Донецкий техникум промышленной автоматики

Як заробити на Ютубі з нуля

 1. Як заробити на Ютубі з нуля Заробіток на Ютубі є популярним способом додаткового джерела доходу....
 2. За що конкретно платять гроші в YouTube: перегляди, розміщення реклами, переклад трафіку
 3. Скільки можна заробляти на YouTube - від мінімуму до максимуму
 4. Реальні приклади, як за допомогою YouTube стати популярною зіркою або мільйонером
 5. Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту
 6. Надішліть заявку і отримаєте персональне пропозицію!
 7. Або почніть просування свого сайту прямо зараз Надішліть заявку!
 8. Ми чекаємо Вашу заявку!
 9. З чого почати заробіток на YouTube
 10. За що конкретно платять гроші в YouTube: перегляди, розміщення реклами, переклад трафіку
 11. Скільки можна заробляти на YouTube - від мінімуму до максимуму
 12. Реальні приклади, як за допомогою YouTube стати популярною зіркою або мільйонером
 13. Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту
 14. Надішліть заявку і отримаєте персональне пропозицію!
 15. Або почніть просування свого сайту прямо зараз Надішліть заявку!
 16. Ми чекаємо Вашу заявку!
 17. З чого почати заробіток на YouTube
 18. За що конкретно платять гроші в YouTube: перегляди, розміщення реклами, переклад трафіку
 19. Скільки можна заробляти на YouTube - від мінімуму до максимуму
 20. Реальні приклади, як за допомогою YouTube стати популярною зіркою або мільйонером
 21. Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту
 22. Надішліть заявку і отримаєте персональне пропозицію!
 23. Або почніть просування свого сайту прямо зараз Надішліть заявку!
 24. Ми чекаємо Вашу заявку!
 25. З чого почати заробіток на YouTube
 26. За що конкретно платять гроші в YouTube: перегляди, розміщення реклами, переклад трафіку
 27. Скільки можна заробляти на YouTube - від мінімуму до максимуму
 28. Реальні приклади, як за допомогою YouTube стати популярною зіркою або мільйонером
 29. Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту
 30. Надішліть заявку і отримаєте персональне пропозицію!
 31. Або почніть просування свого сайту прямо зараз Надішліть заявку!
 32. Ми чекаємо Вашу заявку!
 33. З чого почати заробіток на YouTube
 34. За що конкретно платять гроші в YouTube: перегляди, розміщення реклами, переклад трафіку
 35. Скільки можна заробляти на YouTube - від мінімуму до максимуму
 36. Реальні приклади, як за допомогою YouTube стати популярною зіркою або мільйонером
 37. Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту
 38. Надішліть заявку і отримаєте персональне пропозицію!
 39. Або почніть просування свого сайту прямо зараз Надішліть заявку!

Як заробити на Ютубі з нуля

Заробіток на Ютубі є популярним способом додаткового джерела доходу. Говорити про понад популярності ресурсу не доводиться. Не так давно він був придбаний Google і увійшов до складу пошукового гіганта. Весь трафік легко монетизуються, а розвиток проекту не знає своїх масштабів. Десятки мільйонів переглядів на добу, божевільні фінансові потоки. І все це осідає на популярних відео-каналах, які формують свою власну аудиторію, для якої в чергу шикуються свої рекламодавці. YouTube створений 15 лютого 2005 року. На сьогоднішній день він має більше 1 мільярда активних користувачів.

З огляду на зв'язок Youtube з Google можна припустити основні принципи оптимізації відео-контенту і логіку залучення переглядів. У даній статті ми постараємося розкрити основні правила і принципи, які дозволять Вам дізнатися, як заробити на Ютубі з нуля і навіть без вкладень. Основне джерело доходу йде безпосередньо з відео-контенту. Партнерські мережі платять гроші за розміщувану на Вашому відео-каналі рекламу. Відвідувачі клацають, йде заробіток. Чим більше переглядів, тим більше грошей і заробітку. Основне завдання полягає в тому, щоб вибрати цільову аудиторію, на яку буде орієнтований канал і створювати якісний монетизованими контент.

Саме розміщення сторонньої реклами дозволяє авторам заробляти гроші на переглядах (користувачі та відвідувачі дивляться Ваш ролик, а в проміжках їм показується спливаюча реклама з пропозицією по ній клікнути. Якщо користувачеві підходить пропозиція за своїм форматом, існує велика ймовірність, що його клік - це Ваш цільової дохід).

За тисячу переглядів, власник відео-каналу, в середньому заробляє від $ 5 до $ 20. Однак, сформулювати точні цифри і прибуток, досить складно, так як це залежить від безлічі факторів, виходячи з яких підраховується вартість і гонорар власника відео-каналу. Розберемося в цьому детальніше.

З чого почати заробіток на YouTube

1. Безкоштовна реєстрація на YouTube. Вам потрібно зареєструватися та завести аккаунт в Google і на YouTube. Реєстрація абсолютно безкоштовна. Перший найпростіший етап готовий. Рухаємося далі.

2. Вибір цільової аудиторії. На кого буде розрахований Ваш відео-контент? Вибір і ідентифікація аудиторії - це те, що необхідно зробити ще на першому етапі. Існують різні категорії і теми, які є максимально прибутковими і затребуваними для майбутніх рекламодавців. Насправді, краще вибрати такий формат, який Вам до душі. Якщо Ви займаєтеся певним видом діяльності і в цьому не погано розбираєтеся, краще використовувати цю перевагу. Припустимо, Ви фітнес-тренер. Тоді Ваша цільова аудиторія - клієнти, яких цікавить здоровий спосіб життя, спортсмени, який бажає набрати вагу або скинути пару зайвих кіло і т. Д. Як Ви вже встигли зрозуміти, рекламодавці - це фітнес-клуби, інтернет-магазини спортивного харчування та багато інших. Якщо Ви фахівець з бірж або Forex, а це найбільш комерційна і популярна тема, тоді розкручений відео-канал буде приносити непоганий дохід.

3. Створення авторського відео-контенту і щоденне оновлення відео-стрічки. Без контенту не буде початку заробітку. Коли формат теми зрозумілий, настав час почати створювати відео-ролики з Вашою участю або загальний контент, який буде детально висвітлювати обрану тему. Але найголовніше - це безперервне оновлення відео-стрічки. Намагайтеся не менше 1 разу на тиждень додавати 1-2 нових відео-ролика.

4. Оптимізація відео-контенту. Мало просто зняти ролик і завантажити його на YouTube. Необхідно зробити так, щоб цей ролик знайшли максимальну кількість користувачів і відгуків, а без оптимізації відео-контенту це неможливо. Принцип роботи пошуку YouTube ідентичний з пошуковим рядком Google і загальними поняттями про пошуковій видачі. Тільки тут в якості результатів представлений відео-контент.

Необхідно скористатися спеціальними сервісами по підбору ключових запитів. Це може бути, як «Яндекс.Вордстат», так і внутрішній підбір ключових запитів на YouTube за допомогою підказок пошукового рядка. Також, існує сервіс http://keywordtool.io/ru/.

Підбір семантичного ядра і розподіл ключових запитів на відео-роликах

Виберіть найпопулярніші теми. Зберіть семантичне ядро. І під кожен ключовий запит оптимізуйте створювані відео. При завантаженні контенту в «Ютубі» користувачам надається можливість описати свій ролик. Для цього існує заголовок, а також короткий опис. Саме ці рядки і повинні включати в себе групи ключових запитів, які були виділені в семантичному ядрі.

Саме ці рядки і повинні включати в себе групи ключових запитів, які були виділені в семантичному ядрі

5. Просування відео-роликів в пошукових системах. Відео-ролик на Youtube подібний сторінці будь-якого web-сайту в інтернеті, тільки є відео-контент. Принципи просування такого роду сторінки ідентичні з будь-якої іншої сторінці ресурсу. Напевно, Ви часто помічали, що в пошуку при введенні певних ключових запитів спливають посилання на відео з YouTube. Таким чином, Ви отримуєте додаткову аудиторію не тільки всередині самого відео-хостингу, але і з зовнішніх ресурсів, в даному випадку пошукові системи. Для просування в Google, Вам буде потрібно знання, як працюють SEO-технології і як добиватися посилання ранжирування url-сторінок, де розміщені ролики на інших майданчиках.

Для просування в Google, Вам буде потрібно знання, як працюють SEO-технології і як добиватися посилання ранжирування url-сторінок, де розміщені ролики на інших майданчиках

6. Використання чужого відео-контенту. Розміщення чужого контенту допустимо і так багато роблять. Тільки одним з умов подібного роду публікацій, є розміщення посилання на автора в описі до відео-матеріалу в якості джерела. Насправді, використання чужого відео - не найкращий спосіб розкрутити свій відео-канал в YouTube. Користувачам буде набагато цікавіше дізнатися, щось нове, креативне, унікальне. Те, що раніше в інтернеті ще не висвітлювалося. Станьте новатором і експертом в своїй темі.

Отже, коли базові принципи початку роботи вивчені, саме час розібратися за що платять гроші в YouTube і які саме перегляди нам необхідні. Приступаємо до конкретних дій.

За що конкретно платять гроші в YouTube: перегляди, розміщення реклами, переклад трафіку

1. Підключення партнерського агрегатора або робота безпосередньо з YouTube

Перед власниками стрічок стоїть вибір, який формується з двох складових. Перше - працювати безпосередньо з YouTube, якщо канал популярний і у кожного відео-ролика щонайменше 1000 переглядів. Друге - підключитися з офіційним сертифікованому агрегатору, наприклад YouPartnerWSP, якщо кількість переглядів менше 200. В подальшому у Вас з'явиться можливість отримати преміум-аккаунт в YouTube. Це дозволить почати монетизувати трафік і отримувати дохід. Зрозуміло, працювати безпосередньо з каналом набагато вигідніше.

Як правило, Youtube.Com готовий віддавати до 50% доходу. Однак, це приблизні цифри і умови оплати можуть олічается. Деякі агрегатори і рекламні мережі забирають до 75%. Вам - 25. Перш ніж вибрати партнера, необхідно ретельно ознайомитися з їх умовами.

