Донецкий техникум промышленной автоматики

Як заробляти на блогах

  1. НЕ СТАВАЙТЕ РАБОМ ВАШОГО БЛОГУ! ЗАРОБЛЯЙТЕ не в тягар
  2. ДИВІТЬСЯ ИНТЕРЕСНОЕ ВІДЕО

Привіт всім відвідувачам блогу www.advdk.com ! Сьогодні в статті будуть описані способи «як заробляти на блогах».

У найдрібніших подробицях я не буду розповідати, які способи заробітку на блозі існують, самі знаєте, що продають статті, продають посилання, ставлять до себе на блог реклами різних партнерських програм і так далі. Я хочу поділитися з Вами двома техніками заробітку на блозі, ці техніки використовують сотні блогерров.

Яка мета у людей, які ведуть свої блоги? Більшість людей займаються цим для заробітку, Ви згодні, що це так і є? Думаю, згодні (залиште в коментарях свою думку). Деякі блоги як з глузду з'їхали, хочуть загарбати бабло лопатою щомісяця. Особливо цим страждають новачки, які зовсім недавно дізналися, як створити блог і створили його, тепер напихають його всякої рекламою.

Якщо у Вас ще немає блогу, то почитайте цю статтю - « Як створити блог на движку wordpress «. Для створення блогу Вам потрібно познайомитися з хостингом і доменом, про це я писав тут: « Що таке хостинг і домен, хостинг і домен що це «.

Питання для новачків: скільки Ви хочете заробляти на блогах в місяць? Покладіть перед собою аркуш паперу і пишіть туди свою цифру.

Буду вважати, що Ви записали - це добре! Я не знаю, яку цифру Ви написали, тому візьмемо для прикладу 50 000 в місяць. А тепер подумайте, які потрібно робити зусилля для заробітку такої суми. Не якісь способи для цього потрібні, а які зусилля Ви готові для цього покласти.

Статтю я назвав «Як заробляти на блогах», що ховається під загадковою словом техніка? Маються на увазі ті ж зусилля, які потрібно викласти для ведення блогу , Для щомісячного заробітку на ньому.

Перша техніка - Ви отримуєте гроші з блогу, якщо пишіть величезні статті, днями і ночами. Але в такому випадку Ви стаєте рабом свого блогу.

Друга техніка - блог на автоматі приносить гроші. Чи працюєте на ньому мало, а отримуєте багато, тобто блог працює на Вас.

Яка техніка для заробітку на блозі Вам більше подобається? Ось, наприклад мені подобатися друга! Думаю, Ви згодні зі мною, вона вам теж сподобалася? Хочу зауважити, мова йде про техніку заробітку, а не про просування і розкрутки.

На превеликий жаль на сьогоднішній день, дуже багато блогерів, майже 90% заробляють на своєму блозі, і блогах використовуючи першу техніку. Ці хлопці, буквально кажучи, прив'язані до комп'ютера, вони просто змушені весь час стежити за своїми блогами, а стежать вони за заробітком і не тільки ...

Блок краде у них майже весь вільний час, тому що була обрана техніка, яка приносила гроші від блогу, для цього треба весь час робити якусь роботу кожен день. Сьогодні виконав всю роботу, а вона знову привалила до тебе вже завтра. ... Причому працювати треба не пару годин, а на багато більше ...

А чому саме так відбувається? Відповідь на це питання дуже банальний - способи для заробітку грошей поставлені не правильно! Зараз приведу Вам зовсім простий приклад: є хлопці, які як заробляють на блогах за рахунок продажу посилань, вони усвідомлено створюють говно-блоги, так називають блоги створені для такого заробітку. Що це означає?

Люди створюють блоги не для людей, а для пошукових систем, пошукових роботів - називайте, як хочете і нарощують їм повзунки, тобто PR і ТИЦ, а потім продають посилання, через спеціальні біржі, наприклад «Rotapost» або «Gogetlinks».

Схема для заробітку: людина створила говно-блог, наприклад, у нього ТИЦ-20, а PR-2, він тупотить на біржу, після реєстрації додає свій створений блог в систему, вказавши ціни за посилання.

Наприклад, посилання у нього стоять 170 руб. Після установки цін до нього приходить заявка від оптимізатора, заявка на розміщення посилання. Типу - помістити статтю у себе на говно-блозі з моєї посиланням і отримаєш свої 170 руб.

Де брати власнику говно-блогу нову статтю? Писати статтю за 170 руб. не кожен захоче! Бо так?

