Донецкий техникум промышленной автоматики

Як видалити канал на YouTube з комп'ютера або телефону?

 1. - 1 -
 2. - 2 -
 3. - 3 -
 4. - 4 -

Вам більше не потрібний канал на Ютубі і ви вирішили його видалити? Тоді коректний нижче і протягом двох хвилин ви позбудетеся від свого каналу.

Видаливши свій канал, ви зможете підписуватися на інші канали, залишати коментарі до інших відео, додавати відео в розділ «Переглянути пізніше» і всі інші речі, пов'язані з використанням YouTube. Це пов'язано з тим, що ваш обліковий запис YouTube пов'язана з вашим обліковим записом Google, тому поки ви використовуєте YouTube через свою обліковий запис Google, не має значення, чи є у вас канал чи ні.

- 1 -

Перейдіть на сайт y outube.com в веб-браузері або в мобільному браузері і увійдіть до свого облікового запису (c офіційного мобільного застосування «Youtube» ви зможете видалити тільки свій аккаунт в Google, але не канал). Так що для проведення даної маніпуляції з телефону, використовуйте не додаток, а мобільний браузер.

Натисніть на значок свого облікового запису користувача в правому верхньому куті екрану, потім натисніть «Налаштування» в спадному меню.

Натисніть на значок свого облікового запису користувача в правому верхньому куті екрану, потім натисніть «Налаштування» в спадному меню

Примітка. Якщо у вас кілька каналів YouTube в один обліковий запис, переконайтеся, що ви отримуєте доступ до саме тому, що хочете видалити.

- 2 -

На наступній сторінці натисніть посилання «Додатково», яка з'явиться поруч з вашою фотографією, під назвою вашого каналу. Далі ви потрапите на нову сторінку з усіма параметрами вашого каналу.

- 3 -

Знайдіть кнопку «Видалити канал» в нижній частині сторінки налаштувань каналу і клацніть по ній. Ваш обліковий запис Google, продукти Google, такі як Gmail, Google Диск і др. З будуть порушені.

Далі вам буде запропоновано знову увійти в свій обліковий запис Google для перевірки Далі вам буде запропоновано знову увійти в свій обліковий запис Google для перевірки.

- 4 -

Підтвердіть, що дійсно хочете видалити канал.

На наступній сторінці вам будуть надані два варіанти:

- 1. Я хочу приховати свій контент -

Наступні об'єкти будуть доступні тільки вам, поки ви не включите канал:

 • Назва вашого каналу
 • 3 ваших загальнодоступних відео
 • Ваші оцінки
 • Ваші підписки на інші канали
 • Передплатники вашого каналу

Наступні дані будуть безповоротно видалені:

 • Ваші коментарі до відео на YouTube
 • Ваші відповіді на коментарі в YouTube (за винятком відправлених через Google+)

Якщо ви віддаєте перевагу використовувати цю опцію, натисніть «Я хочу приховати свій контент», встановіть прапорці, щоб підтвердити, що ви зрозуміли, що ви робите і натисніть кнопку «Приховати мій канал».

- 2. Я хочу назавжди видалити свій контент -

Я хочу назавжди видалити свій контент -

Якщо ви готові піти далі і видалити весь свій канал і всі свої дані, натисніть «Я хочу назавжди видалити свій контент». Встановіть прапорці і потім натисніть кнопку «Видалити мій контент».

В останній раз вам буде запропоновано підтвердити видалення, ввівши ім'я вашого каналу в заданий поле перед натисканням «Видалити моє вміст». Пам'ятайте, що як тільки ви це зробите, скасувати видалення буде неможливо.

Тепер ви можете повернутися на сайт youtube.com , Увійти в свій обліковий запис, використовуючи дані свого облікового запису Google, щоб переглянути, що ваш канал зник. Якщо у вас кілька каналів, вони повинні відобразитися, в той час як той, який ви видалили, повинен зникнути.

Вам більше не потрібний канал на Ютубі і ви вирішили його видалити?