Донецкий техникум промышленной автоматики

Як за допомогою хештега з Твіттера створити чат-кімнату?

Якщо ви давно користуєтеся Твіттером, то, можливо, помічали, що іноді не вистачає такої речі, як груповий чат.

По суті, Joint - це сервіс, який дозволяє по хештегом з Твіттера створити окрему чат-кімнату, в якій учасники можуть всебічно обговорити питання і при цьому не флудить в твіт-стрічці. При цьому будь-який момент можна повернутися в Твіттер, написати щось там, а потім знову повернутися в чат.

Як користуватися сервісом Joint

Увійти на сервіс дуже просто, використовуючи свій Твіттер-аккаунт. У верхній частині сторінки знаходиться невелика інструкція, яка пояснює функціонал сервісу.


На тій же сторінці Joint пропонує приєднатися до популярних чат-кімнатах. Але ви можете створити свою кімнату на основі будь-якого хештега. Кімната не видаляється, якщо з неї всі пішли.

Joint попередить вас звуковим сигналом, коли у вашій чат-кімнаті відбудеться якась активність. Але ви можете самі відрегулювати, в яких випадках варто висилати вам оповіщення.

Всі кімнати, які ви відвідали або створили, перебувають в лівому сайдбарі в алфавітному порядку. Поруч вказано кількість осіб, які перебувають зараз в чат-кімнатах. З кожної кімнати ви також будете бачити все твіти, відправлені з хештегом, що позначає цю кімнату. Поруч з кожним користувачем, який відправив твіт, ви побачите кнопку, що дозволяє швидко запросити його до вашої бесіди. А ще можна легко розшарити посилання на кімнату за допомогою twitter або facebook. Сам чат розташований праворуч, повідомлення вводиться в поле, яке знаходиться внизу.

Сам чат розташований праворуч, повідомлення вводиться в поле, яке знаходиться внизу

Можна зробити загальну кімнату, доступну будь-якому користувачеві на сервісі, або приватну, куди прийдуть тільки ті, кого ви запросили. Ця опція задається при створенні кімнати або пізніше в налаштуваннях.

Ця опція задається при створенні кімнати або пізніше в налаштуваннях

Використовуйте Joint, щоб стежити за цікавими вам хештегом

Перебуваючи на сервісі, ви можете і бачити, і відправляти твіти з збереженими тут хештегом. Так що якщо ви перебуваєте в балакучим настрої і хочете поговорити на певну тему, а також відстежити всі твіти по ній, то Joint - це те що треба.