Що робити? Звичайно, можна зайти на спеціальну біржу, де купите статтю, наприклад «Advego» і придбати статтю з потрібної тематики, після чого помістити її на говно-блозі, разом з посиланням. Давайте порахуємо: 170 руб. - 50 руб. = 120 руб. чистого прибутку. Якщо заявка буде від двох днів до трьох, тоді звичайно грошей більше! Думаю, Ви зрозуміли цю схему!

Є супермени в мережі інтернет, які примудряються робити 2, 4 і навіть тридцять говно-блогів з яких продають посилання. Щомісячний дохід виходить дуже навіть не поганий, ці супермени мають непоганий дохід, таким чином.

Вони ще пишуть на свої блоги детальні звіти про їх заробіток, ну типу показують всім які вони крутишкі.

Власне я ні чого проти них не маю, навпаки вважаю, що ці хлопці молодці, не кожен зможе так заробляти гроші, але! Шановний читачу! Ви прочитали ці рядки, повірте мені на слово - не треба намагатися заробити таким способом! Ви запитаєте, чому не треба?

Ну, по-перше - займе багато часу і сил, а своє здоров'я дорожче. Всі гроші, які Ви заробили таким способом все одно, доведеться віддати за лікування придбаних болячок. Все тому, що Вам доведеться по 12-16 годин сидіти сиднем біля монітора комп'ютера, нічого хорошого від цього не варто чекати ...

Будьте впевнені, що ліжко в лікарні Вам забезпечена. Таке вже було у мене, навіть згадувати не хочеться. ... Та ні, я не створював говно-блоги, просто багато часу проводив за комп'ютером.

Друга причина - не варто створювати говно-блоги - алгоритми пошукових систем постійно змінюються, йдуть до досконалості і це все нормальні webmastera розуміють, робити говно-блоги не означає добре, такі блоги потрапляють зазвичай під АГС, тобто під фільтри пошукових систем.

Так, на сьогоднішній день таких сайтів повно, але вони пачками кидаються в топку пошуковими системами. Наприклад, в 2012 році. Під фільтр Яндекса. Потрапило кілька тисяч 1 000 ... говно-сайтів і таких же блогів. Ну що є над чим подумати?

Знаєте причину потрапляння сайтів під АГС пошукових систем? Як писалося вище, пошукові системи постійно удосконалюються і давно навчилися визначати корисні блоги і сайти від не корисно! Так от якщо сайт не корисний, то він потрапляє під фільтр пошукових систем. Ця причина стала основною!

Звичайно, існують і інші причини, але це причина найголовніша і я Вам про неї розповів. Що я відволікся, адже тема статті не про це, давайте краще продовжимо - «як заробляти на блозі» ...

А то виходить, що я накинувся на хозяинов говно-блогів. ... Адже багато ще є способів заробити, хіба ні?

  1. - Контекстна реклама в сайт барі блогу;
  2. - заробляти можна на тізера і банерах;
  3. - заробляти на постових посиланнях;
  4. - заробляти можна на розміщенні статей;
  5. - партнерських програмах;
  6. - займаючись ИнфоБизнес, продаючи інфо - продукти на блозі;
  7. - можна пропонувати свої послуги, а також будь-які дрібні способи заробітку.

Сьогодні, я не буду Вам описувати які з цих методів погані. А які гарні, краще про це напишу в іншій статті, щоб знову не відходити від нашої теми. [Urlspan] Підписуйтесь на оновлення [/ Urlspan], щоб нічого не пропустити. Доношу для Вас найпростішу істину!

НЕ СТАВАЙТЕ РАБОМ ВАШОГО БЛОГУ! ЗАРОБЛЯЙТЕ не в тягар

Потрібно автоматизувати свої способи заробітку, як автоматизувати заробіток на блозі в наступних постах, після прочитання їх Ви дізнаєтеся, як це потрібно робити правильно!

Існує багато блогерів, які буквально живуть за комп'ютером, їм потрібно весь час працювати, для того щоб заробляти, якщо вони перестають працювати їхній заробіток падає. Повторюся - не потрібно плутати роботу по просуванню із заробітком. Це дві різні речі.

Ваш блог повинен заробляти, а не напружувати Вас! Так можна влаштуватися на другу роботу. Подивіться ті способи заробітку на блозі (СДЛ), їх я перерахував вище, на жаль, в основному блогери заробляють перерахованими способами, але!

