Донецкий техникум промышленной автоматики

Як створити сайт пенсіонеру для заробітку в Інтернет

  1. Етапи мого шляху (пенсіонера, якому далеко за 60) зі створення сайту, що дозволяє заробляти в Інтернеті

подробиці

Треба повідомити помиляється розуму такі знання, які його освітять Треба повідомити помиляється розуму такі знання, які його освітять.
Тоді помилки зникнуть самі собою
Іммануїл Кант

Отже, Ви шановний пенсіонер прийняли тверде рішення створити собі додатковий до пенсії джерело пасивного доходу у вигляді заробітку в Інтернеті.

З попередніх статей ми усвідомили, що заробляти гроші в Інтернеті на основі пасивних технологій можна тільки маючи власний сайт.

Коли я звільнився від офісного рабства і став «справжнім пенсіонером», як і багатьом з вас створити сайт, не кажучи вже про сайт, за допомогою якого можна було б заробляти в Інтернеті, було для мене чимось з області немислимою фантастики.

Побродивши якийсь час в Інтернеті, я зрозумів, що існує маса можливих шляхів створення сайтів, власники яких непогано заробляють в Інтернет.

Я не збираюся тут читати лекцію про різні види таких сайтів, які дозволяють їхнім власникам успішно заробляти в Інтернеті. Я поділюся з Вами шановні колеги-пенсіонери своїм практичним досвідом побудови мого Інтернет бізнесу. Не виключаю, що хтось піде своїм шляхом. Успіхів!

Я вибрав для себе свій шлях створення сайту, за допомогою якого вже заробляю реальні гроші в Інтернеті.

Чи не стверджую, що мій шлях найефективніший. Але своєї мети я досяг. Зараз я маю свій сайт Віртуальна школа пенсіонера - майбутнього і сьогодення, робота над яким приносить мені величезне задоволення, який займає гідні позиції в Рунеті і який вже можна сміливо розглядати як додаткове джерело пасивного доходу в Інтернеті.

Етапи мого шляху (пенсіонера, якому далеко за 60) зі створення сайту, що дозволяє заробляти в Інтернеті

Етап перший.

Майже рік пішов на не дуже впорядковане блукання по Інтернету (напевно цей етап проходили і Ви шановний читачу) в спробах розібратися, а як же ми пенсіонери можемо заробити в Інтернеті.

В результаті мені вдалося:

  • розібратися з можливими способами заробітку для пенсіонера в Інтернеті і вибрати прийнятний для мене спосіб (створення сайту з наступною поетапної його монетизацією);
  • визначитися з тематикою мого майбутнього сайту (пенсійний і фінансовий консалтинг, пропаганда досягнення щасливого життя на пенсії);
  • вибрати систему, на базі якої повинен будуватися сайт (Joomla);
  • підібрати навчальні матеріали зі створення сайту, за допомогою якого можна заробляти в Інтернеті, на базі Joomla (з цими матеріалами я познайомлю Вас в спеціальній статті);
  • вибрати «вчителів» по ​​створенню сайтів на базі Joomla (Євген Попов і Олександр Куртеев, їх навчальні матеріали добре доповнюють один одного);
  • придбати і освоїти відеокурси Попових і А.Куртеева по створенню сайтів на основі Joomla;
  • створити в першому наближенні сайт Віртуальна школа пенсіонера - майбутнього і сьогодення на локальному сервері (на домашньому комп'ютері).

Таким чином, від моменту зародження ідеї про можливість для мене-пенсіонера заробляти в Інтернеті до появи Віртуальної школи пенсіонера на моєму домашньому ПК (локальному сервері) пройшло близько року.

Якщо Ви шановні колеги-пенсіонери дійсно хочете якомога швидше створити свій сайт і почати заробляти в Інтернеті нормальні гроші, то зверніть увагу на наступні два найголовніших, на мій погляд, моменти:

  1. Перший момент. В першу чергу рекомендую купити відразу весь пакет відеодисків Попових.

Коли я тільки приступав до створення свого сайту в продажу були тільки перші 4 навчальних курсу. Я відразу придбав їх "пакетом", за що отримав вельми відчутну знижку. Два останніх з'явилися пізніше. Планую придбати і їх.

Євген Попов, як першокласний фахівець, з прекрасною базовою підготовкою, створив цикл своїх навчальних курсів методично бездоганно. Від простого до складного, від базових основ до системи.

Це цілий університет найвищого рівня. Кожен наступний курс логічно доповнює попередні.

Підсумком всіх цих навчальних курсів є його курси по Joomla та WordPress (будуть розглянуті в окремих статтях).

Перш ніж приступати до практичного створення сайту на локальному комп'ютері по навчальному курсу Попових " Joomla - професійний сайт за один день ", Ознайомтеся уважно з вмістом попередніх курсів.