2. Розміщення реклами на відео за допомогою Google Adsense

Це робота безпосередньо з Google і в ній немає нічого складного. Ви реєструєте свій відео-канал в системі і всім користувачам, які проводять перегляди в відео-стрічці йде показ спеціальної реклами, по якій вони клацають. Щомісяця або тиждень, Ви отримуєте гроші за рекламу. На наш погляд, саме такий спосіб є найбільш простим і в той же час, ефективним. Коли у каналу хороша відвідуваність і є близько 10 000 своїх передплатників, Ви зможете заробляти від $ 250 в місяць.

3. Розміщення постових в рамках рекламних роликів

Це теж працює. Наприклад, Ви розміщуєте ролик, про те як заробляти на біржі Forex, внизу під описом відео розміщуєте посилання на джерело. Кожен перехід можна по-різному фіксувати. Оплата або одноразова за розміщену посилання, або по реферального програмі. Одним з таких сервісів по купівлі посилань і постових в блогах, в тому числі і на відео-каналах в YouTube, є Blogun.Ru. Ви реєструєтеся, як веб-майстер і чекаєте рекламодавця.

4. Робота з передплатниками

Кількість передплатників, також, впливає на дохід власника аккаунта. Це Ваша аудиторія, з якою Ви працюєте і яка зацікавлена ​​в тому, щоб відбувалося розміщення нових роликів. Відповідно, дану аудиторію можна направляти в певні рекламні джерела і спеціалізовано рекламувати товари, за які отримуєте прибуток. Важливим завданням є постійна мотивація відвідувачів каналу стає передплатниками. Ось чому, більшість авторів роликів в своїх зверненнях зазивають користувачів підписуватися на канал і стежити за оновленнями. Робіть те ж саме.

5. Розміщення реклами інших компаній і зовнішніх сайтів

Додаткових джерело залучення доходу полягає в тому, що в своєму відео-блозі ви обрали для реклами посилання на інші зовнішні сайти. Таким чином, Вам платять за рекламу цих самих посилань. Крім того, можна пропіарити якийсь бренд в одному з відео-роликів. Такий вид реклами називається product placement. У фільмі «Перевізник» з Джейсон Стетхем була реклама авто BMW і Audi, на яких головний герой вів свої погоні в сюжеті. Відповідно, світові бренди заплатили за таку рекламу величезні гроші. І таких прикладів дуже багато.

6. Особистий PR

Крім того, що ви обрали для реклами кого-небудь або що-небудь, Ви також формуєте свій особистий імідж або впізнаваність своєї компанії. Наприклад, якщо фірма займається просуванням сайтів, а ролик був знятий про те, як правильно потрібно їх просувати, в контенті може бути представлений фрагмент, що саме Ваша фірма займається такого роду роботою і на професійному рівні. Існує ймовірність, що саме після перегляду відео-ролика, майбутнього клієнта вразить робота і він захоче звернутися в компанію і замовити спеціальні послуги.

Скільки можна заробляти на YouTube - від мінімуму до максимуму

Цифри можуть бути різними. Ми говорили про те, що Youtube готовий виплачувати авторам відео-роликів більше 50%. Однак, в рахунок береться саме кликабельность і переходи. Припустимо, з 10 000 переглядів було здійснено 10 переходів по рекламному посиланню. Як правило вартість такого переходу може становити близько 0.6 центів. Вартість варіюється від $ 0.1 до нескінченного. Як Ви вже встигли зрозуміти, за 10 переходів загальний дохід складе 6 баксів. З них - $ 3 забирає собі ресурс, а інша половина - Ваш дохід. У такому випадку, за 100000 переглядів можна отримати $ 300, аза 1 000 000 - від $ 3000. Математика проста.

Максимальний дохід і заробіток на переглядах відео в YouTube досягається шляхом умов 75/25. Якщо бажаєте отримати повідомлення про понад 75%, тоді найкращим рішенням стане вступ в спеціальну партнерську програму, яку пропонує відео-хостинг, а також можуть запропонувати і інші партнерські мережі, які є офіційно сертифікованими.

Ваше завдання полягає в тому, щоб домогтися мільйонних переглядів відео-роликів. В такому випадку, дохід з одного лише авторського ролика може скласти від $ 500 до $ 1000.. Чим більше популярних роликів, тим більший дохід Ви отримуєте.

Реальні приклади, як за допомогою YouTube стати популярною зіркою або мільйонером

Інтернет повний різними прикладами, коли за допомогою відео на YouTube, звичайні люди ставали на наступний день зірками шоу-бізнесу, а інтернет-підприємці - мільйонерами. Явний і відомий приклад того є ролик Gangnam Style, у якого на момент написання статті більш 1 500 000 переглядів. Відомі випадки, коли завантажені кліпи невідомих виконавців набирали мільйонні перегляди і з ними тут же підписували контракти відомі продюсери і рекордингові компанії. У Росії таким популярним прикладом є виконавець Єгор Крід, один з перших роликів «Любов у мережі» якого сягнув понад одного мільйона переглядів. Саме після цього, з ним підписав контракт відомий репер Тіматі. На момент написання публікації у ролика більш 8 000 000 переглядів.

Що стосується реального заробітку, як стати мільйонером на YouTube і заробити 1 000 000 доларів, багатьом відомо ім'я Ray William Johnson, у якого більше 10 000 000 передплатників, а кожен відео-ролик становить не менше 500 000 переглядів. Загальна сума переглядів його відео-каналу складає більше двох з половиною мільярдів переглядів! Вдумайтеся, яка це величезна цифра! Щомісячний дохід близько $ 250 000. Ось справжній мільйонер і яскравий тому приклад, як заробити на Ютубі. На даний момент у нього близько 800 роликів. Крім того, що він став багатою людиною, так він ще й займається улюбленою справою. Формат каналу - розваги. Більше 6 років Ray William Johnson щотижня викладає нові відео-матеріали комедійного характеру. Ось і подумайте, яку тему вибрати, перш ніж починати заробляти в Youtube.

Вибір теми є найвизначнішим умовою. Але необхідно враховувати свої навички і таланти. Головне - спеціалізація і конкретна спрямованість. Тоді у людей Ви і матеріали, автором яких є будуть асоціюватися з певними враженнями. Вас запам'ятають і кількість відвідувачів і передплатників будуть стрімко рости. Саме час, почати саме зараз!

Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту

Що включено у вартість «СТАРТ» «БІЗНЕС»
Оптимізація і просування сайту
(ТЗ для копірайтера і програміста) + + Покупка тематичних посилань
на популярних порталах + + || АКЦІЯ! ||
виділений програміст
Реалізація ТЗ повністю на нашому боці + + Впровадження та ведення блогу на сайті - + Написання текстів для сайту
(за наш рахунок) - + Купівля вічних посилань
(результат назавжди) - + Фінансова гарантія повернення грошей
(прописано в Договорі) - + Вартість в місяць (грн.): 25 000 55 000

Надішліть заявку і отримаєте персональне пропозицію!

Ви, також, можете пройти навчання просування сайтів

Ви, також, можете пройти навчання просування сайтів

Або почніть просування свого сайту прямо зараз
Надішліть заявку!

Ми просунули фрази «просування сайту / просування сайтів» в Топ-10 Яндекс, а фразу «курси SEO» - в Топ-3 Ми просунули фрази «просування сайту / просування сайтів» в Топ-10 Яндекс, а фразу «курси SEO» - в Топ-3. І зробили це за 14 днів.

У нас є працюючий алгоритм і навчена команда фахівців, які приведуть ваш бізнес до результату і зростання продажів. Навіть понад дорогі фрази швидко потрапляють в Топ.

Зателефонуйте за телефоном 8 (495) 924-83-28 і ми домовимося про зустріч, де ми все докладно розповімо, як буде відбуватися процес просування Вашого бізнесу. Такої якості послуг і адекватної вартості ви не знайдете ні в одній SEO-компанії Москви.

Ми узгодимо список ключових запитів, підпишемо Договір і почнемо нашу співпрацю.

Ми чекаємо Вашу заявку!

Як заробити на Ютубі з нуля

Заробіток на Ютубі є популярним способом додаткового джерела доходу. Говорити про понад популярності ресурсу не доводиться. Не так давно він був придбаний Google і увійшов до складу пошукового гіганта. Весь трафік легко монетизуються, а розвиток проекту не знає своїх масштабів. Десятки мільйонів переглядів на добу, божевільні фінансові потоки. І все це осідає на популярних відео-каналах, які формують свою власну аудиторію, для якої в чергу шикуються свої рекламодавці. YouTube створений 15 лютого 2005 року. На сьогоднішній день він має більше 1 мільярда активних користувачів.

З огляду на зв'язок Youtube з Google можна припустити основні принципи оптимізації відео-контенту і логіку залучення переглядів. У даній статті ми постараємося розкрити основні правила і принципи, які дозволять Вам дізнатися, як заробити на Ютубі з нуля і навіть без вкладень. Основне джерело доходу йде безпосередньо з відео-контенту. Партнерські мережі платять гроші за розміщувану на Вашому відео-каналі рекламу. Відвідувачі клацають, йде заробіток. Чим більше переглядів, тим більше грошей і заробітку. Основне завдання полягає в тому, щоб вибрати цільову аудиторію, на яку буде орієнтований канал і створювати якісний монетизованими контент.

Саме розміщення сторонньої реклами дозволяє авторам заробляти гроші на переглядах (користувачі та відвідувачі дивляться Ваш ролик, а в проміжках їм показується спливаюча реклама з пропозицією по ній клікнути. Якщо користувачеві підходить пропозиція за своїм форматом, існує велика ймовірність, що його клік - це Ваш цільової дохід).

За тисячу переглядів, власник відео-каналу, в середньому заробляє від $ 5 до $ 20. Однак, сформулювати точні цифри і прибуток, досить складно, так як це залежить від безлічі факторів, виходячи з яких підраховується вартість і гонорар власника відео-каналу. Розберемося в цьому детальніше.

