Донецкий техникум промышленной автоматики

Як заробити на CPA партнерка. Заробіток в Admitad

Сьогодні я розповім про компанію Admitad, де можна заробляти на партнерських програмах . Заробіток на CPA стає все популярнішим. Більш докладно про CPA, я писав в уроці 122 « як заробити на CPA ». Що таке Admitad? - Це мережа партнерських програм, де платять за конкретну дію користувача.

Багато людей, маючи свій блог з відвідуваністю від 2000 чоловік, не знають, як його монетизувати. Про різних способах монетизації сайту, я писав в уроці 135 « монетизація сайту ». Всі описані способи в уроці гарні, але розмістивши на своєму блозі всього один банер CPA партнерки, можна отримувати хороший додатковий дохід. До речі, Ви можете почитати про безкоштовному навчальному курсі з CPA , А також підписатися на безкоштовні уроки.

Тематика мого блогу не зовсім підходить для CPA заробітку, хоча деякі партнерки можна підібрати. Якщо Ви збираєтеся створити ще один сайт, то можна створити сайт з ігровою тематикою для заробітку на партнерках. На такому сайті можна добре заробляти не тільки на партнерках, а й на банерній рекламі. Зауважте, ігри рекламують всюди, де тільки можна: соц. мережі, сайти, файлообмінники, форуми та інше.

Я сьогодні хочу розповісти, як можна заробляти в Admitad на своєму сайті. Чому я пишу сьогодні саме про Admitad, адже подібних мереж в інтернеті багато? Є, звичайно, і інші мережі, наприклад: Actionpay, Ad1, Myragon і багато інших.

Admitad - найбільша мережа в Рунеті. Мережа Admitad працює з найбільшими компаніями, і не буде співпрацювати невідомо з ким. Працюючи з цією мережею, Ви гарантовано отримуєте своє партнерське винагороду. На даний момент в мережі бере участь 331 партнерська програма!

Тепер я хочу трохи розповісти, як почати заробляти в Admitad на партнерках. Для початку потрібно зареєструватися, перейшовши за цим засланні . Внизу сторінки потрібно натиснути на величезну кнопку «Почати працювати з системою». Цю кнопку неможливо не помітити. Ви перейдете на сторінку реєстрації, де потрібно вписати свої реєстраційні даний. Не забудьте поставити клаптику «Я згоден з даними умовами ...». Тисніть потім на кнопку «Зареєструватися». На сторінці реєстрації можна скачати «Умови укладення угод» в PDF.

Дочекайтеся на пошту листа з інструкцією для активації облікового запису. Якщо лист не прийшов протягом 15 хвилин, треба натиснути на посилання «Повторити запит». Ну, а, якщо лист зовсім не прийде, тоді треба писати в технічну підтримку [email protected]

Після реєстрації, авторизуйтесь, і перейдіть в загальний каталог програм: «програми»«каталог програм».

На скріншоті, Ви можете бачити, що за вчорашній день, хтось примудрився заробити півтора мільйона рублів. Раніше я думав, що це показник означає загальний заробіток від всіх учасників партнерської мережі, але виявилося, що це максимальний заробіток однієї людини за день.

Тут Ви побачите багато партнерських програм, в яких можете брати участь. З лівого боку знаходиться фільтр, за допомогою якого можна легко підібрати партнера для свого сайту.

З лівого боку знаходиться фільтр, за допомогою якого можна легко підібрати партнера для свого сайту

  1. Фільтр по категоріям: тут треба вибрати тему партнерки для сайту.
  2. Фільтр по виду трафіку. Кожна компанія вирішує певні види трафіку. Наприклад, якщо Ви будете гнати трафік на оффер (партнерку) через Popup рекламу, а цей вид трафіку компанією заборонений, то Вам нічого не заплатять, і швидше за все з Вами більше не захочуть співпрацювати. Тому, якщо Ви збираєтеся гнати трафік через Popup рекламу - треба поставити галочку «Popup» реклама », після чого процідіть все партнерські програми, які дозволяють використовувати такий вид реклами. Насправді видів трафіку багато, але про це я писати в цьому уроці не буду. Про все, Ви дізнаєтеся з наступної статті
  3. Інструменти я теж пропущу. Ними Ви будете користуватися після підключення до партнерке

Кожна партнерська програма має свої показники: рейтинг, eCPC, CR, відсоток підтвердження. Всі ці параметри потрібно обов'язково враховувати при виборі партнерки. Навпроти кожного значення, Ви можете клацнути по знаку питання, щоб дізнатися його значення.

У кожної партнерської програми є свої рекламні матеріали: тексти, банери, та й взагалі все, щоб можна було рекламувати партнерки.

Після того, як Ви підключіться до партнерської програми, треба буде очікувати схвалення з боку рекламодавця. Коли Ваша заявка буде схвалена, на пошту прийде лист такого змісту:

Привіт, Yuriy Zmushko. Ми раді повідомити вам, що ваша майданчик прийнята до співпраці партнерською програмою "Toy". Для швидкого старту скористайтеся нижче наданою для Вас прямої рекламної посиланням і почніть заробляти прямо зараз. Посилання: http://ssylka_na_partnerku.ru/

Таким чином, Ви можете почати заробляти на своєму сайті або блозі хороші гроші. Отримувати свою винагороду, Ви можете за такі досконалі дії: реєстрація користувача, покупка товару, перехід за посиланням та інше.

У цьому уроці я описав все поверхнево, тому у Вас має з'явитися багато питань. Але в одній статті описати все важко. У наступній статті, я пропоную відмінний видеокурс по заробітку на CPA. Курс містить 26 відеуроков. Переходьте по цій засланні щоб дізнатися докладніше. Ще трохи пізніше я напишу, як вкрасти будь-який сайт або як вкрасти частину сайту. Наприклад, Ви побачили на якомусь сайті красиву форму підписки і захотіли встановити собі таку ж ... Якщо не хочете пропустити ці теми, підписуйтесь на блог.

До зв'язку в нових статтях.
_____________________
До уроку 142 .

Що таке Admitad?
Чому я пишу сьогодні саме про Admitad, адже подібних мереж в інтернеті багато?