Донецкий техникум промышленной автоматики

Як вибрати хостинг для Вордпресс: 6 рекомендацій для новачків

  1. 6 рекомендацій для новачків
  2. 1. Не зв'язуватися з маловідомими і нелегальними хостингами.
  3. 2. Підібрати відповідний тариф для вашого проекту.
  4. 3. Перевірити хостинг на відповідність вимогам до системи Вордпресс.
  5. 4. З'ясувати фізичне місце розташування дата-центру хостинг-провайдера.
  6. 5. Не оплачувати хостинг відразу на довгий термін.
  7. 6. Реєструвати домени тільки у акредитованих реєстраторів доменних імен.
  8. Який хостинг я б порадив для Вордпресс

Мене часто запитують, який вибрати хостинг для сайтів на Вордпресс, на що звернути увагу при виборі, чим відрізняються тарифи, чи має сенс купувати дорожче, в чому перевага зарубіжних хостинг-провайдерів і т.д. Спробую дати кілька рекомендацій. Мене часто запитують, який вибрати хостинг для сайтів на Вордпресс, на що звернути увагу при виборі, чим відрізняються тарифи, чи має сенс купувати дорожче, в чому перевага зарубіжних хостинг-провайдерів і т

Все більш-менш відомі російські хостинги приблизно однакові. Приблизно однакові і їх технічні можливості, цінова політика, рівень технічної підтримки і т.д. Для старту цілком достатньо самих мінімальних тарифів з підтримкою PHP і MySQL. Сто-двісті відвідувачів на добу він запросто витримає, а якщо ще все оптимізувати, включити PHP7 і вище, грамотно налаштувати кешування, тоді може і все п'ятсот або навіть тисячу.

У будь-якому випадку, оцінити реальну картину можна тільки на конкретно взятому сайті з конкретно взятої темою і набором плагінів в умовах конкретно взятого сервера. Чи не хостингу, які не тарифу, не дата-центру, а саме сервера, на якому розміщений сайт. Тому що саме від його налаштування, конфігурації, завантаженості багато в чому залежить працездатність сайтів, розміщених на ньому.

Якщо провести аналогію, віртуальний хостинг - це багатоквартирний будинок, а сайти - квартири, кількість яких може обчислюватися тисячами.

Часто в години пік зростає загальна відвідуваність сайтів, навантаження на сервер, завантажуються канали. Це може сильно позначитися на продуктивності, швидкості роботи всіх сайтів. Припустимо, якщо когось із сусідів почнуть ДДОС - ляже весь сервер. А ще на серверах деяких відомих хостинг-компаній (не буду тикати пальцем, все Гугл) іноді бувають проломи в безпеці і слабка антивірусний захист. На таких серверах шкідливий код вільно поширюється від сайту до сайту.

На таких серверах шкідливий код вільно поширюється від сайту до сайту

6 рекомендацій для новачків

На що в першу чергу звернути увагу при виборі віртуального хостингу для Вордпресс.

1. Не зв'язуватися з маловідомими і нелегальними хостингами.

Краще працювати з великими хостинг-компаніями, що мають юридичну особу, розрахунковий рахунок, ліцензію на здійснення діяльності, фізичну адресу офісу, цілодобову російськомовну технічну підтримку, безкоштовні номери телефонів та інші засоби оперативного зв'язку.

Потрібно розуміти, що недобросовісний адмін нелегального сервера в один прекрасний момент може просто висмикнути його з розетки і зникнути разом з вашою передоплатою і сайтами. І ніякої відповідальності за це він нести не буде, природно. Про безпеку, конфіденційності, збереження даних в цьому випадку говорити не доводиться взагалі.

2. Підібрати відповідний тариф для вашого проекту.

Тут багато що залежить від мети проекту, завдань, які він вирішує, планованої відвідуваності, обсягу дискового простору. До речі, використовувати віртуальний хостинг в якості сховища вийде дорогувато. Для цих цілей можливо вигідніше підібрати якісь хмарні рішення типу Amazon S3 або орендувати сервер з великим жорстким диском. А для медіаконтенту використовувати спеціальні сервіси. Наприклад, для відео - YouTube, Vimeo.

На деяких хостингах буває ще платний трафік. Враховуйте цей момент, якщо відвідуваність обіцяє бути високою.

3. Перевірити хостинг на відповідність вимогам до системи Вордпресс.

Зараз складно зустріти хостинг, який не відповідав би мінімальним вимогам Вордпресс. А ось зустріти хостинг, який не відповідає оптимальним вимогам можна запросто.

Для четвертої лінійки Вордпресс необхідний мінімум - PHP 5.2.4, MySQL 5.0, рекомендується - PHP 7 + і MySQL 5.6.

- Дисковий простір не менше 1 Гб.
- На сервері повинна бути підтримка протоколів HTTPS, FTP і встановлений модуль mod_rewrite.

4. З'ясувати фізичне місце розташування дата-центру хостинг-провайдера.

Добре, коли сервери фізично знаходяться хоча б на одному континенті з основною аудиторією сайту і мають підключення до ключових національних магістралях. Для російськомовних сайтів краще купувати вітчизняний або європейський хостинг. Деякі великі хостинг-провайдери дозволяють вибирати дата-центр, до речі.

5. Не оплачувати хостинг відразу на довгий термін.

Сплатіть спочатку на місяць або скористайтеся пробним періодом, т.зв. тест-драйвом, який багато хостинг-компанії надають безкоштовно. Манібек є скрізь, але іноді придумуються якісь обмеження.

6. Реєструвати домени тільки у акредитованих реєстраторів доменних імен.

Часто вартість реєстрації доменів через хостинг-компанію буває нижче вартості прямий реєстрації у реєстратора. Пам'ятайте, що в разі зміни хостингу, доведеться вирішувати квест з перенесенням домену під ваше управління.

Найпопулярніший акредитований реєстратор доменних імен в Росії - компанія Рег.ру .

Який хостинг я б порадив для Вордпресс

Для старту цілком згодиться тариф « Схід-1 »Компанії Спрінтхост або« Host-0 »Компанії Рег.ру, а також будь-який тариф з підтримкою PHP і MySQL компанії Таймвеб, Бегета та інших.

Спрінтхост трохи поступається Рег.ру в надійності, зате він дешевше, у нього найшвидша і найкраща техпідтримка, яку мені доводилося коли-небудь бачити. Що для новачків буде незаперечним плюсом.

Можливо комусь буде цікаво, що я був не в захваті від хостингу компанії Ру-центр, Хостинг-центр, Джино, Спейсвеб, Юкоз, Блюхост і деяких інших. І навіть знаменитий Hetzner далеко не панацея від усіх хвороб, до речі кажучи.

Успіхів.