Донецкий техникум промышленной автоматики

Як вибрати гарну назву для блогу?

Вибір назви для блогу є досить цікавою і важливою темою. Від цього в деякій мірі залежить і успішність вашого майбутнього блогу ...

Коли створюєш власний блог, а не безкоштовний на сервісі блогів, зазвичай виникає таке питання - як же мені його назвати, та ще й назвати красиво, щоб звучало.

І це дійсно важливе питання. Ім'я блогу грає дуже важливу роль. Ім'я блогу - це його обличчя, як і його дизайн і тематика, і його особа повинна бути солідним і вселяти довіру відвідувачам. Найперше, що читачі вашої RSS стрічці , Побачать, так це ваше назва.

Перш за все, виберете одне ключове слово, яке повинно мати головний сенс цілого назви, а потім виберіть додаткові і допоміжні слова.

У цій статті викладено невеликий список пунктів, які повинні допомогти вам вибрати гарне ім'я для блогу. Уважно прочитайте кожен пункт.

Сенс. У будь-якого назви повинен бути сенс, і він повинен бути виразним і правильним. Він повинен бути такий, щоб у будь-якого користувача вашого блогу були тільки найприємніші і хороші асоціації по ньому. Назва повинна впливати на емоційний рівень відвідувача.

В іншому люди підсвідомо будуть ігнорувати його. Також, іноді, бажано щоб назва була яскравим, оригінальним, як би сенсаційним або епатажним, але це залежить від тематики блогу і її серйозності.

Вибір назви для блогу є досить цікавою і важливою темою

Як вибрати гарну назву для блогу?

Гармонія з доменом. Виберіть назву, яка за змістом відповідає домену. І перше, і друге повинно відповідати речам, про які ви будете писати в своєму блозі. Назва блогу і його домен повинні бути схожі один з одним, і в них бажана присутність ключових фраз і слів.

Оригінальність. Унікальність назви також важлива, оскільки назва вашого блогу має бути особливим, і не мати аналогів, тому не намагайтеся наслідуючи іншим блогам, роблячи своє схоже на їх назву.

Часто буває, що початківці блогери побачивши чужої розкручений блог, крадуть з його назви ключове слово, в якому полягає весь сенс його назви. Такий метод не завжди дає хороший результат, але знову ж таки залежить від тематики блогу.

Привабливість. Вибираючи ключове слово назви, блогу потрібно вибирати приємне і популярне слово, яке дійсно сподобається вашим читачам. Наприклад, гроші, щастя, свобода і т.д. Слово повинно притягати ...

-----

Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться з друзями. Дякуємо :)


Як вибрати гарну назву для блогу?
Сподобалася стаття?