Для мене навчальні курси Євгенія Попова служать хорошим довідковим матеріалом, до якого мені постійно доводиться вдаватися навіть зараз, коли начебто сайт створений, працює і дозволяє заробляти в Інтернет.

Навчальний курс А.Куртеева "Створення і Адміністрація Joomla 1.5" можна купити пізніше, так як він добре додає відео курс Попових " Joomla - професійний сайт за один день ". Але ці знання Вам будуть потрібні вже на стадії більш тонкої доведення Вашого сайту. Ви самі це зрозумієте, коли займетеся практичним створенням вже вашого інтернет бізнесу на базі вашого сайту на Joomla.

  1. Другий момент. Відеокурс Євгенія Попова " Joomla - професійний сайт за один день ", Дає прекрасну можливість відразу ж застосовувати отримані знання на практиці. Прямо в процесі навчання.

Тому перш ніж починати освоювати основи сайтобудування, необхідно визначитися з темою Вашого майбутнього сайту, продумати яку інформацію або послуги Ви будете пропонувати відвідувачам Вашого сайту.

Уже на цьому етапі бажано купити доменне ім'я Вашого сайту. Найкраще, якщо доменне ім'я буде відображати спрямованість Вашого сайту.

У мене сайт пенсійної спрямованості і, відповідно, доменне ім'я ypensioner.

Етап другий. Наступні півроку.

Підготовка до переносу і перенесення сайту з локального комп'ютера на сервер хостингу.

Успішно пройти цей етап Вам також допоможуть матеріали з відеоуроків Попових. Просто треба слідувати поетапні інструкції, наведеними в цих матеріалах.

Що стосується труднощів (навіть у мене, слава богу, не виникли) Вам завжди на виручку прийде Служба підтримки Попових або його Форум.

Етап третій. Початок 2010 року - н / в.

Розкрутка сайту та його монетизація, тобто реалізація на сайті певних технологій, що дозволяють мені заробляти в Інтернеті.

Це окрема тема, свої технології, свої вчителі. Але про це ми поговоримо в наступних статтях по заробітку в Інтернеті за допомогою вже створеного сайту.

Увага! Навіть якщо мені - пенсіонеру, якому далеко за 60, вдалося сода сайт, що дозволяє заробляти в Інтернет, то без сумніву і Вам Шановні пенсіонери це теж під силу.

Шановні колеги-пенсіонери - НЕ терят час на безцільні блукання по Інтернету, придбайте навчальні матеріали Євгена Попова і приступайте до створення свого сайту, який найближчим часом дозволить Вам значно просунутися по шляху Щасливої Життя на Пенсії.

Нічого кращого в Інтернеті зі створення сайту для заробітку в Інтернет Ви не знайдете !!! Це я Вам кажу абсолютно щиро, не для того, щоб щось вам "впарити" і на цьому нажитися.

Ніде правди діти, що якщо ви пріоберетете ці матеріали по моїй посиланням, то певний відсоток від цього продажу я отримаю в рамках партнерської програми Євгенія Попова. Це нормальна Пратика заробітку в інтернеті.

Сподіваюся, що і ви цей спосіб заробітку в інтернеті будете використовувати. Там є своя специфіка, але про це ми поговоримо в окремій статті.

Важливо! Ніколи не намагайтеся "впарювати" інфопродукти, які ви самі не знаєте, не знаєте їх автора. Як би принадно вони не виглядали. Пропонуйте в рамках партнерських програм тільки те, що і для вас самих представляє цінність.

Завдяки якісним матеріалам Попових, вже в перші півроку після запуску сайту мені вдалося повністю окупити всі витрати на його створення і підтримання.

Успіхів Вам і хороших інтернет заробітків для Щасливої Життя на Пенсії!

Колесов Г.Б.,
незалежний пенсійний консультант,
експерт з пенсійного планування

ypensioner.ru

За заробітку в Інтернеті читайте також:


Інфобізнес без "води"
Як оцінити грошові обраної ринкової ніші для заробітку в інтернеті
Як вибрати грошову нішу для заробітку в інтернеті?
Як вибрати тему сайту для заробітку пенсіонеру в інтернеті
Як заробляти гроші в інтернеті для Щасливої ​​Життя на Пенсії
заробіток пенсіонеру
Як пенсіонеру заробити в Інтернеті
Заробіток пенсіонеру в Інтернеті! З чого почати?
Огляд способів заробітку в Інтернеті для пенсіонера
Як створити сайт на Joomla для заробітку в Інтернет!
Заробіток в інтернеті. Розкрутка сайту
Як підвищити продуктивність роботи в Інтернет?
Пенсіонерка Лобуренко В.В. - досвід заробітку в Інтернеті
Пенсіонер С.Д.Лапко - досвід заробітку в інтернеті
Пенсіонер В.М.Ларін - досвід заробітку в Інтернеті

З чого почати?