Донецкий техникум промышленной автоматики

Як відкрити свій онлайн магазин? Огляд 4-х кращих платних платформ

Головна / Блог / Як відкрити свій онлайн магазин? Огляд 4-х кращих платних платформ

Для всіх майбутніх власників інтернет-магазину вибір платформи завжди залишається найважливішим питанням. Продавець може вибрати між безоплатній та платній CMS. Варто знати заздалегідь, що платні платформи володіють такими перевагами, як необмежену кількість сторінок, доступ до FTP і готовий набір доповнень. Перш за все, варто приділити особливу значення дизайну сайту, оскільки інтернет магазин - це обличчя компанії. Крім того, адаптивний дизайн дасть клієнтам можливість здійснювати покупки з мобільних пристроїв. Успішність інтернет магазину залежить ще і від його технічної реалізації, яка включає функціональність і можливості тонкої настройки. Наступний пункт - додавання товарів в каталог інтернет-магазину. Додавання товарів повинно бути простим і зрозумілим, а управління каталогами - досить гнучким. Далі в статті ви знайдете найактуальніші платформи, які варто врахувати при створенні інтернет магазину в 2017 році.

Далі в статті ви знайдете найактуальніші платформи, які варто врахувати при створенні інтернет магазину в 2017 році

Shopify - це платформа, на якій функціонують понад 300 000 онлайн магазинів. Вона розрахована на покупки через соціальні мережі та мобільні пристрої, що робить її актуальною при зростаючих вимогах до інтернет магазинах. Платформа Shopify має більше 100 шаблонів дизайну, близько 1500 полігонів і розширень для того, щоб поліпшити функціональність сайту. Крім того, ця платформа дозволяє підключити інтернет-магазин до профілю вашої компанії в Facebook і здійснювати продажу через соціальну мережу. Shopify дозволяє синхронізувати мобільний додаток з інтернет-магазином. Платформа пропонує користувачам цілодобову технічну підтримку і форум спільноти.

При цьому у Shopify є кілька недоліків. Якщо для продажу товарів в магазині на цій платформі продавець не використовує систему оплати Shopify Payment, то з кожного продажу буде нараховуватися додаткова плата за транзакцію. Shopify володіє своєю мовою програмування 'Liquid', через що будь-яка кастомизация в системі - це додаткові витрати. Shopify - це ідеальне рішення для новачків в ecommerce. Вона підходить для різних бюджетів, оскільки вартість пакета варіюється від 29 до 299 доларів на місяць. Однак якщо для онлайн магазину вам потрібні унікальні характеристики і функціонал, то вам варто пошукати іншу платформу.

Однак якщо для онлайн магазину вам потрібні унікальні характеристики і функціонал, то вам варто пошукати іншу платформу

BigCommerce існує з 2009 року, і сьогодні на цій платформі діє більш 55 000 онлайн магазинів. BigCommerce займає значне місце серед постачальників програмного забезпечення в сфері e-commerce. Ця платформа підходить, як для невеликих, так і для великих онлайн магазинів. Завдяки безлічі доповнень, це ідеальне рішення для тих, хто не хоче довго возитися з кодом.

BigCommerce включає такі функції, як email-маркетинг, дисконтні купони, доставку, аналітику і багато інших. На відміну від Shopify, платформа BigCommerce не нараховує додаткову плату за транзакцію. Усі платні і безкоштовні шаблони дизайну підтримуються мобільним пристроями, завдяки чому у покупців не виникне проблем при покупці з телефону або планшета. Є можливість інтегрувати інтернет магазин в Google shopping, eBay і Facebook, а також в інші сайти. BigCommerce володіє майстром установки, навчальними відео та великим керівництвом з візуалізацією.

Єдина проблема платформи BigCommerce - це невелика кількість безкоштовних тем. У той час як більшість конкурентів пропонує більше 20 безкоштовних дизайнів, у BigCommerce їх всього 7. Однак ця платформа має багатий вибором платних тим, які можна кастомизировать для створення унікального дизайну. BigCommerce підходить тим, хто хоче отримати повномасштабний інтернет-магазин і не хоче займатися інтеграцією плагінів і редагувати HTML / CSS або інші коди. Якщо не брати до уваги невеликий перелік безкоштовних тим, то BigCommerce становить серйозну конкуренцію Shopify майже за ту ж вартість користування в місяць без додаткових витрат.

Magento займає приблизно одну четверту частку ринку e-commerce, що робить її лідером в цій сфері. Багато популярні бренди використовують саме цю платформу за надійність і гнучкість. Magento - це кращий вибір для інтернет магазинів рівня підприємства. Magento має відкритим вихідним кодом, що дає можливість кастомизировать інтернет магазин під будь-які потреби. Крім того, існує вже понад 9000 розширень і плагінів. Платформа пропонує розширення для продажу в різних соціальних мережах. Якщо вам потрібна допомога, то ви можете скористатися бібліотекою з керівництвами з управління і розвитку магазину, дізнатися все необхідне в співтоваристві власників інтернет-магазинів або у розробників плагінів.

Зараз є дві версії цієї платформи і їх вартість і функціонал суттєво різниться. Версія Magento Community, яка підходить для невеликих компаній, безкоштовна, а версія Magento Enterprise коштує близько $ 20,000 в рік. При цьому платна версія пропонує користувачеві такі корисні функції, як сегментація покупців, модуль супорта, технічну підтримку 24/7 і багато інших. Magento - це ідеальна платформа для великих компаній, які виробляють великий обсяг товарів. Ця платформа не рекомендується новачкам в ecommerce, оскільки має складні настройки управління магазином.

YoKart володіє широким функціоналом, завдяки чому вона покликана допомогти стартапам з легкістю побудувати свою економічну екосистему. Ця платформа є аналогом відомих всім маркетплейсов Etsy і eBay. YoKart - це готовий маркетплейс для кількох продавців. Користувачам доступний вихідний код, що допоможе кастомизировать портал під індивідуальні вимоги. Досвідченим PHP розробникам не важко розібратися в коді платформи. YoKart володіє мануалом, як для власників маркетплейсов, так і для продавців, відео уроками, FAQ і річний безкоштовною технічною підтримкою. Платформа має вбудовані інструменти аналітики, кілька платіжних систем і систему купонів.

Єдиним недоліком цієї CMS є відсутність опції продажів в Facebook та інших соціальних мережах. YoKart ідеально підходить для маркетплейс стартапів. При оплаті річної ліцензії в $ 250, у власників з'являється можливість вибудувати свою економічну модель. Крім того, YoKart має більш просунуту версію платформи, вартістю в $ 999, розраховану на підприємства з готовою моделлю ведення бізнесу. Перейти з однієї версії платформи на іншу не складе ніяких труднощів.

При створенні інтернет-магазину не варто забувати про соціальні мережі і мобільних додатках, які можна успішно використовувати для залучення нових клієнтів і збільшення продажів. Слідуючи останнім трендам, можна вибрати ідеальну CMS, яка допоможе досягти поставлених цілей.

Ви можете поділитися цією статтею