З чого почати заробіток на YouTube

1. Безкоштовна реєстрація на YouTube. Вам потрібно зареєструватися та завести аккаунт в Google і на YouTube. Реєстрація абсолютно безкоштовна. Перший найпростіший етап готовий. Рухаємося далі.

2. Вибір цільової аудиторії. На кого буде розрахований Ваш відео-контент? Вибір і ідентифікація аудиторії - це те, що необхідно зробити ще на першому етапі. Існують різні категорії і теми, які є максимально прибутковими і затребуваними для майбутніх рекламодавців. Насправді, краще вибрати такий формат, який Вам до душі. Якщо Ви займаєтеся певним видом діяльності і в цьому не погано розбираєтеся, краще використовувати цю перевагу. Припустимо, Ви фітнес-тренер. Тоді Ваша цільова аудиторія - клієнти, яких цікавить здоровий спосіб життя, спортсмени, який бажає набрати вагу або скинути пару зайвих кіло і т. Д. Як Ви вже встигли зрозуміти, рекламодавці - це фітнес-клуби, інтернет-магазини спортивного харчування та багато інших. Якщо Ви фахівець з бірж або Forex, а це найбільш комерційна і популярна тема, тоді розкручений відео-канал буде приносити непоганий дохід.

3. Створення авторського відео-контенту і щоденне оновлення відео-стрічки. Без контенту не буде початку заробітку. Коли формат теми зрозумілий, настав час почати створювати відео-ролики з Вашою участю або загальний контент, який буде детально висвітлювати обрану тему. Але найголовніше - це безперервне оновлення відео-стрічки. Намагайтеся не менше 1 разу на тиждень додавати 1-2 нових відео-ролика.

4. Оптимізація відео-контенту. Мало просто зняти ролик і завантажити його на YouTube. Необхідно зробити так, щоб цей ролик знайшли максимальну кількість користувачів і відгуків, а без оптимізації відео-контенту це неможливо. Принцип роботи пошуку YouTube ідентичний з пошуковим рядком Google і загальними поняттями про пошуковій видачі. Тільки тут в якості результатів представлений відео-контент.

Необхідно скористатися спеціальними сервісами по підбору ключових запитів. Це може бути, як «Яндекс.Вордстат», так і внутрішній підбір ключових запитів на YouTube за допомогою підказок пошукового рядка. Також, існує сервіс http://keywordtool.io/ru/.

Підбір семантичного ядра і розподіл ключових запитів на відео-роликах

Виберіть найпопулярніші теми. Зберіть семантичне ядро. І під кожен ключовий запит оптимізуйте створювані відео. При завантаженні контенту в «Ютубі» користувачам надається можливість описати свій ролик. Для цього існує заголовок, а також короткий опис. Саме ці рядки і повинні включати в себе групи ключових запитів, які були виділені в семантичному ядрі.

Саме ці рядки і повинні включати в себе групи ключових запитів, які були виділені в семантичному ядрі

5. Просування відео-роликів в пошукових системах. Відео-ролик на Youtube подібний сторінці будь-якого web-сайту в інтернеті, тільки є відео-контент. Принципи просування такого роду сторінки ідентичні з будь-якої іншої сторінці ресурсу. Напевно, Ви часто помічали, що в пошуку при введенні певних ключових запитів спливають посилання на відео з YouTube. Таким чином, Ви отримуєте додаткову аудиторію не тільки всередині самого відео-хостингу, але і з зовнішніх ресурсів, в даному випадку пошукові системи. Для просування в Google, Вам буде потрібно знання, як працюють SEO-технології і як добиватися посилання ранжирування url-сторінок, де розміщені ролики на інших майданчиках.

Для просування в Google, Вам буде потрібно знання, як працюють SEO-технології і як добиватися посилання ранжирування url-сторінок, де розміщені ролики на інших майданчиках

6. Використання чужого відео-контенту. Розміщення чужого контенту допустимо і так багато роблять. Тільки одним з умов подібного роду публікацій, є розміщення посилання на автора в описі до відео-матеріалу в якості джерела. Насправді, використання чужого відео - не найкращий спосіб розкрутити свій відео-канал в YouTube. Користувачам буде набагато цікавіше дізнатися, щось нове, креативне, унікальне. Те, що раніше в інтернеті ще не висвітлювалося. Станьте новатором і експертом в своїй темі.

Отже, коли базові принципи початку роботи вивчені, саме час розібратися за що платять гроші в YouTube і які саме перегляди нам необхідні. Приступаємо до конкретних дій.

За що конкретно платять гроші в YouTube: перегляди, розміщення реклами, переклад трафіку

1. Підключення партнерського агрегатора або робота безпосередньо з YouTube

Перед власниками стрічок стоїть вибір, який формується з двох складових. Перше - працювати безпосередньо з YouTube, якщо канал популярний і у кожного відео-ролика щонайменше 1000 переглядів. Друге - підключитися з офіційним сертифікованому агрегатору, наприклад YouPartnerWSP, якщо кількість переглядів менше 200. В подальшому у Вас з'явиться можливість отримати преміум-аккаунт в YouTube. Це дозволить почати монетизувати трафік і отримувати дохід. Зрозуміло, працювати безпосередньо з каналом набагато вигідніше.

Як правило, Youtube.Com готовий віддавати до 50% доходу. Однак, це приблизні цифри і умови оплати можуть олічается. Деякі агрегатори і рекламні мережі забирають до 75%. Вам - 25. Перш ніж вибрати партнера, необхідно ретельно ознайомитися з їх умовами.

2. Розміщення реклами на відео за допомогою Google Adsense

Це робота безпосередньо з Google і в ній немає нічого складного. Ви реєструєте свій відео-канал в системі і всім користувачам, які проводять перегляди в відео-стрічці йде показ спеціальної реклами, по якій вони клацають. Щомісяця або тиждень, Ви отримуєте гроші за рекламу. На наш погляд, саме такий спосіб є найбільш простим і в той же час, ефективним. Коли у каналу хороша відвідуваність і є близько 10 000 своїх передплатників, Ви зможете заробляти від $ 250 в місяць.

3. Розміщення постових в рамках рекламних роликів

Це теж працює. Наприклад, Ви розміщуєте ролик, про те як заробляти на біржі Forex, внизу під описом відео розміщуєте посилання на джерело. Кожен перехід можна по-різному фіксувати. Оплата або одноразова за розміщену посилання, або по реферального програмі. Одним з таких сервісів по купівлі посилань і постових в блогах, в тому числі і на відео-каналах в YouTube, є Blogun.Ru. Ви реєструєтеся, як веб-майстер і чекаєте рекламодавця.

4. Робота з передплатниками

Кількість передплатників, також, впливає на дохід власника аккаунта. Це Ваша аудиторія, з якою Ви працюєте і яка зацікавлена ​​в тому, щоб відбувалося розміщення нових роликів. Відповідно, дану аудиторію можна направляти в певні рекламні джерела і спеціалізовано рекламувати товари, за які отримуєте прибуток. Важливим завданням є постійна мотивація відвідувачів каналу стає передплатниками. Ось чому, більшість авторів роликів в своїх зверненнях зазивають користувачів підписуватися на канал і стежити за оновленнями. Робіть те ж саме.

5. Розміщення реклами інших компаній і зовнішніх сайтів

Додаткових джерело залучення доходу полягає в тому, що в своєму відео-блозі ви обрали для реклами посилання на інші зовнішні сайти. Таким чином, Вам платять за рекламу цих самих посилань. Крім того, можна пропіарити якийсь бренд в одному з відео-роликів. Такий вид реклами називається product placement. У фільмі «Перевізник» з Джейсон Стетхем була реклама авто BMW і Audi, на яких головний герой вів свої погоні в сюжеті. Відповідно, світові бренди заплатили за таку рекламу величезні гроші. І таких прикладів дуже багато.

6. Особистий PR

Крім того, що ви обрали для реклами кого-небудь або що-небудь, Ви також формуєте свій особистий імідж або впізнаваність своєї компанії. Наприклад, якщо фірма займається просуванням сайтів, а ролик був знятий про те, як правильно потрібно їх просувати, в контенті може бути представлений фрагмент, що саме Ваша фірма займається такого роду роботою і на професійному рівні. Існує ймовірність, що саме після перегляду відео-ролика, майбутнього клієнта вразить робота і він захоче звернутися в компанію і замовити спеціальні послуги.

Скільки можна заробляти на YouTube - від мінімуму до максимуму

Цифри можуть бути різними. Ми говорили про те, що Youtube готовий виплачувати авторам відео-роликів більше 50%. Однак, в рахунок береться саме кликабельность і переходи. Припустимо, з 10 000 переглядів було здійснено 10 переходів по рекламному посиланню. Як правило вартість такого переходу може становити близько 0.6 центів. Вартість варіюється від $ 0.1 до нескінченного. Як Ви вже встигли зрозуміти, за 10 переходів загальний дохід складе 6 баксів. З них - $ 3 забирає собі ресурс, а інша половина - Ваш дохід. У такому випадку, за 100000 переглядів можна отримати $ 300, аза 1 000 000 - від $ 3000. Математика проста.

Максимальний дохід і заробіток на переглядах відео в YouTube досягається шляхом умов 75/25. Якщо бажаєте отримати повідомлення про понад 75%, тоді найкращим рішенням стане вступ в спеціальну партнерську програму, яку пропонує відео-хостинг, а також можуть запропонувати і інші партнерські мережі, які є офіційно сертифікованими.

Ваше завдання полягає в тому, щоб домогтися мільйонних переглядів відео-роликів. В такому випадку, дохід з одного лише авторського ролика може скласти від $ 500 до $ 1000.. Чим більше популярних роликів, тим більший дохід Ви отримуєте.

