блозі, що нам і потрібно. Така ідея, що лежить в основі 2leep.

Отже, давайте встановимо інформер на свій блог. Оскільки такі 4 кроку до неможливості прості, робити інструкцію в картинках не буду.

  1. Переходьте на сайт get.2leep.com і тисніть кнопку створити інформер.
  2. Після цього введіть адресу свого блогу, почекайте, поки відбудеться його аналіз.
  3. Через деякий час ви побачите варіанти інформера, вибираєте, який на ваш погляд найкраще підійде вам.
  4. І наступним кроком - реєструєтеся на сайті.

Одним словом, це не 4 кроку, а суцільний NEXT. Після реєстрації ви потрапите на наступну сторінку:

Тут ви можете налаштувати розмір віджету, тобто кількість розміщуваних картинок в ряд і по вертикалі. Для цього покликали по квадратиках і ви побачите, нижче в попередній перегляд, як змінюється розташування картинок.

Тут же можна задати розмір картинки. Наведіть мишку на правий нижній кут квадрата, і відкоригуйте розмір зображень. Таким чином, регулюючи розмір віджету і картинок, ви налаштовуєте інформер.

Щоб закінчити розмову про настройках, скажу, що тут же, ще трохи нижче, є посилання «Показати додаткові опції». Тут можна вибрати стилі відображення віджета.

Тепер, коли з настройками ви визначилися, наступний крок - вам потрібно скопіювати код віджета і вставити його в свій блог.

Якщо ви плануєте показувати віджет після поста, значить потрібно відкрити свій файл single.php і впровадити в нього даний вам код.

У мене він розміщується після рядка

<? Php the_content ( 'Читати запис повністю »'); ?>

і перед кодом, що відповідає за виведення пов'язаних постів.

Зберігаєте і оновлюєте файл на сервері. Дивіться, що вийшло. Не подобається, міняєте місце розташування коду.

Ось і вся процедура.

Тепер ще кілька слів по самому вашого профілю в 2leep.com. Що там ще є? Отже:

Приладова панель - тут відображається загальна статистика показів і кліків по інформеру.

Сайти - тут показано, які сайти або блоги ви додали, тут можна редагувати їх і дана більш конкрентних статистика.

Віджети - ось тут є важлива кнопка «Додати» і посилання «Ще по темі». Тут можна створити новий віджет і редагувати вже існуючі.

Пости - показують, які картинки будуть відображатися, як посилання до відповідних посад. Тут можна замінити «ліву картинку» на «праву», тобіш на свою. Буває система підставляє, випадки підібрані картинки.

І ще важлива кнопка - це Connecting. Тут ви можете вступити в існуючі групи блогерів. Тоді на вашому блозі будуть показуватися посилання-картинки не на ваші пости, а на посади тих, блогів, які знаходяться в групі, в яку ви вступаєте.

Це своєрідна система обміну трафіком. Не знаю, наскільки вона вигідна і зручна, поки не експериментував з цією можливістю. Нічого не можу сказати. Буде досвід, напишу.

Поки що моя стаття зорієнтована лише на те, як можна використовувати 2leep для кращої навігації за власним блогу.

Тепер, на закінчення, маленька ложка дьогтю в бочці меду. Мені особисто здається, що 2leep працює коректно і особливо не впливає на швидкість завантаження сторінок блогу.

Однак навіть, якщо міркувати чисто теоретично, наявність подібного інформера має трохи навантажувати сайт - це безперечно. Тому у кого блог «захаращений» всілякими банерами, може бути, що даний віджет істотно вплине на швидкість завантаження сайту.

Отже, свої міркування з цього приводу я виклав, детальний план дій написав. Залишилося діяти.

На все про все у вас піде хвилин 10-15, це набагато менше, в порівнянні з тим, скільки часу я витратив на написання цього поста. Дерзайте!

Автор: Ігор Козлов
Чистий звук в світі Інфобізнес

Як же встановити такі блоки картинок, пов'язані з іншими постами блога?
Php the_content ( 'Читати запис повністю »'); ?
Що там ще є?