Донецкий техникум промышленной автоматики

Як встановити музику на сайт або блог за кілька хвилин?

Приємно зайти на який-небудь сайт або блог, де встановлена ​​красива розслаблююча музика, і читати не в суху, а з елементом релаксації Приємно зайти на який-небудь сайт або блог, де встановлена ​​красива розслаблююча музика, і читати не "в суху", а з елементом релаксації. На такому інтернет-ресурсі просто, як то кажуть, "зависає".

PS Замітка написана вже давно, тому, щоб довго не мучитися (і якщо вам подобається вид плеєра на моїх сторінках), встановіть компактyий плагін Compact WP Audio Player і налаштуйте його. Якщо день налаштовувати, стандартний код знайдете в моїх коментарях внизу. А заодно і свій коммент залиште, плиз! Успіхів!

Довгий час я лише по доброму заздрила, а потім "загорілася" встановити музику і на своєму блозі, а також на своїх односторінкових сайтах. Прочитала безліч статей і вже було відступила, так як всюди передбачалася робота з html-кодом. Я поважаю html-код рівно до тієї міри, коли його потрібно просто скопіювати і в потрібне місце вставити. Намагаюся завжди здійснювати мінімум зусиль, в тому все, про що пишу, вимагає, як правило, пару-трійку хвилин разом з вивченням. І ось несподівано на одному з факультативів зовсім на іншу тему мені попався такий ось диво-конструктор!
Тут основний час йде на те, щоб знайти в інтернеті відповідну музику в mp3-форматі. Як шукати і скачувати музику я пояснювати не буду, так як зараз це будь-яка дитина може зробити. Будемо вважати, що такий mp3-файл у вас на комп'ютері вже є. Далі, по кроках:

1. Заходимо в конструктор за посиланням:. І тут ви бачите рядок для 1 заповнення, куди потрібно вставити пряме посилання на mp3-мелодію, тобто її адресу в Інтернеті. Якщо таке посилання у вас є, то переходите відразу до пункту 3. Однак не завжди це посилання так просто отримати. Завантажити музичний файл легко, а ось посилання отримати - немає. Крім того, якщо господар прибере її з поточного адреси, то і ви залишитеся без мелодії. Тому давайте розглянемо випадок, коли вже наявну на вашому комп'ютері мелодію потрібно помістити назад в Інтернет, але тепер уже на "хазяйських" правах, і отримати необхідну пряме посилання.

2 2. Я опишу свій варіант, коли доменне ім'я створено на. Однак думаю, що аналогічно можна створити посилання і на будь-якому іншому хостингу. Головне, розуміти сенс. Отже, вводимо логін-пароль і заходимо в Контрольну панель - Файловий менеджер. Відкриваємо папку domains і створюємо субдомен. Я створила папку з ім'ям music.multi-marin.ru. У вас він, зрозуміло, буде свій. Усередині субдомена music.multi-marin.ru створюємо папку, куди будемо розміщувати музичні файли. Я назвала її relax і буду поміщати туди тільки приємну релаксуючу музику. Для іншого типу музики створю нову папку. Головне, щоб самому було ясно, якого жанру mp3 файли там знаходяться. І нарешті, вибираємо на комп'ютері свій музичний файл і завантажуємо його в папку relax. Тепер необхідна пряме посилання на музичний файл у нас в руках!

3. Повертаємося до нашого конструктору п.1. Тепер нам треба правильно задати параметри збірки. Моя пряме посилання виглядає наступним чином: https://music.multi-marin.ru/relax/Muzyka-super.mp3. У вас вона буде, зрозуміло, своя, але в ній повинно бути присутнім ім'я субдомена, ім'я папки з музикою і ім'я самого музичного файлу.
- Супровідну Напис я задала тільки сторінках Про автора і Особистий контакт. А ось Розміри плеєра я завжди ставлю різні, за замовчуванням це 470х70, як на моїй сторінці Про автора. Також я відзначаю в 3 Автозапуску опцію Так, щоб музика починала грати відразу ж при відкритті сторінки.
- Колір плеєра за замовчуванням заданий білий, тому, якщо ви хочете внести сюди елемент творчості, то тут два варіанти. Або вибрати який-небудь колір з меню, що випадає. Наприклад, на своїй сторінці Зміст я вибрала сірий колір. За бажанням можна вибрати і більш просунуту колірну гамму із запропонованих Скінів. Я вибрала скін gold для своєї сторінки Особистий контакт і скін pattern1 для сторінки Про автора. Можна завантажити і свій власний скін, але я цим займатися не стала. Тепер, щоб отримати html-код, потрібно клацнути по червоній віртуальної кнопці внизу конструктора!

4 4. Щоб не втратити будь-якого елементу html-коду виділяємо його наступним чином. Клацаємо правою клавішею миші по вікну з кодом і у випадаючому вікні вибираємо рядок Виділити все. Бачимо, що все поле забарвилося синім кольором і знову клацаємо правою клавішею миші в будь-якому місці коду і вибираємо у випадаючому вікні функцію Копіювати. Тут же ми бачимо загальний вигляд плеєра і чуємо музику. За лінку редагувати можна повернутися і внести необхідні зміни. Раджу при цьому звернути особливу увагу на опцію Автозапуск, так як при поверненні вона скидається на стандартне значення Немає.

5. Після того, як html-код скопійований йдемо на свій сайт або блог і вставляємо цей код в потрібне 5 місце. Незалежно від того, на якому движку встановлений ваш блог, або в якій програмі зроблений одностранічнік, важливо пам'ятати, що вставку коду завжди проводимо в кодової частини, а не в візуальному режимі. Мій приклад на скріншоті зроблений для движка WordPress. Зверніть увагу на відкриває і закриває теги <object> </ object>. Вони є початком і кінцем вставленого кода.Такім чином, якщо вам не сподобалося розташування плеєра, можна скопіювати весь html-код, включаючи теги <object> </ object> і переставити в нове місце, вже не звертаючись до конструктору плеєра. Якщо вам знадобилося відцентрувати ваш плеєр, то додаєте відкриває і закриває теги <center> </ center> на самому початку і в кінці коду. При цьому, як видно з скріншоту, в візуальному режимі плеєр буде виглядати зовсім не так, як в режимі Перегляд, тому не лякайтеся і переходите в режим перегляду. На всіх своїх сторінках я помістила плеєри різного розміру, кольору і в різних місцях спеціально для прикладу і буду вдячна за зворотній зв'язок, який плеєр найбільш "екологічний", якщо можна так висловитися?

Бажаю приємного творчості!

Марина Гай