Реальні приклади, як за допомогою YouTube стати популярною зіркою або мільйонером

Інтернет повний різними прикладами, коли за допомогою відео на YouTube, звичайні люди ставали на наступний день зірками шоу-бізнесу, а інтернет-підприємці - мільйонерами. Явний і відомий приклад того є ролик Gangnam Style, у якого на момент написання статті більш 1 500 000 переглядів. Відомі випадки, коли завантажені кліпи невідомих виконавців набирали мільйонні перегляди і з ними тут же підписували контракти відомі продюсери і рекордингові компанії. У Росії таким популярним прикладом є виконавець Єгор Крід, один з перших роликів «Любов у мережі» якого сягнув понад одного мільйона переглядів. Саме після цього, з ним підписав контракт відомий репер Тіматі. На момент написання публікації у ролика більш 8 000 000 переглядів.

Що стосується реального заробітку, як стати мільйонером на YouTube і заробити 1 000 000 доларів, багатьом відомо ім'я Ray William Johnson, у якого більше 10 000 000 передплатників, а кожен відео-ролик становить не менше 500 000 переглядів. Загальна сума переглядів його відео-каналу складає більше двох з половиною мільярдів переглядів! Вдумайтеся, яка це величезна цифра! Щомісячний дохід близько $ 250 000. Ось справжній мільйонер і яскравий тому приклад, як заробити на Ютубі. На даний момент у нього близько 800 роликів. Крім того, що він став багатою людиною, так він ще й займається улюбленою справою. Формат каналу - розваги. Більше 6 років Ray William Johnson щотижня викладає нові відео-матеріали комедійного характеру. Ось і подумайте, яку тему вибрати, перш ніж починати заробляти в Youtube.

Вибір теми є найвизначнішим умовою. Але необхідно враховувати свої навички і таланти. Головне - спеціалізація і конкретна спрямованість. Тоді у людей Ви і матеріали, автором яких є будуть асоціюватися з певними враженнями. Вас запам'ятають і кількість відвідувачів і передплатників будуть стрімко рости. Саме час, почати саме зараз!

Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту

Що включено у вартість «СТАРТ» «БІЗНЕС»
Оптимізація і просування сайту
(ТЗ для копірайтера і програміста) + + Покупка тематичних посилань
на популярних порталах + + ||
АКЦІЯ! ||
виділений програміст
Реалізація ТЗ повністю на нашому боці + + Впровадження та ведення блогу на сайті - + Написання текстів для сайту
(за наш рахунок) - + Купівля вічних посилань
(результат назавжди) - + Фінансова гарантія повернення грошей
(прописано в Договорі) - + Вартість в місяць (грн.): 25 000 55 000

Надішліть заявку і отримаєте персональне пропозицію!

Ви, також, можете пройти навчання просування сайтів

Ви, також, можете пройти навчання просування сайтів

Або почніть просування свого сайту прямо зараз
Надішліть заявку!

Ми просунули фрази «просування сайту / просування сайтів» в Топ-10 Яндекс, а фразу «курси SEO» - в Топ-3 Ми просунули фрази «просування сайту / просування сайтів» в Топ-10 Яндекс, а фразу «курси SEO» - в Топ-3. І зробили це за 14 днів.

У нас є працюючий алгоритм і навчена команда фахівців, які приведуть ваш бізнес до результату і зростання продажів. Навіть понад дорогі фрази швидко потрапляють в Топ.

Зателефонуйте за телефоном 8 (495) 924-83-28 і ми домовимося про зустріч, де ми все докладно розповімо, як буде відбуватися процес просування Вашого бізнесу. Такої якості послуг і адекватної вартості ви не знайдете ні в одній SEO-компанії Москви.

Ми узгодимо список ключових запитів, підпишемо Договір і почнемо нашу співпрацю.

Ми чекаємо Вашу заявку!

Як заробити на Ютубі з нуля

Заробіток на Ютубі є популярним способом додаткового джерела доходу. Говорити про понад популярності ресурсу не доводиться. Не так давно він був придбаний Google і увійшов до складу пошукового гіганта. Весь трафік легко монетизуються, а розвиток проекту не знає своїх масштабів. Десятки мільйонів переглядів на добу, божевільні фінансові потоки. І все це осідає на популярних відео-каналах, які формують свою власну аудиторію, для якої в чергу шикуються свої рекламодавці. YouTube створений 15 лютого 2005 року. На сьогоднішній день він має більше 1 мільярда активних користувачів.

З огляду на зв'язок Youtube з Google можна припустити основні принципи оптимізації відео-контенту і логіку залучення переглядів. У даній статті ми постараємося розкрити основні правила і принципи, які дозволять Вам дізнатися, як заробити на Ютубі з нуля і навіть без вкладень. Основне джерело доходу йде безпосередньо з відео-контенту. Партнерські мережі платять гроші за розміщувану на Вашому відео-каналі рекламу. Відвідувачі клацають, йде заробіток. Чим більше переглядів, тим більше грошей і заробітку. Основне завдання полягає в тому, щоб вибрати цільову аудиторію, на яку буде орієнтований канал і створювати якісний монетизованими контент.

Саме розміщення сторонньої реклами дозволяє авторам заробляти гроші на переглядах (користувачі та відвідувачі дивляться Ваш ролик, а в проміжках їм показується спливаюча реклама з пропозицією по ній клікнути. Якщо користувачеві підходить пропозиція за своїм форматом, існує велика ймовірність, що його клік - це Ваш цільової дохід).

За тисячу переглядів, власник відео-каналу, в середньому заробляє від $ 5 до $ 20. Однак, сформулювати точні цифри і прибуток, досить складно, так як це залежить від безлічі факторів, виходячи з яких підраховується вартість і гонорар власника відео-каналу. Розберемося в цьому детальніше.

З чого почати заробіток на YouTube

1. Безкоштовна реєстрація на YouTube. Вам потрібно зареєструватися та завести аккаунт в Google і на YouTube. Реєстрація абсолютно безкоштовна. Перший найпростіший етап готовий. Рухаємося далі.

2. Вибір цільової аудиторії. На кого буде розрахований Ваш відео-контент? Вибір і ідентифікація аудиторії - це те, що необхідно зробити ще на першому етапі. Існують різні категорії і теми, які є максимально прибутковими і затребуваними для майбутніх рекламодавців. Насправді, краще вибрати такий формат, який Вам до душі. Якщо Ви займаєтеся певним видом діяльності і в цьому не погано розбираєтеся, краще використовувати цю перевагу. Припустимо, Ви фітнес-тренер. Тоді Ваша цільова аудиторія - клієнти, яких цікавить здоровий спосіб життя, спортсмени, який бажає набрати вагу або скинути пару зайвих кіло і т. Д. Як Ви вже встигли зрозуміти, рекламодавці - це фітнес-клуби, інтернет-магазини спортивного харчування та багато інших. Якщо Ви фахівець з бірж або Forex, а це найбільш комерційна і популярна тема, тоді розкручений відео-канал буде приносити непоганий дохід.

3. Створення авторського відео-контенту і щоденне оновлення відео-стрічки. Без контенту не буде початку заробітку. Коли формат теми зрозумілий, настав час почати створювати відео-ролики з Вашою участю або загальний контент, який буде детально висвітлювати обрану тему. Але найголовніше - це безперервне оновлення відео-стрічки. Намагайтеся не менше 1 разу на тиждень додавати 1-2 нових відео-ролика.

4. Оптимізація відео-контенту. Мало просто зняти ролик і завантажити його на YouTube. Необхідно зробити так, щоб цей ролик знайшли максимальну кількість користувачів і відгуків, а без оптимізації відео-контенту це неможливо. Принцип роботи пошуку YouTube ідентичний з пошуковим рядком Google і загальними поняттями про пошуковій видачі. Тільки тут в якості результатів представлений відео-контент.

Необхідно скористатися спеціальними сервісами по підбору ключових запитів. Це може бути, як «Яндекс.Вордстат», так і внутрішній підбір ключових запитів на YouTube за допомогою підказок пошукового рядка. Також, існує сервіс http://keywordtool.io/ru/.

Підбір семантичного ядра і розподіл ключових запитів на відео-роликах

Виберіть найпопулярніші теми. Зберіть семантичне ядро. І під кожен ключовий запит оптимізуйте створювані відео. При завантаженні контенту в «Ютубі» користувачам надається можливість описати свій ролик. Для цього існує заголовок, а також короткий опис. Саме ці рядки і повинні включати в себе групи ключових запитів, які були виділені в семантичному ядрі.

Саме ці рядки і повинні включати в себе групи ключових запитів, які були виділені в семантичному ядрі

5. Просування відео-роликів в пошукових системах. Відео-ролик на Youtube подібний сторінці будь-якого web-сайту в інтернеті, тільки є відео-контент. Принципи просування такого роду сторінки ідентичні з будь-якої іншої сторінці ресурсу. Напевно, Ви часто помічали, що в пошуку при введенні певних ключових запитів спливають посилання на відео з YouTube. Таким чином, Ви отримуєте додаткову аудиторію не тільки всередині самого відео-хостингу, але і з зовнішніх ресурсів, в даному випадку пошукові системи. Для просування в Google, Вам буде потрібно знання, як працюють SEO-технології і як добиватися посилання ранжирування url-сторінок, де розміщені ролики на інших майданчиках.

Для просування в Google, Вам буде потрібно знання, як працюють SEO-технології і як добиватися посилання ранжирування url-сторінок, де розміщені ролики на інших майданчиках

6. Використання чужого відео-контенту. Розміщення чужого контенту допустимо і так багато роблять. Тільки одним з умов подібного роду публікацій, є розміщення посилання на автора в описі до відео-матеріалу в якості джерела. Насправді, використання чужого відео - не найкращий спосіб розкрутити свій відео-канал в YouTube. Користувачам буде набагато цікавіше дізнатися, щось нове, креативне, унікальне. Те, що раніше в інтернеті ще не висвітлювалося. Станьте новатором і експертом в своїй темі.

Отже, коли базові принципи початку роботи вивчені, саме час розібратися за що платять гроші в YouTube і які саме перегляди нам необхідні. Приступаємо до конкретних дій.