Є блогера, які працюють мало, а отримують багато і є ті, які працюють багато, а отримують мало. ... Чому так? А є блогери, які, просто не можуть автоматизувати процес, процес заробітку, постійно навантажуючи себе працюй ...

Читайте також статтю, в якій Ви дізнаєтеся про створюваний бізнес плану за допомогою блогу: « План навчання по створенню бізнесу «.

Ось, наприклад найостанніший спосіб заробітку - пропонувати свої послуги відвідувачам. Наприклад, вже завтра можу створити розділ в блозі, де буду надавати послуги зі створення блогів, давати різні консультації і т.д. Буду заробляти завдяки цьому штуку баксів на місяць, а може і більше.

Але мені це не потрібно! Навіщо мені будуть потрібні ці гроші, які я буду заробляти, витрачаючи свій вільний час, сидячи за комп'ютером? У мене взагалі не залишиться вільного часу.

До мене в поштову електронну скриньку стали частенько приходити листи з пропозиціями створити блог за гроші і з проханнями допомогти в технічних деталях. Природно я відмовляюся від цього, я просто не можу розірватися на частини і встигати все, це робити, у мене теж є обов'язки, робота, особисте життя і все таке. ... Вибачте мене, але я не хочу віддати своє життя комп'ютера.

Думаю, що Ви вловили мою думку або все-таки ні? Думаю, вловили .... Приклад навів лише один, а в дійсності їх набагато більше. Про всі ці приклади Ви дізнаєтеся в наступних статтях ([urlspan] підписуйтесь на оновлення [/ Urlspan] мого блогу і Ви нічого не пропустите).

Все це стосувалося першої техніки заробітку на блозі. А ось друга техніка абсолютно інша. Тут хлопці блогери працюють мало, а отримують, як я вище писав багато! Що вони для цього роблять? Просто автоматизують процес свого заробітку.

Приділяють своїй роботі по заробітку 1-2 години в день, і все у них йде відмінно. Вони зовсім не раби своїх блогів як в першій техніці, вони не сидять за компом днями і ночами і не переживають за свої зароблені гроші.

А знаєте в чому секрет? Можу з Вами поділитися. У плані просування блогу ці хлопці багато працюють, тільки після того як просунули свій блог, починають думати про заробіток на ньому. Вони розуміють, що якщо будуть нести якусь користь людям, то вони і їхні ідеї будуть затребувані.

У цих хлопців величезне терпіння і безмежна сила волі! Вони роблять щось корисне і стають професіоналами в своїй ніші, а потім починають косити гарне бабло на своїх блогах і заробляють такі гроші, які навіть не снилися.

Таких хлопців я знаю так вже й багато, вчуся їх нього майстерності. Щодня я отримую від них масу корисної інформації, яку потім застосовую на собі і я всім задоволений!

Чи не заробіток на посиланнях, які не на статтях, банерах і не на контекстній рекламі і т.д. не зможуть Вам принести стільки грошей, скільки може принести Ваш професійний досвід, в якому Ви досягли успіху!

Увага! Знання, які дають позитивний результат, сьогодні високо оплачуються! Ваш блог - це відмінний інструмент для продажу Ваших знань!

Ви часом не рас переживались? Не треба переживати! І на статтях, посиланнях, контексті, банерах, партнерських програмах і тізері можна заробляти, просто треба знати, це робити правильно і автоматизувати по максимуму цей вид заробітку! Про це буде написана окрема стаття - [urlspan] підписуйтесь на оновлення [/ Urlspan], багато нового Ви дізнаєтеся.

ДИВІТЬСЯ ИНТЕРЕСНОЕ ВІДЕО

На цьому буду закінчувати свою статтю, чекайте наступну і якщо Ви щось не зрозуміли з цієї статті, то обов'язково зрозумієте з наступних. Все приходить з часом. Задавайте питання в коментарях. До зустрічі!

Яка мета у людей, які ведуть свої блоги?
Більшість людей займаються цим для заробітку, Ви згодні, що це так і є?
Питання для новачків: скільки Ви хочете заробляти на блогах в місяць?
Статтю я назвав «Як заробляти на блогах», що ховається під загадковою словом техніка?
Яка техніка для заробітку на блозі Вам більше подобається?
Думаю, Ви згодні зі мною, вона вам теж сподобалася?
А чому саме так відбувається?
Що це означає?
Де брати власнику говно-блогу нову статтю?
Бо так?