За що конкретно платять гроші в YouTube: перегляди, розміщення реклами, переклад трафіку

1. Підключення партнерського агрегатора або робота безпосередньо з YouTube

Перед власниками стрічок стоїть вибір, який формується з двох складових. Перше - працювати безпосередньо з YouTube, якщо канал популярний і у кожного відео-ролика щонайменше 1000 переглядів. Друге - підключитися з офіційним сертифікованому агрегатору, наприклад YouPartnerWSP, якщо кількість переглядів менше 200. В подальшому у Вас з'явиться можливість отримати преміум-аккаунт в YouTube. Це дозволить почати монетизувати трафік і отримувати дохід. Зрозуміло, працювати безпосередньо з каналом набагато вигідніше.

Як правило, Youtube.Com готовий віддавати до 50% доходу. Однак, це приблизні цифри і умови оплати можуть олічается. Деякі агрегатори і рекламні мережі забирають до 75%. Вам - 25. Перш ніж вибрати партнера, необхідно ретельно ознайомитися з їх умовами.

2. Розміщення реклами на відео за допомогою Google Adsense

Це робота безпосередньо з Google і в ній немає нічого складного. Ви реєструєте свій відео-канал в системі і всім користувачам, які проводять перегляди в відео-стрічці йде показ спеціальної реклами, по якій вони клацають. Щомісяця або тиждень, Ви отримуєте гроші за рекламу. На наш погляд, саме такий спосіб є найбільш простим і в той же час, ефективним. Коли у каналу хороша відвідуваність і є близько 10 000 своїх передплатників, Ви зможете заробляти від $ 250 в місяць.

3. Розміщення постових в рамках рекламних роликів

Це теж працює. Наприклад, Ви розміщуєте ролик, про те як заробляти на біржі Forex, внизу під описом відео розміщуєте посилання на джерело. Кожен перехід можна по-різному фіксувати. Оплата або одноразова за розміщену посилання, або по реферального програмі. Одним з таких сервісів по купівлі посилань і постових в блогах, в тому числі і на відео-каналах в YouTube, є Blogun.Ru. Ви реєструєтеся, як веб-майстер і чекаєте рекламодавця.

4. Робота з передплатниками

Кількість передплатників, також, впливає на дохід власника аккаунта. Це Ваша аудиторія, з якою Ви працюєте і яка зацікавлена ​​в тому, щоб відбувалося розміщення нових роликів. Відповідно, дану аудиторію можна направляти в певні рекламні джерела і спеціалізовано рекламувати товари, за які отримуєте прибуток. Важливим завданням є постійна мотивація відвідувачів каналу стає передплатниками. Ось чому, більшість авторів роликів в своїх зверненнях зазивають користувачів підписуватися на канал і стежити за оновленнями. Робіть те ж саме.

5. Розміщення реклами інших компаній і зовнішніх сайтів

Додаткових джерело залучення доходу полягає в тому, що в своєму відео-блозі ви обрали для реклами посилання на інші зовнішні сайти. Таким чином, Вам платять за рекламу цих самих посилань. Крім того, можна пропіарити якийсь бренд в одному з відео-роликів. Такий вид реклами називається product placement. У фільмі «Перевізник» з Джейсон Стетхем була реклама авто BMW і Audi, на яких головний герой вів свої погоні в сюжеті. Відповідно, світові бренди заплатили за таку рекламу величезні гроші. І таких прикладів дуже багато.

6. Особистий PR

Крім того, що ви обрали для реклами кого-небудь або що-небудь, Ви також формуєте свій особистий імідж або впізнаваність своєї компанії. Наприклад, якщо фірма займається просуванням сайтів, а ролик був знятий про те, як правильно потрібно їх просувати, в контенті може бути представлений фрагмент, що саме Ваша фірма займається такого роду роботою і на професійному рівні. Існує ймовірність, що саме після перегляду відео-ролика, майбутнього клієнта вразить робота і він захоче звернутися в компанію і замовити спеціальні послуги.

Скільки можна заробляти на YouTube - від мінімуму до максимуму

Цифри можуть бути різними. Ми говорили про те, що Youtube готовий виплачувати авторам відео-роликів більше 50%. Однак, в рахунок береться саме кликабельность і переходи. Припустимо, з 10 000 переглядів було здійснено 10 переходів по рекламному посиланню. Як правило вартість такого переходу може становити близько 0.6 центів. Вартість варіюється від $ 0.1 до нескінченного. Як Ви вже встигли зрозуміти, за 10 переходів загальний дохід складе 6 баксів. З них - $ 3 забирає собі ресурс, а інша половина - Ваш дохід. У такому випадку, за 100000 переглядів можна отримати $ 300, аза 1 000 000 - від $ 3000. Математика проста.

Максимальний дохід і заробіток на переглядах відео в YouTube досягається шляхом умов 75/25. Якщо бажаєте отримати повідомлення про понад 75%, тоді найкращим рішенням стане вступ в спеціальну партнерську програму, яку пропонує відео-хостинг, а також можуть запропонувати і інші партнерські мережі, які є офіційно сертифікованими.

Ваше завдання полягає в тому, щоб домогтися мільйонних переглядів відео-роликів. В такому випадку, дохід з одного лише авторського ролика може скласти від $ 500 до $ 1000.. Чим більше популярних роликів, тим більший дохід Ви отримуєте.

Реальні приклади, як за допомогою YouTube стати популярною зіркою або мільйонером

Інтернет повний різними прикладами, коли за допомогою відео на YouTube, звичайні люди ставали на наступний день зірками шоу-бізнесу, а інтернет-підприємці - мільйонерами. Явний і відомий приклад того є ролик Gangnam Style, у якого на момент написання статті більш 1 500 000 переглядів. Відомі випадки, коли завантажені кліпи невідомих виконавців набирали мільйонні перегляди і з ними тут же підписували контракти відомі продюсери і рекордингові компанії. У Росії таким популярним прикладом є виконавець Єгор Крід, один з перших роликів «Любов у мережі» якого сягнув понад одного мільйона переглядів. Саме після цього, з ним підписав контракт відомий репер Тіматі. На момент написання публікації у ролика більш 8 000 000 переглядів.

Що стосується реального заробітку, як стати мільйонером на YouTube і заробити 1 000 000 доларів, багатьом відомо ім'я Ray William Johnson, у якого більше 10 000 000 передплатників, а кожен відео-ролик становить не менше 500 000 переглядів. Загальна сума переглядів його відео-каналу складає більше двох з половиною мільярдів переглядів! Вдумайтеся, яка це величезна цифра! Щомісячний дохід близько $ 250 000. Ось справжній мільйонер і яскравий тому приклад, як заробити на Ютубі. На даний момент у нього близько 800 роликів. Крім того, що він став багатою людиною, так він ще й займається улюбленою справою. Формат каналу - розваги. Більше 6 років Ray William Johnson щотижня викладає нові відео-матеріали комедійного характеру. Ось і подумайте, яку тему вибрати, перш ніж починати заробляти в Youtube.

Вибір теми є найвизначнішим умовою. Але необхідно враховувати свої навички і таланти. Головне - спеціалізація і конкретна спрямованість. Тоді у людей Ви і матеріали, автором яких є будуть асоціюватися з певними враженнями. Вас запам'ятають і кількість відвідувачів і передплатників будуть стрімко рости. Саме час, почати саме зараз!

Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту

Що включено у вартість «СТАРТ» «БІЗНЕС»
Оптимізація і просування сайту
(ТЗ для копірайтера і програміста) + + Покупка тематичних посилань
на популярних порталах + + ||
АКЦІЯ! ||
виділений програміст
Реалізація ТЗ повністю на нашому боці + + Впровадження та ведення блогу на сайті - + Написання текстів для сайту
(за наш рахунок) - + Купівля вічних посилань
(результат назавжди) - + Фінансова гарантія повернення грошей
(прописано в Договорі) - + Вартість в місяць (грн.): 25 000 55 000

Надішліть заявку і отримаєте персональне пропозицію!

Ви, також, можете пройти навчання просування сайтів

Ви, також, можете пройти навчання просування сайтів

Або почніть просування свого сайту прямо зараз
Надішліть заявку!

Ми просунули фрази «просування сайту / просування сайтів» в Топ-10 Яндекс, а фразу «курси SEO» - в Топ-3 Ми просунули фрази «просування сайту / просування сайтів» в Топ-10 Яндекс, а фразу «курси SEO» - в Топ-3. І зробили це за 14 днів.

У нас є працюючий алгоритм і навчена команда фахівців, які приведуть ваш бізнес до результату і зростання продажів. Навіть понад дорогі фрази швидко потрапляють в Топ.

Зателефонуйте за телефоном 8 (495) 924-83-28 і ми домовимося про зустріч, де ми все докладно розповімо, як буде відбуватися процес просування Вашого бізнесу. Такої якості послуг і адекватної вартості ви не знайдете ні в одній SEO-компанії Москви.

Ми узгодимо список ключових запитів, підпишемо Договір і почнемо нашу співпрацю.

Ми чекаємо Вашу заявку!

Як заробити на Ютубі з нуля

Заробіток на Ютубі є популярним способом додаткового джерела доходу. Говорити про понад популярності ресурсу не доводиться. Не так давно він був придбаний Google і увійшов до складу пошукового гіганта. Весь трафік легко монетизуються, а розвиток проекту не знає своїх масштабів. Десятки мільйонів переглядів на добу, божевільні фінансові потоки. І все це осідає на популярних відео-каналах, які формують свою власну аудиторію, для якої в чергу шикуються свої рекламодавці. YouTube створений 15 лютого 2005 року. На сьогоднішній день він має більше 1 мільярда активних користувачів.

З огляду на зв'язок Youtube з Google можна припустити основні принципи оптимізації відео-контенту і логіку залучення переглядів. У даній статті ми постараємося розкрити основні правила і принципи, які дозволять Вам дізнатися, як заробити на Ютубі з нуля і навіть без вкладень. Основне джерело доходу йде безпосередньо з відео-контенту. Партнерські мережі платять гроші за розміщувану на Вашому відео-каналі рекламу. Відвідувачі клацають, йде заробіток. Чим більше переглядів, тим більше грошей і заробітку. Основне завдання полягає в тому, щоб вибрати цільову аудиторію, на яку буде орієнтований канал і створювати якісний монетизованими контент.

Саме розміщення сторонньої реклами дозволяє авторам заробляти гроші на переглядах (користувачі та відвідувачі дивляться Ваш ролик, а в проміжках їм показується спливаюча реклама з пропозицією по ній клікнути. Якщо користувачеві підходить пропозиція за своїм форматом, існує велика ймовірність, що його клік - це Ваш цільової дохід).

За тисячу переглядів, власник відео-каналу, в середньому заробляє від $ 5 до $ 20. Однак, сформулювати точні цифри і прибуток, досить складно, так як це залежить від безлічі факторів, виходячи з яких підраховується вартість і гонорар власника відео-каналу. Розберемося в цьому детальніше.

З чого почати заробіток на YouTube

1. Безкоштовна реєстрація на YouTube. Вам потрібно зареєструватися та завести аккаунт в Google і на YouTube. Реєстрація абсолютно безкоштовна. Перший найпростіший етап готовий. Рухаємося далі.

2. Вибір цільової аудиторії. На кого буде розрахований Ваш відео-контент? Вибір і ідентифікація аудиторії - це те, що необхідно зробити ще на першому етапі. Існують різні категорії і теми, які є максимально прибутковими і затребуваними для майбутніх рекламодавців. Насправді, краще вибрати такий формат, який Вам до душі. Якщо Ви займаєтеся певним видом діяльності і в цьому не погано розбираєтеся, краще використовувати цю перевагу. Припустимо, Ви фітнес-тренер. Тоді Ваша цільова аудиторія - клієнти, яких цікавить здоровий спосіб життя, спортсмени, який бажає набрати вагу або скинути пару зайвих кіло і т. Д. Як Ви вже встигли зрозуміти, рекламодавці - це фітнес-клуби, інтернет-магазини спортивного харчування та багато інших. Якщо Ви фахівець з бірж або Forex, а це найбільш комерційна і популярна тема, тоді розкручений відео-канал буде приносити непоганий дохід.

3. Створення авторського відео-контенту і щоденне оновлення відео-стрічки. Без контенту не буде початку заробітку. Коли формат теми зрозумілий, настав час почати створювати відео-ролики з Вашою участю або загальний контент, який буде детально висвітлювати обрану тему. Але найголовніше - це безперервне оновлення відео-стрічки. Намагайтеся не менше 1 разу на тиждень додавати 1-2 нових відео-ролика.

4. Оптимізація відео-контенту. Мало просто зняти ролик і завантажити його на YouTube. Необхідно зробити так, щоб цей ролик знайшли максимальну кількість користувачів і відгуків, а без оптимізації відео-контенту це неможливо. Принцип роботи пошуку YouTube ідентичний з пошуковим рядком Google і загальними поняттями про пошуковій видачі. Тільки тут в якості результатів представлений відео-контент.

Необхідно скористатися спеціальними сервісами по підбору ключових запитів. Це може бути, як «Яндекс.Вордстат», так і внутрішній підбір ключових запитів на YouTube за допомогою підказок пошукового рядка. Також, існує сервіс http://keywordtool.io/ru/.

Підбір семантичного ядра і розподіл ключових запитів на відео-роликах

Виберіть найпопулярніші теми. Зберіть семантичне ядро. І під кожен ключовий запит оптимізуйте створювані відео. При завантаженні контенту в «Ютубі» користувачам надається можливість описати свій ролик. Для цього існує заголовок, а також короткий опис. Саме ці рядки і повинні включати в себе групи ключових запитів, які були виділені в семантичному ядрі.

Саме ці рядки і повинні включати в себе групи ключових запитів, які були виділені в семантичному ядрі

5. Просування відео-роликів в пошукових системах. Відео-ролик на Youtube подібний сторінці будь-якого web-сайту в інтернеті, тільки є відео-контент. Принципи просування такого роду сторінки ідентичні з будь-якої іншої сторінці ресурсу. Напевно, Ви часто помічали, що в пошуку при введенні певних ключових запитів спливають посилання на відео з YouTube. Таким чином, Ви отримуєте додаткову аудиторію не тільки всередині самого відео-хостингу, але і з зовнішніх ресурсів, в даному випадку пошукові системи. Для просування в Google, Вам буде потрібно знання, як працюють SEO-технології і як добиватися посилання ранжирування url-сторінок, де розміщені ролики на інших майданчиках.

Для просування в Google, Вам буде потрібно знання, як працюють SEO-технології і як добиватися посилання ранжирування url-сторінок, де розміщені ролики на інших майданчиках

6. Використання чужого відео-контенту. Розміщення чужого контенту допустимо і так багато роблять. Тільки одним з умов подібного роду публікацій, є розміщення посилання на автора в описі до відео-матеріалу в якості джерела. Насправді, використання чужого відео - не найкращий спосіб розкрутити свій відео-канал в YouTube. Користувачам буде набагато цікавіше дізнатися, щось нове, креативне, унікальне. Те, що раніше в інтернеті ще не висвітлювалося. Станьте новатором і експертом в своїй темі.

Отже, коли базові принципи початку роботи вивчені, саме час розібратися за що платять гроші в YouTube і які саме перегляди нам необхідні. Приступаємо до конкретних дій.

За що конкретно платять гроші в YouTube: перегляди, розміщення реклами, переклад трафіку

1. Підключення партнерського агрегатора або робота безпосередньо з YouTube

Перед власниками стрічок стоїть вибір, який формується з двох складових. Перше - працювати безпосередньо з YouTube, якщо канал популярний і у кожного відео-ролика щонайменше 1000 переглядів. Друге - підключитися з офіційним сертифікованому агрегатору, наприклад YouPartnerWSP, якщо кількість переглядів менше 200. В подальшому у Вас з'явиться можливість отримати преміум-аккаунт в YouTube. Це дозволить почати монетизувати трафік і отримувати дохід. Зрозуміло, працювати безпосередньо з каналом набагато вигідніше.

Як правило, Youtube.Com готовий віддавати до 50% доходу. Однак, це приблизні цифри і умови оплати можуть олічается. Деякі агрегатори і рекламні мережі забирають до 75%. Вам - 25. Перш ніж вибрати партнера, необхідно ретельно ознайомитися з їх умовами.

2. Розміщення реклами на відео за допомогою Google Adsense

Це робота безпосередньо з Google і в ній немає нічого складного. Ви реєструєте свій відео-канал в системі і всім користувачам, які проводять перегляди в відео-стрічці йде показ спеціальної реклами, по якій вони клацають. Щомісяця або тиждень, Ви отримуєте гроші за рекламу. На наш погляд, саме такий спосіб є найбільш простим і в той же час, ефективним. Коли у каналу хороша відвідуваність і є близько 10 000 своїх передплатників, Ви зможете заробляти від $ 250 в місяць.

3. Розміщення постових в рамках рекламних роликів

Це теж працює. Наприклад, Ви розміщуєте ролик, про те як заробляти на біржі Forex, внизу під описом відео розміщуєте посилання на джерело. Кожен перехід можна по-різному фіксувати. Оплата або одноразова за розміщену посилання, або по реферального програмі. Одним з таких сервісів по купівлі посилань і постових в блогах, в тому числі і на відео-каналах в YouTube, є Blogun.Ru. Ви реєструєтеся, як веб-майстер і чекаєте рекламодавця.

4. Робота з передплатниками

Кількість передплатників, також, впливає на дохід власника аккаунта. Це Ваша аудиторія, з якою Ви працюєте і яка зацікавлена ​​в тому, щоб відбувалося розміщення нових роликів. Відповідно, дану аудиторію можна направляти в певні рекламні джерела і спеціалізовано рекламувати товари, за які отримуєте прибуток. Важливим завданням є постійна мотивація відвідувачів каналу стає передплатниками. Ось чому, більшість авторів роликів в своїх зверненнях зазивають користувачів підписуватися на канал і стежити за оновленнями. Робіть те ж саме.

5. Розміщення реклами інших компаній і зовнішніх сайтів

Додаткових джерело залучення доходу полягає в тому, що в своєму відео-блозі ви обрали для реклами посилання на інші зовнішні сайти. Таким чином, Вам платять за рекламу цих самих посилань. Крім того, можна пропіарити якийсь бренд в одному з відео-роликів. Такий вид реклами називається product placement. У фільмі «Перевізник» з Джейсон Стетхем була реклама авто BMW і Audi, на яких головний герой вів свої погоні в сюжеті. Відповідно, світові бренди заплатили за таку рекламу величезні гроші. І таких прикладів дуже багато.

6. Особистий PR

Крім того, що ви обрали для реклами кого-небудь або що-небудь, Ви також формуєте свій особистий імідж або впізнаваність своєї компанії. Наприклад, якщо фірма займається просуванням сайтів, а ролик був знятий про те, як правильно потрібно їх просувати, в контенті може бути представлений фрагмент, що саме Ваша фірма займається такого роду роботою і на професійному рівні. Існує ймовірність, що саме після перегляду відео-ролика, майбутнього клієнта вразить робота і він захоче звернутися в компанію і замовити спеціальні послуги.

Скільки можна заробляти на YouTube - від мінімуму до максимуму

Цифри можуть бути різними. Ми говорили про те, що Youtube готовий виплачувати авторам відео-роликів більше 50%. Однак, в рахунок береться саме кликабельность і переходи. Припустимо, з 10 000 переглядів було здійснено 10 переходів по рекламному посиланню. Як правило вартість такого переходу може становити близько 0.6 центів. Вартість варіюється від $ 0.1 до нескінченного. Як Ви вже встигли зрозуміти, за 10 переходів загальний дохід складе 6 баксів. З них - $ 3 забирає собі ресурс, а інша половина - Ваш дохід. У такому випадку, за 100000 переглядів можна отримати $ 300, аза 1 000 000 - від $ 3000. Математика проста.

Максимальний дохід і заробіток на переглядах відео в YouTube досягається шляхом умов 75/25. Якщо бажаєте отримати повідомлення про понад 75%, тоді найкращим рішенням стане вступ в спеціальну партнерську програму, яку пропонує відео-хостинг, а також можуть запропонувати і інші партнерські мережі, які є офіційно сертифікованими.

Ваше завдання полягає в тому, щоб домогтися мільйонних переглядів відео-роликів. В такому випадку, дохід з одного лише авторського ролика може скласти від $ 500 до $ 1000.. Чим більше популярних роликів, тим більший дохід Ви отримуєте.

Реальні приклади, як за допомогою YouTube стати популярною зіркою або мільйонером

Інтернет повний різними прикладами, коли за допомогою відео на YouTube, звичайні люди ставали на наступний день зірками шоу-бізнесу, а інтернет-підприємці - мільйонерами. Явний і відомий приклад того є ролик Gangnam Style, у якого на момент написання статті більш 1 500 000 переглядів. Відомі випадки, коли завантажені кліпи невідомих виконавців набирали мільйонні перегляди і з ними тут же підписували контракти відомі продюсери і рекордингові компанії. У Росії таким популярним прикладом є виконавець Єгор Крід, один з перших роликів «Любов у мережі» якого сягнув понад одного мільйона переглядів. Саме після цього, з ним підписав контракт відомий репер Тіматі. На момент написання публікації у ролика більш 8 000 000 переглядів.

Що стосується реального заробітку, як стати мільйонером на YouTube і заробити 1 000 000 доларів, багатьом відомо ім'я Ray William Johnson, у якого більше 10 000 000 передплатників, а кожен відео-ролик становить не менше 500 000 переглядів. Загальна сума переглядів його відео-каналу складає більше двох з половиною мільярдів переглядів! Вдумайтеся, яка це величезна цифра! Щомісячний дохід близько $ 250 000. Ось справжній мільйонер і яскравий тому приклад, як заробити на Ютубі. На даний момент у нього близько 800 роликів. Крім того, що він став багатою людиною, так він ще й займається улюбленою справою. Формат каналу - розваги. Більше 6 років Ray William Johnson щотижня викладає нові відео-матеріали комедійного характеру. Ось і подумайте, яку тему вибрати, перш ніж починати заробляти в Youtube.

Вибір теми є найвизначнішим умовою. Але необхідно враховувати свої навички і таланти. Головне - спеціалізація і конкретна спрямованість. Тоді у людей Ви і матеріали, автором яких є будуть асоціюватися з певними враженнями. Вас запам'ятають і кількість відвідувачів і передплатників будуть стрімко рости. Саме час, почати саме зараз!

Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту

Що включено у вартість «СТАРТ» «БІЗНЕС»
Оптимізація і просування сайту
(ТЗ для копірайтера і програміста) + + Покупка тематичних посилань
на популярних порталах + + ||
АКЦІЯ! ||
виділений програміст
Реалізація ТЗ повністю на нашому боці + + Впровадження та ведення блогу на сайті - + Написання текстів для сайту
(за наш рахунок) - + Купівля вічних посилань
(результат назавжди) - + Фінансова гарантія повернення грошей
(прописано в Договорі) - + Вартість в місяць (грн.): 25 000 55 000

Надішліть заявку і отримаєте персональне пропозицію!

Ви, також, можете пройти навчання просування сайтів

Ви, також, можете пройти навчання просування сайтів

Або почніть просування свого сайту прямо зараз
Надішліть заявку!

Ми просунули фрази «просування сайту / просування сайтів» в Топ-10 Яндекс, а фразу «курси SEO» - в Топ-3 Ми просунули фрази «просування сайту / просування сайтів» в Топ-10 Яндекс, а фразу «курси SEO» - в Топ-3. І зробили це за 14 днів.

У нас є працюючий алгоритм і навчена команда фахівців, які приведуть ваш бізнес до результату і зростання продажів. Навіть понад дорогі фрази швидко потрапляють в Топ.

Зателефонуйте за телефоном 8 (495) 924-83-28 і ми домовимося про зустріч, де ми все докладно розповімо, як буде відбуватися процес просування Вашого бізнесу. Такої якості послуг і адекватної вартості ви не знайдете ні в одній SEO-компанії Москви.

Ми узгодимо список ключових запитів, підпишемо Договір і почнемо нашу співпрацю.

Ми чекаємо Вашу заявку!

Як заробити на Ютубі з нуля

Заробіток на Ютубі є популярним способом додаткового джерела доходу. Говорити про понад популярності ресурсу не доводиться. Не так давно він був придбаний Google і увійшов до складу пошукового гіганта. Весь трафік легко монетизуються, а розвиток проекту не знає своїх масштабів. Десятки мільйонів переглядів на добу, божевільні фінансові потоки. І все це осідає на популярних відео-каналах, які формують свою власну аудиторію, для якої в чергу шикуються свої рекламодавці. YouTube створений 15 лютого 2005 року. На сьогоднішній день він має більше 1 мільярда активних користувачів.

З огляду на зв'язок Youtube з Google можна припустити основні принципи оптимізації відео-контенту і логіку залучення переглядів. У даній статті ми постараємося розкрити основні правила і принципи, які дозволять Вам дізнатися, як заробити на Ютубі з нуля і навіть без вкладень. Основне джерело доходу йде безпосередньо з відео-контенту. Партнерські мережі платять гроші за розміщувану на Вашому відео-каналі рекламу. Відвідувачі клацають, йде заробіток. Чим більше переглядів, тим більше грошей і заробітку. Основне завдання полягає в тому, щоб вибрати цільову аудиторію, на яку буде орієнтований канал і створювати якісний монетизованими контент.

Саме розміщення сторонньої реклами дозволяє авторам заробляти гроші на переглядах (користувачі та відвідувачі дивляться Ваш ролик, а в проміжках їм показується спливаюча реклама з пропозицією по ній клікнути. Якщо користувачеві підходить пропозиція за своїм форматом, існує велика ймовірність, що його клік - це Ваш цільової дохід).

За тисячу переглядів, власник відео-каналу, в середньому заробляє від $ 5 до $ 20. Однак, сформулювати точні цифри і прибуток, досить складно, так як це залежить від безлічі факторів, виходячи з яких підраховується вартість і гонорар власника відео-каналу. Розберемося в цьому детальніше.

З чого почати заробіток на YouTube

1. Безкоштовна реєстрація на YouTube. Вам потрібно зареєструватися та завести аккаунт в Google і на YouTube. Реєстрація абсолютно безкоштовна. Перший найпростіший етап готовий. Рухаємося далі.

2. Вибір цільової аудиторії. На кого буде розрахований Ваш відео-контент? Вибір і ідентифікація аудиторії - це те, що необхідно зробити ще на першому етапі. Існують різні категорії і теми, які є максимально прибутковими і затребуваними для майбутніх рекламодавців. Насправді, краще вибрати такий формат, який Вам до душі. Якщо Ви займаєтеся певним видом діяльності і в цьому не погано розбираєтеся, краще використовувати цю перевагу. Припустимо, Ви фітнес-тренер. Тоді Ваша цільова аудиторія - клієнти, яких цікавить здоровий спосіб життя, спортсмени, який бажає набрати вагу або скинути пару зайвих кіло і т. Д. Як Ви вже встигли зрозуміти, рекламодавці - це фітнес-клуби, інтернет-магазини спортивного харчування та багато інших. Якщо Ви фахівець з бірж або Forex, а це найбільш комерційна і популярна тема, тоді розкручений відео-канал буде приносити непоганий дохід.

3. Створення авторського відео-контенту і щоденне оновлення відео-стрічки. Без контенту не буде початку заробітку. Коли формат теми зрозумілий, настав час почати створювати відео-ролики з Вашою участю або загальний контент, який буде детально висвітлювати обрану тему. Але найголовніше - це безперервне оновлення відео-стрічки. Намагайтеся не менше 1 разу на тиждень додавати 1-2 нових відео-ролика.

4. Оптимізація відео-контенту. Мало просто зняти ролик і завантажити його на YouTube. Необхідно зробити так, щоб цей ролик знайшли максимальну кількість користувачів і відгуків, а без оптимізації відео-контенту це неможливо. Принцип роботи пошуку YouTube ідентичний з пошуковим рядком Google і загальними поняттями про пошуковій видачі. Тільки тут в якості результатів представлений відео-контент.

Необхідно скористатися спеціальними сервісами по підбору ключових запитів. Це може бути, як «Яндекс.Вордстат», так і внутрішній підбір ключових запитів на YouTube за допомогою підказок пошукового рядка. Також, існує сервіс http://keywordtool.io/ru/.

Підбір семантичного ядра і розподіл ключових запитів на відео-роликах

Виберіть найпопулярніші теми. Зберіть семантичне ядро. І під кожен ключовий запит оптимізуйте створювані відео. При завантаженні контенту в «Ютубі» користувачам надається можливість описати свій ролик. Для цього існує заголовок, а також короткий опис. Саме ці рядки і повинні включати в себе групи ключових запитів, які були виділені в семантичному ядрі.

Саме ці рядки і повинні включати в себе групи ключових запитів, які були виділені в семантичному ядрі

5. Просування відео-роликів в пошукових системах. Відео-ролик на Youtube подібний сторінці будь-якого web-сайту в інтернеті, тільки є відео-контент. Принципи просування такого роду сторінки ідентичні з будь-якої іншої сторінці ресурсу. Напевно, Ви часто помічали, що в пошуку при введенні певних ключових запитів спливають посилання на відео з YouTube. Таким чином, Ви отримуєте додаткову аудиторію не тільки всередині самого відео-хостингу, але і з зовнішніх ресурсів, в даному випадку пошукові системи. Для просування в Google, Вам буде потрібно знання, як працюють SEO-технології і як добиватися посилання ранжирування url-сторінок, де розміщені ролики на інших майданчиках.

Для просування в Google, Вам буде потрібно знання, як працюють SEO-технології і як добиватися посилання ранжирування url-сторінок, де розміщені ролики на інших майданчиках

6. Використання чужого відео-контенту. Розміщення чужого контенту допустимо і так багато роблять. Тільки одним з умов подібного роду публікацій, є розміщення посилання на автора в описі до відео-матеріалу в якості джерела. Насправді, використання чужого відео - не найкращий спосіб розкрутити свій відео-канал в YouTube. Користувачам буде набагато цікавіше дізнатися, щось нове, креативне, унікальне. Те, що раніше в інтернеті ще не висвітлювалося. Станьте новатором і експертом в своїй темі.

Отже, коли базові принципи початку роботи вивчені, саме час розібратися за що платять гроші в YouTube і які саме перегляди нам необхідні. Приступаємо до конкретних дій.

За що конкретно платять гроші в YouTube: перегляди, розміщення реклами, переклад трафіку

1. Підключення партнерського агрегатора або робота безпосередньо з YouTube

Перед власниками стрічок стоїть вибір, який формується з двох складових. Перше - працювати безпосередньо з YouTube, якщо канал популярний і у кожного відео-ролика щонайменше 1000 переглядів. Друге - підключитися з офіційним сертифікованому агрегатору, наприклад YouPartnerWSP, якщо кількість переглядів менше 200. В подальшому у Вас з'явиться можливість отримати преміум-аккаунт в YouTube. Це дозволить почати монетизувати трафік і отримувати дохід. Зрозуміло, працювати безпосередньо з каналом набагато вигідніше.

Як правило, Youtube.Com готовий віддавати до 50% доходу. Однак, це приблизні цифри і умови оплати можуть олічается. Деякі агрегатори і рекламні мережі забирають до 75%. Вам - 25. Перш ніж вибрати партнера, необхідно ретельно ознайомитися з їх умовами.

2. Розміщення реклами на відео за допомогою Google Adsense

Це робота безпосередньо з Google і в ній немає нічого складного. Ви реєструєте свій відео-канал в системі і всім користувачам, які проводять перегляди в відео-стрічці йде показ спеціальної реклами, по якій вони клацають. Щомісяця або тиждень, Ви отримуєте гроші за рекламу. На наш погляд, саме такий спосіб є найбільш простим і в той же час, ефективним. Коли у каналу хороша відвідуваність і є близько 10 000 своїх передплатників, Ви зможете заробляти від $ 250 в місяць.

3. Розміщення постових в рамках рекламних роликів

Це теж працює. Наприклад, Ви розміщуєте ролик, про те як заробляти на біржі Forex, внизу під описом відео розміщуєте посилання на джерело. Кожен перехід можна по-різному фіксувати. Оплата або одноразова за розміщену посилання, або по реферального програмі. Одним з таких сервісів по купівлі посилань і постових в блогах, в тому числі і на відео-каналах в YouTube, є Blogun.Ru. Ви реєструєтеся, як веб-майстер і чекаєте рекламодавця.

4. Робота з передплатниками

Кількість передплатників, також, впливає на дохід власника аккаунта. Це Ваша аудиторія, з якою Ви працюєте і яка зацікавлена ​​в тому, щоб відбувалося розміщення нових роликів. Відповідно, дану аудиторію можна направляти в певні рекламні джерела і спеціалізовано рекламувати товари, за які отримуєте прибуток. Важливим завданням є постійна мотивація відвідувачів каналу стає передплатниками. Ось чому, більшість авторів роликів в своїх зверненнях зазивають користувачів підписуватися на канал і стежити за оновленнями. Робіть те ж саме.

5. Розміщення реклами інших компаній і зовнішніх сайтів

Додаткових джерело залучення доходу полягає в тому, що в своєму відео-блозі ви обрали для реклами посилання на інші зовнішні сайти. Таким чином, Вам платять за рекламу цих самих посилань. Крім того, можна пропіарити якийсь бренд в одному з відео-роликів. Такий вид реклами називається product placement. У фільмі «Перевізник» з Джейсон Стетхем була реклама авто BMW і Audi, на яких головний герой вів свої погоні в сюжеті. Відповідно, світові бренди заплатили за таку рекламу величезні гроші. І таких прикладів дуже багато.

6. Особистий PR

Крім того, що ви обрали для реклами кого-небудь або що-небудь, Ви також формуєте свій особистий імідж або впізнаваність своєї компанії. Наприклад, якщо фірма займається просуванням сайтів, а ролик був знятий про те, як правильно потрібно їх просувати, в контенті може бути представлений фрагмент, що саме Ваша фірма займається такого роду роботою і на професійному рівні. Існує ймовірність, що саме після перегляду відео-ролика, майбутнього клієнта вразить робота і він захоче звернутися в компанію і замовити спеціальні послуги.

Скільки можна заробляти на YouTube - від мінімуму до максимуму

Цифри можуть бути різними. Ми говорили про те, що Youtube готовий виплачувати авторам відео-роликів більше 50%. Однак, в рахунок береться саме кликабельность і переходи. Припустимо, з 10 000 переглядів було здійснено 10 переходів по рекламному посиланню. Як правило вартість такого переходу може становити близько 0.6 центів. Вартість варіюється від $ 0.1 до нескінченного. Як Ви вже встигли зрозуміти, за 10 переходів загальний дохід складе 6 баксів. З них - $ 3 забирає собі ресурс, а інша половина - Ваш дохід. У такому випадку, за 100000 переглядів можна отримати $ 300, аза 1 000 000 - від $ 3000. Математика проста.

Максимальний дохід і заробіток на переглядах відео в YouTube досягається шляхом умов 75/25. Якщо бажаєте отримати повідомлення про понад 75%, тоді найкращим рішенням стане вступ в спеціальну партнерську програму, яку пропонує відео-хостинг, а також можуть запропонувати і інші партнерські мережі, які є офіційно сертифікованими.

Ваше завдання полягає в тому, щоб домогтися мільйонних переглядів відео-роликів. В такому випадку, дохід з одного лише авторського ролика може скласти від $ 500 до $ 1000.. Чим більше популярних роликів, тим більший дохід Ви отримуєте.

Реальні приклади, як за допомогою YouTube стати популярною зіркою або мільйонером

Інтернет повний різними прикладами, коли за допомогою відео на YouTube, звичайні люди ставали на наступний день зірками шоу-бізнесу, а інтернет-підприємці - мільйонерами. Явний і відомий приклад того є ролик Gangnam Style, у якого на момент написання статті більш 1 500 000 переглядів. Відомі випадки, коли завантажені кліпи невідомих виконавців набирали мільйонні перегляди і з ними тут же підписували контракти відомі продюсери і рекордингові компанії. У Росії таким популярним прикладом є виконавець Єгор Крід, один з перших роликів «Любов у мережі» якого сягнув понад одного мільйона переглядів. Саме після цього, з ним підписав контракт відомий репер Тіматі. На момент написання публікації у ролика більш 8 000 000 переглядів.

Що стосується реального заробітку, як стати мільйонером на YouTube і заробити 1 000 000 доларів, багатьом відомо ім'я Ray William Johnson, у якого більше 10 000 000 передплатників, а кожен відео-ролик становить не менше 500 000 переглядів. Загальна сума переглядів його відео-каналу складає більше двох з половиною мільярдів переглядів! Вдумайтеся, яка це величезна цифра! Щомісячний дохід близько $ 250 000. Ось справжній мільйонер і яскравий тому приклад, як заробити на Ютубі. На даний момент у нього близько 800 роликів. Крім того, що він став багатою людиною, так він ще й займається улюбленою справою. Формат каналу - розваги. Більше 6 років Ray William Johnson щотижня викладає нові відео-матеріали комедійного характеру. Ось і подумайте, яку тему вибрати, перш ніж починати заробляти в Youtube.

Вибір теми є найвизначнішим умовою. Але необхідно враховувати свої навички і таланти. Головне - спеціалізація і конкретна спрямованість. Тоді у людей Ви і матеріали, автором яких є будуть асоціюватися з певними враженнями. Вас запам'ятають і кількість відвідувачів і передплатників будуть стрімко рости. Саме час, почати саме зараз!

Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту

Що включено у вартість «СТАРТ» «БІЗНЕС»
Оптимізація і просування сайту
(ТЗ для копірайтера і програміста) + + Покупка тематичних посилань
на популярних порталах + + ||
АКЦІЯ! ||
виділений програміст
Реалізація ТЗ повністю на нашому боці + + Впровадження та ведення блогу на сайті - + Написання текстів для сайту
(за наш рахунок) - + Купівля вічних посилань
(результат назавжди) - + Фінансова гарантія повернення грошей
(прописано в Договорі) - + Вартість в місяць (грн.): 25 000 55 000

Надішліть заявку і отримаєте персональне пропозицію!

Ви, також, можете пройти навчання просування сайтів

Ви, також, можете пройти навчання просування сайтів

Або почніть просування свого сайту прямо зараз
Надішліть заявку!

Ми просунули фрази «просування сайту / просування сайтів» в Топ-10 Яндекс, а фразу «курси SEO» - в Топ-3 Ми просунули фрази «просування сайту / просування сайтів» в Топ-10 Яндекс, а фразу «курси SEO» - в Топ-3. І зробили це за 14 днів.

У нас є працюючий алгоритм і навчена команда фахівців, які приведуть ваш бізнес до результату і зростання продажів. Навіть понад дорогі фрази швидко потрапляють в Топ.

Зателефонуйте за телефоном 8 (495) 924-83-28 і ми домовимося про зустріч, де ми все докладно розповімо, як буде відбуватися процес просування Вашого бізнесу. Такої якості послуг і адекватної вартості ви не знайдете ні в одній SEO-компанії Москви.

Ми узгодимо список ключових запитів, підпишемо Договір і почнемо нашу співпрацю.

Ми чекаємо Вашу заявку!

На кого буде розрахований Ваш відео-контент?
На кого буде розрахований Ваш відео-контент?
На кого буде розрахований Ваш відео-контент?
На кого буде розрахований Ваш відео-контент?
На кого буде розрахований Ваш відео-контент?